ساخت سرور ایرانی برای دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3871

ساخت سرور ایرانی برای دوتا 2

با سلام
    خدمت دوستان عزیز باید عرض کنم که من و یک سری از دوستانم یک بحثی بینمون پیش اومد مبنی بر اینکه اقدام کنیم برای راه انداختن سرور دوتا 2 ایرانی
    خبر دارید که جدیدن دوتا 2 لابی راه انداخته یعنی شما میتونید به صورت لن این بازیرو توی گیم نت یا خونه انجام بدید پس میشه ما همین کارو روی یک سرور بزرگ در یک آی اس پی انجام بدیم
    ولی حالا بحث اینجاست که آیا میشه این کارو کرد؟ خب اگه بشه این میشه یک گیم با ده نفر بازیکن
    ولی وقتی تصمیم داشته باشیم یک چیز شبیه دوتا 1 یا همون گارنا درست کنیم که بشه یه روم درست کرد و از این روم بشه گیم های مختلف رو روی همون سرور اصلی ما ایجاد کرد خیلی عالی و جالب میشه
    حالا سوال من اینه که دوستان گرامی کمک کنن و موضوع باز بشه که میتونیم چنین کاری رو انجام بدیم یا نه؟
    ما برای این کار زمینه مالی داریم و سرور هم در اختیار داریم فقط راه حل این موضوع رو از شما دوستان عزیز جویا شدم
    منتظر جواب های شما هستم
    ممنون و متشکر
    رفیع پور

2. 10 کاربر مقابل از محمد رفیهع پور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Deadking (06-06-2015),FCB (06-06-2015),Four-Eyes (06-06-2015),H.e.x (06-06-2015),Mohammad.S (08-14-2015),Mohammad_ai69 (06-06-2015),Ray[A]n (06-06-2015),Soul Keeper (06-06-2015),WardeN (06-07-2015),X-imc (09-05-2015)

3. Top | #2
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    حرکت خوبی هست دوست عزیز اما ضررش بیشتر از منفعتش هست!

گارنا در کنار داشتن چت روم های مختص ایرانی ها و قابلیت هاست شدن ایرانی ها اون اخلاقیات بد و فحش دادن دیگران به یکدیگر و... رو هم داشت.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H.e.x (06-06-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    کار جالبیه ، اما بسیار دشوار و هزینه برداره نیاز به یک سرور قوی دیتا هایی بسیار عالی داره ، حفظ و نگهدارش بسیار مشکله و به تایید خود valve هم نیاز داره . چون نت ایران به اندازه قوی نیست احتمال زیاد تا افراد محدودی بتونن بازی کنن و بیشتر از اون حد اینقدر سرور دچار مشکل و لگ میشه که ایرانی ها باز ترجیح میدن توی سرور های اروپایی بازی کنن ، من اصلا نمی خوام نا امید کنم فقط از یک دید دیگه ای گفتم که همش از جهت های مثبت به این قضیه نگاه نشه ، در کل ما از این طرح استقبال میکنیم چون همه ما میدونیم که از یک جا باید شروع بشه و پیشرفت کم کم صورت میگیره و اگر شما افرادی دارین که در جهت اینترنت بتونن واقعا کمک کنند و پهنای باند زیادی بهتون اختصاص بدن شروع کنید مشکلات هم یک به یک پشت سر میذارید در واقع مشکل اصلی اینترنت سرور هستش
    ..........

در جواب اقا محمد هم بگم شما خودتون اطلاع دارید که garena و warcraft خیلی سبکتر بودن و برای سرور شدن بازیکن ها راحتر بود اینم قبول دارم 10 ایرانی نمیتونن با هم بازی کنن از بس به هم فوش میدن .

6. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H.e.x (06-06-2015)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    حرکت خوبیه ولی به نظرم valve تو آینده 100% اینکارو میکنه چون الان داره برای مسابقات تابستون pgc سرور ایرانی میذاره ( فقط برای مسابقات تورنومنت بعدش هم جمعش میکنن . )

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    کار جالبیه ، اما بسیار دشوار و هزینه برداره نیاز به یک سرور قوی دیتا هایی بسیار عالی داره ، حفظ و نگهدارش بسیار مشکله و به تایید خود valve هم نیاز داره . چون نت ایران به اندازه قوی نیست احتمال زیاد تا افراد محدودی بتونن بازی کنن و بیشتر از اون حد اینقدر سرور دچار مشکل و لگ میشه که ایرانی ها باز ترجیح میدن توی سرور های اروپایی بازی کنن ، من اصلا نمی خوام نا امید کنم فقط از یک دید دیگه ای گفتم که همش از جهت های مثبت به این قضیه نگاه نشه ، در کل ما از این طرح استقبال میکنیم چون همه ما میدونیم که از یک جا باید شروع بشه و پیشرفت کم کم صورت میگیره و اگر شما افرادی دارین که در جهت اینترنت بتونن واقعا کمک کنند و پهنای باند زیادی بهتون اختصاص بدن شروع کنید مشکلات هم یک به یک پشت سر میذارید در واقع مشکل اصلی اینترنت سرور هستش
    ..........

در جواب اقا محمد هم بگم شما خودتون اطلاع دارید که garena و warcraft خیلی سبکتر بودن و برای سرور شدن بازیکن ها راحتر بود اینم قبول دارم 10 ایرانی نمیتونن با هم بازی کنن از بس به هم فوش میدن .
    یکی از دلایل اصلی فحش دادن + لیو توی garena برای مپ هک بود
    1891 01450728361

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2161
    یوزرنیم استیم
    147638966
    به شخصه دوست ندارم با ایرانیها تو یه بازی بیفتم
    همون سرورهای اروپا رو ترجیح میدم
    دلــم « آرامـــش » وارونــه مــی خــواهــد !
    شُ م ا ر ا

Steam ID : Benykhan1998
    Nick Name : BenyKhan
    ID Number : 238142159

9. کاربر مقابل از BenyKhan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

miniod (06-06-2015)

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    یعنی چی که چون فحش میدن بدرد نمیخوره ؟

بذار فحش بدن اشکالی نداره ( تازه توی دوتا 1 هم بخاطر مپ هک و لیو فحش میدادن که توی دوتا 2 دیگه نیس ... پس فحشی هم در کار نخواهد بود )

من خودم یکی از بزرگترین آرزو هام اینه که یه سرور Region ایران هم ساخته بشه تا بتونم همیشه با ایرانی ها بازی کنیم !!!

به شخصه بازی با هم وطن های خودم برام یه حال دیگه ای داره نسبت به بازی با این خارجی های اجنبی که اکثرا هم زبون نفهم هستن !!!

هرچقدرم ایرانی ها نوب باشن نسبت به خارجی ها ( که نیستن ) بازم من به خارجی ها ترجیح شون میدم

سبک بازی ما ایرانی ها هم تازه به همدیگه میخوره, ما بازی مون اکثرا انفرادی است ولی خارجی ها تیمی

مثلا یارو خارجی ها دارن FF میکنن ... هرچی داد میزنم FF نکنید بک بدین گوش نمیدن

کلاء برای پیروزی بازی میکنن میخوان هرچی سریع تر بازی تموم شه ولی ما ایرانی ها برای تفریح بازی میکنیم ... شده حتی برای اینکه کیل هامون بیشتر شه عمدا FF نمیکنیم و هی بازی رو طول میدیم

تازه یه ویژگی خوب هم دارن ایرانی ها که عقده ای نیستن که هیروی ضد تو پیک بدن

موقع بازی با خارجی ها 20 دفعه شده به محض اینکه ریکی پیک دادم یکی بونتی پیک داده

یا مثلا وقتی لژیون و اسلارک پیک میدم سریع یه نفر یورسا یا نایکس پیک میده

امیدوارم واقعا بزودی شاهد سرور ایرانی باشیم

خیلی هارو میشناسم که حرفه ای دوتا 1 هستن و فقط چون توی دوتا 2 نمیتونن همیشه با ایرانی ها بازی کنن نمیان دوتا 2
    ویرایش توسط Deadking : 06-06-2015 در ساعت 03:47 PM

11. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3814
    یوزرنیم استیم
    DOTA 2
    بعضیا واقعا حقشون فحشه
    ریکی بودم جمم دست Cm بود،هرچی میگم جم رو بزار بیس گوش نداد بعدشم با یک اتک بونتی جم رو تقدیمشون کرد.

12. کاربر مقابل از pishva عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (06-06-2015)

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2161
    یوزرنیم استیم
    147638966
    فحشی در کار نخواهد بود
    از این جملت خندم گرفت :d
    دلــم « آرامـــش » وارونــه مــی خــواهــد !
    شُ م ا ر ا

Steam ID : Benykhan1998
    Nick Name : BenyKhan
    ID Number : 238142159

14. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3113
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    یعنی چی که چون فحش میدن بدرد نمیخوره ؟

بذار فحش بدن اشکالی نداره ( تازه توی دوتا 1 هم بخاطر مپ هک و لیو فحش میدادن که توی دوتا 2 دیگه نیس ... پس فحشی هم در کار نخواهد بود )

من خودم یکی از بزرگترین آرزو هام اینه که یه سرور Region ایران هم ساخته بشه تا بتونم همیشه با ایرانی ها بازی کنیم !!!

به شخصه بازی با هم وطن های خودم برام یه حال دیگه ای داره نسبت به بازی با این خارجی های اجنبی که اکثرا هم زبون نفهم هستن !!!

هرچقدرم ایرانی ها نوب باشن نسبت به خارجی ها ( که نیستن ) بازم من به خارجی ها ترجیح شون میدم

سبک بازی ما ایرانی ها هم تازه به همدیگه میخوره, ما بازی مون اکثرا انفرادی است ولی خارجی ها تیمی

مثلا یارو خارجی ها دارن FF میکنن ... هرچی داد میزنم FF نکنید بک بدین گوش نمیدن

کلاء برای پیروزی بازی میکنن میخوان هرچی سریع تر بازی تموم شه ولی ما ایرانی ها برای تفریح بازی میکنیم ... شده حتی برای اینکه کیل هامون بیشتر شه عمدا FF نمیکنیم و هی بازی رو طول میدیم

تازه یه ویژگی خوب هم دارن ایرانی ها که عقده ای نیستن که هیروی ضد تو پیک بدن

موقع بازی با خارجی ها 20 دفعه شده به محض اینکه ریکی پیک دادم یکی بونتی پیک داده

یا مثلا وقتی لژیون و اسلارک پیک میدم سریع یه نفر یورسا یا نایکس پیک میده

امیدوارم واقعا بزودی شاهد سرور ایرانی باشیم

خیلی هارو میشناسم که حرفه ای دوتا 1 هستن و فقط چون توی دوتا 2 نمیتونن همیشه با ایرانی ها بازی کنن نمیان دوتا 2
    خودت میگی بازی تیمی ایرانی زیاد خوب نیست و تکی بازی میکنند
    الان اگه به ماها باشه تو یه بازی همه هارد کرری بر میدارن هیشکی زیر بار نمیره یه وارد یا یه کوریر بخره
    بعد یکی میاد کیل یکی دیگه رو میدزده یا یکی مفری بازی میکنه فقط یه نفر رو برای کشتن ترگت قرار میده همش اونو میکشه
    یا مثلان اخر بازی تیم بازنده باهم در گیر میشن باخت رو میندازن تقصیر همدیگه
    یا یه نفر توی بازی برای بقیه رئیس بازی در میاره و شاخ میشه و....
    اینا همش یک صدم دلیل هایی بود که اخر بازی یا حتی توی همون بازی دعوا شروع میشه

ولی به نظرم ایده خوبیه سرور ایران درست کنن خیلی دوست دارم با ایرانی های دیگه بازی کنم حرف هم ایرانی باشه

15. 2 کاربر مقابل از Rango.IR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Butcher (07-04-2015),Deadking (06-06-2015)

16. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2342
    آقا چرا می پیچونید الان هممون با خارجیا بازی میکنیم دیگه مگه تو همین بازیای خارجی فحش کاری نیست؟
    کافیه یک نوب تو بازی باشه یا یکی یک جا گند بزنه یعنی خارجیه فحش نمیدن؟ مگه 1 درصد بازیا بگن عیبی نداره اینها نداریم تقریبا
    گیمر متمدن وکود نداره
    همین چند وقت پیش داشتم بازی میکردن طرف رو orcale اولین ایتم basher اورده بود بدون این که قبلش حتی بوت بگیره اونم چی مین 28
    خب باید به این فحش داد دیگه
    گر سنگ از آسمان ببارد من پارس هستم و زانو نخواهم زد

17. 2 کاربر مقابل از Persian Leopard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

admiralfurion (06-07-2015),Deadking (06-06-2015)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین