بهرین موس های دنیای گیم. - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 44
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    نقل قول نوشته اصلی توسط velgard نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من عملن تفاوتی تو موس ها هس نمیکنم یعنی با هرجور موسی بازی کردم ولی وقتی سنس همشونو تنظیم میکنم تفاوتی نمیکنن
    تفاوت موس ها تو چیه؟
    توی بازی مثل کانتر باید یه همچین موس هایی داشته باشی که سنسور خوبی داشته باشن و بتونی دقیق تنظیم کنی. کلا کانتر سطح بالا اصلا نمیشه با یه موس ارزون و آشغال جلوی بقیه بازی کرد حتی اگر بازیت عالی هم باشه.

من خودم Razer Deathadder دارم واسه کانتر عالیه ولی واسه دوتا خیلی اذیت میکنه و نمیتونم درست کلیک کنم فکر کنم واسه دوتا موس بزرگ و سنگین بدرد نمیخوره همون Logitech کافی باشه.
    76561198076661060

2. 3 کاربر مقابل از A_W_Z_2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (09-07-2015),FCB (09-07-2015),WardeN (09-07-2015)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    کاملا درسته،موس سنگین اصلا خوب نیست یه جوریه من خودم میز دارم ولی حال میکنم با لپ تاب رو تخت دراز بکشم بازی کنم کمری نمونده دیگه واسم روزی 11 ساعت دوتا بازی میکنم خخخخ .
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

4. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (09-07-2015),WardeN (09-07-2015)

5. Top | #23
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_w_z_2 نمایش پست ها
    توی بازی مثل کانتر باید یه همچین موس هایی داشته باشی که سنسور خوبی داشته باشن و بتونی دقیق تنظیم کنی. کلا کانتر سطح بالا اصلا نمیشه با یه موس ارزون و آشغال جلوی بقیه بازی کرد حتی اگر بازیت عالی هم باشه.

من خودم razer deathadder دارم واسه کانتر عالیه ولی واسه دوتا خیلی اذیت میکنه و نمیتونم درست کلیک کنم فکر کنم واسه دوتا موس بزرگ و سنگین بدرد نمیخوره همون logitech کافی باشه.
    جدای از موس fps هم توی کانتر مهم هست که به گرافیک و مانیتور ربط داره

کلا" بازیهای شوتر خیلی رو این چیزها حساس هستن...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_W_Z_2 (09-07-2015)

7. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    160
    یوزرنیم استیم
    97110850
    نقل قول نوشته اصلی توسط A_W_Z_2 نمایش پست ها
    فکر کنم واسه دوتا موس بزرگ و سنگین بدرد نمیخوره همون Logitech کافی باشه.
    منم با ماوس های کوچیک و سبک راحت ترم.
    کودکی می بینی رفته از کاج بلندی بالا، جوجه بردارد از لانه ی نور !
    و از او می پرسی...

In War No One Fights Alone

[̲̅N][̲̅e][̲̅d][̲̅r][̲̅a][̲̅W]

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4458
    سلام

دوستان من تاحالا موس گیم نداشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    از بین razer mamba و naga و ouroboros کدوم ارزش خرید داره ؟ من بازی های شوتر هم بازی میکنم

مرسی

9. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط THE BIG نمایش پست ها
    سلام

دوستان من تاحالا موس گیم نداشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    از بین razer mamba و naga و ouroboros کدوم ارزش خرید داره ؟ من بازی های شوتر هم بازی میکنم

مرسی
    mamba 2016 عالی هست با چیز دیگه ای هم قابل مقایسه نیست.
    لیون کامپیوتر: خرید آنلاین قطعات کامپیوتر |لیست قیمت لپ تاپ و نوت بوک |لیست قیمت تبلت | گوشی موبایل :: Razer Mamba Tournament Edition Gaming Mouse

البته اگر میخوای کم تر هزینه کنی بگو موارد دیگه ای معرفی کنم.
    ویرایش توسط ATER : 01-18-2016 در ساعت 08:22 PM
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

10. 2 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

THE BIG (01-18-2016),[DR.[mmL (01-18-2016)

11. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4458
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    mamba 2016 عالی هست با چیز دیگه ای هم قابل مقایسه نیست.
    لیون کامپیوتر: خرید آنلاین قطعات کامپیوتر |لیست قیمت لپ تاپ و نوت بوک |لیست قیمت تبلت | گوشی موبایل :: Razer Mamba Tournament Edition Gaming Mouse

البته اگر میخوای کم تر هزینه کنی بگو موارد دیگه ای معرفی کنم.
    مرسی . البته من مدل وایرلس منظورم بود . خودم نظرم رو ouroboros بود ولی تو راحت بودنش یکم مُردّدم . چون کارم هم تدوین هست و تقریبا 24 ساعت پشت سیستمم ! میخوام راحت باشه .
    پس از بین این سه گزینه mamba رو پیشنهاد میکنین ؟ (هم دوتا2 ، هم شوتر ، هم کارای غیر از بازی)
    اگه از برند های دیگه هم میشناسین بگین

مرسی

12. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    332
    یوزرنیم استیم
    Mitternacht914
    حدود 1 سالی هست اوروبوروس دارم از هر لحاظ عالی و بین موس های دنیا تکه
    از نظر راحتی فقط روز اول ممکن هست براتون سخت باشه که بعدش عادت میکنین مخصوصا که قابلیت تغییر در اندازه و نحوه ی قرار گیری تو دست هم داره پس بدون شک راحت ترین موس دنیاست
    از اونجایی که قصد خرید کیبورد مکانیکال دارم اگر خواستین موس اوروبوروس رو فروشنده هستم. موس از هر لحاظ سالم هست و مشکلی نداره و با توجه به قیمت بالای نو قیمت دست دو فکر میکنم مناسب تر باشه برای خرید

13. کاربر مقابل از mitternacht عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

THE BIG (01-18-2016)

14. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط THE BIG نمایش پست ها
    مرسی . البته من مدل وایرلس منظورم بود . خودم نظرم رو ouroboros بود ولی تو راحت بودنش یکم مُردّدم . چون کارم هم تدوین هست و تقریبا 24 ساعت پشت سیستمم ! میخوام راحت باشه .
    پس از بین این سه گزینه mamba رو پیشنهاد میکنین ؟ (هم دوتا2 ، هم شوتر ، هم کارای غیر از بازی)
    اگه از برند های دیگه هم میشناسین بگین

مرسی
    من به شما Mamba Tournament Edition جدید رو پیشنهاد میکنم همینی که دوستمون ater گفت . برای این گفتم جدید چون حدود چند ماه هست وارد ایران شده و razer دیگه اون mamba قدیمی رو نمیزنه .
    دقت فوق العاده 16000dpi داره که فکر کنم تعداد موس هایی که دقتشون به این اندازه باشه از 5تا کمتر . شکل خوب و راحتی داره و در کل از نظر من جزو بهترین موساس قیمتشم واقعا نسبت به خود موس کمه 400 تومنه .
    اگه موس خوب میخوای برای بازی های shooter و dota 2 باشه و همچنین توش راحت باشی توی خرید این شک نکن ! Ouroboros فقط ظاهرش خوفناکه وگرنه مثل این نمیشه . در ضمن این نسخه mamba هم chroma هست یعنی میتونی توی تنظیمات اون نورها رو تنظیم کنی و خیلی خوشگل میشه اگه از لحاظ قیافه بخوایم نظر بدیم
    اگه هم وایرلس میخوای میتونی نسخه ی وایرلس و کمی پیشرفته تر همین موس رو با قیمت حدود 550 تومن تهیه کنی : ( البته توی این نسخه ی پیشرفته تر لوگوی razer نور نداره متاسفانه )
    لیون کامپیوتر: خرید آنلاین قطعات کامپیوتر |لیست قیمت لپ تاپ و نوت بوک |لیست قیمت تبلت | گوشی موبایل :: Razer Mamba 2015 Chroma Gaming Mouse

نقل قول نوشته اصلی توسط mitternacht نمایش پست ها
    حدود 1 سالی هست اوروبوروس دارم از هر لحاظ عالی و بین موس های دنیا تکه
    از نظر راحتی فقط روز اول ممکن هست براتون سخت باشه که بعدش عادت میکنین مخصوصا که قابلیت تغییر در اندازه و نحوه ی قرار گیری تو دست هم داره پس بدون شک راحت ترین موس دنیاست
    از اونجایی که قصد خرید کیبورد مکانیکال دارم اگر خواستین موس اوروبوروس رو فروشنده هستم. موس از هر لحاظ سالم هست و مشکلی نداره و با توجه به قیمت بالای نو قیمت دست دو فکر میکنم مناسب تر باشه برای خرید
    داداش شما اگه این موس رو فقط واسه قیافش داری پیشنهاد میدی کار کاملا اشتباهیه .
    کل پول این موس که حدود 500 تومن هست اکثرش بخاطر قیافش و وایرلس بودنشه . در کل فقط جمالات داره ولی شما بیا دقتشو نگاه کن زده dpi 8200 که خیلی موسای دیگه هم هستن که قیمتشون نصف اینه ولی دقتشون بیشتره .
    1891 01450728361

15. کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

THE BIG (01-19-2016)

16. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    332
    یوزرنیم استیم
    Mitternacht914
    نقل قول نوشته اصلی توسط [DR.[mmL نمایش پست ها
    من به شما Mamba Tournament Edition جدید رو پیشنهاد میکنم همینی که دوستمون ater گفت . برای این گفتم جدید چون حدود چند ماه هست وارد ایران شده و razer دیگه اون mamba قدیمی رو نمیزنه .
    دقت فوق العاده 16000dpi داره که فکر کنم تعداد موس هایی که دقتشون به این اندازه باشه از 5تا کمتر . شکل خوب و راحتی داره و در کل از نظر من جزو بهترین موساس قیمتشم واقعا نسبت به خود موس کمه 400 تومنه .
    اگه موس خوب میخوای برای بازی های shooter و dota 2 باشه و همچنین توش راحت باشی توی خرید این شک نکن ! Ouroboros فقط ظاهرش خوفناکه وگرنه مثل این نمیشه . در ضمن این نسخه mamba هم chroma هست یعنی میتونی توی تنظیمات اون نورها رو تنظیم کنی و خیلی خوشگل میشه اگه از لحاظ قیافه بخوایم نظر بدیم
    اگه هم وایرلس میخوای میتونی نسخه ی وایرلس و کمی پیشرفته تر همین موس رو با قیمت حدود 550 تومن تهیه کنی : ( البته توی این نسخه ی پیشرفته تر لوگوی razer نور نداره متاسفانه )
    لیون کامپیوتر: خرید آنلاین قطعات کامپیوتر |لیست قیمت لپ تاپ و نوت بوک |لیست قیمت تبلت | گوشی موبایل :: Razer Mamba 2015 Chroma Gaming Mouse

داداش شما اگه این موس رو فقط واسه قیافش داری پیشنهاد میدی کار کاملا اشتباهیه .
    کل پول این موس که حدود 500 تومن هست اکثرش بخاطر قیافش و وایرلس بودنشه . در کل فقط جمالات داره ولی شما بیا دقتشو نگاه کن زده dpi 8200 که خیلی موسای دیگه هم هستن که قیمتشون نصف اینه ولی دقتشون بیشتره .
    دوست عزیز شما باهاش کار کردین؟ کی بخاطر قیافه پیشنهاد میده ؟ من فقط چون دوستمون در مورد راحتی موس نگران بود گفتم موس قابلیت کاستومایز داره یعنی چه دست کوچیک باشه چه بزرگ چه راست دست چه چپ یا هر مورد دیگه ای قابلیت تغییر طوری که باهاش راحت باشید داره
    در ظمن اگر به نقدهای سایت های خارجی هم نگاهی کنید تاحالا غیر از موس mlg stealseries هیچ موسی حتی نتونسته به امتیازی که اوروبوروس گرفته نزدیک شه
    در مورد dpi هم باید بگم dpi بیشتر از 2000 توی مانیتورهای زیر 30inch هیچ کابردی نداره پس dpi بالاتر به معنی گرونتر و بهتر بودن نیست dpi زیاد مثلا 8000 بدرد کسایی میخوره که از چند مانیتور یا مانیتورهای بسیار بزرگ استفاده میکنند.

در ضمن میدونستید که اوروبوروس میتونه از لحاظ شکلی دقیقا به شکل mamba در بیاد ؟ بس از لحاظ راحتی دست سر تر هم هست.
    به اعداد هم توجه نکنید همون طور که گفتم 8000dpi که هیچ 16000dpi به هیچ وجه کاربرد نداره برای دوستان مگر در شرایطی که گقتم یعنی چند مانیتور یا مانیتور بزرگتر از 50!!!!
    اگر قرار به تهیه mamba وایرلس باشه اونم با قیمت 550 چرا اوروبوروس با قیمت پایین تر نگیرن حدود 500؟ فقط بخاطر اون 2 لایه رنگی که داره یا dpi 16000 که استفاده نداره؟؟

به استارتر تاپیک پیشنهاد میدم اگر از لحاظ قیمت دورو بر 400 تومان میخوایم بله mamba با قیمت 390 بسیار عالی هست ولی وقتی مدل بالاتر یعنی اوروبوروس با همون قیمت یا پایینتر ولی کارکرده هست خب شما خودتون کدوم رو ترجیح میدین؟
    ویرایش توسط mitternacht : 01-19-2016 در ساعت 04:03 AM

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین