Barathrum

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    90
    یوزرنیم استیم
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198074027743/

Barathrum

امروز میخوام اموزش هیرویی رو بدم که چند وقته که تو گارنا خز شده!!
    این هیرو واقعا خیلی قویه...لولهای خیلی خوبی داره....و کلا" دمیج خیلی بالایی داره.
    بازی با spiritbreaker خیلی سخت نیست اما شما واقعا به پول زیادی نیاز دارید چون فقط با ایتمهاتون قوی میشید.
    در واقع ایتمهای شما مهمترین چیزیه که باید یاد بگیرید.
    بنابراین یادتون باشه که بیشتر روی ایتمها دقیق بشید.
    من طریقه ایتم بندی برای این رو وقتی یاد گرفتم که یه نوب احمق بودم!!یعنی در واقع خودم 2 یا 3 سال پیش فهمیدم برای این هیرو چه ایتمایی خوبه.اون موقع من کلا از DOTA خیلی چیزی نمیدونستم و به هر کی این طریقه ایتم بندی رو میگفتم بهم میخندید!ِJ و حالا میبینم ایتمهایی که من قبلا برای SPIRIT میخریدم همش درسته و جدیداPROها دارن همونارو میبند!باور کنید نمیخوام از خودم تعریف کنم اما با این هیرو استعداد خاصی دارم و اولین هیرویی بود که باهاش DOTA رو شروع کردم!
    skill 0
    ین لول واقعا لول به درد بخوریه.وقتی این رو در هر جایی از مپ روی هر دشمنی بزنی SPIRIT به ترتیب با سرعت 650/575/500/425 طرف اون یونیت حرکت میکنه.البته نهایت MS برای یه هیرو 522 هست و من نمیدونم 650 دیگه چیه این وسط؟؟!!
    وقتی SPIRIT با این لول به سمت یه یونیت یا هیرو حرکت میکنه از هر جایی میتونه عبور بکنه مثلا از روی کوها و درخت و... و در این حالت از کنار هر یونیت دشمنی که عبور کنه اونو knockback( یا همون bash لول3 )میکنه اما اگه لول 3 رو نگرفته باشید این اتفاق هم نمیفته.سرعت spirit در این حالت با –ms نشون داده نمیشه!
    وقتی هم spirit به مقصد میرسه target رو به ترتیب 2.6/2.2/1.8/1.4 ثانیه stun میکنه.(این stun با knockback لول 3 فرق داره.).البته اگه لول 3 رو هم گرفته باشید knockback هم میشه.
    از این برای فرار و یا سریع رسوندن خودتون به درگیری یا افتادن دنبال هیروی در حال فرار استفاده کنید.
    راستی هر کسی که این لول رو روش بزنید میفهمه که شما روش شارژ کردید زیرا در این حالت یه buff روی اون یونیت میفته که اگه اون buff رو ببینه که در 80% مواقع نمیبینه , میفهمه!!اما یارای spirit به خوبی اینو میفهمن چون یه انیمیشن روی اون target برای یارای spirit بوجود میاد.
    با کلیک کردن در هر جایی این لول متوقف میشه و اگه اون target بمیره قبل از اینکه بش برسید این لول به نزدیکترین یونیت دشمن در اون منطقه منتقل میشه.
    CD:40 MC:100
    skill 1
    این لول, لولی هست که چند مپ پیش اون رو حذف کردن و به خاطر اینکه خیلی ها اعتراض کردن و خود SPIRIT خیلی هیروی بیخودی شد دوباره SPIRIT به حالت عادی برگشت و لولش درست شد!
    این لول به ترتیب به SPIRIT 12/10/8/6 % MS میده و به ترتیب به این هیرو 16/12/8/4 % از MS این هیرو دمیج میده یعنی اگه مثلا SPIRIT 400 تا MS داشته باشه 64 تا دمیج بش میده.این MS که این لول SPIRIT بهش میده به بقیه یونیتها و هیروهای اطرافشم(900 AOE) داده میشه اما دمیج اون دیگه نه!فقط MS !
    در ضمن با اینکه وقتی روی کسی لول 1 رو بزنی MS بیشتر میشه اما این MS یه جورایی واقعی نیست برای همین دمیجی اضافه نمیکنه.هر ایتمی که به شما MS بده در نتیجه به شما DAMAGE هم میده.مثل: thumbthumb
    skill 2
    ین لول به SPIRIT 17 % CHANCE میده که کسی رو برای 1.55/1.35/1.15/0.95ثانیه BASHکنه که به ترتیب 100/75/50/25 دمیج اضافه هم میده.وقتی این BASH صورت میگیره برای 3 ثانیه به SPIRIT 15% MS داده میشه!که البته به خاطر این MS اضافه به SPIRIT دمیج داد ه میشه.
    البته این لول BASH نیست.این لول KNOCKBACKهه یعنی اگه این BASH یا همونKNOCKBACK بوجود بیاد اون یونیت به عقب پرت میشه!!واین گاهی اوقات به نفع SPIRIT و گاهی به ضرر اونه.
    skill 3
    وقتی این لول رو روی کسی بزنی SPIRIT یه جورایی میپره روی اون یونیت و مقداری دمیج بش میده.این مقدار به ترتیب براره با 300/200/100 .وقتیSPIRIT میپره روی اون یونیت علاوه بر این دمیج اون یونیت رو به عقب پرت میکنه که این کلا از لول 3 جدا هست و با اون فرق داره.RANEG زدن این لول به ترتیب 700/550/400 AOE میباشد که با بستن AGHANIM'S SCEPTER به 850تا ارتقا پیدا میکنه و CD هم میشه 20 SEC !!و در ضمن یونیتایی با 250 AOE هم بهشون دمیج میخوره و به عقب پرت میشن البته دمیجی که بهشون داده میشه خیلی کم و ناچیزه و کلا چیزایی که در 2 خط اخر گفتم مربوط به موقعی میشه که AGHANIM داشته باشید.
    CD:75 MC:125/150/175
    اسکیل گیری :
    skill 0skill 1skill 1skill 0skill 2skill 3skill 2skill 1skill 1skill 0skill 3skill 0skill 2skill 2skill 3Attribute20Bonus
    ایتم بندی :
    حالا میریم سر مهمترین قسمت که همون ITEM هاست.اینا مهمترین ایتمهای این هیرو هستن که برای هر شرایطی باید دسته مناسبی از اونا رو انتخاب کنید:
    thumbthumbthumbthumbthumbthumbthumbthumbthumb
    شما باید AS زیادی داشته باشید تا مدام BASH کنید و دمیج زیاد هم که برای کشتن هیروهاست!
    طریقه ی بازی کردن :
    خب طریقه بازی با این هیرو خیلی اسونه به طوری که کار شما اینه روی یه هیرو 1کنید و به یارا هم MARK بدید تا بیان کمک و وقتی به اون هیرو رسیدید MADNESS رو بزنید و اتک بدید و اگه هم خواست فرار کنه که 6 میکنید.در درگیری های چندین نفره هم که مشکل زیادی ندارید به خاطر اینکه اولا شما خیلی سگ جون هستید و دوما اینکه BASHسنگینی دارید که باعث میشه کلا کار تیم حریف داغون بشه.
    در موقع فرار هم که مشکلی نیست چون MS خیلی زیادی دارید.در واقع هیروی شما فقط در برا لولها اسیب پذیر و زودتر میمیره و در مقابل اتک دشمن مشکل زیادی ندارید.
    هر جا کلی یونیت جمع شده سریع روی یه یونیت دورزن لول 1 را زده و سریع تر از بقیه برسید که دیگه حالشو ببرید!!
    فقط اینو به یاد داشته باشید که شما در برابر لولهای دشمن بسیار اسیب پذیرید,پس در ابتدای بازی از لولر ها بترسید!
    دشمنان شما :
    iconiconiconiconiconicon
    دوستان شما :
    slowerها هیروهای بسیار خوبی برای مچ شدن با spiritهستن مثل:iconicon
    موفق باشید .
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  

2. 6 کاربر مقابل از Jenius007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

!__mAsTeR__! (08-06-2012),Ajax (08-18-2012),Amin-Wanted (08-07-2012),hamedrazor (09-03-2012),MasterJoint (08-08-2012),NX.PWR (08-06-2012)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jenius007 نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    امروز میخوام اموزش هیرویی رو بدم که چند وقته که تو گارنا خز شده!!

خز شده چیه ؟؟؟ هیرو باحالی دیگه

به شخصه خیلی باهاش حال میکنم اما apm ادم رو بد پایین میاره

4. کاربر مقابل از NX.PWR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ajax (08-18-2012)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8
    یوزرنیم استیم
    Oldschool Dota
    نقل قول نوشته اصلی توسط NX.PWR نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote

به شخصه خیلی باهاش حال میکنم اما apm ادم رو بد پایین میاره
    درسته،چون فقط بايد باهاش رايت كليك كني و كار خاصي نياز نيست انجام بدي

6. کاربر مقابل از Amin-Wanted عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ajax (08-18-2012)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    31
    یوزرنیم استیم
    MasterJoint
    داداش شما که رحمت میکشی آموزش مینویسی کامل بنویس

از آموزش های حرفه ای الگو بگیر و مثل اونا بنویس Shadow Fiend - Nevermore

قوانین نوشتن آموزش هم رعایت کن این آموزشت اصلا رعایت نشده

قوانین نوشتن آموزش هیرو ها

موفق باشی :smile12:

8. 2 کاربر مقابل از MasterJoint عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (08-08-2012),Jenius007 (08-08-2012)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3051
    حال میده داداش خز چیه

کلمات کلیدی این موضوع