سوالات رایج درمورد کیف پول استیم (Steam Wallet)

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850

سوالات رایج درمورد کیف پول استیم (Steam Wallet)

سلام

مدتی میشه که به دنبال راهی برای استفاده از استیم والت و فعال کردن اون هستم و اطلاعاتی کم و بیش از سایت های مختلف و پرسش و پاسخ در مورد استیم کسب کردم که خوب بود اما هنوز یه مواردی هست که اطلاع کافی ندارم و با توجه به قوانین جدید والو که به تازگی منتشر شده و روند خرید آیتم رو دچار تغییر کرده، به نظرم رسید که شاید سوال خیلی های دیگه باشه و پیدا کردن جوابش از بین انبوه سوالات بخش پرسش و پاسخ یکم سخته، به همین خاطر این پست رو ایجاد کردم تا به سوالات خودم و بقیه کاربران جواب داده بشه.

: طبق اطلاعیه ای که از سوی استیم 2-3 روز پیش منتشر شد کلیه بازیکنان اعم از ایرانی و خارجی و ... پس از خرید آیتم مورد نظر از مارکت استیم و یا Store Dota 2 آن آیتم را تا 7 روز نمیتوانند Trade کنند.

برای شروع چند تا سوال دارم راجع به استیم والت،

1- برای استفاده ازش حتماً باید اول شارژ بشه ؟ یا میتونم یه آیتم توی مارکت بفروشم پولش بیاد تو حساب ؟
    2- وقتی سرچ کردم کمترین کارتش 20 دلاری بود، نمیشه با هزینه کمتر فعالش کرد ؟
    3- از IP هر کشوری که اولین بار استفاده کنی دیگه همیشه باید با IP اون کشور خرید کنی ؟ اگه اشتباهی با یه IP دیگه بری Ban میکنن ؟ سخت گیری شون در چه حد ؟ ممکنه کلاً آیدی بپره ؟!
    4- توی مارکت میشه راحت آیتما رو فروخت ؟ آیتمای قدیمی رو اگه زیر قیمت بذاری سریع فروش میره ؟
    5- در کل استفاده از مارکت به صرفه تره یا ترید ؟

دوستان اگه کسی اطلاع داره لطفاً جواب بده چون ممکنه سوال خیلی های دیگه هم باشه.

با تشکّر
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

2. 3 کاربر مقابل از WardeN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (12-23-2014),Milad._.R (12-23-2014),Mohammad_ai69 (12-23-2014)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2078
    1- اول باید شارج کنی بعد 1 ماه میتونی خرید فروش کنی

2- 5$ هم داره

3- نیازی نیست از همون ای پی استفاده کنی زیاد سخت گیر نیستن ولی با عوض کردن سیستم دوباره باید 1 ماه صبر کنی

4- اره

5-هر کدوم فایده ی خودشونو دارن ولی مارکت 15% کمیسیون بر میداره

4. 4 کاربر مقابل از shavn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad._.R (12-23-2014),Mohammad_ai69 (12-23-2014),WardeN (12-23-2014),[DR.[mmL (12-23-2014)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوست عزیزمون تا حدی پاسخ شما رو دادن و من کمی بیشترش می کنم

1-شما برای اولین بار باید شارژ کنید که یک حساب برای شما در اکانتتون ثبت بشه . اما اگر قبلا ثبت کردین حتی 0 هم باشه با فروختن ایتم به حساب شما خواهد امد پس نیاز به شارژ نداره

2-معمولا 20 $ ها و بالاتر برای code Steam wallet هستش و به ایمیل شما میفرستن و شما مستقیم به این منظور واردش میکنین ، اما 5-10-15 $ معمولا visa card هستن که اول باهاش برای شما یک حساب ثبت میشه و با اون میتونید steam wallet ، game بخرید که با visa شاید کمی گیر بده بهتون ، شایدم سریع انجام بشه .

3-برای خرید در Dota 2 باید هون ip که باهاش برای اولین بار steam wallet رو ثبت کردین ، استفاده کنید وگرنه گیر میدن و ازتون مشخصات می خوان و اگر ندین بن خواهید شد . اما برای مارکت از هر ip خواستین استفاده کنین مشکلی نداره ( پیشنهادم بنده اینکه از visa یا steam wallet امریکا استفاده کنید بعدش کاندا و ...)

4- بله میشه فروخت و معمولا ایتم های بالای 1 $ رو بذارین و خود مارکت براتون قیمت رو محاسبه میکنه و اگر کمترین قیمت رو بذارین به این صورت هست که میاین اولین نفر و همه میببینن که شما ارزون تر از بقیه ایتم رو میدین اما اگر گرون بدین میره اخرای لیست ، پس حتی 0.01 $ هم تاثیر داره .

5- 80 % ایتم ها رو توی ترید بگیرن به صرفه تر هستش ، اما در کل چیز لازمیه . من خودم 5$ ریختم فقط برای فعال کردنش . اما بعدا ایتم هایی فروختم که تا 20 $ هم شد .

سربلند و موفق باشید .

6. 6 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

M.Lo4DinG (12-23-2014),Milad._.R (12-23-2014),shavn (12-23-2014),Soul Keeper (12-23-2014),WardeN (12-23-2014),[DR.[mmL (12-23-2014)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    2562
    یوزرنیم استیم
    Nortrom
    سلام دوستان پری شب اکانت استیمم رو 5$ شارژ کردم بعد وقتی که میخوام از store خرید کنم یکی از این ارور ها میاد
    The current payment method does not match the country of the store. The cart has been converted and the updated total will show on the next page. You may also review your cart here, or change your payment method below.

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.

با آی پی معتبر usa هم میرم بازم ارور میده دوستان اگه راه حل رو بلدید بگید لطفا مرسی

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    ای پی شما با اونی که ثبت کرده ای مطابقت نکرده به همین خاطر گیر داده ، توی گوگل ای پی خودتون رو بررسی کنید اگر درست بود باید کمی صبر کنید حتی تا چند روز ، بعضی وقت ها مشکل از خود دوتا 2 هم هست

9. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[ermac] (12-30-2014)

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3325

مشکل با خرید از ولت

من یه گیفت کارت که مربوط به کشورهای اسیایی بود رو اکانتم ردیم کردم ، ادرس رو هم هونگ کنگ زدم ، و با آی پی هونگ کنگ ، حالا با آی پی امریکا و ... وصل میشم ، دکمه خرید غیر فعال هست ! موس روش نگه میدارم نوشته : باید بین 30 روز تا 1 سال نمیدونم صبر کنم !!! یه چیزی تو این مایه ها ، ولی از شارژ کردن من الان بیشتر از 30 روز میگذره !! چیز خاصی هست که رعایت نکردم ؟؟

11. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط vaheeed نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من یه گیفت کارت که مربوط به کشورهای اسیایی بود رو اکانتم ردیم کردم ، ادرس رو هم هونگ کنگ زدم ، و با آی پی هونگ کنگ ، حالا با آی پی امریکا و ... وصل میشم ، دکمه خرید غیر فعال هست ! موس روش نگه میدارم نوشته : باید بین 30 روز تا 1 سال نمیدونم صبر کنم !!! یه چیزی تو این مایه ها ، ولی از شارژ کردن من الان بیشتر از 30 روز میگذره !! چیز خاصی هست که رعایت نکردم ؟؟
    همون قسمت نوشته که در چه تاریخ و ساعتی براتون فعال میشه، من خودم 1 ماه پیش شارژ کردم نوشته 26 اُم که فرداست فعال میشه.
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

12. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    دوستان این هک استیم والت رو امتحان کردید؟
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

13. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3325
    نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    همون قسمت نوشته که در چه تاریخ و ساعتی براتون فعال میشه، من خودم 1 ماه پیش شارژ کردم نوشته 26 اُم که فرداست فعال میشه.
    تا همین چند روز پیش ننوشته بود هیچی ، ولی الان یه چیزی نوشته واسه تاریخ ، من یک ماه بیشتره که شارژ کردم !!! تازه این تاریخی که اومده واسه یه ماه دیگه است ، حالا عکس گرفتم یه نگاهیی بندازید ببینید دقیقا چی نوشته ممنون
    untitled.png

میگم نکنه این تاریخ واسه اینه که بعدش کلا اکانتم میپره!!! البته یه توضیح دیگه رو هم بدم : موقع شارژ کردن چند بار از ای پی امریکا زدم که اونجا بن شدم واسه 7 روز ترید ، ممکنه اونجا یک ماه هم واسه شارژ بن زده باشه و الان هم یک ماه دیگه فعال بشه ؟!!
    ویرایش توسط vaheeed : 01-26-2015 در ساعت 06:03 PM

14. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3408
    یوزرنیم استیم
    MR_MAHDI_J
    دوستان یک سوال دارم
    اونایی که کلش بازی میکنن برای خرید جم یک سری راه پیدا کردن
    میرن یک سری نرم افزار دنلود میکنن و به طریقی امتیاز کسب میکنن و در آخر با استفاده از اون امتیاز یک گیفت کارت میگیرن و با اون جم میخرن
    من کارت هایی که باهاش میشد استیم رو شارژ کرد نگاه کردم
    هیچ کدومش حالت گیفت نداره یعنی همشون کارت های بانکی و الکترونیکی هست که تقریبا هیچ سایتی نیست که بشه به عنوان خروجی امتیاز ها از این کارت ها بگیرید
    میخوام ببینم شاید کسی سایت یا روشی بلد باشه که خروجی کارش یکی از کارت های ساپورت شده توسط استیم باشه که بشه اکانت رو شارژ کرد
    خودم یک سری تحقیقاتی کردم ولی به نتیجه نرسیدم

کسی راه یا چیزی به فکرش میرسه که مفته آیتم بخریم ؟

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین