آموزش هیروی Sprit Breaker - دوتا 2 - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 72
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3774
    یوزرنیم استیم
    black_2319
    اولا اینی که میگین لینکن ضد اسپیریت هست توی مپ جدید چرته محضه .... اوایل بازی یه urn of shadow میاری. بعدشم 1 اسپیریت با لینکن تو کولدان نمیره فقط لینکن کنسل میشه و درجا دوباره شارج میکنی .... وقتی رسیدی بش شاید لینکن بره تو کولدان واسه همین یا urn میندازی رو دشمن تا لینکن کنسل شه ... بعدشم 6 میکنی .... پس لینکن دیگه ضد اسپیریت نیست.

درباره اترنال دگون هم باید گفت که یورسا یه آلتیمیت داره که 90٪ دمیج کمتر میخوره ... کافیه قبلا از ریدن اسپیریت اونو بزنه ... حالا شما میتونی با خیال راحت اترنال و دگون بزنی که کلا فک نکنم 200 تا دمیج هم بخوره .... بعد از اون چجوری میخوای یورسا رو بزنی من نمیدونم. حالا BKB بماند

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3774
    یوزرنیم استیم
    black_2319
    نقل قول نوشته اصلی توسط | SirDemon | نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    هر چند میدونم نویسنده نقدپذیر نیست ولی نقدمو از دیدگاه خودم اینجا مطرح می کنم ( برای کسایی که میخوان یاد بگیرن )!

اولا نحوه اسکیل گیری درست نیست. ( یعنی speed اسکیل 1 مهم تر از ms خود spirit؟ مگه داریم!؟ مگه میشه؟!! ) ( میزانی که از سرعت حرکت شما به عنوان دمیج زده خواهد شد: 40%/34%/28%/22% ) این مال اسکیل سومه. بنابراین اول بازی یکبار اسکیل 1 و بعد 2 و 3 پر کنید.

در آیتم های رد شده blood stone وجود داره. spirit هیروییه که اگه magicer بشه نیاز به مانای فراوان داره. از اون جایی که تانک هم میشه آیتم مناسبیه. blood stone خاصیت deny به هیرو میده و چون spirit تو کار dive هست به دردش می خوره. از طرفی اسکیل های این هیرو cooldown پایین دارن و چون blood stone باعث زود respawn شدن میشه در نتیجه از این بابت هم فایده داره. کلا مفیده.

( نوشته شده: ursa هم اول هم وسط هم آخر بازی شما رو میزنه, حتی اگه 5% از خونش مونده باشه هم Full HP شما رو میزنه, شانس تون جلوش صفره ) باید بگم اصلا هم اینطور نیست! بستگی به شانس شما و سبک شما داره. magicer ها ursa رو راحت میزنن. پس با dagon build شما به راااحتی هرچه تمام تر ursa رو میزنین. در ضمن! اگر 5% از خونش باقی مونده باشه با charge شما میمیره . البته تست نکردم ولی در هر صورت الکی نیست که! اسسسسسسسسپیریته هااااا!

در ضمن راه کار برای آیتم Linken وجود داره. اگر طرف مقابل مثل nature مشغول push دادن باشه رو creep ها charge کنین و dust همراه داشته باشین. و همین روش برای دیگر هیرو های linken دار.

blink هم جدیدا مد شده. همه blink میارن ( البته به غیر از هیرو های blink دار ) . بلامانع هست. ببینید بیندیشید دوست داشتید بیارید.

spirit هیروی آسونیه و سخت نیست بازی با این هیرو جز لذت چیز دیگه ای به همراه نداره.

با تشکر از تمام بازدید کنندگان
    به نظرتون بهتر نیست 1 و 3 بازی کنه؟ البته هر کس روش خودش رو داره ولی به نظرم 1و3 میتونه بهتر باشه ...

ضمنا لینکن هم دیگه نمیتونه جلو شارج اسپیریت رو بگیره ... جون اسپیریت تا شارج نکنه (یعنی تا شروع به دویدن نکنه) اسپل 1اش تو کولدان نمیره ...

3. 2 کاربر مقابل از reza11 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

[DR.[mmL (08-31-2015),| SirDemon | (08-31-2015)

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    تعجب میکنم اسپریت اینویز و داگون 5 و اترنال داشته ( 17-16 هزار گلد )

یعد یورسا یه لینکن نداشته ....

تازه اگه یورسا Full HP باشه دیگه این استراتژی که شما گفتی جواب نمیده
    تو لینکن بگیر من یه آیتم میگیرم میزنم لینکن بپره
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad._.r نمایش پست ها
    عکس ها رو هم در آپلودسنتر متفرقه (اپسرا) آپلود نکنید .

از اینجا استفاده کنید :
    http://forum.dotabaz.com/uploader.php
    با تشکر از شما

ری آپلودشون کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza11 نمایش پست ها
    اولا اینی که میگین لینکن ضد اسپیریت هست توی مپ جدید چرته محضه .... اوایل بازی یه urn of shadow میاری. بعدشم 1 اسپیریت با لینکن تو کولدان نمیره فقط لینکن کنسل میشه و درجا دوباره شارج میکنی .... وقتی رسیدی بش شاید لینکن بره تو کولدان واسه همین یا urn میندازی رو دشمن تا لینکن کنسل شه ... بعدشم 6 میکنی .... پس لینکن دیگه ضد اسپیریت نیست.
    این رو مطمئنی که 1 بزنیم فقط لینکن تو cd میره و اون حرفی که راجب اُرن زدین ؟

من خودم جدیدا تست نکردم
    ویرایش توسط Deadking : 08-31-2015 در ساعت 06:44 PM

6. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4158
    یوزرنیم استیم
    | SirDemon |
    به نظرتون بهتر نیست 1 و 3 بازی کنه؟ البته هر کس روش خودش رو داره ولی به نظرم 1و3 میتونه بهتر باشه ...

ضمنا لینکن هم دیگه نمیتونه جلو شارج اسپیریت رو بگیره ... جون اسپیریت تا شارج نکنه (یعنی تا شروع به دویدن نکنه) اسپل 1اش تو کولدان نمیره ...
    والا من در مورد اسکیل گیری فکر نمی کنم کار درستی باشه که 1 و 3 پر کنیم. این که پر طرفدارترین اسکیل گیری این روشه دلیل نشد. اکثر player ها noob هستن و قرار نیست درست ترین اسکیل گیری پرطرفدارترین باشه. اما این موضوع به فکر شما بستگی داره. از نظر من ms برای این هیرو از هرچیزی مهم تره. اما میل خودته.

در مورد لینکن و شارج اسپریت نمی دونم... خودم با چشم خودم ندیدم. اما درستش اینه که لینکن جلو شارج رو بگیره.

7. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1463
    یوزرنیم استیم
    ƑƱƝƉαmεntαl
    سلام
    ممنون از آموزش.
    وقتی من Nature می کشم همش این هیرو جلوم میوفته ،اصلا رو اعصابه ،یه بار یادمه همه اتکاش بش شد؛ یعنی پاره شدم.
    داداش اگه مشکلی با ترجمه یا چیزی داشتی پیام خصوصی بده.
    ایشالا آموزش بهتری بشه.
    موفق باشید.
    I αm ƑƱƝƉαmεntαl Principle oƑ WαrƑαre

و تو چه می دانی که او کیست؟

بگو تا صبح چند آدینه مانده است...
    اللهم عجل لوليك الفرج

8. 2 کاربر مقابل از Fundamental عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amirarsalan (09-02-2016),Deadking (09-01-2015)

9. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL

داداش من یه زمان np RAT میرفتم واسه همین counter pick جلوم sb پیک میکردم واسه همین من linken میرفتم ولی وقتی اسپیریت charge میکرد میرفت تو cd و نمیتونست دوباره charge کنه ...... شما تست کردی که میگید ؟ میشه ریپلی بزارید
    1891 01450728361

10. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amirarsalan (09-02-2016)

11. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3774
    یوزرنیم استیم
    black_2319
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    داداش من یه زمان np RAT میرفتم واسه همین counter pick جلوم sb پیک میکردم واسه همین من linken میرفتم ولی وقتی اسپیریت charge میکرد میرفت تو cd و نمیتونست دوباره charge کنه ...... شما تست کردی که میگید ؟ میشه ریپلی بزارید
    در جواب همه ی دوستانی که از من نقل گرفتن باید بگم :

ببینید آموزش برای دوتا2 هست و طبق جدیدترین پچ دوتا2 ... زمانی که شما با اسپیریت روی هیروی لینکن دار شارج میکنید برای بار اول لینکن میره تو کولدان ولی شارج اسپیریت تو کولدان نمیره ... چون زمانی شارج اسپیریت تو کولدان میره که این هیرو حتی برای 1صدم ثانیه با شارجش حرکت کنه ... وقتی شما رو لینکن میزنی هیرو هیچ حرکتی نمیکنه پس همچنان شارجش آمادست ..

اینی که میگم تست شده ... حتی توی مپ 83 دوتا هم کار میکنه ... میواید برید امتحان کنید.

----------------------------------------------

اقای Deadking در مورد ارن هم که گفتید ... کولدان لینکن فک کنم 17 ثانیه هست ... وقتی شارج میکنی تا زمانی که به دشمنی که لینکن داره برسی ممکنه از 17 ثانیه بیشتر بشه .. یعنی بخوای درجا 6 اسپیریت رو بزنی 6ات با لینکن میپره ... واسه همین یه ارن میندازی روش که لینکن بپره بعد 6 میکنی روش.

در مورد لینکن هم باید گفت لینکن تمام اسکیل های تارگتی رو میپرونه حتی 6 دووم.

12. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    در جواب همه ی دوستانی که از من نقل گرفتن باید بگم :

ببینید آموزش برای دوتا2 هست و طبق جدیدترین پچ دوتا2 ... زمانی که شما با اسپیریت روی هیروی لینکن دار شارج میکنید برای بار اول لینکن میره تو کولدان ولی شارج اسپیریت تو کولدان نمیره ... چون زمانی شارج اسپیریت تو کولدان میره که این هیرو حتی برای 1صدم ثانیه با شارجش حرکت کنه ... وقتی شما رو لینکن میزنی هیرو هیچ حرکتی نمیکنه پس همچنان شارجش آمادست ..

اینی که میگم تست شده ... حتی توی مپ 83 دوتا هم کار میکنه ... میواید برید امتحان کنید.

----------------------------------------------

اقای Deadking در مورد ارن هم که گفتید ... کولدان لینکن فک کنم 17 ثانیه هست ... وقتی شارج میکنی تا زمانی که به دشمنی که لینکن داره برسی ممکنه از 17 ثانیه بیشتر بشه .. یعنی بخوای درجا 6 اسپیریت رو بزنی 6ات با لینکن میپره ... واسه همین یه ارن میندازی روش که لینکن بپره بعد 6 میکنی روش.

در مورد لینکن هم باید گفت لینکن تمام اسکیل های تارگتی رو میپرونه حتی 6 دووم.
    آیا ارن لینکن را میپراند ؟ بعید بدانم
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

13. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3774
    یوزرنیم استیم
    black_2319
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR_Prince نمایش پست ها
    آیا ارن لینکن را میپراند ؟ بعید بدانم
    لینکن هر چی که تارگتی باشه رو میپرونه ... من دیگه حرفی ندارم.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع