[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 68

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 68 از 1160 نخستنخست ... 18586667686970781181685681068 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 11600
  1. Top | #671

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    اینترنت ایران فعلا همینه دوستان شما یعنی هر چقدر هم زور بزنی همراهش باید پولم خرج کنی تا نت خوب گیرت بیاد
    اونایی هم که مخابرات دارن مثل من میدونن چی میگم این پشتیبانی مخابرات از بچه دوساله هم کمتر میفهمن حتی من یه بار زنگ زدم به طرف میگم پینگم خرابه میگه پینگ چیه ؟؟؟؟
    یا یه بار به قدری اعصابم خورد شد که با پشتیبانیش داشتیم به فحش و فحشکاری میکشید بحثمون
    فعلا ما باید بسازیم با این نت تا شاید بعد از برداشتن تحریما رئیس جمهور سرش خلوت شد یه دستی به اینترنت کشور کشید

2. Top | #672

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    نقل قول نوشته اصلی توسط UnHoLy666 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خدایی ساپورت پارس انلاین خیلی خوبه.من hiweb هم داشتم اصلا از پینگش راضی نبودم و ساپورتش میگفت پینگ زیر 500 برای ما قابل قبوله
    من زنگ زدم پارس انلاین و ip سرور دوتا رو دادم پینگمو خیلی پایین اووردن.
    d27ms1c1ay68oiiwg0ai thumb
    خوش به حالت ماکه فعلا پارس انلاین به منطفه مخابراتی ما نت نمیده

3. Top | #673

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    نقل قول نوشته اصلی توسط UnHoLy666 نمایش پست ها
    نه برادر من.ما تو خود ایران 2 نوع Vps داریم. نوع اول نامحدوده که برای اپلود فایل تو سرور های ایرانی معمولا استفاده میشه و نمیشه باش سرور گیم یا Team speak یا کاهش پینگ ساخت.چون پینگ بالایی دارن معمولا vps های نامحدود.
    نوع دوم هم vps های حجمی هست که برای سرور گیم و کاهش پینگ عالیه.کسی که خود vps رو میخره بابت حجم مصرفی vps پول میده.برای همینه Vpn های کاهش پینگ پولیه.
    اما این دیوار شکن ها رو با vps های نامحدود خارجی میگیرن که معمولا ارزون هم هستن.
    حالا من با نوع وی \ی اسش کار ندارم کلا گفتم یادمه اینجوری بود

چجوری \ینگ رو خودشون کم کردن مگه داریم؟
    ویرایش توسط Persian Leopard : 04-19-2015 در ساعت 07:36 PM
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

4. Top | #674

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Clash نمایش پست ها
    حداقل میتونی که فرم درخواست پشتیبانی پر کنی.
    ج نمیده هر کاری کردم این نت خراب شده ، درست بشه نشد 5-6 ساله ، نمیبینم اون روزی رو که من با نت خوب بازی کنم شاید باید موهام مثل دندونام بشه اونوقته که بچه های اون زمان از نت خوب توی این کشور صحبت کنن.

.................................................. ..................

پارس انلاین شرکت تازه ای نیست که همیشه بچه هایی که داشتن و دوستان ما بودن توی استیم گارنا XFire و... پارس انلاین داشتن به جرات میتونم بگم بهترین نت ایرانه اینقدر که تعریفش رو شنیدم اما هیچوقت به ما نرسید حتی یک روز کفری شدم زنگ زدم به مرکز پخشش تو کشور گفتم طرفای جنوب ( بوشهر ) نمیاین گفت خیر متاسفانه قدرت ساپورت نت خوب رو اونجا نداریم ما به کیفیت فکر میکنیم نه گسترش بیهوده ، یکی از بچه ها که برای تیمش ساپورت می خواست بارها بهم میگه پاشو خونه خودتو بیار تهران درد ما یکی دوتا نیست درد ما ماهی هاییست که حوس کردن از رودخانه به دریا بروند

5. Top | #675

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    759
    یوزرنیم استیم
    NightMare_1997
    اقا ایجا کسی میدونه چطور میتونم تو voice call اهنگ پخش کنم البته با لپ تاپ اسپیکر هم ندارم اصلا نمی دونم چی تو گوگل سرچ کنم ؟
    .................................................. .........

6. Top | #676

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1132 نمایش پست ها
    اقا ایجا کسی میدونه چطور میتونم تو voice call اهنگ پخش کنم البته با لپ تاپ اسپیکر هم ندارم اصلا نمی دونم چی تو گوگل سرچ کنم ؟
    حتما باید مثل Team speak یک plugin برای پخش اهنگ داشته باشه.تو سایت خودش رو بگردید.
    One Shot One Kill No Luck All Skill

7. Top | #677

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Leopard نمایش پست ها
    چجوری \ینگ رو خودشون کم کردن مگه داریم؟
    بله من خودم پارس آنلاین دارم یه بار زنگ زدم پشتیبانی یکی برداشت گفتم پینگ توی بازی بالا هست و time out زیاد داره ؛ خلاصه یه کارایی کرد گفت برات پکیج گیم زدم .... رفتم دیدم بله از 280-300 اومد 150 اینا ..... البته بگذرد فقط اون آقا توی پشتیبانی آدم خوبی بود بقیه میگفتن همینه که هست نمیشه درستش کرد ......کلا شما پارس آنلاین 512 بگیری اصلا لگ و دیلی نداری و با پینگ 170 بازی میکنی ، من خودم 256 دارم اکثر اوقات که بازی میکنم ( فقط خودم وصلم به اینترنت خانواده رو به روش هایی موقع بازیم بیرون میکنم XD) وسط بازی یه دیلی طولانی حدود 3-4 دقیقه میده .......
    1891 01450728361

8. Top | #678

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اقا خوشی به ما نیومده ، رفتم کاهش پینگ گرفتم از 400 رسوند 200 اما توی گیم یهو میرفت 6k خیلی جالبه اینم از کاهش پینگ . من رسما تصمیم گرفتم تا نت درست نکنن پولم رو به این ما... جن...ها ندم خیلیم اعصابم راحتره . فقط بدونت نت دلم واسه دوستام تنگ خواهد شد وگرنه خیلی وقت پیش ترکش کرده بودم

9. Top | #679

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    ج نمیده هر کاری کردم این نت خراب شده ، درست بشه نشد 5-6 ساله ، نمیبینم اون روزی رو که من با نت خوب بازی کنم شاید باید موهام مثل دندونام بشه اونوقته که بچه های اون زمان از نت خوب توی این کشور صحبت کنن.

.................................................. ..................

پارس انلاین شرکت تازه ای نیست که همیشه بچه هایی که داشتن و دوستان ما بودن توی استیم گارنا XFire و... پارس انلاین داشتن به جرات میتونم بگم بهترین نت ایرانه اینقدر که تعریفش رو شنیدم اما هیچوقت به ما نرسید حتی یک روز کفری شدم زنگ زدم به مرکز پخشش تو کشور گفتم طرفای جنوب ( بوشهر ) نمیاین گفت خیر متاسفانه قدرت ساپورت نت خوب رو اونجا نداریم ما به کیفیت فکر میکنیم نه گسترش بیهوده ، یکی از بچه ها که برای تیمش ساپورت می خواست بارها بهم میگه پاشو خونه خودتو بیار تهران درد ما یکی دوتا نیست درد ما ماهی هاییست که حوس کردن از رودخانه به دریا بروند
    من هم پارس داشتم اولین تجربه نت من بود حدود 4 سال پیش توی کرج که خوب نبود قعطی خیلی داشت اون زمان هم اگر مودم قطع و وصل میشد دیگه نمیتونستی بری توی بازی قاطی میکرد ارور میداد مشکل دیگش هم این که محدود بود نتونستم با این ها کنار بیام پس دادم رفتم مخابرات نامحدود گرفتم که هنورز هم دارم. ولی زنگ میزدو به جز 2 یا سه مورد پشتیبانیش خوب بود.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

10. Top | #680

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    یه راهکار دارم که شاید برا بعضی ها کار کنه.چون با هر بار خاموش و روشن کردن مودم ip شما عوض میشه البته اگر ip ثابت نخریده باشید. سعی کنید مودم رو نیمه شب خاموش و روشن کنید تا ip بگیرید که پینگ بهتری داره،چون معمولا نیمه شب خطوط اینترنت خلوت هست.
    One Shot One Kill No Luck All Skill