بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 8

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 8 از 90 نخستنخست ... 6789101858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 893
  1. Top | #71

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    لوللللللللللل سعید تویی داداش؟ باو نمیدونستم تویی :دی من حسنیم :دی
    آقا این دوستمون راست میگه من خودم شاهدم ایشون رنکش 2500 بود رسونده به این خداییش خودشو داغون کرده :دی

نه عکسش مشکوک نیست تو ادلیست خودمه.. اگه میخوای خودم برات بگیرم :؟
    ویرایش توسط Apdentist : 04-02-2015 در ساعت 07:35 PM
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. Top | #72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2078
    همه ی مشکلات رنکینگ همه بازیا تقصیر این booster های ************************** **************** **************** ************ **********

کلا سیستم رنکینگو **********

3. Top | #73

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    دوستان بذارید خیالتون رو راحت کنم خیلی وقته دنبال این قضیه هستم که سر در بیارم از افراد زیادی هم سوال کردم و خودم مطالبی خوندم و اخر اخرش به این چیزا رسیدم :

ببینید بازی کردن یک بازیکن همینطور که توی dotabuff نشون میده چند دسته تقسیم میشن زیر normal ، Normal و high و.... یکی از دوستان گفتن برای ایدی جدید هر کدوم که باشه یه رنک برای شما رقم میزنه

به طور مثال : زیر نرمال تقریبا 0-2000 میزنه
    نرمال 2-3 k و.....

اصلا به این مربوط نمیشه شما بازی رو بردین یا باختین win rate چنده ( win rate از یه طرف مربوطه به این قضیه که اگر شما بازی کن خیلی خوبی باشید معمولا بازی رو میبرید و یه جورایی میشه گفت بی تاثیر نیست اما نه مستقیم ) یا یارتون کی بوده فقط فقط بر اساس بازی کردن شخصی که با این ایدی بازی کرده مورد بررسی قرار میگیره و رنک مورد نظر رو به شما خواهد داد

بعضی دوستان اعتقاد دارن که باید هیرو mid یا carry رفت و باید بگم سخت در اشتباه هستن و شما با یک supp هم میتونید رنک 4k به بالا رو داشته باشید بستگی به بازی خودتون داره هیمنطور که بالا گفتم

اما در مورد کسانی که ایدی میخرن باید بگم اونم نسبت به بازی سنجیده میشه زمانی که خیلی عالی با این ایدی بازی میشه و خریدار ایدی اگر بازی بدی رو انجام بده که در حد اون رنک نیست ، سیستم دوتا بازی شما رو متوجه میشه و میدونه که افت کرده و شما رو با یارایی میندازه که 99 % loss هستش و اینقدر اینکار رو ادامه خواهد داد که بازی شما پیشرفت کنه و رنکتون در حد بازیتون بشه ، خودم دیدم و تجربه کردم

یک دوستی دارم رنک و ترید این حرفا نمیدونه چیه اصلا اما خیلی وقته بازی میکنه تقریبا 3 سال دوتا 2 . این ادم شدیدا از هیروی ساپورت خوشش میاد مخصوصا هیرو ogre magi ، و باهاش رنک بازی کرده بود در این حال من پرفایلشو چک کردم دیدم رنکش 5k هستش بهش گفتم افرین رنک 5k شده گفت خوبه این چیزی که میگی ؟!! گفتم اره . خلاصه این ادم رفت سر کار دور از خونه ، 1 سال بعد اومده عید خونشون الان داره بازی میکنه . بازیش خیلی ضعیف شده . باورتون نمیشه توی 2 شب رنکش شد 3300 ، همش باخت باخت پشت باخت . بله دوستان عزیز همش بستگی به بازیتون داره و سیستم رنک یا خود دوتا 2 به این سادگی نیست که خیلی ها فکر میکنن روز و شب روش کار میکنن که به اینجا رسیده یک مدیریت خیلی قوی پشتشه

موفق و سربلند باشید .

4. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (04-02-2015),FCB (04-04-2015)

5. Top | #74

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    واقعیت valve در یک جمله از دندی: 'سیستم mmr غیر واقعی و نا کار امد است.'

واقعا هم راست میگه مرد زمانی که ولو به فکر بازی کن ها بود الان داره به چشم دلار بهمون نگاه میکنه گور بابای mmr و سیستم بالانس کننده فقط و فقط ست بیشتر بفروشیم.
    هر روز هر روز 20 تا 60 مگ آپ فقط هم ست به بازی اضافه میشه.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

6. Top | #75

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    من با 90 درصد حرف های اون دوستمون موافقم بخصوص اینکه من میگم والو اگه بفهمه داری پشت سر هم میبازی واقعا با یارای اسکل میندازت که هی ببازی اینو حس میکنم واقعا هست. ولـی من هنوزم نمیفهمم وری های اسکیل کی میده دوستمون گفت وقتی رنک 3500 به بالا باشه ولی چطوری کسی که هنوز لول 1 بازم وری های اسکیل بش میده؟ منظورم محمد نیستا منظورم fcb داداش پس چطوری این امکان داره؟
    البته محمد جان دمیج هم واقعا تاثیر داره یعنی طرف با zeus -ember -weaver -ursa و بخصوص میپو! بره واقعا تاثیر بیشتری داره روی mmr
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

7. Top | #76

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    من به meepo اعتقاد خاصی دارم اما چند شب پیش خیلی هوایی شدم meepo پیک کردم وقتی می خواستم جوین کنم من کار رو انجام می دادم اما به چشم مشاهده میشد که نت ایراد داره و با dly جوین میشدن برا همینه که ما از اینا به دوریم

8. Top | #77

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    آره دادا بد ما دوریم از اینا من خودم تعریف نباشه خدای اینوکرم اما چند وقتی هست زیادی dly دارم آیتم divinity میزنم که سه اسکیل با هم بزنم 5 ثانیه انگار dly داره...

9. Top | #78

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    دوستان بذارید خیالتون رو راحت کنم خیلی وقته دنبال این قضیه هستم که سر در بیارم از افراد زیادی هم سوال کردم و خودم مطالبی خوندم و اخر اخرش به این چیزا رسیدم :

ببینید بازی کردن یک بازیکن همینطور که توی dotabuff نشون میده چند دسته تقسیم میشن زیر normal ، Normal و high و.... یکی از دوستان گفتن برای ایدی جدید هر کدوم که باشه یه رنک برای شما رقم میزنه

به طور مثال : زیر نرمال تقریبا 0-2000 میزنه
    نرمال 2-3 k و.....

اصلا به این مربوط نمیشه شما بازی رو بردین یا باختین win rate چنده ( win rate از یه طرف مربوطه به این قضیه که اگر شما بازی کن خیلی خوبی باشید معمولا بازی رو میبرید و یه جورایی میشه گفت بی تاثیر نیست اما نه مستقیم ) یا یارتون کی بوده فقط فقط بر اساس بازی کردن شخصی که با این ایدی بازی کرده مورد بررسی قرار میگیره و رنک مورد نظر رو به شما خواهد داد

بعضی دوستان اعتقاد دارن که باید هیرو mid یا carry رفت و باید بگم سخت در اشتباه هستن و شما با یک supp هم میتونید رنک 4k به بالا رو داشته باشید بستگی به بازی خودتون داره هیمنطور که بالا گفتم

اما در مورد کسانی که ایدی میخرن باید بگم اونم نسبت به بازی سنجیده میشه زمانی که خیلی عالی با این ایدی بازی میشه و خریدار ایدی اگر بازی بدی رو انجام بده که در حد اون رنک نیست ، سیستم دوتا بازی شما رو متوجه میشه و میدونه که افت کرده و شما رو با یارایی میندازه که 99 % loss هستش و اینقدر اینکار رو ادامه خواهد داد که بازی شما پیشرفت کنه و رنکتون در حد بازیتون بشه ، خودم دیدم و تجربه کردم

یک دوستی دارم رنک و ترید این حرفا نمیدونه چیه اصلا اما خیلی وقته بازی میکنه تقریبا 3 سال دوتا 2 . این ادم شدیدا از هیروی ساپورت خوشش میاد مخصوصا هیرو ogre magi ، و باهاش رنک بازی کرده بود در این حال من پرفایلشو چک کردم دیدم رنکش 5k هستش بهش گفتم افرین رنک 5k شده گفت خوبه این چیزی که میگی ؟!! گفتم اره . خلاصه این ادم رفت سر کار دور از خونه ، 1 سال بعد اومده عید خونشون الان داره بازی میکنه . بازیش خیلی ضعیف شده . باورتون نمیشه توی 2 شب رنکش شد 3300 ، همش باخت باخت پشت باخت . بله دوستان عزیز همش بستگی به بازیتون داره و سیستم رنک یا خود دوتا 2 به این سادگی نیست که خیلی ها فکر میکنن روز و شب روش کار میکنن که به اینجا رسیده یک مدیریت خیلی قوی پشتشه

موفق و سربلند باشید .
    قربون آدم چیز فهم شدیدا درسته

2 ساعته میگم همینجوری نیست اگه کسی بازیش خوب نباشه mmr ش میاد پایین باز اون دوستمون حرف خودشو میزنه ممنون از شما .

10. Top | #79

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    رفیق اون دوستتون که میگی رنکش 5ک هست! عکس هم گذاشت و 2428 وین داره.... یعنی فک کنم کم کم 10 برابر شما بازی کرده!

11. Top | #80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    رفیق اون دوستتون که میگی رنکش 5ک هست! عکس هم گذاشت و 2428 وین داره.... یعنی فک کنم کم کم 10 برابر شما بازی کرده!
    حرفی که اشتباست اشتباست هر کی میخواد بزنه . چه با 2000 برد چه با 1000000000 .

من 1000 تا برد دارم پس 2 برابره نه 10 برابر .
    ویرایش توسط LA_King : 04-02-2015 در ساعت 11:47 PM

صفحه 8 از 90 نخستنخست ... 6789101858 ... آخرینآخرین