آموزش هیروی Sprit Breaker - دوتا 2 - صفحه 7

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 72
  1. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    آیتم eul رو،روی خودتون - دشمناتون میتونید بزنید (روشان - و کریپ و .. هم میشه ) ولی روی یاراتون نمیتونید استفاده کنید
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6470
    یوزرنیم استیم
    189053257
    ترفند های ضد Spirit

bane بردارید جلوش هر موقع دیدید اسپیریت ۱ کرده داره میره ۳ کنید روش این کار خیلی حال میده تا میاد از ۳ بیاد بیرون بچارو صدا کنین بریزن سرش
    هر وقت خاس ۶ کنه هم (دستاشو میبره بالا معلومه) شما ۶ کنید روش
    bane روانی میکنه spirit رو من همیشه جلوش بر میدارم

disraptur بردارید و برید جلوش هر موقع دیدید اسپیریت ۱ کرده داره میره بفرستینش به چند ثانیه قبل XD

blood بردارید و برید جلوش هر موقع دیدید اسپیریت ۱ کرده داره میره ۶ کنید روش نسلش در میاد اگ حواسش نباشه XD

ترفند هایspirit

وقتی ۱ میکنه همه اونا ک سر راهشن استان میشن
    تو فایت همیشه نفر آخر رو شارژ کنید که بقیه هم استان شن بعد ۶ کنید اینطوری وقتی دارید ۶ میکنید کسی کنسل نمیتونه بکنه

هیچ وقت رو enchant شارج نکنید lol

یه سری هیرو ها هستن ک آیتم بیارن شاخ میشن spirit اونارو شکنجه میکنه تا هنوز آیتم نیاوردن
    هیرو morphling موقع فآرم اگیلیتی پر میکنه هیل کم داره شارج کنید روش ی اتک بدید ۶ کنید
    همینطور sniper , terorblade , antimage , ember , ...

تو تیم فایت اگ ی هیرو داشت تیمتون رو نابود میکرد ۶ کنید روش لولش میپره
    مثه وقتی ک crystal ۶ کرده
    کلن هر موقع خاستید یارتون رو نجات بدید ۶ کنید رو هرکی داره اذیتش میکنه

همیشه Dust داشته باشید (چون اونا میدونن جلو اسپیریت باید shadoblade داشته باشن) و هیرو های هیل پایین رو گنک کنید

تو بازی حرفه ای اگه یارتون spectre برداش spirit پیک کنید
    هیرو spectre شدیدن ب فارم احتیاج داره و spirit شدیدن هارد کری هارو اوایل بازی زجر میده وارد بزارید جنگل حریف
    هر موقع هارد کری رو تنها گیر آوردید شما شارج کنید روش بعد ۶ یارتون spectre هم ۶ مکنه میاد کنارش
    چند بار اینطوری گنک کنید هم هارد کری حریف دیگه اعصاب روانش ب هم ریخته هم spectre پا گرفته

فوقلاده با اینویز ها مچ هستش مثه riki و nyx و bounty
    تو جنگل اونا میتابه هرکی تنها بود شارج کنید روش ۲ تایی گنکش کنید

کلن این هیرو کارای زیادی میکنه مثلن هم LC رو کمکش میکنه ۶ کنه (۶ کنه رو هرکی LC ۶ کرد)
    هم باقی رو کمک میکنه از LC ۶ فرار کنن (۶ کنه رو خود LC)

3. 2 کاربر مقابل از SiahSefid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (04-30-2017),Viper (04-30-2017)

4. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6470
    یوزرنیم استیم
    189053257
    داشتم پستارو میخوندم چنتا چیزه غلط دیدم
    ۱- eul رو نمیشه رو یار زد
    خیلی از هیرو ها هم eul ندارن اصلا نمیشه گف این آیتم ضد spirit
    من بطور تجربی میگم bane ضد spirit هستش و کار آمد تر eul و shadowdemon و ...
    تو ریپلی بازیا خودمم هس نمونش

۲-Doom جزو هیرو هایی ک اکثرن فک میکنن ضعیفه
    اما ضعیف نیس صبر میخاد
    اگه پلیر باشه و ساپ کمکش کنه قدرت مطلق بازی میشه
    رفلکس هم میخاد بله ؛)
    هرچند اگه storm هم پلیر باشه بد تر میشه

3-تو تاپیک ضد spirit رو huskar گذشته کاملن اشتباس تصحیح کنید
    اگ قراره گنک spirit با کری تیم huskar رو ب راحتی گنک میکنه
    اصلا ب نظر من اگ خاستید huskar پا نگیره با ی کری و ی spirit گنکش کنید

ی نکته هس اونم این ک تو بازی خوب همه میدونن باید جلو spirit وایسن
    واس همین گنک های شما باید خیلی سریع باشه وگرنه میریزن سرتون
    واس همین هم با تیم مچ باشید هم اگ تنها بودین نباید رو ursa و huskar و ... شارج کنید
    ساپ ها و هیل پایین هارو راحت بزنید اگ دیدید شارژ کردید ۶ هم کردید ۲ تا اتک با MaskMadnes و Shadowblade دادید نمرد
    ۱ کنید برگردید بیخیالش شید
    enchant , doom , lifestealer , slardar , bane , disraptur رو اینها مانور ندید کلن اینها خوراکشون spirit

5. کاربر مقابل از SiahSefid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (07-18-2018)

6. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7761
    من یه سوال برام پیش اومده که خودم میگم خوبه ولی بقیه میگن بده اونم اینکه برا اسپرت ماسک اف بیارم یا نه بنظر خودم خوبه ولی میگن ارمور منفی میده به ضررته یکی که تجره داره بهم بگه

7. Top | #65

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط spirit breaker نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من یه سوال برام پیش اومده که خودم میگم خوبه ولی بقیه میگن بده اونم اینکه برا اسپرت ماسک اف بیارم یا نه بنظر خودم خوبه ولی میگن ارمور منفی میده به ضررته یکی که تجره داره بهم بگه
    اگه از بازی جلو باشید و جلوتون هیرو ضعیف و شل باشه یا بیشتر هیرو هاشون مجیکر باشن تا اتکر و موقع ماسک زدن هم حواستون به دمیجی که از تاور و کریپ میخورید باشه و بعد از ماسک بستن هم به فکر یه ایتم ارمور ده مثل Buckler , medalion , vlad , ac ... باشید ضرر نداره ولی مثلا جلو یه هیرو مثل pl ماسک ببندید تو همون 8 ثانیه که ماسک روشن کردید میکشتتون.
    ماسک که میبندید درواقع افزایش دمیج رو با تانک بودن معاوضه میکنید دیگه.... معمولا چون اسپیریت یه جور ساپرته و تو مپ اول بازی میچرخه کمک میکنه به لاین ها و #4 هست تو اولویت ایتم بندیش دمیج رو میذارن اخر به خاطر همینه ماسک زیاد نمیبینید ببندن و urn , medalion , lotus orb , pipe و اینا زیاد میرن...، ولی اگه تیمتون به اندازه کافی تانک داره و سفت تر هستن نسبت به تیم حریف ولی از اون طرف تو دمیج زدن مشکل دارن ماسک یا maelstrom یا echo saber خوبن برای افزایش دمیج

8. Top | #66

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7797
    اصلا دووم اگه میراکل باشه من استورم بگیرم میزنمش . من دووم رو خودم از همه هیرو ها بیشتر دوست دارم اما این مشخصه که دووم تک به تک نمیتونه استورم رو بزنه.استورم یه sov یا orchid و linken داره دیگه . تا بهم برسن استورم زود تر orchid یا sov میزنه چون دلی یا ا نمیشن کست نداره ولی التمیت دووم داره . قبل از اینکه از دووم از سایلنس یا هکس در بیاد مرده .چه برسه دیگه bloodthorn داشته باشه استورم.ی ایتم دیگه هم هست زد دووم به اسم linken و lotus orb 😐 . دیگه تو پچ جدید که ۳ دیگه اصلا ی اتک محسوب میشه ی چیز دیگس با لینکن هم بلاک نمیشه با اویشن هم میشه میسش داد😐. کلا دووم فول ایتم جلو استورم فول ایتم هیچ شانسی نداره جز اینکه تو تیم فایت ایتم ها یا لول هاشو استفاده کرده باشه .

9. Top | #67

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7797
    Doom چی بود و چی شد . دووم بود قدیما وقعا مثل اسمش عذاب بود همرو تک التی میکرد .الان شده هارد کری.ارمور اول بازی صفر!! تنها چیز که براش خوب شد اون تلنت لول ۲٥ که صد در صد کلیو میده !!! ی بار با همون سر rs اومد پنجتمونو زد بدون التی! نفهمیدیم کی موردیم. ی کریت خوردیم از ولف که خورده بود خالی شدیم! ی رمپیج مفت

10. Top | #68

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7797
    اسپیریت دیگه با اون تلنت هاش مسخره بازی در اورده ۱ ثانیه از بش بیرون نمیای. جالبش اینه که لایف استیلر یه اقانیم بیاره هیرو رو بخوره خودش بیاد داخل اسپیریت ۳ تایی برن گنگ هارد کری ها :d گاو سواری .😆

11. Top | #69

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7761
    چرا درباره اسپریت وزل هیچی ننوشتی؟اونم برا اسپریت میگیرن اگه میشه درباره اونم توضیح بده

لطفا بگید اگر اسپریت با بلاد سیکر تک به تک بازی کنن کدوماشون میبرن پلیر ها هم هردو در یک سطح باشن ایتم هاهم دریک سطح باشن فقط میخوام بدونم کدوم نسبت به اون یکی برتری داره

کولدان شارژ 12 ثانیه هست و کولدان لینکن13 ثانیه هست شما یکبار رو حریف شارژ کنید و تا دوباره از کولدان دراومد دوباره روش بزنید شارژ انجام میشه فقط باید حریفو 12 ثانیه ببینید

12. Top | #70

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7761
    تمام این ضد هایی که گفتی با یه بلدمیل حله من اصلا جلو اسپریت هاسکار و اسلادار و ls رو هیرو حساب نمیکنم کجای کاری داداش

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع