تجربه های شما در دوتا 2 - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط P30GAM3R نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    هیچ وقت - هیچ وقت با ایرانی جماعت game نرین چون هنوز به فرهنگ تیمی بودن بازی dota نرسیدن . بزارین 2 - 3 سال دیگه شاید بعضیا اونموقع پیدا شن که بدونن teammate چیه و WAIT for teammate چیه

من خودم امشب به این نتیجه رسیدم هیچ وقت هم فراموش نمیکنم کسی رو که عضو همین سایته ، 1 سال هست تو اد لیست هم هستیم ، آیتم بهش دادم ، مثلا دوست بودیم ( LOL ) قبل بازی بهش اهمیت این game رو گفتم، به تخ.م.ش نگرفت

جالب اینجاس خودش هم بعد گیم dc شد من احمق 10 دقیقه صبر کردم که بیاد
    مهدی فقط خواستم بگم این گفته رو به معنای واقعی درک میکنم

بوده ادمی که خودم بهش گیفت دادم بازی یادش دادم ایتم هم دادم bet یادش دادم و..... برگشته یه حرفی زده که دشمنم هم اینو بهم نمیگفت چون احترام همه رو داشتم همیشه

2. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (12-11-2014),YOLO (12-11-2014),رهی (12-11-2014)

3. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    مهدی فقط خواستم بگم این گفته رو به معنای واقعی درک میکنم

بوده ادمی که خودم بهش گیفت دادم بازی یادش دادم ایتم هم دادم bet یادش دادم و..... برگشته یه حرفی زده که دشمنم هم اینو بهم نمیگفت چون احترام همه رو داشتم همیشه

رفیق داشتم که بهش آیتم میدادم پولم میریختم به حسابش رو حساب رفاقت پشتم تو گروه استیم میگفت طرف رو خر کردم! اینجور آدما زیادن
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

4. 3 کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

miniod (12-11-2014),Mohammad_ai69 (12-11-2014),YOLO (12-11-2014)

5. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2843
    یوزرنیم استیم
    sam77sos51
    به نظر من همچین رفاقتایی تو دنیای مجازی نداشته باشین چون همش پشیمونیه

6. 4 کاربر مقابل از Butcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

MahdiAttacker (12-31-2014),Mohammad_ai69 (12-11-2014),YOLO (12-11-2014),[DR.[mmL (12-11-2014)

7. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2969
    یوزرنیم استیم
    soulstealer87
    سلامتی پسری که میدونه لاشی بازی چیه ولی لاشی نیست

8. 2 کاربر مقابل از YOLO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (12-11-2014),Mr.Nobody (12-11-2014)

9. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    999
    یوزرنیم استیم
    126127955
    کلا آیتمو بیخیال شید دوتا بدون آیتم هم همون دوتاس

من خودم یه Arcana دراپ شد برام دادم رفیقم هیچ پولم نمیخواستم ولی دیدم فرداش remove کرده
    Because you cant understand something
    dose not make it WRONG

10. 2 کاربر مقابل از Mr.Nobody عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammad_ai69 (12-11-2014),YOLO (12-17-2014)

11. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Nobody نمایش پست ها

من خودم یه Arcana دراپ شد برام دادم رفیقم هیچ پولم نمیخواستم ولی دیدم فرداش remove کرده
    یه LOL قشنگ تقدیم میکنم به تو و ایشون هردو :imtwitchingplz::imtwitchingplz:

12. 9 کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dav1d (12-11-2014),fever361 (12-11-2014),Four-Eyes (12-12-2014),MahdiAttacker (12-31-2014),miniod (12-11-2014),Mohammad_ai69 (12-11-2014),Mr.Nobody (12-11-2014),WardeN (12-12-2014),YOLO (12-11-2014)

13. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    در هر موقعیت و هر کجا باشید یا هر تایمی از بازی که باشه یک تلپورت همراه داشته باشید واسه جوین و فرار کردن

همیشه عادت کنید از مپ کوچیک استفاده کنید و وقتی دیدن کسی نیست یا 1 نفر هست بدونین رفتن برای roshan یا دارن دورت میزنن ، پس یا roshan رو چک کن یا برو طرف تاریکی و درخت ها و اطمینان پیدا کن که اومدن سمتت یا نه ، اگر اومدن پس تلپورت کن لاین دیگه برای جمع اوری gold

14. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

WardeN (12-12-2014),YOLO (12-11-2014)

15. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Nobody نمایش پست ها

مورد داشتیم بخاطر ARCANA برا رفیقاش چاقو کشیده!
    طرف پولای مدرسش رو جمع کرده داده برای Arcana بعد شما Free میدی بره؟!
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

16. 2 کاربر مقابل از رهی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mr.Nobody (12-12-2014),YOLO (12-17-2014)

17. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    توی یک بازی keeper رو پیک کردم چون ساپورت نداشتیم مثل همیشه ساپورت می کردم تا اینکه 2 نفر از ما left دادن جای اینکه عصبی شم به دوستان ایرانی که باهام بودن گفتم حالا ببینین چی سرشون در میارم بخندین . گفتن محمد مسخره بازی در نیار شاید بتونیم جمع کنیم گفتم من می خوام یه چیزو تست کنم اگرم نبردیم ، حداقل می خندیم . سریع رفتم ایتم های ساپورتو فروختم ( به جز boot خالی و ward ها ) ، باهاش تونستم boot teleport بگیرم شروع کردم به ایتم بستن میرفتم لاین هایی که کری های ما نبودن با اسکیل 1 پول می کردم وقتی از هیورهای دشمن میومدن لاین ، میرفتم توی جنگل ، سر دقیقه کریپ می کشیدم تا اسکیل 1 من بیشتر پول کنه shadow blade گرفتم و شروع کردم جلو کشیدن لاین هایی که کسی نبود ( با boot teleport ) . از یه طرفم shadow blade رو داشتم خیالم راحت بود که اگر کسی اومد سریع فرار کنم البته مپ رو خوب چک میکردم چون 2 اتک بودم ، وقتی هم میومدن و boot توی coldown بود یا پیاده میرفتم یا میرفتم توی جنگل واسه جمع آوری گلد . رفیقا دیدن علاوه بر اینکه تاور خودمون حفظ میشه ، لاین هم به نفع ما رو به جلو میره ، پس به من گیر ندادن حتی تشویق هم کردن ( البته همیشه ward میذاشتم ) با لول 1 پول دار شدم dager گرفتم . تلپورت و دگر و لول 1 و یونیت ها پرپر میشدن ، یکی از رفیقام اینقدر خندید که داشت میمرد میگفت Tinker در جلد keeper . رفتم توی کار دیمج و یه داگون تا اخر اپگرید واسه کیل و یه Ethereal Blade گرفتم بعدشم Scythe of vyse . البته علاوه بر اینکه من وقت رو داشتم چون 2 نفر ما هم left داده بودن پول خوبی گیر ما میومد همینجوری اذیتشون میکردم همین باعث شد با هم دعوا کنن اونا هم 2 نفرش left دادن و منم با کمک یونیت های خودی که اومده بودن جلو down و up رو مگا کنم رفقا هم mid رو گرفتن . اینجوری شد که ما بازی رو بردیم درسته توی لاین کشیدن چند بار منو کشتن یعنی برام قایم شده بودن اما من تاثیر زیادی گذاشتم که باعث شد تایم خیلی خوبی برای دوستام بخرم که بازی رو در دست بگیریم و ببریم تا حدی که عصبانی هم شدن و دو نفرشون left دادن .

حتما نباید NP یا Tinker باشه

این رو اینجا مطرح کردم خواستم بگم که مهم نیست یار شما به هر دلیلی left بده ، مهم اینکه فکر کنید و یک ایده جالب برای خودتون طرح کنید و از اون بازی لذت ببرید بجای اینکه عصبی بشید و بازی رو ببازید .

18. 3 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (01-06-2015),WardeN (12-14-2014),YOLO (12-17-2014)

19. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3358
    یوزرنیم استیم
    184125860
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    توی یک بازی keeper رو پیک کردم چون ساپورت نداشتیم مثل همیشه ساپورت می کردم تا اینکه 2 نفر از ما left دادن جای اینکه عصبی شم به دوستان ایرانی که باهام بودن گفتم حالا ببینین چی سرشون در میارم بخندین . گفتن محمد مسخره بازی در نیار شاید بتونیم جمع کنیم گفتم من می خوام یه چیزو تست کنم اگرم نبردیم ، حداقل می خندیم . سریع رفتم ایتم های ساپورتو فروختم ( به جز boot خالی و ward ها ) ، باهاش تونستم boot teleport بگیرم شروع کردم به ایتم بستن میرفتم لاین هایی که کری های ما نبودن با اسکیل 1 پول می کردم وقتی از هیورهای دشمن میومدن لاین ، میرفتم توی جنگل ، سر دقیقه کریپ می کشیدم تا اسکیل 1 من بیشتر پول کنه shadow blade گرفتم و شروع کردم جلو کشیدن لاین هایی که کسی نبود ( با boot teleport ) . از یه طرفم shadow blade رو داشتم خیالم راحت بود که اگر کسی اومد سریع فرار کنم البته مپ رو خوب چک میکردم چون 2 اتک بودم ، وقتی هم میومدن و boot توی coldown بود یا پیاده میرفتم یا میرفتم توی جنگل واسه جمع آوری گلد . رفیقا دیدن علاوه بر اینکه تاور خودمون حفظ میشه ، لاین هم به نفع ما رو به جلو میره ، پس به من گیر ندادن حتی تشویق هم کردن ( البته همیشه ward میذاشتم ) با لول 1 پول دار شدم dager گرفتم . تلپورت و دگر و لول 1 و یونیت ها پرپر میشدن ، یکی از رفیقام اینقدر خندید که داشت میمرد میگفت Tinker در جلد keeper . رفتم توی کار دیمج و یه داگون تا اخر اپگرید واسه کیل و یه Ethereal Blade گرفتم بعدشم Scythe of vyse . البته علاوه بر اینکه من وقت رو داشتم چون 2 نفر ما هم left داده بودن پول خوبی گیر ما میومد همینجوری اذیتشون میکردم همین باعث شد با هم دعوا کنن اونا هم 2 نفرش left دادن و منم با کمک یونیت های خودی که اومده بودن جلو down و up رو مگا کنم رفقا هم mid رو گرفتن . اینجوری شد که ما بازی رو بردیم درسته توی لاین کشیدن چند بار منو کشتن یعنی برام قایم شده بودن اما من تاثیر زیادی گذاشتم که باعث شد تایم خیلی خوبی برای دوستام بخرم که بازی رو در دست بگیریم و ببریم تا حدی که عصبانی هم شدن و دو نفرشون left دادن .

حتما نباید NP یا Tinker باشه

این رو اینجا مطرح کردم خواستم بگم که مهم نیست یار شما به هر دلیلی left بده ، مهم اینکه فکر کنید و یک ایده جالب برای خودتون طرح کنید و از اون بازی لذت ببرید بجای اینکه عصبی بشید و بازی رو ببازید .
    این حرکت شما دوست عزیز خیلی هم خوب بود اما از اون جای که خود شما هم میدونین تو بازی درست حسابی به اونجا نمیکشه که بخواین راحت مانور بدین یا کلا اگه همه لفت ندن یا اینکه به دلیل نبود 2 پلیر گلد بیشتری گیرتون میاد اما در کل در این بازی های معمولی حرفتون و حرکتتون قشنگ و قابل تحسین بود که باید اینجا بگم این بازی فان هستش در هر شرایطی میشه حال کرد باهاش با اینکه خودم خیلی بار ها عصبی شدم که الکی برد رو باختیم اما ادم نباید عصبانیت رو نگه داره اون دست تموم شد کلا فراموش کنیم چی بود دست جدید هستش رو اون کار کنیم
    Buy A Ward Save A life

20. 2 کاربر مقابل از B.13 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

miniod (12-16-2014),YOLO (12-17-2014)

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین