آموزش هیروی Nature's Prophet - دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2034
    یوزرنیم استیم
    sinasystem

Red face آموزش هیروی Nature's Prophet - دوتا 2

نام: nature.jpg نمایش: 5667 اندازه: 147.0 کیلو بایت

معرفی هیرو

Nature's Prophet یه هیروی Intelligence رنج که با اکثر هیروهای Intelligence فرق داره و بر خلاف اونا، بیشتر دمیجش با راست کلیکه( نه اسکیل). به کمک Sprout، دمیذاره دشمنان در برن. با Teleport، میتونه توی Gank ها کمک کنه و هیروهایی که دارن در میرن رو بکشه.به کمک Nature's call، سریع تو جنگل فارم میکنه و تاور های Lane ها رو سریع میترکونه.Wrath of Nature تنها اسکیل این هیروـه که به طور مستقیم دمیج میده و که دمیج زیادی هم میده. میتونه همه ی کریپ هارو بکشه و به خاطر cool down و مانای متوسط، اسکیل قویـه.
    منم الآن جو این هیرو گرفتم شدید. اما چون خیلی آنلاین بازی نمیکنم، level اکانتم پایینه(14) و آیتمه بدرد بخور ندارم. الان به زور دارم rr جمع میکنم تا flower staff of peace bringer رو بگیرم. دیگه scythe of vyse و scythe of ice رو که تو رویا و آرزو میبینم( اما نمیدونم چرا تو سمیرا و مریم و ...نمیبینمشون!).

نقش هیرو : 2034 61408544874
    داستان هیرو

هنگامی که Verodicia (وِرُدیشیا)، الهه جنگل، کاشتن درخت در مکان های سبز را به پایان رسانید، روحی در دانه کاشته شده قرار داده بود ، با آب از اعماق در داخل سنگ ها سیرآب میشد، و خورشید سوگند داده بود که توجه کامل خود را به چیزهایی که در حال رشدن بده، او متوجه شد که زمان خودش به پایان خود رسیده بود، و مانند یکی از برگ ها که او این سرنوشت را در دانه اش حک کرده بود، بدون دیدن به ثمر رسیدن رویاهایش فرومیریخت.ترک کردن دنیا برای او دردناک بود. چون میدانست جوانه ها هنوز از خاک بیرون نیامده اند و در برابر هر نوع آزار، آسیب پذیر هستند. او درکیسه های خود یک دانه را که آخرین دانه بود و او یادش رفته بود آنرا بکارد دید. او یک کلمه به دانه گفت و آن را بلعیده و افتاد(مُرد). بدن او در سراسر زمستان طولانی تجزیه شد، به گیاهخاک که نهال در فصل بهار تغذیه میکنند، تبدیل شد. در صبح روز اعتدال بهاری، قبل از بقیه از جنگل برای بیدار آغاز شده بود، که آخرین دانه رسیده و در یک لحظه. از آن پیامبر طبیعت (Nature's Prophet)، پوشیده در برگ کامل، قوی و باهوش، با در اختیار داشتن قدرت Verodicia به پیش بینی و رفتن به جایی که به او در دفاع از مکان های سبز نیاز دارند میرود و هرکس که به اندازه کافی شانس داشته باشد میتواند اورا دوست خطاب کند.

2034 21408544874
    ''Who dares to bring an axe into my sacred groves, will find themselves cut down''

نکات مثبت نکات منفی
    پتانسیل پوش دادن بیش از حد خیلی شکننده در اوایل بازی
    فارمر فوق العاده نیاز به فارم شدید
    تطبیق پذیر که تقریبا با همه ی تیم ها و Lane ها کنار میاد. بعضی اوقات در جنگ 1 به 1 در مقابل یه کری دیگه که همونقدر فارم کرده( بخاطر نداشتن اسکیل درست حسابی) خیلی خوب عمل نمیکنه.
    دسترسی کامل به تمام مپ (Teleportation) برای کسی که micro management بلد نباشه به درد پش...(معادل کلمه مو) هم نمیخوره.

اسکیل ها

2034 71408544874

نکته 1: اگه هیروی مورد نظر magic Immune باشه ( BKB، Repel، Bladefury,...) و یا Linken Sphere رو Cool Down باشه،نمیشه روش زد، ولی میشه روی زمین جلوش زد تا توش گیر بیوفته.
    نکته 2: میشه رو زمین زد و اگه گزینه Double tap ability to self-cast رو از setting-> options انتخاب کنید، با دوبار کلیک کردن رو اسکیل و یا دوبار Q زدن، درختا دور خودتون میان و بعد Teleport و نجات خود!

2034 81408544874

نکته 1: 3 ثانیه طول میکشه تا تله پورت انجام شه.
    نکته 2: وقتی مانا کم میشه و این اسکیل رو cool down میره که تله پورت تموم شه. یعنی اگه وسط تله پورت کردن استان بشین، میتونین دوباره تله پورت کنین. در ضمن وقتی دارین تله پورت میکنین، S رو بزنین، وایمیسه و تله پورت نمی کنه.
    نکته 3: با دابل کلیک کردن روی این اسکیل یا 2 بار W زدن، مقصد خود به خود Fountain خواهد بود.

2034 01408544902

نکته: نمیتونین بیشتر از تعداد درخت ها،Treant بسازین. مثلا نمیتونین 1 درخت رو به 2 Treant تبدیل کنین.
    2034 31408544902
    2034 11408544902

نکته 1: میشه از روی Minimap این اسکیل رو زد. نزدیک ترین حریف به نقطه ای که کلیک کردین، اولین دمیج رو میخوره.
    نکته 2: اگه هیرو ها بالای نقشه ان، آلتیمیتتون رو پایین نقشه بزنین. به کریپ های پایین نقشه میخوره و دمیجش میره بالا، بعد میاد بالا و به هیروها دمیج بیشتر میده.
    نکته 3: به کسایی که نمیتونین ببینین، نمیخوره.
    نکته 4: حداکثر دمیج( دمیجی که به نفر آخر میخوره) برابر است با 386/497/621(490/663/869 با Aghanim's Scepter)

اسکیل گیری

این اسکیل گیری برای رفتن به Jungle هست.
    2034 21408544902

آیتم بندی

شروع بازی

2034 41408544874
    بخاطر اسکیل 3ومتون، شما آنچنان دمیج نمیخورین که به تانگو نیاز داشته باشین.

اوایل بازی

2034 51408544874
    باید اینو زیر 7 دیقه بخرید. همیشه هم باید رو کول داون باشه. هر موقع میشه ازش استفاده کنین

تمامی آیتم ها

2034 01408553792
    همونطور که گفتم دمیج این هیرو با راست کلیک کردنه،بنابراین با Orchid Malevolence دشمن رو بِسایلنسید تا اونم نتونه اسکیل بزنه، Desolator هم آرمور کم میکنه، هم دمیج میده، هم تیرهاتون رو خوشگل میکنه! روش کشتن هم اینجوریه: Sprout->Orchid Malevolence->Shadow Blade->Right Click. از Shadow blade هم برای در رفتن و هم Gank میشه استفاده کرد. Aghanim هم تعداد پرش ها و دمیج آلتیمیتتون رو زیاد میکنه. با خریدن این آیتم ها، با Daedalus میتونید تا 1000 تا کریتیکال بدید کههر کسی رو میترکونه.

این هم پیک و بن های TI4 Main Event و همینطور که میبینید بیشترین تعداد پیک و بن رو داره.
    2034 31408544874

Radient روش بازی : تو بیس وایسین تا 7 ثانیه مونده به ثانیه 0، اسکیل 3 رو فعال کنین و وایسین تا ماناتون پر شه و به سمت اولین کمپ برین. وقتی به اونجا رسیدین، یه دور دیگه اسکیل 3 رو بزنین و شروع به کشتن جنگلی ها کنین. توی
    .یه تپه هست که روش عکس ستاره هست،با تله پورت خودتون برین روو اونجا و بدون ضربه خوردن، جنگلی هارو بزنین

2034 01408554970

هر موقع که تونستید، آلتیمیتتون رو بزنید. کاری به خون هیروهای حریف نداشته باشین.
    حد اکثر از لول10، پوش دادن رو شروع کنید. یه تاور رو بترکونید، با تله پورت به تاور لاین دیگه برید و پوش کنید و .... باید مگا کریپ درست کنید

ریپلی آموزشی: کلیک کنید
    ویرایش توسط mrc4ever : 08-20-2014 در ساعت 10:46 PM
    Meepwned!

2. 16 کاربر مقابل از mrc4ever عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Darktoheaven (08-22-2014),FCB (08-21-2014),Four-Eyes (08-20-2014),H.e.x (08-22-2014),HoMaYoON (08-21-2014),M.Lo4DinG (08-21-2014),Milad._.R (08-21-2014),miniod (08-21-2014),Mohammad_ai69 (08-20-2014),n.0 n@me (07-17-2015),Sepehr_R (08-21-2014),Sharingan (08-20-2014),SHARK (08-21-2014),Soul Keeper (12-18-2014),Viper (08-20-2014),WardeN (08-20-2014)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    dat rAt face up there....

به شخصه از cliff farming بدم میاد .
    ولی بعضی وقتا هم دیدم که به جز np یه جانگلر دیگه هم پیک میکنن + 3تا هیرو که بتونن تو لاین تکی بازی کنن. فایدشم اینه که تیم سریع لول اپ میشه و چون اختلاف لول نسبت به حریف پیدا میکنه گنک هاشم خطرناک میشه . np هم cliff farming میکنه و هر وقت تونست جوین میده گنک. ولی به غیر از این دیگه خیلی مسخرس که ادم جنگلو ول کنه بره cliff farming

میدونم که خیلیا (یعنی تقریبا همه) این هیرو رو به عنوان هارد پوشر (RAT) میشناسن ولی باور کنید solo mid- ganker اش خیلی بیشتر کیف میده. اول 1 یا 2 بار بسته به اینکه کی جولو تونه 3 میگیرید بعد 2 و 1 پر میکنید. فقط باید خیلی به مینی مپ حواستون باشه. بعد از 6 شدن هم boot-magic stick - medalion رو فارم میکنید و بعد با اسکیل 2 و یکم خلاقیت و زمان بندی گنک کردنو شروع میکنید. کسی هم جرات نمیکنه که شما رو rat صدا کنه :دی

4. کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_W_Z_2 (08-21-2014)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    خوب بود ممنون بابت آموزش . عکس هیرو چرا اونجوریه ؟
    هیروییه که همه جوره میشه باهاش بازی کرد . من خودم این هارو دیدم : مید - هاردلین(آف)-فارم-جنگل و ...
    پوش رو هم اگه تو تیم بخواد باشه و بخواد با تیم بازی کنه باید نهایتا لول 8 شروع کنه . phase boot هم جزو بهترین آیتم هاش میتونه باشه و همونطور که گفتین میداس هم همینطور . ( عکس میداس نیوفتاده یا من نمیبینم ؟! )
    هیرویی هست که نکته زیاد داره و نمیشه در قالب یه آموزش همش رو توضیح داد ولی عالی بود ، خسته نباشید
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

6. کاربر مقابل از IR_Prince عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mrc4ever (08-21-2014)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2034
    یوزرنیم استیم
    sinasystem
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.MTA نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    خوب بود ممنون بابت آموزش . عکس هیرو چرا اونجوریه ؟
    ( عکس میداس نیوفتاده یا من نمیبینم ؟! )
    کلی با فوتوشاپ باهاش ور رفتم تا این شکلی شد!. راستی، دقت کردین دماغ نداره؟!
    مرسی. عکس میداس رو هم اضافه کردم.
    Meepwned!

8. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    خیلی عالی
    هیرو اصلی منه
    ولی 3جا دیگه من برای cliff farming پیدا کردم که البته باید چند تا درخت رو قطع کنین
    اسکیل 3 هم کامل شد سریعا برید با کریپ های Anc. فارم کنین
    در مورد فارم هم که تا min 20 من کاملش میکنم و با یه SB و HoM بیرون میام

9. کاربر مقابل از Four-Eyes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mrc4ever (08-21-2014)

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    من اول بازیRing of Basilius و 2 تا مانا میگیرم میرم فارم اول Midas بعدش هم Dagger راحت میشه پوش داد SHadow Blade بری چارش 1 داسته.
    76561198076661060

11. کاربر مقابل از A_W_Z_2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mrc4ever (08-21-2014)

12. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    نقل قول نوشته اصلی توسط A_W_Z_2 نمایش پست ها
    من اول بازیRing of Basilius و 2 تا مانا میگیرم میرم فارم اول Midas بعدش هم Dagger راحت میشه پوش داد SHadow Blade بری چارش 1 داسته.
    با شروعت مواقفم و midas ولی dagger یکم ...
    اگه وسط push سریع gank کنن Dagger ت میره رو cool down و در نتیجه ...
    یه خوبی که SB روی این هیرو داره اینه که با Teleport کردن SB هیرو از بین نمیره

13. کاربر مقابل از Four-Eyes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mrc4ever (08-21-2014)

14. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط A_W_Z_2 نمایش پست ها
    کاملا موافقم رینگ خیلی بهتر از گلاو برای اول بازی هست . ولی من اکثر مواقع برای اینکه بتونم راحت تر گنک کنم و کیل بگیرم ( ks ) قبل از میداس phase boot رو میگیرم . خود به خود با گنک و کیل هایی که میگیرم تا مین 9 هم میداس میاد که مشکلی رو به وجود نمیاره
    shadow blade و dagger هم کاملا بسته به شرایط هست . یه موقع میبینین هیروهای dps مثل هیروهایی که رادیانس دارن جلوتونن از فاصله خیلی زیاد Dagger تون رو آف میکنن . پس sb انتخاب بهتریه . ولی به شخصه بلینک رو ترجیح میدم .
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

15. 2 کاربر مقابل از IR_Prince عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mrc4ever (08-21-2014),WardeN (08-21-2014)

16. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1463
    یوزرنیم استیم
    ƑƱƝƉαmεntαl
    سلام آموزش خوبی بود خسته نباشید
    فقط لطفا آیتم های پیشنهادی سایت اصلی هم بزارین
    و اینا هم هستن:

1463 01408605917
    I αm ƑƱƝƉαmεntαl Principle oƑ WαrƑαre

و تو چه می دانی که او کیست؟

بگو تا صبح چند آدینه مانده است...
    اللهم عجل لوليك الفرج

17. 5 کاربر مقابل از Fundamental عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (01-28-2015),Four-Eyes (08-21-2014),M.Lo4DinG (08-21-2014),miniod (08-21-2014),mrc4ever (08-21-2014)

18. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2681
    یکی بهترین روش بازی با این هیرو رفتن به Mid خیلی برای این هیرو خوبه سریع Orchid و Dagger میاره . قبلشم راحت با اسکیل 2 این هیرو میتونید به لاین دیگه کمک کنید.

19. کاربر مقابل از SmallStyle عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mrc4ever (08-21-2014)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین