بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 29

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 29 از 90 نخستنخست ... 1927282930313979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 893
  1. Top | #281

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3842
    یوزرنیم استیم
    ExtremePoorya
    حالا من الان 5 تا بازیم مونده (یکیش ثبت نشده!!) که شما توی چت استیم گفتین که من رنک رو شروع نمیکنم تا زمانی که VHS بشم ! یعنی اون 10 تا رو فعلا نمیرید بازی ...حالا اگه من هم این 5 تای باقیمانده رو نرم تا زمانی

که vhs بشم چی؟ بعدش آیا توی رنکیگ من تاثیر داره؟ آخه اگه فرض کنیم کسی که لول 13 رو رد کرده ولی هنوز vhs نشده و بگه من صبر میکنم تا vhs بشم بعد TBD ها رو کامل کنم پس یعنی این 5 تا گیم هم باید یه تاثیری از

vhs بگیره دیگه؟ درسته؟ یا باید قبل لول 13 شدن باشه؟ لطفا کامل جواب بدین فک کنم سوال بعضی های دیگه هم باشه.

2. Top | #282

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    نقل قول نوشته اصلی توسط ExtremePoorya نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    حالا من الان 5 تا بازیم مونده (یکیش ثبت نشده!!) که شما توی چت استیم گفتین که من رنک رو شروع نمیکنم تا زمانی که VHS بشم ! یعنی اون 10 تا رو فعلا نمیرید بازی ...حالا اگه من هم این 5 تای باقیمانده رو نرم تا زمانی

که vhs بشم چی؟ بعدش آیا توی رنکیگ من تاثیر داره؟ آخه اگه فرض کنیم کسی که لول 13 رو رد کرده ولی هنوز vhs نشده و بگه من صبر میکنم تا vhs بشم بعد TBD ها رو کامل کنم پس یعنی این 5 تا گیم هم باید یه تاثیری از

vhs بگیره دیگه؟ درسته؟ یا باید قبل لول 13 شدن باشه؟ لطفا کامل جواب بدین فک کنم سوال بعضی های دیگه هم باشه.
    فک نمی کنم تاثیری داشته با شه
    اونطور که من می دونم هر 3-5 بازی 1k رنک می ده البته قبل از شروع ranked games یه جورایی رنک شما همین الانم معلومه .....

3. Top | #283

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    دوست عزیز این k/d/a و.... همش بحث قبل از شروع کردن به 10 بازی رنک هستش ، این ها برای این بوده که شما قبل اینکه دست به رنک بزنید سطح بازی خودتون رو از normal به High و very High ببرید اما شما توی normal رفتین دست به رنک زدین اونم 6 بازی من چیزی خواستین در اختیارتون گذاشتم و سوال رو پاسخ دادم دوست عزیز . من دروغ بگم بهتون الکی دل خوش کنم خوبه ؟
    ناموسا یه رفیق دارم (اون موقع فکر میکردیم فقط به 10تا بازی رنک مربوطه) اکانتشو داد به رفیقش از 10 تا بازی 9 تاشو برد !!!! با OD Solo Mid توی هر دستم ff میکرد 12kill - 1 dead میشد هر دست ( اون یه دستی هم که باخت 7kill-3dead با void بود )

بعد رنکش اومد 3100 .......... از اون موقع فهمیدم رنک به بازیای قبل از رنکه
    کلا هر وقت normal شدید تا آخرا رنک باید بدونید زیر 3200 میاد
    1891 01450728361

4. Top | #284

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    فعلا این vhs شده غول نه k/d/a نه win نه solo mid .... نیاوردتش . همه رو تست کردم GPM و XPM هم که 500-600 در همین حدودا بازم فایده نداره نمیدونم دیگه چیکار کنم که به جواب های کاربران بشه پاسخ داد

5. Top | #285

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    فعلا این vhs شده غول نه k/d/a نه win نه solo mid .... نیاوردتش . همه رو تست کردم GPM و XPM هم که 500-600 در همین حدودا بازم فایده نداره نمیدونم دیگه چیکار کنم که به جواب های کاربران بشه پاسخ داد
    اکانت جدید بساز . با یه آی پی جدید که تشخیص ندن ! بعدش هم موقع شروع گزینه ی این بازی رو قبلا انجام دادم و حرفه ای هستم رو انتخاب کن . 2 تا بازی اول رو ببری vhs میشی . ولی فکر نکن vhs خیلی هم چیز خوبیه .
    این اکانتیه که چند ماه پیش ساخته بودم . IR_Prince.FinalVersion - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats نگاه کن . بعد از اینکه vhs شدم فقط ساپورت رفتم چون تیم 4 تا کری میرفت !! هیچ راهی هم بجز ساپورت کردن نداشتم .
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

6. Top | #286

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اکانت جدید هم تست کردم به احتمال زیاد تشخیص قدرتمند استیم هستش که میدونه چه کسی ایدی ساخته و فعلا راهش change ip و یا بازی کردن با یک اکانت 4k به مدت 24 ساعت یا بیشتر به قول دوستمون Clash

7. Top | #287

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3744
    یوزرنیم استیم
    kappa0072
    به نظره من اگه رنک 3.7 رو رد کنید از اونجا به بعد برد راحت تر میشه برد، چون خیلی کم پیش میاد ادم .... به تیمتون بخوره
    من خودم دوستی دارم که تو چند ماه رنک رو از 4000 اورد به 5100 .

8. Top | #288

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    منم الان شکر خدا مشکل نتم 2 روزه حل شده . در همین بازی زمانی 300 تا رنک افزایش پیدا کرد . نت خوب بشه همه چی خوب میشه
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

9. Top | #289

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3842
    یوزرنیم استیم
    ExtremePoorya
    واسه شما نت خوب باشه همه چیزه واسه ما سطح بازی هم مهمه یعنی من اگه بدونم باید کیل بگیرم یا وین بیارم خیلی خوب میشه که به قول اقا Mohammad هنوز جواب درستی وجود نداره!
    راستی یه اکانت دیگه دارم لول 9 هستش با اون بازی بکنم؟

10. Top | #290

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    حالا چرا این مبحث اینقدر براتون مهمه . بازی کنین و از بازی لذت ببرین !

صفحه 29 از 90 نخستنخست ... 1927282930313979 ... آخرینآخرین