[گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری... - صفحه 881

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 881 از 1160 نخستنخست ... 381781831871879880881882883891931981 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 8,801 به 8,810 از 11598
  1. Top | #8801

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4739
    از این تریبون استفاده میکنم و تولد @Viper رو تبریک میگم
    http://forum.dotabaz.com/image.php?type=sigpic&userid=4739&dateline=1492099  693

2. 2 کاربر مقابل از Hossein.IR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (11-21-2016),Viper (11-19-2016)

3. Top | #8802

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    فکر می کنم من جز اون اقرادی باشم که تو این انجمن روی موضوع اسمورف چند تا پیرهن بیشتر پاره کرده باشم از بقیه .
    تو یه کلام بخام بگم وقت تلف کردنه . اکانت اصلی من رنکش 3700 بود که خودم تا 4.5 اوردمش دیگه دامه ندادم (یه مدتیه بازی نمی کنم )
    بعده اون همه اکانت اسمرفی که زدم می گم اگه فک می کنید رنکتون در حد خودتون نیست اسمرف راه بالا کشیدنش نیست !
    شخصا هر وقت اعصابم داغون بود سمت رنک نمی رفتم . نرمال یا پارتی می رفتم .
    .....
    کلا این بحث رنک بیخیال شید .............
    رنک یکی از مالک های اصلی این بازی هستش و یک جورایی به شما در این بازی هدفی میده . و نمیشه بیخیالش شد مگر اینکه دورهمی چندتا دوست باشید و بازی کنید براتون مهم نباشه چون تکی نمیرید بازی . اما کسی که تنهاست خودتونم تجربه کردین توی رنک نسبتا بالا رو ، بازی جذاب تر و لذت بخش تر خواهد بود توی پست های مختلف ما نیز اشاراتی کردیم که اگر سطح بازیکن هرچقدر باشه نهایتش با ایدی جدید 100-200 تا بالا پایین رنک داده میشه اما ایدی جدید برای کسانی هستش که در ایدی قدیمی تر زمانی که رنک اومد اطلاعات کافی ازش نداشتن به عنوان مثال خود من . و همینجوری بازی کردن و چه بسا شما طی چند سال بعد یا حتی چند ماه بد تجربه بهتری نسبت به قبل دارید و این باعث میشه رنک بهتری در ایدی جدید بدست بیارید اما بارها هم گفته شده که انتظار معجزه نیز نباید داشت .

4. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (11-19-2016)

5. Top | #8803
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♀♠♥ßKß♥♠♀ نمایش پست ها
    فکر می کنم من جز اون اقرادی باشم که تو این انجمن روی موضوع اسمورف چند تا پیرهن بیشتر پاره کرده باشم از بقیه .
    تو یه کلام بخام بگم وقت تلف کردنه . اکانت اصلی من رنکش 3700 بود که خودم تا 4.5 اوردمش دیگه دامه ندادم (یه مدتیه بازی نمی کنم )
    بعده اون همه اکانت اسمرفی که زدم می گم اگه فک می کنید رنکتون در حد خودتون نیست اسمرف راه بالا کشیدنش نیست !
    شخصا هر وقت اعصابم داغون بود سمت رنک نمی رفتم . نرمال یا پارتی می رفتم .
    .....
    کلا این بحث رنک بیخیال شید .............
    ببینید مشکل اینجاست امثال rtz و miracle که smurf 7k دارن و دیگه با اکانت اصلیشون بازی نمیکنن اینه که دیگران اونارو میشناسن و بهشون اعتماد دارن میزارن بیان core

ما اگر core گیرمون بیاد support ـه احمقه :دی ببینید من اکثرا ۹۰٪ مواقع carry که باشم چون بعد از offlane تیم مقابل پیک میکنم و میدونم باید چی پیک کنم توی lane هیرو حریف رو kill میکنیم. حالا بسته به سطحش تعداد داره ۱ بار ۲ بار ۳ بار و...
    ساپورتای من که میبینن اینطوریه lane رو خالی میکنن میرن... به عبارت دیگه جو گیر میشن! بعدشم طرف مقابل عصبی شده و به دیگران میگه بیان یا هیروش هیرویی که اگر 6 بشه بیشتر فشار میاره مثل timber بعد میان سراغ منو منم می میرم. در این مواقعست که Babyrage is real :دی

من ۹ تا wain streak داشتم تو رنک اکانت اصلیم هنوزم میتونید برید ببینید هست. اونم ۶ ۷ تا هیرو مختلف همشونم carry! بحث سر اسکیل یا مهارت نیست چون ثابت شده است...تاپیک مجموعه ریپلی های حرفه ای دوتا 2 - by FCB هست که البته برای خوشی دل خودمه
    بحث سر اینه من میخوام با کمک دوستانی که مشتاق هستند و اطلاعات دارند مثل @Mohammad_ai69 بتونیم یکجور از این matchmaking سر در بیاریم بعد بقیش رو که دیگه بازی میکنیم. نه اینکه 1k 2k باشم انتظار 7k 8k داشته باشم.

اینارو گفتم اگر یک وقت می بینید ما داریم بحث mmr میکنیم حالا چه با محمد چه با دیگران بدونید قضیه اینطوریه.
    بعد اصلا این صحبتها به نفع همست. و هرچی باشه بهتر از پرسش های خصوصی یا بحث در مورد آب و هوا تو انجمن دوتا هست. نمیگم اینا به کل نباشه نه اما غالب انجمن هم نشن
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. 4 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (11-21-2016),erebor (11-20-2016),Mohammad_ai69 (11-19-2016),Slayer (11-19-2016)

7. Top | #8804

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    به دنبال صحبت محمد @FCB هم بگم ما این همه تلاش میکنیم ( مطالعه پرسش و تست ) و اگر میایم چه درست چه اشتباه در انجمن میگیم تا باعث بشه بحثی در این مورد صورت بگیره و اگ حرف من اشتباه بود دوستانی که بیشتر توی این زمینه اطلاعات دارن ، این تست یا حرف من رو تصحیح میکنن و کاربران دوتاباز تجربی خوبی رو کسب خواهند کرد بارها شده خودم اکانت زدم برای تست وگرنه ته تهش 100 تومان بدن برای 4.5 . اگر می خواستم صرفا برای پیشرفت فردی باشه در پیام های خصوصی به هم میگفتیم و یا ترفند ها یا تجربیات را برای خودمون نگه می داشتیم شما برو از افرادی که 5k به بالا هستن بپرس چه کنم که رنکم بره بالا . تا دوستت نباشه فقط فقط چرتو پرت تحویل میده که مبادا باعث بشه راهنمایی اون فرد باعث بالا بردن رنکتون بشه . به نظرم این بحث ها بسیار در انجمن لازم و مفیده . بعضی از پست ها و تاپیک ها واقعا مفید و کمیاب هستن شاید کمتر سایت خارجی یا ایرانی پیدا بشه که به این شفافی در این موارد بحث کنند

8. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (11-19-2016)

9. Top | #8805
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    شما برو از افرادی که 5k به بالا هستن بپرس چه کنم که رنکم بره بالا . تا دوستت نباشه فقط فقط چرتو پرت تحویل میده که مبادا باعث بشه راهنمایی اون فرد باعث بالا بردن رنکتون بشه
    کاملا درسته. عین واقعیته. البته اونایی که به قول معروف ریگی به کفششون هست که شامل ۹۰٪ شون میشه
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. Top | #8806

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    من کاملا با BKB موافقم تا زمانی که سطحتون به اون رنک مورد نظر نرسه امکان نداره با هزار تا اسمورف هم بهش برسید،باید بازیتون در اون سطح باشه.

هر چند که الان دیگه 5k هم مالی نیست
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

11. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (11-20-2016)

12. Top | #8807

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    با پشتیبانی مخابرات درست شدم به هم شماره دادیم که با هم دوست شیم گفته که خودم مخصوصا پیگیر اینترنتتم چون زمانی گیمر بوده

13. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

dark druid (11-20-2016),Viper (11-20-2016)

14. Top | #8808

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    با پشتیبانی مخابرات درست شدم به هم شماره دادیم که با هم دوست شیم گفته که خودم مخصوصا پیگیر اینترنتتم چون زمانی گیمر بوده

لطفا دفعه بعد که باهم قرار گذاشتید ، بهش بگو چرا برای بعضی از کسانی که مخابرات دارن سایت uupload.ir که سرورش ایرانه، فیلتر نشون میده ؟!

مثل @dark druid

15. Top | #8809

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    تست
    @dark druid

16. Top | #8810

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad._.R نمایش پست ها
    لطفا دفعه بعد که باهم قرار گذاشتید ، بهش بگو چرا برای بعضی از کسانی که مخابرات دارن سایت uupload.ir که سرورش ایرانه، فیلتر نشون میده ؟!

مثل @dark druid
    بخاطر dns که توی خود مودم و isp براشون گذاشته شده . اگر در مودم dns رو از روی اتوماتیک برداره و دستی یک dns بهش بده احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه چون از ای پی نیست و با خاموش روش کردن ای پی عوض میشه

.................................................. .................................................. ...

جک ترین comeback عمرم . tech مین میکاشت من هوک میکردم به همین سادگی comeback رقم خورد اما صحنه ها رو ببینید خیلی خنده داره ( pudge خودمم ) . جالبیش اینکه networth بیشتر از همه دارم اینم از کری ها

https://www.dotabuff.com/matches/2790143942