قویترین هیرو ها - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 75
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط admiral.aokiji نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    هیرو فقط pl تا دقیقه 50 دفاع کنید و فارم کنید 2 تا ایتم اصلی بگیره خودش بازی رو تکی جم میکنه یار هم تنها چیزی نیاز داره یه io باشه فقط اینو ساپورت کنه همین
    عزیز درباره دوتا حرف میزنی ؟
    والا من ساپورت بازی میکنم دقیقه 50 نصف آیتمامو دارم چه برسی کری ! اونم pl !
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR_Prince نمایش پست ها
    عزیز درباره دوتا حرف میزنی ؟
    والا من ساپورت بازی میکنم دقیقه 50 نصف آیتمامو دارم چه برسی کری ! اونم pl !
    بله دادا منم بازی میکنم تو 50 دقیقه بیشتر ایتما رو میگیرم ولی کسی pl رو پیک کنه اصن نمیزارن تکون بخوره فقط اینو گنگ میکنن بعد هر چقدر هم گنگ شه مطمئنن باید تا دقیقه 50 حداقل 2 تا ایتم اصلی بگیره اون وقته دیگه خودش تکی میتونه بازی رو جم کنه ساپورت هم بخاط گنگ میگم

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط admiral.aokiji نمایش پست ها
    بله دادا منم بازی میکنم تو 50 دقیقه بیشتر ایتما رو میگیرم ولی کسی pl رو پیک کنه اصن نمیزارن تکون بخوره فقط اینو گنگ میکنن بعد هر چقدر هم گنگ شه مطمئنن باید تا دقیقه 50 حداقل 2 تا ایتم اصلی بگیره اون وقته دیگه خودش تکی میتونه بازی رو جم کنه ساپورت هم بخاط گنگ میگم
    عزیز دل برادر اولا که pl با اسپل دومش میتونه خیلی راحت فرار کنه .
    دوما که منظور من این بود که خیلی زودتر از این ها میتونه آیتم هاشو بیاره . اکثر pl بازهای حرفه ای حال حاضر تیم های مطرح آیتم های early game برای فنتوم میبندن . مثل vladmire و drums و یه سری ایتم های دیگه که به خاطر رشد فوق العاده agility فنتوم هست . به همین خاطر از نظر دمیج و اتک اسپید تامین ـه . تا دقیقه 40 باید فول شده باشه چه برسه دقیقه 50 بخواد 2 تا آیتم core داشته باشه ...
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    فانتوم باید با تا مین 15-13 یا دیگه خیلی طول کشید 18 ... اسپلش و پا جوبی رو بیاره وگرنه از بازی عقب میفته

بعدش هم مستقیم باید بره سراغ هلم, آواتار و مانکی
    ویرایش توسط Deadking : 05-25-2015 در ساعت 06:42 AM

5. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    فانتوم باید با تا مین 15-13 یا دیگه خیلی طول کشید 18 ... اسپلش و پا جوبی رو بیاره وگرنه از بازی عقب میفته

بعدش هم مستقیم باید بره سراغ هلم, آواتار و مانکی
    به نظر من اشتباه ميكنيد ..
    براي lifesteal هيرو pl بايد ولاد رفت
    ايتم هاي آخر بازي هم bkb واقعا زياد به درد نميخوره شما اگه بازيتون خوب باشه با اسكيل 2 بيشتر اسكيل هارو جا خالي ميدين
    Mkb رو هم فقط وقتي بايد رفت حريف هيرويي مثل pa داشته باشه
    و از اونجايي كه pl كلي illusion ميسازه آيتم difisual براش خيلي مفيده و مانا حريفو 2-3 ثانيه تموم ميكنه
    و از اونجايي كه شما بايد دميج پايه رو ببريد بالا از طريق اگيليتي پس آيتم هاي butterfly و eye of Sadi خيلي بيشتر به درد ميخورن
    به نظر من در بيشتر شرايط فول آيتم pl بايد اين آيتم هارو داشته باشه power treads - Vladimir offering - difisual blade - butterfly - manta style - eye of skadi
    البته بازم ميگم در بيشتر شرايط اين آيتم ها مفيدن
    همينطور اگه راحت تونسيين فارم كنيد تا مين 10-15 radiance بياريد بهتره
    اگه بازي هنوز هم تموم نشده بود ميتونيد vlad رو بفروشيد و satanic ببنديد و همينطور اگه خواستيد push بدين بهتره boots of travel بخريد
    ویرایش توسط The Viper : 05-25-2015 در ساعت 02:21 PM

6. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Viper نمایش پست ها
    ايتم هاي آخر بازي هم bkb واقعا زياد به درد نميخوره شما اگه بازيتون خوب باشه با اسكيل 2 بيشتر اسكيل هارو جا خالي ميدين
    و از اونجايي كه pl كلي illusion ميسازه آيتم difisual براش خيلي مفيده و مانا حريفو 2-3 ثانيه تموم ميكنه
    و از اونجايي كه شما بايد دميج پايه رو ببريد بالا از طريق اگيليتي پس آيتم هاي butterfly و eye of Sadi خيلي بيشتر به درد ميخورن
    به نظر من در بيشتر شرايط فول آيتم pl بايد اين آيتم هارو داشته باشه power treads - Vladimir offering - difisual blade - butterfly - manta style - eye of skadi
    اگه بازي هنوز هم تموم نشده بود ميتونيد vlad رو بفروشيد و satanic ببنديد و همينطور اگه خواستيد push بدين بهتره boots of travel بخريد
    منظورم فانتوم اساسین بود نه فانتوم لنسر ....

7. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Viper نمایش پست ها
    تعارف نکن میخوای مین 5 rediance بزنیم دیگه ؟ ... عزیز rediance در بهترین حالت مین 18 به دست میاد اونم الان که gold و xp کرییب ها رو کم کردن .

از وقتی هم توی لنسر تغییرات دادن دیگه براش rediance نمیرن earlygame میبندن حتی اگه free هم باشه ... earlygame to lategame .
    What happened ? Axe happened

8. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    منظورم فانتوم اساسین بود نه فانتوم لنسر ....
    اخه اون بالا بحث در مورد لنسر بود
    شما هم در مورد پست بالا گفتي منم فكر كردم راجب لنسر ميگي
    اگرم راجب pa ميگي بازم بعد bkb بايد بره برا skul basher نه Mkb
    نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها
    تعارف نکن میخوای مین 5 rediance بزنیم دیگه ؟ ... عزیز rediance در بهترین حالت مین 18 به دست میاد اونم الان که gold و xp کرییب ها رو کم کردن .

از وقتی هم توی لنسر تغییرات دادن دیگه براش rediance نمیرن earlygame میبندن حتی اگه free هم باشه ... earlygame to lategame .
    لنسر آيتم هاي ديگري هم داره كه باهاش بيشتر از radiance مچ باشن پس بستن radiance اختياريه
    امكانش هم هست تا مين 15 بياري اما بايد يه ساپورت خوب باهات باشه ساپورتري مثل sky - bane - lion و با فارم عالي و 1-2 كيل ميشه تا مين 15 radiance بست
    اما بايد ايتم ديگري نخري نهايت بوت خالي و براي شروع بازي هم تانگو و هيل و شيلد
    خود من لنسر زياد پيك نميدم اما با آنتي ميج با همين روش تا مين 15 battlefury ميبندم
    ویرایش توسط The Viper : 05-25-2015 در ساعت 05:50 PM

9. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها

دقیقا . قبلا چون duration کپی ها خیلی بیشتر بود ایلوژن هارو split میکردن و سعی میکردن با ایلوژن ها همه ی کمپ های جنگل رو تو کم ترین زمان ممکن خالی کنن . کاری که الان با naga انجام میدن . ولی الان دیگه به هیچ وجه نمیشه . بلکه خودتون باید برای تک تک کمپ ها برین .

10. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4417
    اقا هر چند تو دوتا واقعا بهترین هیرویی وجود نداره اما باگ ترین هیروی بازی slark ب چند دلیل یکی این ک ایتم بیاره اخر بازی کسی کاری نمیتونه بکنه ... اگ اون کسی ک باهاش بازی میکنه واقعا اسلارک باز باشه کشتنش کار حضرت فیله ... در نهایت کسی هم نمیتونه از دستش فرار کنه عاشقشم ...

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین