تجربه های شما در دوتا 2 - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اقا گاهی مواقع باید برای یک هیرو باید خارج از اصول ایتم ببندی و اتیم هایی که به نظرت اون ایتم بندی یک ایده خوب هستش اون رو امتحان کن حتی اگر دیگران تا حالا اینکار رو نکرده باشن . فکر میکنید بازیکنای خوب چه میکنن یا چطوری توی یک تورنمت یهو همه رو سوپرایز میکنن مثلا یک ساپورت رو فول کری میکنن و .... اگر می خواین پیشرفت کنین سعی کنید متفاوت باشد و ایده خوب به وجود بیارین ، البته نه مثل روس ها بیاین برا sniper boot mana بگیرین

به طور مثال : من از هیرو jugg خیلی خوشم میومده از دوتا 1 تا الان . همیشه طبق اصول همه براش اتیم میبستم خیلی وقت پیش تصمیم گرفتم اصلا اون ایتم ها رو نبندم و یک چیز جدید امتحان کنم حتی اگر 9 نفر reportam کنن چون این هیرو رو میشناختم و میدونستم agliti هستش و اسکیل بسیار عالی ( اسکیل crytical این هیرو فوق العادست ) داره گفتم بیام کاری کنم که توی اتک دادن و بدون 1-6 ، حداقل توی گنک 3 هیرو رو بکشم ، از طرفی این هیرو در مقابل هیروهای استرنج hp کمی داره و زود می خوره پس من باید کمی این هیرو رو سفت میکردم و اتک اسپید رو اونقدر ببرم بالا که قبل از مردنم چند نفر برن اون دنیا . اول boot speed بستم یعد sang & yasha ، که دلایلم برای این ایتم سفت کردن و move spped و slow کردن بود که یادمه خیلی بهم فحش دادن و بهم گفتن نوب اما توجهی نکردم و به کارم ادامه دادم بعدش رفتم سراغ Maelstrom اما کاملش نکردم این بهم کمک کرد که gold خوبی جمع کنم هم اتک اسپید بهم میداد ( تا این جا توی همه بازی ها ثابت بود اما بقیش به موقعیت بازی ایتم میبستم ) بعد رفتم سراغ ایتم Butterfly ، خیلی سریع ایتم میبستم چون اصلا کیل نمیدادم به موقع جوین به موقع بک دادن ، خلاصه بعدش رفتم سراغ bash ! ( اگر هیروی miss دار مثل فاتونم جلوم بود قبل از bash حتما mkb میبستم ) و بعد maelstrom رو کامل کردم و بعد میرفتم bash رو کامل میکردم اما این هیرو با این ایتم ها وحشتناک اتک میداد و تمام bash و crytical و bash و crytycal ..... پشت سر هم . یادمه 3 بار توی اون بازی rampage زدم حالا کی بود توی بازی . bane . axe .slark.lifstiler و pudge که pudge از اول بازی بچه های ما رو خیلی کیل کرد با این slark و ایتم داشتن listiler هم jungle بود با ایتم اومد ، یادمه من لول hp خودم رو کاشتم و تنهایی توی جنگل گرفتنم ( توی دقیقه 43 رفته بودم جنگل واسه دور زدن ، اونا هم با smok بودن ) چون hp کم بود شانس اورده بودم که لول hp رو کاشته بودم خلاصه 5 هیرو رو من کردن pudge منو ulti کرد hp من با اتک اونا رو به اتمام بود یار های من قسمت down رو می بردن جلو. ulti هم coldown بود گفتم من می خوام بمیرم حداقل یک نفر رو بکشم life رو کشتم داشتم slark رو میکشتم که ulti کرد ، دقیقا با 3 -4 اتک با اتک اسپید 386 فکر کنم بود pudge رو کشتم bane دید من خیلی بد دارم میزنم اومد دیمج منفی رو من انداخت و slark اومد اتک داد با axe . و slark رو کشتم axe احمق اومد منو ulti زد اما نمردم چون hp من پر میشد axe هم کشتم اما bane دید می خوام rampage کنم منو خواب کرد بعد یارای من مثل پلیس فیلم هندی که بعد از دعوا میان بلخره رسیدن و bane رو کشتن همون موقع بود که دیگه تیمی که به من گفتن نوب ، دیگه همش با من حرکت می کردن بازی رو با کیل 27-2 جمع کردیم این 27 کیلی که کرده بودم بیشتر دم بیسشون بود اما راز موفقیتم این بود که 2 بار بیشتر نمردم اما چطوری همچین چیزی ممکنه این همه هیرو شاخ که ایتمم دادشتن رو من کیل کردم hp من پر میشد و این نوب ها نزدنش ، اتک اسپید بالا و bash شدن اون ها خیلی به من کمک میکرد crytical پشت سر هم ،این یعنی طرف مقابل خیلی درد می کشه . دیگه از اون موقع به بعد همش اینجوری ایتم می بستم و همه بازی های که jugg میگرفتم رو می بردم کسانی که ادد لیست من هستن میتونن برن بازی های با jugg رو ببینن تا حرفم رو باور کنن

البته این شیوه ایتم بندی نه من اولینش بودم نه اخرینش چون بعد ها دیدم این کارو میکنن ولی قبلش ندیدم نه این که اون ها از من یاد گرفتن نه . اما من ندیده بودم شاید دلیلش این بود که هم تیم های من همیشه اینکار رو نمیکردن

می خوام بگم خیلی از ترفندها هستن که خود شما میتونید اونو بیارین رو کار و خلاقیت از خودتون باشه ، حتی اگر کسی انجام داده باشه و شما ندیده باشین ، بازی جذاب میشه و بازی کسل کننده ای نخواهید داشت

2. 11 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (12-09-2014),A_W_Z_2 (12-08-2014),bayani (01-06-2015),Four-Eyes (12-08-2014),M.Lo4DinG (12-08-2014),MahdiAttacker (12-31-2014),miniod (12-08-2014),Mr.Nobody (12-08-2014),Persian Leopard (12-10-2014),[DR.[mmL (12-08-2014),رهی (12-08-2014)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    دقیقا مثل بستن shadow blade برای pudge ؛ خیلی هم خوب بازی میکرد طرف .............
    1891 01450728361

4. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (01-06-2015)

5. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اما راز موفقیتم این بود که 2 بار بیشتر نمردم
    منم یه بازی رفته بودم با pa 1-2 بودم ......... آخرا بازی 2-39 شدم وقتی بازی تموم شد فک کنم 3-45 بودم (تیممون مقابل اونا خیلی ضعیف بود فقط من فایتارو جمع میکردم)
    1891 01450728361

6. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Prince Of Persian (12-09-2014)

7. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    اون تیمی ک فرست بلاد میگیره برنده نیست همیشه معمولا تا فرست بلاد میگیری یکی میاد زیر مینویسه gg

بیشتره وقتا هم تیمی ک فقط یه نفرش قوی باشه و همه نوب باشن برنده نمیشه! مگر اینه تیم حریف هم نوب باشه :v

تجربیات مسخره

8. 3 کاربر مقابل از Soul Keeper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (12-09-2014),Prince Of Persian (12-09-2014),YOLO (12-09-2014)

9. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    منم به این نتیجه رسیدم اول بازی همرو mute/igonre کنم توی بازی اعصابم کمتر خورد میشه
    76561198076661060

10. 8 کاربر مقابل از A_W_Z_2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (12-09-2014),FCB (12-09-2014),fever361 (12-09-2014),Four-Eyes (12-09-2014),Mohammad_ai69 (12-09-2014),Mr.Nobody (12-10-2014),Prince Of Persian (12-09-2014),YOLO (12-09-2014)

11. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    بازی که داره تبدیل به باخت میشه براتون ، رو 80 % میشه برگردوند فقط کافیه هم تیمی هاتون رو متقاعد کنید که با هم حرکت کنند و یک نوعی ثابت کنید که میتونید رهبری کنید اینطوریه که بازی برمیگرده ، اگر اونها با شما نیومدن شما با هم تیمی هاتون باشید . دلیلشم اینکه بازی تیمی همیشه برنده هستش ( مگر اینکه واقعا پیک هیروها خیلی بد باشه ) . وقتی بازی رو دارین میبازین اونها با هم هستن و بیشترشون من دیدم که خیالشون راحته و بعد از دقیقه 30-35 از هم جدا میشن و مثل قبل با هم نیستن ، همه ما میدونیم وفتی 5vs3 باشین یا حتی 5vs4 ، شمایین که توی گنک برنده اید . زمانی که یک هیرو از مقابل خیلی شاخ شده ، معمولا خیلی پورو هستش و تکی اینور و اونور میره سعی کنید تکی بگیرینش و کیلش کنید تا تیم مقابل یار اصلی رو از دست بدن ، از smok استفاده کنید همیشه ، حتی اگر ساپورت لج کرد و نخرید اگر شما فول کری هم باشید خودتون اقدام کنید برای بار اول و دوم ، اگر گنک رو ببرید هم تیمی شما خوشش میاد و خودشون میگیرن . همیشه اگر دو بار پشت هم گنک کردین و باختین ، بدونید روش گنک کردنتون اشتباست یا زمان مناسبی نبوده .

این رو به دوستانی میگم که میرن جنگل و از ساپورت شاکی هستن که چرا این احمق ward نمیکاره ، پیشنهاد می کنم به جای اینکه اعصابتون خورد بشه خودتون یه ward بگیرید و جایی بکارید که محیط واستون امن بشه دلیلشم اینکه شما می خواین 150 تا بدین بابته ward . اما اگر بیان بکشن شما رو بالای 250 تا از دست میدین و مهمترین چیزی که برا یک هیرو در جنگل هست ، از بین میره ، وقت بازیکن . شما مردین و توی coldown هستش . و gold و lvl عقب میفتین

اقا شما همه استادین من این ها رو که مینویسم دلیلش اینکه می خوام تاپیک بدون مطلب نباشه پس شما دوستان هم کمک کنید . با تشکر از شما

12. 7 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (12-09-2014),Four-Eyes (12-09-2014),Persian Leopard (12-10-2014),Prince Of Persian (12-09-2014),SHARK (12-09-2014),WardeN (12-09-2014),[DR.[mmL (12-09-2014)

13. Top | #17
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    هیچ وقت سعی نکنید توی یک سطح بمونید بلکه همیشه در حال پیشرفت باشید.

برای پیش رفت کردن در هر چیز باید خرج کرد! پس تیکت تورنمنت ها رو بگیرید و بشینید بازی ها رو نگاه کنید. اگر به نقش خاصی علاقه دارید فقط بازی مختص اون نقش رو ببینید.

وارد حالت Player Perspective شوید و از نزدیک ببینید اون بازیکن چطوری هیروش رو اداره میکنه و تصویر صفحش کجاها رو نشون میده...اگر نه هم که Top Watch بهترین گزینه برای این کار هست اما همه در اونجا Pro نیستند و نمیتونند راهنمای شما در بهتر بازی کردن باشن

راه حل دیگه هم اگر میخواهید یک هیرو رو در بهترین سطح یاد بگیرید به سایت Dotabuff برید و ببینید چه بازیکن هایی بهترین KDA با اون هیرو رو دارند بعد ریپلی بازیهاشون رو دانلود کنید! شاید ترفند خاصی رو در بازی اجرا می کنند...

دوتا هیچ وقت به صورت Fun نبوده و نخواهد بود چرا که شما در بازی تنها نیستید و برای Fun بازی کردن دوتا مپ های مختلفی وجود داره پس خودتون رو با یکسری چیزها گول نزنید.

هیچ تفاوتی بین من و شما و بازیکن های حرفه ای دوتا وجود نداره اما اگر هدفتون این هست به سطح اونا برسید پس باید مثل اونها همه چیزتون رو روی محور دوتا قرار بدید و خیلی چیز ها رو فدای اون کنید چون دوتا بازی ای نیست که حتی 1 ساله بشه یاد گرفت
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

14. 9 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (01-06-2015),Four-Eyes (12-09-2014),GaMachine (12-09-2014),M.Lo4DinG (12-09-2014),miniod (12-09-2014),Mohammad_ai69 (12-09-2014),WardeN (12-09-2014),YOLO (12-09-2014),[DR.[mmL (12-09-2014)

15. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بازی که داره تبدیل به باخت میشه براتون ، رو 80 % میشه برگردوند فقط کافیه هم تیمی هاتون رو متقاعد کنید که با هم حرکت کنند و یک نوعی ثابت کنید که میتونید رهبری کنید اینطوریه که بازی برمیگرده ، اگر اونها با شما نیومدن شما با هم تیمی هاتون باشید . دلیلشم اینکه بازی تیمی همیشه برنده هستش ( مگر اینکه واقعا پیک هیروها خیلی بد باشه ) . وقتی بازی رو دارین میبازین اونها با هم هستن و بیشترشون من دیدم که خیالشون راحته و بعد از دقیقه 30-35 از هم جدا میشن و مثل قبل با هم نیستن ، همه ما میدونیم وفتی 5vs3 باشین یا حتی 5vs4 ، شمایین که توی گنک برنده اید . زمانی که یک هیرو از مقابل خیلی شاخ شده ، معمولا خیلی پورو هستش و تکی اینور و اونور میره سعی کنید تکی بگیرینش و کیلش کنید تا تیم مقابل یار اصلی رو از دست بدن ، از smok استفاده کنید همیشه ، حتی اگر ساپورت لج کرد و نخرید اگر شما فول کری هم باشید خودتون اقدام کنید برای بار اول و دوم ، اگر گنک رو ببرید هم تیمی شما خوشش میاد و خودشون میگیرن . همیشه اگر دو بار پشت هم گنک کردین و باختین ، بدونید روش گنک کردنتون اشتباست یا زمان مناسبی نبوده .

این رو به دوستانی میگم که میرن جنگل و از ساپورت شاکی هستن که چرا این احمق ward نمیکاره ، پیشنهاد می کنم به جای اینکه اعصابتون خورد بشه خودتون یه ward بگیرید و جایی بکارید که محیط واستون امن بشه دلیلشم اینکه شما می خواین 150 تا بدین بابته ward . اما اگر بیان بکشن شما رو بالای 250 تا از دست میدین و مهمترین چیزی که برا یک هیرو در جنگل هست ، از بین میره ، وقت بازیکن . شما مردین و توی coldown هستش . و gold و lvl عقب میفتین

اقا شما همه استادین من این ها رو که مینویسم دلیلش اینکه می خوام تاپیک بدون مطلب نباشه پس شما دوستان هم کمک کنید . با تشکر از شما
    7 نکته مهم در یک پست، خیلی خوب بود

----------------------------------------------------------------------------

چند مورد رو هم من اضافه میکنم :

1- هروقت توی بازی تیمتون عقب میوفته و تعداد کیل ها و تاور ها به نفع تیم حریف میشه سریع نا امید نشین، دوتا بازی نیست که روی تاور 1 و 2 و کیل و آیتم بشه نتیجش رو تعیین کرد، مهم ترین مسئله ای که باعث بُرد میشه فایت ها هستن، به دلایل زیر :

معمولاً همه ی پلیر های مقابل شما حرفه ای نیستن و اگه میبینید آیتم دارن یا دارند با یک هیروی کری خوب بازی میکنن دلیلش شاید ساپورت خوب هم تیمی هاشون باشه و کسی که حرفه ای نیست یکم که حرکات غیر منتظره از شما ببینه تمرکزش رو از دست میده و روحیه تهاجمیش رو هم از دست میده و عقب نشینی میکنه، و جایی که شما میتونید حمله های غیر منتظره بکنید فایت ها هستن که باید همیشه براشون برنامه داشته باشین.

از طرف دیگه همین بازیکن های کمتر حرفه ای (نمیشه گفت نوب) یکم که خیالشون از برنده شدن راحت میشه همه پولشون رو خرج آیتم خریدن میکنن و همین هم باعث میشه اگه یک فایت رو ببازن به سرعت خیلی از تاور ها و باراکس هاشون رو از دست میدن و نتیجه بازی عوض میشه.

2- اگر میبینید کسی توی تیمتون حرف نمیزنه و هرکی سرش تو کاره خودشه بدونید که دچار مشکل میشین، یک لیدر متوسط در یک تیم بهتر از تیمیه که لیدر نداره ! پس اگه استراتژی خاصی به ذهنتون میرسه به بقیه هم بگین.

3- سعی کنید از سبک بازی پلیر های مقابلتون، حرفه ای ترین و در نتیجه خطرناک ترینشون رو تشخیص بدین و سعی کنید اول به اون حمله کنید و بیشتر گنکش کنید تا نتونه پا بگیره، یه پلیر متوسط اگه آیتم هم بیاره باز هم میشه یه جوری از پسش بر اومد.

امیدوارم که مفید باشه.
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

16. 9 کاربر مقابل از WardeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (12-10-2014),GaMachine (12-09-2014),Huntereshoon (12-09-2014),M.Lo4DinG (12-09-2014),MahdiAttacker (12-31-2014),Mohammad_ai69 (12-09-2014),Prince Of Persian (12-09-2014),YOLO (12-09-2014),[DR.[mmL (12-09-2014)

17. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    شاید تا حالا به این دقت نکردین :

زمانی که پای بازی میشینین و هیرو میگیرین مغز شما فول میشه مثل گرافیک و cpu که فول شده و فن pc با تمام قدرت کار میکنه ، زمانی از بازی هست که وقتی دارین به بازی می پردازید اصلا متوجه نمیشید که گرسنه اید یا تشنه اید یا اصلا متوجه نمی شید اطراف شما چی داره میگذاره یعنی اوج قدرت تمرکز ، در حدی که یادتون میره پلک بزنید . هیچ کاری انجام نخواهید داد که همچین فشاری روی شما باشه پس وقتی یک دست بازی کردید به مدت یه ربع ، استراحت کنید و دوری توی حیات بخورید یه چیزی بنوشید یا بخورید و 2 دقیقه چشماتون رو ببندید در حالت درازکش تا بدن شما ارامش بگیره . این برای شما خیلی ضروریه . بعد به بازی ادامه دهید و find match کنید هر دست یکبار این روش رو تکرار کنید. تا در طولانی مدت به شما آسیبی وارد نشود

این هم پست سلامت برای گیمرهای عزیز دوتاباز

18. 7 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

M.Lo4DinG (12-09-2014),MahdiAttacker (12-31-2014),miniod (12-10-2014),Persian Leopard (12-10-2014),Viper (12-09-2014),YOLO (12-09-2014),[DR.[mmL (12-09-2014)

19. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    یه نکته:
    حتی کری ها هم میتونن به ساپورتراشون کمک کنن(وارد...)
    همیشه قبل از گفتن یاراتون همه چیز بگیرید وارد و ...
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

20. کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad_ai69 (12-09-2014)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین