آموزش هیروی Sprit Breaker - دوتا 2 - صفحه 5

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 72
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    این بازی رو تماشا کنید

نفر اول دووم در جهان ( از نظر دوتاباف ) اومده دووم پیک کرده

بعد ببینید استورم چه بلایی سر دووم و تیمش اورده ... پوستشون رو کنده

Match 1556089627 - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    2790
    من بقیه رو نمیدونم اما تا جایی که من دیدم وقتی استورم دووم میشه مرده حساب میشه
    دقیقا وقتی دوم میره جنگل استورم چجوری میخاد جلویه فارمش رو بگیره؟
    بعدش هم دوم هیرو اینتل شل نیست که یکی از بیشترین استارنج هارو داره با یه بلید میل یا هرت یا پیپی چیزی راحت دوام میاره تا از ارچید بیاد بیرون بعدش دووم میکنه و تمام

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    اگه دووم تا این حد کانتر استورم هست چرا تو Ti به عنوان کانتر استورم پیکش نکردن عقلشون یا رفلکسشون نرسید ؟!

1- بازی سطح بالا باشه تو همون جنگل هم پدر دووم رو درمیارن مغز خر نخوردن بذارن هارد کری فری فارم باشه که دووم هم گنک شه تمومه نه اسکیل فرار داره نه آرمور ( کلاء بازی ای که توش هارد کری فری فارم باشه سطحش معلومه )

2- استورم تا ابد مید میمونه ؟ لول 8-9 جوین دادن هاش شروع میشه و جوین دادن شامل رفتن به جنگل با اسموک برای پیدا کردن هیروی جنگلر هم میشه

که البته همونطور که گفتم دووم هم فری فارم نیس اگه تیم حریف اندازه ی گنجشک هم عقل داشته باشن جنگلو براش جهنم میکنن

3- بله اگه دووم اقانیم و شادو بلید داشته باشه و لول 11 هم باشه ( که عمرا جلوی استورم اینقدر پا بگیره ) و بتونه استورم رو تنها گیر بیاره و دووم کنه استورم میمیره ... ولی برعکسشم اگه استورم بتونه دووم رو تنها گیر بیاره اون دووم هست که مُرده و یک درصد امکان نداره از سایلنس اورچید زنده دربیاد ( خرج شادو بلید هم یه داست 200 سکه ای هست استورم هم نوب نیس بدون داست بره گنک دووم )

که باز هم اینجا واضح است که استورم خیلی بیشتر و راحت تر دووم رو میزنه

دووم هر 100 ثانیه یه بار میتونه استورم رو بزنه ( که اونم استورم بلاداستون داره سریع زنده میشه )

ولی استورم به دلیل CD فوق العاده کمی که اورچید و اسکیل های باگش دارن هربار که دووم رو توی مپ ببینه دووم مُرده

کلاء هرطور فکر میکنم پیک دووم به عنوان کانتر استورم خیلی مسخرس اونم دووم این پچ ....
    داداش شما 5 ماهه اومدی دوتا 2 یه ti5 دیدی از همون دارید نظر میدید ( توهین نیست واقعیته ) ..... برید ریپلی های ti4 رو ببینید بعد بگید doom فلانه و فلانه ........ من توی پست های شما چیزی جز یه کاغذ بازی ندیدم نمیدونم چرا انقدر میخواید ثابت کنید که doom نمیتونه storm رو بزنه ..... اگه هر دو پلیر در بهترین سطح باشن مطمئنا doom میزنه ( اونوقت میدر تیم doom که بز نیست بذاره storm انقد شاخ بشه ) ...... اون آمار دوتاباف هم دقیق نیست چون یه احمق نوب میاد doom پیک میده میره به storm میده هیچ ربطی نداره به یه بازی که همه پلیر با این هیروها در حد حرفه ای بازی میکنن ......
    1891 01450728361

4. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    داداش شما 5 ماهه اومدی دوتا 2 یه ti5 دیدی از همون دارید نظر میدید ( توهین نیست واقعیته ) ..... برید ریپلی های ti4 رو ببینید بعد بگید doom فلانه و فلانه ........ من توی پست های شما چیزی جز یه کاغذ بازی ندیدم نمیدونم چرا انقدر میخواید ثابت کنید که doom نمیتونه storm رو بزنه ..... اگه هر دو پلیر در بهترین سطح باشن مطمئنا doom میزنه ( اونوقت میدر تیم doom که بز نیست بذاره storm انقد شاخ بشه ) ...... اون آمار دوتاباف هم دقیق نیست چون یه احمق نوب میاد doom پیک میده میره به storm میده هیچ ربطی نداره به یه بازی که همه پلیر با این هیروها در حد حرفه ای بازی میکنن ......
    وقتی کم میاری حرف مفت میزنی چرا ؟ از قدیم مثال میزنی ؟!

پچ Ti 4 با Ti 5 زمین تا آسمون فرق داشت

اگه بخواهیم براساس قدیم بگیم پس بلادسیکر هم استورم رو میزنه چون تو Ti 4 التیمتش توی الت استورم دمیج میداد

یا تروربلید هم اتک اسپید نمیخواد چون یه قرن پیش اسکیل سومش بهش اتک اسپید میداد

دووم توی این پچ سگ استورم هم نیس دیگه اگه بود تو Ti 5 پیکش میدادن ( جالبه حتی بن اش هم نمیکردن از بس ضعیف شده )

اینم که میگی برای کانتر استورم باید دووم پیک داد متای جدیده خودت تو mmr 1k کشف کردی

میگی رفلکس دووم ... دووم رفلکس هم میخواد مگه ؟

البته گناهی نداری سر هم 2 ماه نمیشه داری دوتا بازی میکنی تو عمرت استورم باز ندیدی فقط فید دادن بلدی تا 2 تا کیل بدی میری فید

از همون فید دادن هات سطح بازیت مشخص شده نیازی به گفتن نیس

5. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL

دووم توی این پچ سگ استورم هم نیس دیگه اگه بود تو Ti 5 پیکش میدادن ( جالبه حتی بن اش هم نمیکردن از بس ضعیف شده )

اینم که میگی برای کانتر استورم باید دووم پیک داد متای جدیده خودت تو mmr 1k کشف کردی

البته گناهی نداری سر هم 2 ماه نمیشه داری دوتا بازی میکنی تو عمرت استورم باز ندیدی فقط فید دادن بلدی تا 2 تا کیل بدی میری فید

توی این پچ کانتر های بهتری هم بود لازم نبود doom پیک کنن ولی اصل حرف من اینه که doom کلا جلوی storm در میاد ( با شرایطی که گفتم )

این که doom کانتر storm هست رو هم توی 1k mmr تست نکردم بلکه بنده موقعی که میرم گیمنت و بازی پلیر های حرفه ای ( منظورم حرفه ای ترین های ایران هست که 6k mmr دارن و توی بعضی بازیاشون با dendi یا پلیرای معروف بهشون میوفتن ) دیدم یا حتی خودم هم توی بازی شده که doom تیم ما تکی راحت تونسته storm رو بزنه ( شرایطشون مثل هم بود )

در ضمن من هیچ توهینی نکردم شما جنبه نداری جواب نده بنده 2ساله دوتا 2 بازی میکنم ( مثل شما نیستم که 4-5 ماهه اومدید ) من هیچوقت سعی نکردم بگم بازیم از بقیه بهتره مثل شما نیستم خودمو کوچیک کنم و جررررر بدم که آره من بازیم ازت بهتره
    رفلکس هم شده مثل قضیه ی رشد اگیلیتیتون ، نمیدونی نظر نده

در کل من آدم های مثل شما زیاد دیدم به هیچ جایی نرسیدن و بیکارن و مثل بچه میشینن فقط بازی میکنن و فکر میکنن اظهار نظر کنن خیلی خفنن ...... لطفا بیدار شو از اینکه اینجوری حرف بزنی چیزی بهت نمیرسه چند سال بعد که به خودت اومدی میفهمی فقط عمرتو حروم کردی میشی بیکار مملکت و پول نون خریدنت هم باید بری کار کنی بدست بیاری اینا همش واقعیته به خودت بیا لطفا
    1891 01450728361

6. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    وقتی کم میاری حرف مفت میزنی چرا ؟ از قدیم مثال میزنی ؟!

پچ Ti 4 با Ti 5 زمین تا آسمون فرق داشت

اگه بخواهیم براساس قدیم بگیم پس بلادسیکر هم استورم رو میزنه چون تو Ti 4 التیمتش توی الت استورم دمیج میداد

یا تروربلید هم اتک اسپید نمیخواد چون یه قرن پیش اسکیل سومش بهش اتک اسپید میداد

58716861961792995950

به قول دوست خوبمون انشاالله آدم شین برین دنبال کسب اخلاقیات و دیگه اینجا نبینیمتون ...
    حیفین اصن

7. کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (09-17-2015)

8. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    اصلا نمیدونم چطوری داری میگی storm جلو doom
    الان doom رو storm 6 کنه واقعا به جز right click کاری از بر نمیاد
    شما اصن blodstone - orchid هم داشته باش بازم doom با اون str از سایلنس در بیااد بازم 6 میکنه تمومه (اینم در شرایطی که doom اصلا آیتمی برای از بین بردن orchid نداشته باشه که در 70% اوقات اینطوری نیست bkb - linken - invis تقریبا همه carry ها به حداقل یکی از این آیتما نیاز دارن )
    نقل قول نوشته اصلی توسط old wow نمایش پست ها
    یه چیزی چرا استورمو زد این هیرو قرار ندادید .استورم تواول بازی از این هیرو میخوره ولی وقتی 6 بشه اسپیریته که از اون می خوره چون شارژش تقریبا بی کاربرد میشه .ولی اگر بازی به مید برسه استورم فقط یه بلاد استون میخواد تا این هیرو رو جم کنه.بلاد استون آیتم مفیدی هست واسه ی این هیرو .در زمن فک کنم دمیج ارن آف شادو پیور باشه.
    اتفاقا به نظر من storm تا وقتی linken نخره از spirit breaker بدجور میخوره همش بشه اصلا نمیتونه با ulti فرار کنه
    ویرایش توسط The Viper : 09-17-2015 در ساعت 04:02 PM

9. کاربر مقابل از The Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (09-17-2015)

10. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4230
    یوزرنیم استیم
    AMIRYU5
    آقا دوتا هیرو هستن که تو ورزن جدید استورمو به دردسر می ندازن دووم و فالکاس . تازه این ها باید پلیر حرفه ای باشن . استورمم همین طور و الا که همه چیز به آیتم بندی ربط داره ستورم کل مپو با یه ساپورتر دیگه وارد بزاره یعنی جمگل رو شان بین تاور ها اونوقت دیگه راحت در میره و دووم وقت نمیکنه شادو بزنه ادامه ی بحـ در پست آموزش استورم انجام بشه بهتره.

11. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4230
    یوزرنیم استیم
    AMIRYU5
    viper عزیز مـلا استورم هم کوره که التی نزنه در نره وای میسته اینهو چنار التی بخوره.

12. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    نقل قول نوشته اصلی توسط old wow نمایش پست ها
    viper عزیز مـلا استورم هم کوره که التی نزنه در نره وای میسته اینهو چنار التی بخوره.
    مگه اینکه مانا زیاد داشته باشه که زیاد back بده که دیگه spirt دنبالش نیاد و مجبور شه charge رو stop کنه اما تا مین 20 همش گنک میشه چون مانای زیادی نداره

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع