[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 66

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 66 از 1160 نخستنخست ... 16566465666768761161665661066 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 11600
  1. Top | #651

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    به ذهنم هم اصلا نرسیده بود که پینگ داخلی مشکل دارم که نه کاهش پینگ کاری میکنه نه نت اوکی میشه . پینگ داخلی که برای همه شما 15-50 هستش برای من بین 170-200 بود !!!

پینگ داخلیتون هرچقدر بود 100 بذارید روش میشه پینگ مثلا اروپا هایی که ما توی دوتا بازی میکنیم اگر پینگ داخلیتون بالای 50 بود حتما به پشتیبانی زنگ بزنید بگید من نه گیمرم نه هیچی چرا پینگ تو کشور خودم باید بالای 50 باشه . الان مال من که 180 بود رو اوردن 80 بهتر شد و الان کاهش پینگ کار میکنه و حدود 120 تا اورد پایین . اما بازم راضی نشدم گفتن برات پرونده سازی میکنیم که اوکیش کنن واست

2. Top | #652

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    759
    یوزرنیم استیم
    NightMare_1997
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    چند تموم شد عزیز؟ پینگت رو چقدر آورد پایین؟
    واسه من 45 تموم شد 20gig, پینگم رو 150تا اورد پایین . پینگ تو گیم 113 هست فوق العادست واسه من 1 مشکلی امد که هی کرش میشد منظورم وقتی از vps دیس می شدم rec می کردم همه ی برنامه ها close می شد پشتیبانیشون هم خوبه نتونستن مشکل رو حل کنن پولمو پس دادن )))
    .................................................. .........

3. Top | #653

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    759
    یوزرنیم استیم
    NightMare_1997
    از دوستان اونایی که از کاهش پینگ استفاده می کنن و راضی نیست بیاین 3-5 نفری 1 vps بخریم . واقعا 2 روز لذت بردم پینگ انقدر کم بود نمی تونستم با اس اف last hit بکنم (

4. Top | #654

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    ادرس سایت خرید کاهش پینگ عالی رو بده داداش لطفا . همینی که خودت خریدی . اخه پینگ داغونه..!
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

5. Top | #655

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    759
    یوزرنیم استیم
    NightMare_1997
    نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    ادرس سایت خرید کاهش پینگ عالی رو بده داداش لطفا . همینی که خودت خریدی . اخه پینگ داغونه..!
    عریر سرویس کاهش پینگ نیست سرور مجازی یا همون vps هست که کانفیقش کردن ادرس رو هم پ.خ کردم

6. Top | #656

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    vps معمولا میشه باهاش vpn برای فیلترم ساخت و نامحدود چطوری برا شما 20 GB بوده ؟

7. Top | #657

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    759
    یوزرنیم استیم
    NightMare_1997
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    vps معمولا میشه باهاش vpn برای فیلترم ساخت و نامحدود چطوری برا شما 20 GB بوده ؟
    بله درسته . من از vps داخل ایران استفاده می کنم نامحدود هم میشه خرید که بالای 100 تومن در میاد ماهیانه دقیقا کسایی که سرویس کاهش پینگ می فروشن میرن 1 وی پی اس می خرن واسش ip و حجم می خرن قالب ما می کنن
    هر 100gig پهنای باند 55t در میاد که اونا هر گیگشو 3-4 تومن میدن نمی دونم بعد اون vps الان packet lossam +20% شده

8. Top | #658

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دقیقا خودم خواستم بخرم اما دنبالش که رفتم با هزینه اینترنت باید ماهی 120 بدم چون درامد ندارم دیگه بیخیالش شدم

9. Top | #659

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    اگه یادتون باشه اولین روزایی که این سرویس کاهش پینگ اومد زمانی بود ناهیانه 3 یا 4 تومان از اونجایی که همه فکر چاپیدن مردم هستن حجمی کردن این سرویس رو و سود بسیار فراوانی هم داره براشون
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

10. Top | #660

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3739
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1132 نمایش پست ها
    بله درسته . من از vps داخل ایران استفاده می کنم نامحدود هم میشه خرید که بالای 100 تومن در میاد ماهیانه دقیقا کسایی که سرویس کاهش پینگ می فروشن میرن 1 وی پی اس می خرن واسش ip و حجم می خرن قالب ما می کنن
    هر 100gig پهنای باند 55t در میاد که اونا هر گیگشو 3-4 تومن میدن نمی دونم بعد اون vps الان packet lossam +20% شده
    عزیز کسی به زور نگفته شما بخری که میگی قالب ما می کنن . شما خدارو شکر مشخصه که پولداری که ماهیانه vps شخصی میگیری فقط واسه بازی کردن. دوم اینکه چیزی به نام نامحدود وجود واقعی نداره , شما حتی میزبانی وب هم که میگیری میگن نامحدود ولی وقتی فشار روش میاد سایت از دسترس خارج میشه به دلیل استفاده زیاد از منابع , پس vps نامحدود هم همین وضعیت رو داره و وقتی کاربر زیاد میشه افت کیفیت و بالا رفتن پینگ رو به همراه داره.
    بنده پینگم 350 هستش و وقتی از این سرویس ها میزنم به 130 میرسه و واسم خیلی ارزش داره. شما خوب اگر زورت زیاده از همین کارا کن و هر گیگ رو 1000 تومان بده من خودم اولین مشتریت میشم.
    من خودم سایت می شناسم که اسم نمی برم 3-4 نفرن که شریک هستن و نمی صرفه واسشون زیر 4000 بدن ولی پشتیبانی با موبایل و ..... خلاصه خوبن. دلیل نمیشه بگیم قالب میکنن. ماشاالله گوگل هست با یک سرچ کوچیک میشه ارزونترین جارو پیدا کرد. اونا هم که به زور نمیفروشن که

خلاصه خواستم بگم ماهم هستیم پینگمون بالاس و از اینا استفاده میکنیم و خیلی هم خوب هستش. 1 گیگ میگیریم با هر دست دوتا 2 که network روی low باشه 20 مگ میره و کافیه. من همین یک پست رو گذاشتم فقط نظرم رو بگم Sry all
    اگه یادتون باشه اولین روزایی که این سرویس کاهش پینگ اومد زمانی بود ناهیانه 3 یا 4 تومان از اونجایی که همه فکر چاپیدن مردم هستن حجمی کردن این سرویس رو و سود بسیار فراوانی هم داره براشون
    من از اولش کسی رو ندیدم که زمانی بده یعنی مثلا 4 هزار تومان میدادی هرچی دلت خواست استفاده می کردی ؟ شاید اون ساتی که این کارو میکرده واسه لجبازی با سایت ها ی دیگه بوده.
    ویرایش توسط namico : 04-19-2015 در ساعت 01:02 AM