[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 721

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 721 از 1161 نخستنخست ... 221621671711719720721722723731771821 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 7,201 به 7,210 از 11609
  1. Top | #7201

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    ساپورتينگ خيلي مهمه شكي درش نيست نمونشو براي يكي از دوستان توي آناليز نوشتم
    كه به خاطر ضعف در وارد گذاري ريكي پا گرفته بود
    كسي كه تاحالا ساپورت نشسته نميتونه در مورد اين رول و حس رواني و ذهني كه فرد در بازي پيدا ميكنه نظر بده
    اگه تيمي در ليت گيم ميبازه بيشتر تقصير كري هاي تيمه
    نبايد از ساپورتي كه كل بازي وارد ميخره و كمپ استك ميكنه انتظار داشته باشيد جلوي كري هاي تيم در ليت گيم دووم بياره و اين كه كسي بلده ساپورت كنه يا نه بستگي به تعداد بازي داره كه ساپورت پيك كرده نه رنك اون شخص
    پ ن:
    من حرفمو گفتم نياز به توضيح نداره ولي كسي با گايد خوندن نميتونه دهم ثانيه رو حساب كنه بلكه باچشم و بر اثر تجربه ميتونه محاسبش كنه يعني اون هيرويي كه الان جلوشه را بارها و بارها پلي داده باشه و بدونه حركت بعديه دشمنش چيه. كسي كه Cm زياد بازي كرده باشه ميدونه چه زماني اين هيرو قويه و چه زماني كم مياره پس ميدونه كه الان ميتونه گنكش كنه يا نه. اوني كه خيلي لژيون جنگل بازي كرده ميدونه لژيون الان داره كودوم كمپو ميزنه و چقدر Hp داره و چه زماني از بازي ميشه گنكش كرد
    كسي كه يورسا بازي كرده و الان ساپورته ميدونه چه زماني بايد رون پايينو وارد بكاره كه وارد هدر نده
    كسي كه تينكر خيلي بازي كرده توي درختاي لين پايين منتظره تا تينكر بيادو اونو گنك كنه بدون اينكه از فارم عقب بيوفته اون ميدونه قدم بعديه تينكر چيه
    كسي كه خيلي فوريون پيك كرده هميشه با خودش تي پي ميبره
    اوني كه خيلي اينوكر پيك كرده الان اينوكر جلوشه ميدونه چه موقع بايد راهشو كج كنه كه سان نخوره
    اوني كه خيلي ساپورت بازي كرده و الان كريه ميدونه كه ديده ميشه يا نه اگه تيم ساپورت نداشت باكمترين خرج بهترين واردينگ و دي واردينگ رو انجام ميده
    بازم بگم؟؟؟
    كسي كه خيلي اودي نشسته ميدونه كي استان بزنه تا وقتي حريف از 2اودي در مياد فرصت بلينكو bkb نداشته باشه
    كسي كه پوج زياد نشسته به راحتي هوك نميشه
    كسي كه همه هيرو هارو بلده ميتونه باروبيك خوب بازي كنه
    اونيكه كري عالي بلد باشه و الان ساپورته ميدونه كري دشمن چه وقت كي كجاست ميدوني چه موقع كورير دشمن كجاست چه موقع آيتم اصلي كري دشمن توي كوريره جونشو ميذاره تا كورير دشمنو بكشه
    كسي كه خيلي ساپورت بازي كرده ميدونه چه موقع ساپورت ها درحال انجام چه كاري هستند و اجازه نميده به هدفشون برسند ميدونه كودوم ساپورت كودوم كري رو خوب ميزنه از كودوم خوب ميخوره
    كسي كه انعطاف پذيري كمي در پيك كردن هيروها داره فقط خودشو گول ميزنه اين فكر ميكنه در بازي پيشرفت كرده ولي پيشرفت كردن در يك بازي يعني احاطه ي كامل بر بازي پيدا كردنه
    كسي ميتونه بگه من دوتا بلدم بازي كنم كه هيروشو رندوم و چشم بسته انتخاب كنه
    اين نظر منه
    ویرایش توسط samdeloges : 08-21-2016 در ساعت 12:01 AM
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

2. 3 کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

PokerFace (08-21-2016),The Viper (08-21-2016),WardeN (08-21-2016)

3. Top | #7202

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    بنظرتون لب تاپ msi ارزش داره ؟

4. Top | #7203

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    غلطه غلط!

پ.ن: ار اون بالا کفتر می آید...
    نمک خوردی نمک ها نوشه جونت , نمکدان را چرا کردی تو ...

5. 2 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (08-21-2016),The Viper (08-21-2016)

6. Top | #7204

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    آره اونقدری که بدونی ساپورت بودن چه حسی داره و.. درسته هر 20 تا بازی یه دست هم ساپورت بازی کنی ( که بخوای نخوای هم شرایط تیمی مجبورت میکنه پیک بدی) ، ولی شما برو تویچ کور باز های معروف رو نگاه کن اونی که کری هست 95% بازی ها کری پیک داده.
    بازيكن هاي معروفو مثال زديد
    اين خوبه كه از اونا در بازي الگو بگيريم ولي همون بازيكن معروف بدون شك در تمام رول ها بلده بازي كنه و شرايط تيم مجبورش كرده كه روي يك رول فوكوس كنه
    بذاريد يه مثال ديگه بزنم
    كسي رو در نظر بگيريد كه ميخواد بره دانشگاه اين شخص بايد كنكور بده و براي قبول شدن بايد همه ي درس هارو خوب بلد باشه تا دست كنكورو بخونه و وقتي رفت دانشگاه شايد ديگه نيازي به شيمي و زمين شناسيو تانژانت و كوتانژانت نداشته باشه ولي اون اينارو بلده ولي روي دروس ديگه كه پايشون توي دبيرستان بوده بيشتر فوكوس ميكنه
    جريان همينه اون بازيكن بزرگ همه ي رول هارو در ابتدا بازي ميكرده و همه رو عالي بلده نميشه يك دكتر بلد نباشه چنتا عددو توي هم ضرب كنه يا يك مهندس ندونه ph مواد يعني چه
    نميشه يك وكيل ندونه چطور بشموره!!!
    امكان نداره پاپي بلد نباشه ناكر بازي كنه يا امكان نداره ميراكل بلد نباشه با اوراكل بازي كنه اگه غير از اين باشه بايد به بهترين بودن اونا شك كرد
    ویرایش توسط samdeloges : 08-21-2016 در ساعت 12:26 AM

Audrey Hepburn

7. کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

The Viper (08-21-2016)

8. Top | #7205

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    ساپورتينگ خيلي مهمه شكي درش نيست نمونشو براي يكي از دوستان توي آناليز نوشتم
    كه به خاطر ضعف در وارد گذاري ريكي پا گرفته بود
    كسي كه تاحالا ساپورت نشسته نميتونه در مورد اين رول و حس رواني و ذهني كه فرد در بازي پيدا ميكنه نظر بده
    اگه تيمي در ليت گيم ميبازه بيشتر تقصير كري هاي تيمه
    نبايد از ساپورتي كه كل بازي وارد ميخره و كمپ استك ميكنه انتظار داشته باشيد جلوي كري هاي تيم در ليت گيم دووم بياره و اين كه كسي بلده ساپورت كنه يا نه بستگي به تعداد بازي داره كه ساپورت پيك كرده نه رنك اون شخص
    پ ن:
    من حرفمو گفتم نياز به توضيح نداره ولي كسي با گايد خوندن نميتونه دهم ثانيه رو حساب كنه بلكه باچشم و بر اثر تجربه ميتونه محاسبش كنه يعني اون هيرويي كه الان جلوشه را بارها و بارها پلي داده باشه و بدونه حركت بعديه دشمنش چيه. كسي كه cm زياد بازي كرده باشه ميدونه چه زماني اين هيرو قويه و چه زماني كم مياره پس ميدونه كه الان ميتونه گنكش كنه يا نه. اوني كه خيلي لژيون جنگل بازي كرده ميدونه لژيون الان داره كودوم كمپو ميزنه و چقدر hp داره و چه زماني از بازي ميشه گنكش كرد
    كسي كه يورسا بازي كرده و الان ساپورته ميدونه چه زماني بايد رون پايينو وارد بكاره كه وارد هدر نده
    كسي كه تينكر خيلي بازي كرده توي درختاي لين پايين منتظره تا تينكر بيادو اونو گنك كنه بدون اينكه از فارم عقب بيوفته اون ميدونه قدم بعديه تينكر چيه
    كسي كه خيلي فوريون پيك كرده هميشه با خودش تي پي ميبره
    اوني كه خيلي اينوكر پيك كرده الان اينوكر جلوشه ميدونه چه موقع بايد راهشو كج كنه كه سان نخوره
    اوني كه خيلي ساپورت بازي كرده و الان كريه ميدونه كه ديده ميشه يا نه اگه تيم ساپورت نداشت باكمترين خرج بهترين واردينگ و دي واردينگ رو انجام ميده
    بازم بگم؟؟؟
    كسي كه خيلي اودي نشسته ميدونه كي استان بزنه تا وقتي حريف از 2اودي در مياد فرصت بلينكو bkb نداشته باشه
    كسي كه پوج زياد نشسته به راحتي هوك نميشه
    كسي كه همه هيرو هارو بلده ميتونه باروبيك خوب بازي كنه
    اونيكه كري عالي بلد باشه و الان ساپورته ميدونه كري دشمن چه وقت كي كجاست ميدوني چه موقع كورير دشمن كجاست چه موقع آيتم اصلي كري دشمن توي كوريره جونشو ميذاره تا كورير دشمنو بكشه
    كسي كه خيلي ساپورت بازي كرده ميدونه چه موقع ساپورت ها درحال انجام چه كاري هستند و اجازه نميده به هدفشون برسند ميدونه كودوم ساپورت كودوم كري رو خوب ميزنه از كودوم خوب ميخوره
    كسي كه انعطاف پذيري كمي در پيك كردن هيروها داره فقط خودشو گول ميزنه اين فكر ميكنه در بازي پيشرفت كرده ولي پيشرفت كردن در يك بازي يعني احاطه ي كامل بر بازي پيدا كردنه
    كسي ميتونه بگه من دوتا بلدم بازي كنم كه هيروشو رندوم و چشم بسته انتخاب كنه
    اين نظر منه
    لازم نیست حتما با اون هیرو بازی کردی باشی ، دیگه هر nooob میدونه lc چه دقایقی کجاست
    ویرایش توسط ATER : 08-21-2016 در ساعت 12:41 AM
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

9. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

The Viper (08-21-2016)

10. Top | #7206

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    بازيكن هاي معروفو مثال زديد
    اين خوبه كه از اونا در بازي الگو بگيريم ولي همون بازيكن معروف بدون شك در تمام رول ها بلده بازي كنه و شرايط تيم مجبورش كرده كه روي يك رول فوكوس كنه
    بذاريد يه مثال ديگه بزنم
    كسي رو در نظر بگيريد كه ميخواد بره دانشگاه اين شخص بايد كنكور بده و براي قبول شدن بايد همه ي درس هارو خوب بلد باشه تا دست كنكورو بخونه و وقتي رفت دانشگاه شايد ديگه نيازي به شيمي و زمين شناسيو تانژانت و كوتانژانت نداشته باشه ولي اون اينارو بلده ولي روي دروس ديگه كه پايشون توي دبيرستان بوده بيشتر فوكوس ميكنه
    جريان همينه اون بازيكن بزرگ همه ي رول هارو در ابتدا بازي ميكرده و همه رو عالي بلده نميشه يك دكتر بلد نباشه چنتا عددو توي هم ضرب كنه يا يك مهندس ندونه ph مواد يعني چه
    نميشه يك وكيل ندونه چطور بشموره!!!
    امكان نداره پاپي بلد نباشه ناكر بازي كنه يا امكان نداره ميراكل بلد نباشه با اوراكل بازي كنه اگه غير از اين باشه بايد به بهترين بودن اونا شك كرد
    گفتم که هر 20-30 بازی یه دست هم کری پلیر ساپورت پیک بده بد نیست بیشترش وقت تلف کردنه.

11. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

The Viper (08-21-2016)

12. Top | #7207
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    این کشتی گیر ترکیه ای عجب آدم چقری بود!

با اون وزن اینجوری زیر گیری کردن خیلی حرفیه! هر بارم که کشتی گیر ایران خیمه میزد روش بلند میشد!

واقعا راهی نبود ببره... در هر صورت نقره ـه رو گرفت!
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

13. Top | #7208

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    آخرای بازی خیلی ناامید شده بود و شل گرفت !
    یزدانی تا ثانیه اخر جنگید و برد ، ولی قاسمی خیلی زود ناامید شد

حیف ...

14. Top | #7209

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    گفتم که هر 20-30 بازی یه دست هم کری پلیر ساپورت پیک بده بد نیست بیشترش وقت تلف کردنه.
    چيزي كه شما گفتيد براي الان درسته ولي من چيز ديگه اي گفتم يه بار ديگه متن منو بخونيد متوجه ميشيد
    من نظرمو گفتم شماهم گفتيد روي هم هيچ تاثيري هم نذاشتيم پس بحث كردن بيشتر در اين باره بيهودست
    ولي لطفا به ساپورتر ها با جمع بستن توهين نكنيد

قبول كنيد چيزي كه توي اولين پست گفتيد يعني عملا كسي كه رنك ٤.٥k نداره كشك

Audrey Hepburn

15. Top | #7210

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    چيزي كه شما گفتيد براي الان درسته ولي من چيز ديگه اي گفتم يه بار ديگه متن منو بخونيد متوجه ميشيد
    من نظرمو گفتم شماهم گفتيد روي هم هيچ تاثيري هم نذاشتيم پس بحث كردن بيشتر در اين باره بيهودست
    ولي لطفا به ساپورتر ها با جمع بستن توهين نكنيد

قبول كنيد چيزي كه توي اولين پست گفتيد يعني عملا كسي كه رنك ٤.٥k نداره كشك
    بیشتر موضوع اینه که کسی که ساپورت پیک میده اصلا ساپورت باز نیست و مجبوری ساپورت پیک میده
    ولی هر 10 گیم توی تیم خودم یکی دو تا ساپورت باز خوب میشه دید.
    نمیگم همه ولی مثل چی ، کم هستن.