معرفی بازی Heroes of the Storm

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 133
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3236

معرفی بازی Heroes of the Storm

3236 01420705989

در این مطلب قصد داریم بازی Heroes of The Storm رو معرفی کنیم که سبک مشابه بازیهای DOTA و LoL دارد...

بازی Heroes of the Storms که تولید دیگری از کمپانی موفق Blizzard ( سازنده ی بازیهای Diablo Series , World of Warcraft و Hearthstone ) می باشد و متشکل از هیروهای مختلف بازیهای این شرکت می باشد به زودی درتاریخ 2015 , 13 , January در دست رس همگان قرار می گیرد و از حالت Alpha در خواهد آمد و می توانید این بازی جدید که مشابه بازیهای DOTA2 و League of Legends می باشد را تجربه کنید.

همان طور که همه می دانند بازیهایی که این کمپانی طراحی می کند همه برای رقابتهای حرفه ای می باشند و این بازی به گفته ی طراحان قصد دارد جزو رقیبان اصلی بازی DOTA2 باشد که گفتن این حرف برای طرفداران کمی زود می باشد. این بازی در نه ماه گذشته که به صورت Alpha در دسترس طرفداران خود قرار داشته و به علت بالا بودن درخواست و ضعف سرورهای این کمپانی در برخی از روزها دچار مشکلات جدی بوده است که برخی از افراد را از ادامه ی این بازی در حالت Alpha دلسرد کرده است .

3236 11420705989

بازی Heroes of the Storms یا به اختصار HOTS یک بازی استراتژیک ده نفره تیمی می باشد که هر تیم از پنج نفر تشکیل شده است که تفاوتهای جالب توجهی با بازی های مشابه دارد که می توان به عدم وجود Inventory در آن اشاره کرد که به این معناست که شما در این بازی دیگر آیتمی نخواهید خرید، و فقط با جادوهای هیروها سرو کار دارید و یا اینکه شما می توانید برای پیمایش مسیرهای تولانی سوار اسب (Mounts) خود شوید تا از اتلاف وقت جلوگیری کنید. بخش دیگری که جالب توجه می باشد وجود Talents در بازی است که به شما اجازه می دهد جادوهای خود را به نحوی که مد نظر شماست قویتر کنید که چنین بخشی را بیشتر در بازیهای MMO شاهد هستیم. مطلب دیگر آنکه شما برای دسترسی به تمام هیروها باید آنها را توسط طلایی که در هر بازی به دست می آورید خریداری و یا اینکه آنها را توسط Store بازی بخرید . تفاوت و جذابیت های این بازی به همین جا ختم نمی شود و می توانید تمام آنها را از طریق HOTS Mechanic و Guide هایی که بر روی سایت Eu.Battle.net قرار دارد مطالعه کنید.

در این مدت Blizzard آماری را رقم زده که عبارت است از 32 هیروی قوی و خاص (از روی بازیهای دیگر کپی نشده است) ، پنج زمین بازی ( BattleGround ) ، صدو یازده پوسته ی (Skin) مختلف برای هیروها ، دوازده حیوان مختلف برای سوار شدن هیروها (Mounts) و به روز رسانی هایی که به صورت یک راز برای جذاب ماندن این بازی مانده است تا در روز های پیش رو به آنها نیز خواهیم رسید .

3236 21420705989

در سال 2015 شرکت Blizzard برنامه های بزرگی را برای این بازی برنامه ریزی کرده است که از بالاتر بردن گرافیک و قرار دادن بخش Achivements and Rewards گرفته تا دعوت تیم های بزرگ برای تشکیل تیم های HOTS و برگزاری مسابقات برای این بازی که تا کنون نیز حدود سه مسابقه ی رسمی برای نسخه ی Alpha برگزار شده است.

مزیت بزرگی که این بازی داره اینه که سرورهای این بازی، برای وضعیت اینترنت ایران از دیگر بازیهای مشابه خیلی بهتر عمل میکنه و Lag و Delay خیلی کمتری رو تجربه میکنید

تا چند روز دیگر این بازی به صورت عمومی عرضه میشه و احتیاجی نیست که نسخه ی آلفا رو دانلود کنید و پیشنهاد میشه تا تاریخ 13 ژانویه 2015 صبر کنید و سپس بازی رو به صورت رایگان دریافت کنید.

برای شروع به لینک زیر مراجعه و یک اکانت Battlenet بسازید و نرم افزار Battlenet رو هم دانلود و نصب کنید:

Battle.net

حجم اولیه ی دانلود این بازی 4 گیگابایت (در حالت آلفا) است و هر چند وقت یکبار هم آپدیت هایی برای این بازی منتشر میشه که اگر اینترنت با سرعت کمتر از 256KB دارید پیشنهاد میکنم بازی رو امتحان نکنید.

لینک های کاربردی:

Heroes of the Storm Wiki

Heroes of the Storm Wiki

منبع:CrashGame
    ولی جدا از این حرفا بهتر نیست Dota 2 رو بزاریم کنار؟ دوستم میگه من پینگ 200 دارم ولی تو بازی انگار دارم با پینگ 60 بازی میکنم. حالا تو Dota 2 که من پینگ 250 دارم انگار با پینگ 450 دارم بازی میکنم اصل لذت بازی به پینگه پایینشه .
    پس بی صبرانه منتظر این بازی هستم .

2. 14 کاربر مقابل از Wind عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-08-2015),FCB (01-08-2015),fever361 (01-08-2015),Four-Eyes (01-08-2015),Mahdi-Void (08-11-2015),Milad._.R (01-08-2015),miniod (01-09-2015),Reza Y (01-20-2015),Sepehr_R (01-08-2015),Sharingan (01-08-2015),Shn (02-13-2015),Soul Keeper (01-08-2015),WardeN (01-09-2015),رهی (01-08-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    واقعا از Blizzard میشه انتظار یه بازی بد رو داشت؟
    سازنده بازی هایی مثل Diablo - WOW -starcraft که همه از دسته بازی هایه اعتیاد اور() هستند.
    این هم که نسخه alpha هستش و alpha همونطوری که میدونید نسخه تست اولیه بازی هستش که بیشتر ازش برای ساختن trailer استفاده میشه و حتما پر از باگ خواهد بود.
    یکی از بازی هایی که حتما تجربش میکنم.
    البته یه چی که خیلی ازش خوشم اومده اینه که هیرو هاش از سری بازی های مختلف blizzard هستن مثل illidan از warcraft

4. کاربر مقابل از Four-Eyes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

miniod (01-09-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3236
    نقل قول نوشته اصلی توسط Four-Eyes نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    واقعا از Blizzard میشه انتظار یه بازی بد رو داشت؟
    سازنده بازی هایی مثل Diablo - WOW -starcraft که همه از دسته بازی هایه اعتیاد اور() هستند.
    این هم که نسخه alpha هستش و alpha همونطوری که میدونید نسخه تست اولیه بازی هستش که بیشتر ازش برای ساختن trailer استفاده میشه و حتما پر از باگ خواهد بود.
    یکی از بازی هایی که حتما تجربش میکنم.
    البته یه چی که خیلی ازش خوشم اومده اینه که هیرو هاش از سری بازی های مختلف blizzard هستن مثل illidan از warcraft
    این بازی مخلوط تمام بازی های Blizzard هست. من به شخصه Dota رو ول میکتم.

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3177
    یوزرنیم استیم
    FEVER361
    بازی به صورت کامل 13 ژانویه منشر میشه ؟
    هنوز هیرو ها که کامل نشدن ...

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    OOO این یارو که هوک کرده Pudge هست؟
    One Shot One Kill No Luck All Skill

8. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    نقل قول نوشته اصلی توسط fever361 نمایش پست ها
    بازی به صورت کامل 13 ژانویه منشر میشه ؟
    هنوز هیرو ها که کامل نشدن ...
    هنوز نسخه alpha هستش که باگ های زیادی داره(beta هم نیست )
    نقل قول نوشته اصلی توسط UnHoLy666 نمایش پست ها
    OOO این یارو که هوک کرده Pudge هست؟
    بله همونطوری که clash عزیز گفت مخلوطی از تمامی بازی های blizzard هستش

9. کاربر مقابل از Four-Eyes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Wind (01-09-2015)

10. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    این بازی خوبه یعنی عالیه فقط دوس داشتم گرافیکش از اینیکه هست بهتر باشه چون من دنبالش بودم همش ولی گرافیک بدی نداره
    میترکونه
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

11. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    1027
    یوزرنیم استیم
    Four-Eyes
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rahi_jj نمایش پست ها
    این بازی خوبه یعنی عالیه فقط دوس داشتم گرافیکش از اینیکه هست بهتر باشه چون من دنبالش بودم همش ولی گرافیک بدی نداره
    میترکونه
    عزیز هنوز نسخه alpha هستش.

12. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3256
    یوزرنیم استیم
    siahishab11
    این بازی میلاد هست

میلاد استورم = heros of storm

13. 3 کاربر مقابل از Hybrid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Four-Eyes (01-08-2015),Milad._.R (01-08-2015),رهی (01-09-2015)

14. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3389
    یوزرنیم استیم
    Amir_InVok3r
    یعنی شما نظرتون اینه که این از دوتا 2 باحال تره؟ من پلی نکردم اینو ولی اگه عین دوتا معتاد کنه بی صبرانه منتظریم
    هیرو رو دستش نمیاد INVOKER

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین