بحث درباره Ranked Matchmaking و مباحث مربوط به آن - صفحه 86

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 86 از 90 نخستنخست ... 36768485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 851 به 860 از 893
  1. Top | #851

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    نقل قول نوشته اصلی توسط Danialdiaco نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    چرا تو رنک بازیکنای نوب میندازه توی تیم من اما تو ال پیک معمولی که بازی میکنم پرو میندازه ؟ این سیستم رنک مچ جدیدا به بازی اضافه شده
    شما از تو setting داخل بازی کنسول رو فعال کن و براش یک کلید رو تعریف کن که با زدن اون کلید کنسول بیاد بالا بعدش این کدارو ب ترتیب بزن
    developer 1
    dota_game_account_client_debug
    یه عدد میده که اون عدد behavior score شماست و F از همش بدتره و بایستی سعی کنی با پلی دادن خوب و (جمع کردن کامنت) و (ریپورت نشدن) کم کم این اسکور رو بهتر کنی و وقتی کناره اسکوری که داری + بیاد یعنی داری پیشرفت میکنی و اسکورت داره بهتر میشه و بهترین حالت behavior score زدن نرمال(Normal) هست و اون موقع دیگه افراد زبون نفهم خیلی کمتر بهتون میخورن البته خود رنکتون هم مهمه که با گرفتن مدال های جدید سطح بازی بالاتر میره

2. 2 کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (01-31-2019),FCB (01-31-2019)

3. Top | #852
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    همین الان یک آپدیت برای سیستم بازی یاب بازی آمد که خیلی خبرای خوبی درش هست.

برید اینجا بیشتر بخونید.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (08-07-2019),ba4ma3n (08-08-2019)

5. Top | #853
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    بروزرسانی سیستم بازی ساز دوتا ۲ در ۱۵ شهریور ۹۸:

بطور خلاصه اینکه در طول هفته های آتی آپشن Strict Solo Match رو فعال و غیر فعال خواهند کرد تا ببینند تاثیرات اون چطور خواهد بود.
    قدیما این آپشن برای عدم تداخل solo پ party mmr بود بطوریکه یک گروه که با هم بودند با یک نفر که تنها بود با هم، همبازی می‌شدند و اونها party mmr داشتن و این طرف solo mmr. ولی الان بحث فرق میکنه و هر دو طرف core و support mmr دارند.

منبع

6. 5 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-07-2019),ba4ma3n (09-06-2019),bayani (09-06-2019),erebor (09-06-2019),Milad._.R (09-06-2019)

7. Top | #854
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

Matchmaking Update for New Ranked Season - شهریور ۹۸

آپدیت جدید برای فصل جدید Ranked هست که شروع بازیهای Calibrate یا ارزیابی اون از پنجشنبه همین هفته خواهد بود.

بعدا اگر فرصت شد ترجمه آپدیت رو بصورت چکیده قرار میدم. با اینحال متن طولانی خواهد بود و الان هم صدای کیبورد رو مخ...

منبع
    ویرایش توسط FCB : 09-18-2019 در ساعت 12:43 AM دلیل: .

8. 6 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-18-2019),♀♠♥ßKß♥♠♀ (09-18-2019),ba4ma3n (09-18-2019),bayani (09-18-2019),erebor (09-18-2019),pishva (09-18-2019)

9. Top | #855
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    تقارن نقش - Role Symmetry

نبود برابری در بین نقش ها بین بازیکنان. مثلا وقتی که بازیکن mid lane یک تیم بالاترین mmr آن تیم بوده است و از طرف دیگر بازیکن mid lane تیم مقابل کم ترین mmr تیمش را داشته است.
    از این به بعد بازی‌یاب سعی خواهد کرد تا این اختلاف را تا حد زیادی جبران کند و بازیکنان تفاوت کمتری با یکدیگر داشته باشند.

گزارش انتخاب نقش - Draft Role Report

در بخش انتخاب هیرو و دقایق ابتدایی بازی گزینه‌ای در دستری خواهد بود تا بازیکنی که نقش انتخاب کرده خود را بازی نمی‌کند بتوان گزارش داد.

Core and Support Ranks

mmr بدست آمده پس از برد یا باخت در هر یک از دو بخش باعث می‌شود تا درصدی از آن بر روی بخش دیگر تاثیر بگذارد. در آینده این میزان درصد با تغییرات و تحقیقات انجام شده دقیق تر خواهد شد.

موج بن ها - Ban Waves

اولین موج ممنوعیت بازی برای آن دسته از بازیکنانی است که behavior score (امتیاز رفتاری) بسیار پایینی دارند که در آینده نیز این ممنوعیت ها برای کسانیکه در این بخش قرار می‌گیرند اعمال خواهد شد.
    دومین موج برای آن دسته از بازیکنانی است که اقدام به خرید حساب (Account) دوتا کردند که نقض قوانین استیم است.
    و در آخر کسانیکه از مخرب ها و ابزاری که باعث تقلب در بازی می‌شود بهره می‌بردند دچار ممنوعیت خواهند شد. در طول هفته های آتی نیز الگوریتم شناسایی موارد نام برده بهتر خواهد شد و بدون اطلاع قبلی حساب های خاطی ban خواهند شد.

* deadline یا ضرب الاجل این ban ها سال ۲۰۳۸ هست (که البته اینکه چرا ۲۰۳۸ هست دلیل فنی دارد که بماند.)

اسمورف ها - Smurfs

به گفته Valve برای برخورد با این موضوع یک راه حل تنها وجود ندارد و آنها مجموعه‌ای از اقدامات را برای برخورد با این موضوع انجام خواهند داد.
    اولین مورد تایید شماره همراه است که روزنه‌ای در سیستم وجود داشته و حالا رفع شده است و تمامی کسانیکه حساب خود را بدرستی راه اندازی نکرده باشند از انجام بازی منع خواهند شد تا اثدام به تصحیح آن نمایند. به غیر از حساب های آتی این مورد شامل حساب‌های گذشته نیز می‌شود.

مکانیزم دسترسی به Ranked دستخوش تغییر شده است و حساب هایی که دارای ۱۰۰ ساعت زمان انجام بازی بوده باشند قادر خواهند بود تا در بازیهای Ranked شرکت کنند. این مسئله شامل حساب های گذشته نیز می‌شود.

مورد بعدی بحث این است که حساب هایی که بسته به رنک خود عملکرد بهتری دارند را زود تر به rank مناسبشان برسانند. اولین اقدام آن است که وقتی حسابی بطور واضح در حال over perform (بیش عملکرد) بسته به آمار عملکرد هیروها در آن رنک است، mmr بیش از مقدار +/- 25 تنظیم شود.
    این یک فرایند ادامه دار خواهد بود تا زمانیکه توانایی شناسایی این موضوع بهتر شود و تا بحال نیز بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در این بخش پیش روی هایی نیز حاصل شده است. این مورد تا چند روز بی‌صدا خواهد بود تا زمانیکه صحت عملکرد مکانیزم شناسایی تایید شود و بلافاصه پس از تایید فعال خواهد شد.

تغییر بعدی بحث تعیین رتبه یا rank اولیه برای حساب هایی است که تازه وارد ranked شده‌اند. بطوریکه با ارزیابی های بسیار عمیق تر در آمار بازیهایی که در آن ۱۰۰ ساعت انجام داده‌اید رتبه دقیق تری را به شما تحویل دهد.

در بحث کسانیکه هم که به صورت زنده اقدام به smurf و mmr boosting می‌کنند زمان بیشتری برای شناسایی آنها گذاشته خواهد شد تا حساب های شناسایی شده را مجبور به recalibrate کنند تا mmr دقیق تری از آنها اینبار بدست آید. در عین حال کسانیکه نیز تا بحال اقدام عظیمی در boost و یا تخریب مکانیزم بازی داشته‌اند نیز ban خواهند شد.

تغییرات دیگر - Miscellaneous Changes

برای جلوگیری از سردرگمی در انتخاب نقش ها در party que یک قابلیت اضافه شده است تا به بازیکنان گوشزد کند که نقش های انتخاب شده با یکدیگر هم‌خوانی ندارند. مانند زمانیکه دو بازیکن یک نقش را انتخاب کرده‌اند.
    همچنین میزان commend ها نیز برای هر کدام از بازیکنان افزایش پیدا کرده است و از این به بعد بازیکنان بیشتری را می‌توانید تقدیر کنید.

پ.ن: واقعا معادل خوب نتونستم برای over perform پیدا کنم. گوگل هم نگاه انداختم چیزی نبود. کسی اگر میدونه بصورت خصوصی بگه. مورد بعدی هم نوشتن کلمه Miscellaneous بود که کپی گرفتمش :دی برخلاف املاش تلفظش راحت تره. در آخر امیدوارم از مطالب استفاده کرده باشید.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. 7 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-19-2019),ba4ma3n (09-19-2019),bayani (09-18-2019),erebor (09-19-2019),Milad._.R (09-18-2019),pishva (09-19-2019),Sharingan (09-19-2019)

11. Top | #856

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    تقارن نقش - Role Symmetry

نبود برابری در بین نقش ها بین بازیکنان. مثلا وقتی که بازیکن mid lane یک تیم بالاترین mmr آن تیم بوده است و از طرف دیگر بازیکن mid lane تیم مقابل کم ترین mmr تیمش را داشته است.
    از این به بعد بازی‌یاب سعی خواهد کرد تا این اختلاف را تا حد زیادی جبران کند و بازیکنان تفاوت کمتری با یکدیگر داشته باشند.

گزارش انتخاب نقش - Draft Role Report

در بخش انتخاب هیرو و دقایق ابتدایی بازی گزینه‌ای در دستری خواهد بود تا بازیکنی که نقش انتخاب کرده خود را بازی نمی‌کند بتوان گزارش داد.

Core and Support Ranks

mmr بدست آمده پس از برد یا باخت در هر یک از دو بخش باعث می‌شود تا درصدی از آن بر روی بخش دیگر تاثیر بگذارد. در آینده این میزان درصد با تغییرات و تحقیقات انجام شده دقیق تر خواهد شد.

موج بن ها - Ban Waves

اولین موج ممنوعیت بازی برای آن دسته از بازیکنانی است که behavior score (امتیاز رفتاری) بسیار پایینی دارند که در آینده نیز این ممنوعیت ها برای کسانیکه در این بخش قرار می‌گیرند اعمال خواهد شد.
    دومین موج برای آن دسته از بازیکنانی است که اقدام به خرید حساب (Account) دوتا کردند که نقض قوانین استیم است.
    و در آخر کسانیکه از مخرب ها و ابزاری که باعث تقلب در بازی می‌شود بهره می‌بردند دچار ممنوعیت خواهند شد. در طول هفته های آتی نیز الگوریتم شناسایی موارد نام برده بهتر خواهد شد و بدون اطلاع قبلی حساب های خاطی ban خواهند شد.

* deadline یا ضرب الاجل این ban ها سال ۲۰۳۸ هست (که البته اینکه چرا ۲۰۳۸ هست دلیل فنی دارد که بماند.)

اسمورف ها - Smurfs

به گفته Valve برای برخورد با این موضوع یک راه حل تنها وجود ندارد و آنها مجموعه‌ای از اقدامات را برای برخورد با این موضوع انجام خواهند داد.
    اولین مورد تایید شماره همراه است که روزنه‌ای در سیستم وجود داشته و حالا رفع شده است و تمامی کسانیکه حساب خود را بدرستی راه اندازی نکرده باشند از انجام بازی منع خواهند شد تا اثدام به تصحیح آن نمایند. به غیر از حساب های آتی این مورد شامل حساب‌های گذشته نیز می‌شود.

مکانیزم دسترسی به Ranked دستخوش تغییر شده است و حساب هایی که دارای ۱۰۰ ساعت زمان انجام بازی بوده باشند قادر خواهند بود تا در بازیهای Ranked شرکت کنند. این مسئله شامل حساب های گذشته نیز می‌شود.

مورد بعدی بحث این است که حساب هایی که بسته به رنک خود عملکرد بهتری دارند را زود تر به rank مناسبشان برسانند. اولین اقدام آن است که وقتی حسابی بطور واضح در حال over perform (بیش عملکرد) بسته به آمار عملکرد هیروها در آن رنک است، mmr بیش از مقدار +/- 25 تنظیم شود.
    این یک فرایند ادامه دار خواهد بود تا زمانیکه توانایی شناسایی این موضوع بهتر شود و تا بحال نیز بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در این بخش پیش روی هایی نیز حاصل شده است. این مورد تا چند روز بی‌صدا خواهد بود تا زمانیکه صحت عملکرد مکانیزم شناسایی تایید شود و بلافاصه پس از تایید فعال خواهد شد.

تغییر بعدی بحث تعیین رتبه یا rank اولیه برای حساب هایی است که تازه وارد ranked شده‌اند. بطوریکه با ارزیابی های بسیار عمیق تر در آمار بازیهایی که در آن ۱۰۰ ساعت انجام داده‌اید رتبه دقیق تری را به شما تحویل دهد.

در بحث کسانیکه هم که به صورت زنده اقدام به smurf و mmr boosting می‌کنند زمان بیشتری برای شناسایی آنها گذاشته خواهد شد تا حساب های شناسایی شده را مجبور به recalibrate کنند تا mmr دقیق تری از آنها اینبار بدست آید. در عین حال کسانیکه نیز تا بحال اقدام عظیمی در boost و یا تخریب مکانیزم بازی داشته‌اند نیز ban خواهند شد.

تغییرات دیگر - Miscellaneous Changes

برای جلوگیری از سردرگمی در انتخاب نقش ها در party que یک قابلیت اضافه شده است تا به بازیکنان گوشزد کند که نقش های انتخاب شده با یکدیگر هم‌خوانی ندارند. مانند زمانیکه دو بازیکن یک نقش را انتخاب کرده‌اند.
    همچنین میزان commend ها نیز برای هر کدام از بازیکنان افزایش پیدا کرده است و از این به بعد بازیکنان بیشتری را می‌توانید تقدیر کنید.

پ.ن: واقعا معادل خوب نتونستم برای over perform پیدا کنم. گوگل هم نگاه انداختم چیزی نبود. کسی اگر میدونه بصورت خصوصی بگه. مورد بعدی هم نوشتن کلمه Miscellaneous بود که کپی گرفتمش :دی برخلاف املاش تلفظش راحت تره. در آخر امیدوارم از مطالب استفاده کرده باشید.
    دستو پنجه ات درد نکنه فقط کاش یه کانال insta داشتیم که هر پست مفید به درد بخوری که میشد اونجا اطلاع رسانی کنیم
    کانال تلگرام رو هنوز دارم ولی بشخصه زیاد سمت تلگرام نمیرم دیگه اما instaبا اینکه توش خودم فعالیت ندارم اما زیاد بهش سرمیزنم بنظرم دم دستی تره

بسیار کار عالی کرده استیم مثلا من خودم یه اکانت داشتم که روش اسکین نات تریدبل زیاد بود و دو ستا بازی هم روش داشتم اما چون عملا رنک اپ نمیشد ولش کردم و اکانت جدید زدم اما با این اپدیت که درصورت پرومنس بالا رنک اپ بیشتر میده خیلی عالیه

کسی میتونه راهنمایی کنه هیروی این متا برای رنک اپ چیه ؟ بد روی لوز استریکم

12. کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (09-19-2019)

13. Top | #857

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053
    نقل قول نوشته اصلی توسط alia76972 نمایش پست ها

کسی میتونه راهنمایی کنه هیروی این متا برای رنک اپ چیه ؟ بد روی لوز استریکم
    بستگی به رنکو نقشت داره اما کلا چند تا نکته رو رعایت کنی رنک اپ اتفاق میافته
    1-امتیاز رفتاریت بالای7k باشه/اگه پایینه توربو اسپم کن کامنت جمع کن
    2-قبل از فایند مچ بدونی که میخوای با چه هیرویی و چه سبکی با اون هیرو پلی کنی/مثلا من قبل از فایند مچ میرم و چند تا هیرو رو انتخاب میکنم و تو ذهنم اون سبکه بازیرو در میارم و میرم پلیش میدم
    3-یه میک بگیر و برای هماهنگی بیشتر با یارات صحبت کن
    4-عصبانی نشو و ترای هارد پلی بده
    این هیرو ها هم برای رنک اپ خوبه:
    beastmaster lycan clockwerk=first item aghs
    clinkz-luna-mirana-silencer-ogre-tinker- alche
    من با اینا رنکاپ میکنم برای اکانتها رول کری
    اگه بخوام 2 تا از قویترین های این پچو بگم قطعا clinkz و mirana هستن

14. 4 کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-21-2019),bayani (09-20-2019),FCB (09-20-2019),Milad._.R (09-20-2019)

15. Top | #858
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    وقتی calibrate کردید لطفا بیاید آمار بدید ببینیم سیستم جدید چطوری هست

16. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (09-21-2019),ba4ma3n (09-27-2019)

17. Top | #859

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط ba4ma3n نمایش پست ها
    بستگی به رنکو نقشت داره اما کلا چند تا نکته رو رعایت کنی رنک اپ اتفاق میافته
    1-امتیاز رفتاریت بالای7k باشه/اگه پایینه توربو اسپم کن کامنت جمع کن
    2-قبل از فایند مچ بدونی که میخوای با چه هیرویی و چه سبکی با اون هیرو پلی کنی/مثلا من قبل از فایند مچ میرم و چند تا هیرو رو انتخاب میکنم و تو ذهنم اون سبکه بازیرو در میارم و میرم پلیش میدم
    3-یه میک بگیر و برای هماهنگی بیشتر با یارات صحبت کن
    4-عصبانی نشو و ترای هارد پلی بده
    این هیرو ها هم برای رنک اپ خوبه:
    beastmaster lycan clockwerk=first item aghs
    clinkz-luna-mirana-silencer-ogre-tinker- alche
    من با اینا رنکاپ میکنم برای اکانتها رول کری
    اگه بخوام 2 تا از قویترین های این پچو بگم قطعا clinkz و mirana هستن
    کاش یه نفر بیاد که تاپیک بزنه و نحوه صحبت کردن با یار هارو یاد بده
    مثلا من تو بازی هایی که میبینم ساپورترمون داره lead(رهبری) میکنه و با ارامش و شمرده و درست و قابل فهم صحبت میکنه و.. به راحتی میبریم اما من و میدونم که مشکل عظیمی از پلیر های ایرانی و فارسی زبان در عدم ارتباط با تیمه و یا نهایتا ارتباط برای مسخره بازی و فحش و داد و بیداده
    اگه یه نفر بیاد و اموزش چگونگی استفاده درست از میکروفن و چند تا حمله ساده و کار امد انگلیسی برای ارتباط گرفتن بگه خیلی خوبه

چند تا هیرو هم برای pos4 میگین؟ یه سبک بازی مختصر هم در مورد میرانا و clinkz هم بهم بگین برای avg mmr 3700و یه سوال دیگه چجوری فرست ایتم اقانیم با کلاکورک؟

18. Top | #860
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    وقتی calibrate کردید لطفا بیاید آمار بدید ببینیم سیستم جدید چطوری هست
    توی role support بازی کردم اولین سری رو الان. ۶ تا باخت ۴ تا برد. تقریبا ۲۰۰ تا mmr کمتر داد نسبت به چیزی که بودم. الان هم دارم core بازی میکنم. بازی اول هم تا به اینجا باختم :دی ولی kda و hero damage خیلی خوب بود.

- جبران خلیل جبران

19. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (09-21-2019)

صفحه 86 از 90 نخستنخست ... 36768485868788 ... آخرینآخرین