ترفندی ساده برای افزایش فریم در dota 2. - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    خیلی جالب شد ! رفتم reborn با همون تنظیمات گرافیکی که داشتم fps 30 کمتر نمیشه !
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    332
    یوزرنیم استیم
    Mitternacht914
    اتر جان شما احتمالا دارین روی یه سیستم قدرتمند با گرافیک مثلا gtx900 تست میکنید بازم فشار قابل توجهی وارد میشه که برای گرافیک اصلا خوب نیست حالا دوستانی که میان این کار رو با گرافیک ضعیف انجام میدن مخصوصا با لپتاپ باید بدونین که خیلی خطری هست و ممکنه به سیستم آسیب بزنه پس حواستون باشه
    کسانی که لپتاپ قدرتمندی ندارن ازین کارا نکنن چون گرافیک و خنک کنندگی بسیار ضعیفی نسبت به pc داره و خطری هست
    اینارو از روی تجربه گفتم

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitternacht نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اتر جان شما احتمالا دارین روی یه سیستم قدرتمند با گرافیک مثلا gtx900 تست میکنید بازم فشار قابل توجهی وارد میشه که برای گرافیک اصلا خوب نیست حالا دوستانی که میان این کار رو با گرافیک ضعیف انجام میدن مخصوصا با لپتاپ باید بدونین که خیلی خطری هست و ممکنه به سیستم آسیب بزنه پس حواستون باشه
    کسانی که لپتاپ قدرتمندی ندارن ازین کارا نکنن چون گرافیک و خنک کنندگی بسیار ضعیفی نسبت به pc داره و خطری هست
    اینارو از روی تجربه گفتم
    دوست عزیز سنگین ترین فشار ها هیچ آسیب فیزیکی به قطعات وارد نمیکنه چون هر کدوم تنظیمات بایوس خودشون رو دارن و وقتی دما به مرز آسیب برسه خودشون کلاک رو کم میکنن تا دما بیاد پایین.
    هیچ وقت قطعات با نرم افراز آسیب نمببینن مگر این که تو بایوسون تغیر ایجاد کنی با اور کنی.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    332
    یوزرنیم استیم
    Mitternacht914
    یه تست انجام دادم ببینم آیا زیر فشار fps کم میشه یا نه اینم از نتایج با گرافیک msi r9 280 3gb
    محدودیت fps رو تا 120 بالا بردم در حالت عادی 120 تا راحت داشت با اسپک کردم shiva به 85 رسید
    دما از 30 به 60 و لود از 20 به 35-40 رسید زیاد تغییری نکرد نمی دونم مال شما چطور به 100 رسید حدود 1 دقیقه shiva اسپم کردم ولی بیشتر از این نشد!
    خب حداکثر نیاز برای بازی 60فریم هست که در پایین ترین حالت به 85 رسید
    حالا با اینکه سیستم شما از من قوی تر هست نمی دونم چرا فریم شما تا این حد پایین رفت !
    با خوندن مطلب شما رفتم دنبالش که دیدم اصلا اجرای دستور -dx11 در launch option فقط باعث اجرای بازی با dx 10 میشه نه 11 بخاطر همین همه فکر میکردن کار نمیکنه ولی اجرای این دستور در target line بازی در shortcut ممکن تاثیر داشته باشه
    جدا از اینها به چیز جالبتری رسیدم که بهتر از dx9 10 11 کار میکنه اونم دستور -gl هست که باعث میشه بازیرو با openGL اجرا کنه که برای گرافیکهای AMD وحشتناک تاثیر خوب داره و برای Nvidia هم تا قابل توجهی داره
    شما با این روش هم تست کن و نتیجه رو بگو
    با تشکر

5. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitternacht نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    یه تست انجام دادم ببینم آیا زیر فشار fps کم میشه یا نه اینم از نتایج با گرافیک msi r9 280 3gb
    محدودیت fps رو تا 120 بالا بردم در حالت عادی 120 تا راحت داشت با اسپک کردم shiva به 85 رسید
    دما از 30 به 60 و لود از 20 به 35-40 رسید زیاد تغییری نکرد نمی دونم مال شما چطور به 100 رسید حدود 1 دقیقه shiva اسپم کردم ولی بیشتر از این نشد!
    خب حداکثر نیاز برای بازی 60فریم هست که در پایین ترین حالت به 85 رسید
    حالا با اینکه سیستم شما از من قوی تر هست نمی دونم چرا فریم شما تا این حد پایین رفت !
    با خوندن مطلب شما رفتم دنبالش که دیدم اصلا اجرای دستور -dx11 در launch option فقط باعث اجرای بازی با dx 10 میشه نه 11 بخاطر همین همه فکر میکردن کار نمیکنه ولی اجرای این دستور در target line بازی در shortcut ممکن تاثیر داشته باشه
    جدا از اینها به چیز جالبتری رسیدم که بهتر از dx9 10 11 کار میکنه اونم دستور -gl هست که باعث میشه بازیرو با openGL اجرا کنه که برای گرافیکهای AMD وحشتناک تاثیر خوب داره و برای Nvidia هم تا قابل توجهی داره
    شما با این روش هم تست کن و نتیجه رو بگو
    با تشکر
    رزولیشن مانیتور و تنظیمات گرافیکی هم مهم هست.
    من روی کیبوردم دکمه X2 دارم که با روشن کردنش هر کلیدی که روش نگهدارم در ثانیه دوبار عمل میکنه و باز بیشتر از این که اسمپ کنی هست.
    من با اسپل 1 alc لود رو به 100% رسوندم خیلی بیشتر از شیوا زیر فشار میبره.
    همون اول با open GL تست کردم وضعیت از DX9 هم بد تر بود البته به نظر میرسه برای AMD خوبه.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123