چرا نمی توانیم دوتا2 را ترک کنیم؟

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770

چرا نمی توانیم دوتا2 را ترک کنیم؟

سلام خسته نباشید.
    همانطور که شاهد بودید خیلی از دوستان در مورد این بحث میکردن که میخوان دوتا و بازی کامپیوتری رو ترک کنن ولی نمیتونن.
    خوب شما برای رسیدن به جوابتون اول این ویدئو 30 دقیقه ای رو تماشا کنید.
    فقط 3 تا قول از شما میخوام
    1.ویدئو رو از اول تا آخر تماشا کنید.
    2. زود قضاوت نکنید و منطقی برخورد کنید.
    3. پیامبر می فرماید: احمق است ، احمق است کسی که حرف حق را بشنود و قبولش نکند.(میخوام به این هم پایبند باشید).

پنهان کننده: شبکه 3 زنده برنامه مردم چی میگن؟
    ی ی

خوب دوستان دلیلش رو متوجه شدید؟
    البته یه دلیل دیگه ای هم داره ،
    میگن کسی که جنباز یه جنگ هست ، هرگز اون جنگی که توش پاهاش رو از دست داده ، جنگی بی دلیل یا غیر ضروری نمیدونه ، چون در این صورت از دست دادن پاهای خودش هیچ توجیهی پیدا نمیکنه.

نکته: هیچ کس نمیگه شما بازی نکیند ، چون تفریح یکی از نیاز های اولیه انسان هست ، فقط تعادل رو در زندگی تون رعایت کنید.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

2. 14 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (12-22-2015),Deadking (12-22-2015),Ecsprt (09-10-2017),FCB (12-22-2015),fever361 (12-22-2015),hamedlim (09-11-2017),M.Lo4DinG (12-22-2015),Mohammad_ai69 (12-22-2015),pishva (12-22-2015),samdeloges (12-22-2015),Soul Keeper (12-22-2015),trace (12-22-2015),Viper (12-22-2015),[DR.[mmL (12-22-2015)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    در مورد استاد رائفی پور بگم یک محقق بزرگ در مورد دین و انواع تاریخ ها و... هستش که کارش خیلی درسته

4. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (12-22-2015),ATER (12-22-2015)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    من این ویدئو رو دیروز دیدم.

"پرنده تا آخر عمرش به دکمه قرمز ضربه میزنه"
    عجیب ترین و تاثیر گذار ترین جمله ای بود که تا حالا شنیده بودم ...

6. 2 کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (12-22-2015),trace (12-22-2015)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    3282
    یوزرنیم استیم
    m1h0m0d1
    اینایی که شما میگید درسته

ولی خب شاید یکی میخواد واقعا با این بازی به جایی برسته که اینده هم داره ولی نه تو ایران ( ولی از نظر خودم باز ارزش نداره بخوای با این راه به جایی برسی چون خیلی چیزهای زیباتر و بهتر توی دنیا هست... )

یکی هم واقعا بازی رو دوست داره! و میخواد بازی کنه و اصلا هم خسته نمیشه ازش مثل خودم و در کنارش به بعضی کارهاش هم میرسه....

یکی هم واسه فان بازی میکنه مثلا هفته ایی 5 بار ( که این به نظرم مشکلی نداره )

ولی بازم همه اینارو بزاریم کنار هم به حرف محمد میرسیم که توی اون تاپیک گفت باید تعادل داشته باشیم تو زندگی و صحیح ترین کار هم همینه...

نمیشه وقتی شما دوتا2 رو دوست داره ترکش کنی! چون واقعا دوستش داری پس تعادل ایجاد کنید.. ( یه جوری میگم اینگار خودم تعادل ایجاد کردم تا حالا! یکی نیست به خودم کمک کنه :smile10: )
    ویرایش توسط Soul Keeper : 12-22-2015 در ساعت 11:29 AM

8. 3 کاربر مقابل از Soul Keeper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (12-22-2015),fever361 (12-22-2015),Mohammad_ai69 (12-22-2015)

9. Top | #5
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    واقعا" هر چیزی به اندازش...اندازه و تعادل و هم مدیریت میخواد. به نظرم آدم باید از همون اول هدفش رو مشخص کنه

بازم این پست رو بخونید ---> [گفتگوی آزاد] بیا تو بگو الان چه حسی داری...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

10. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Fery (12-22-2015),fever361 (12-22-2015)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    به ما یاد دادن که حتما یک چیز رو باید حذف کرد تا به چیزای دیگه رسید( اشتباه فرهنگی ). درستش اینه : شما هر کاری دارید انجام بدین اخر هفته که شامل پنجشنبه و جمعه میشه به بازی یا تفریح اختصاص بدین همین ا میشه یک نوع مدیریت ، 5 روز هفته رو به کارها و هدفهاتون اختصاص بدین : اگر دانشجویید هر رشته ای می خواد باشه اگر 5 روز هفته هم کلاس دارید شبش بخونید یا نه مرور کنید قول بهت میدم معدلت زیر 18 نمیاد یا کم کمش 17 . 2 روز اخر هفته بشین بازی کن تا انرژی داشته باشی برای 5 روز هفته بعدی یا اصلا این بازی رو برای خودت جایزه قرار بده تا مشوقی باشه برای بهتر انجام دادن برنامه ریزیت ، این کار سختیه ؟ یا کارهای دیگه چه اداری چه شرکتی یا هر چیز دیگه ای . اگرم کنکوری هستی جاتون اینجا نیست برای 1 سال . بخونید یه رشته درست حسابی قبول شد که ادمای حسود چششون دربیاد ، این استاد بزرگوار که اومده صحبت کرده من هنوز ندیدم اما از رو شناختم نسبت به ایشون میتونم حدس بزنم برای افرادی هستش که 24 ساعته نشستن پای کلش و این حرفا ، چون جامعه و رسانه و .... همشون صحبتش رو میکنن نه مایی که روزی 3 دست بزنیم خیلی شاهکاره ، اونم صبح . بقیه روز که نت نداریم . من شخصا به بازی علاقه دارم و دوست ندارم ترکش کنم مگر اینکه یه اتفاق مهمتری برام پیش بیاد که از اون لذت ببرم فقط اینو بهتون بگم چیزی که اجباری باشه ممکنه انجامش بدین به نحو احسن انجام نمیدین یا اصلا وسط راه ولش میکنید یا خیلی خیلی بی میل هستین

12. 2 کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Fery (12-22-2015),fever361 (12-22-2015)

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3177
    یوزرنیم استیم
    FEVER361
    شکاک و کنجکاو بودن به دنیای اطراف در حد اعتدال خوبه و باعث رشد انسان هم میشه ولی اینکه بخوایم دنیای خودمون رو از دیدگاه شخص دیگری زیر سوال ببریم به نظر من کار درستی نیست چون اون شخص هم هر چقدر عالم و کار بلد باشه اول و آخر ساکن دنیای خودشه ... با اشخاصی مثل آقای رائفی پور مشکلی ندارم بلکه با طرز تفکری که به وجود میارند مشکل دارم حالا بماند که در بعضی موارد از روی قصد بوده و این اشخاص حکم بت رو پیدا می کنند ... بت صرفا قرار نیست یک مجسمه چوبی یا فلزی و غیره باشه و کسی هم در حال سجده بهش ... الان متاسفانه بت پرستی شکل جدیدی به خودش گرفته و حتی بیشتر انسان ها مثل من و شما داریم بتی رو می پرستیم که شاید اگر خبر دار هم بشیم باور نکنیم یا خودمون رو به کوچی علی چپ بزنیم و بگیم اصلا اینطور نیست ... همه ی اینها رو گفتم تا به اینجا برسم که اگر فلانی فکر میکنیم حرفش درسته بریم یه مقدار خودمونم تحقیق کنیم و اگر به نتیجه رسیدیم اون حرفو به شیوه ی خودمون به کار بگیریم نه اینکه تقلیدش کنیم ... مقایسه کردن هم که دیگه در یعضی موارد صرفا برای نابودی ذهن افراد استفاده میشه ...
    چرا من باید خودمو با فلانی مقایسه کنم در حالیکه از شرایط تولد تا حتی مرگ هیچ ارتباطی نبوده و نخواهد بود ... ما هم آدمیم و نمونه ی داخل شیشه ی آزمایشگاهی نیستیم که بخوایم در شرایط یکسان منتظر نتایج یکسان باشیم ... حرف واسه گفتن زیاده خودتون هم آشنایی دارید فقط میخوام بگم با بعضی تفکرات و کارها به خودتون توهین نکنید نکنید ... من و شما استیو جابز و انیشتین یا مثال خودمونی تر دندی و fear نیستیم و نخواهیم هم شد ... ما خودمونیم و باید ببینیم چی قراره بشیم یا چی دوست داریم بشیم ...
    در رابطه با گیمر بودن هم همین صدق می کند ... بیاین ببینین واسه چی دارین دوتا بازی میکنین یا اصلا چرا دارین یازی میکنین ... چند سال پیش خود من به حدی رسیده بودم از نظر بازی کردن که خانواده منو بردن پیش دکتری که راه حلی ارائه بده واسه مشکل اما دکتر خیلی خونسرد گفت من کاری نمیتونم بکنم چون خودمم از طرفدارهای بازی های کامپیوتری هستم ولی فقط یه چیزی رو به من گفت : آیا هنوز مثل قدیم از بازی کردن لذت میبری ؟ ... شاید مسخره به نظر بیاد ولی همون موقع یادم افتاد که کار من شده بود هر روز پشت سیستم نشستن و زور زدن و کلیک کردن واسه برد و باخت ... حرص خوردن الکی و گاهی 100 دقیقه بازی واسه دیدن یه scoreboard که یه دقیقه هم رو صفحه نمیمونه ... تا 2 سال بعدش که کلا بازی رو گذاشته بودم کنار با دوستی آشنا شدم که همون بازی رو به خاطر همون 100 دقیقه بازی میکرد نه واسه اون یه دقیقه ... زیاد نوشتم ببخشید سرتونو درد دارم امیدارم به کسی هم توهین نشده باشه ... بازم میگم این ها فقط نظر شخصیه و حرف هم واسه گفتن زیاد ... اما به عنوان حرف آخر بیاین به خودمان احترام بزاریم و با هر حرفی که نه مبداش ماییم و نه مقصدش خودمونو عذاب ندیم ... نه تولدمون دست خودمون بوده و نه مرگمون خواهد بود ( خودکشی فقط یه توهمه ) ... پس میمونه زندگیمون که اونم از طرز فکرمون نشات میگیره که همونم سعی کنین تا میتونین به نحو درست برای خودتون جلا بدین و تقویتش کنین ... موفق باشید .

14. 3 کاربر مقابل از fever361 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Butcher (12-22-2015),Fery (12-22-2015),Mohammad_ai69 (12-22-2015)

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    اتفاقا من شخصا از شما تشکر میکنم کاری به دیگران ندارم به این خاطر که صرفا تجربه خودتون رو توی سایت بیان کرین بلخره امکانش هست چندین نفر از تجربه شما درس بگیرن ، در مورد خودکشی هم بگم شاید خیلی از ادم ها در این دنیا خودکشی میکنن نه به این معنا که از این دنیا میرن و جان خودشون رو میگیرن خود خودکشی معانی دیگری هم داره چرا میگم همه ادم ها ، شما وقتی زندگیت رو عوض کنی یا حتی یه جرقه باعث بشه تفکرت عوض بشه این همون خودکشی هستش و شما در اون موقع متولد شدین

در مورد استاد هم بگم من الان نگاه کردم و در نهایت با صحبت دوستمون ترکیب کنم هیچ کس کامل نیست و نباید 100 % قبولش کرد شما صحبت رو گوش میدین و با توجه به اطلاعات و پردازش مغز خودتون تصمیم میگیرین که حرفش درسته یا قبولش کنید یا نه که اینجا اطلاعات شما هرچی گسترده تر باشه پذیرش اون مطلب براتون شفافتر خواهد شد خیلی ها بعضی از جمله هاشو ، چون بار اوله میشنون خیلی براشون جذابه ، اما من همه چیزش رو میگم خوبه ، ولی مهمترین نکتش که خدمتتون عرض کردم چند ثانیه اخر بود که گفت تعادل باشه به این معنا نیست که بازی نکنید شما به کارهات برس فکر کن در مورد ایندت بازی هم همینطور که توی پست قبل گفتم انجام بده چه بسا اینقدر درگیر شدی که بازی هم حذف شد حتی ممکنه متوجه هم نشی که چطوری منی که ساعت ها بازی میکردم الان هیچ میلی بهش ندارم ، مغز یکی از خصوصیاتش اینه : زمانی که شما بیش از حد یک کار رو انجام بدین تبدیل به عادت میشه ( اعتیاد ) مغز مدام دوست داره اینکار رو شما انجام بدین یک میل درونی به وجود میاد چه می خواد اینکار خوب باشه چه بد . به یکی از پولدارترین فرد امریکایی گفتن چرا بعد این همه سال خودتو بازنشست نمیکنی تو که اینقدر پول داری تا چندین نسل بخورن و لذت ببرن ، گفت که همش دوست دارم کار کنم و خسته نمیشم فقط بخاطر پولش نیست .

من بهتون اطمینان میدم هیچ خانواده ای با بازی کردن اخر هفته مشکل نخواهند داشت حتی زمانی که کارها رو به نحو احسن انجام بدین بیشتر او تفریح بهتون مچسبه و هیچ افراطی هم صورت نگرفته

موفق باشید

اشتباهات تایپی اصلاح شد .

16. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

fever361 (12-22-2015)

17. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    کلا با بازی کسی به جایی نمیرسه !! حالا نه اینکه اینجا ایرانه و این حرفا ... اتفاقا بازی مثل دوتا حتی از ورزش های بزرگ هم بالاتره ! ولی دلیل اصلیش که به جایی نمیشه رسید نبودن اسپانسر و تماشاچی و سرمایه گذاره . دوتا رو مثل با فوتبال مثال بزنیم ... فوتبال چون طرفدار و تماشاچی زیادی داره حتی توی کشور های کوچیک و جهان سومی هم کلی درامد داره . یه بازیکن فوتبال که از بچگی فوتبال بازی میکنه به نظرم دقیقا مثل همون کسی که دوتا بازی میکنه هر روز . به همین فوتبالی ها نگاه کنید ! 24 ساعت توی فوتبال اند زندگیشون توی فوتباله حتی زمانیم که توی تمرین و بازی نیستن دارن فوتبال میبینند یا دارند درمورد فوتبال صحبت میکنند . اگه اونایی که دوتا بازی میکنند اشتباه میکنند پس اونایی هم که فوتبال بازی میکنند هم همینه وضعشون .
    حالا چرا دوتا بده فوتبال نه ؟ چون شما خودتون حساب از چندین میلیون بازیکن دوتا چند نفرشون به جایی رسیدن ؟ حتی 100 نفر هم نمیشن !! فکر نکنید چون یارو International برده دیگه خر پول شده دیگه نیازی نداره . اون پول قبل اینکه بین بازیکنا پخش بشه شاید تا 40% مالیات بخوره ! بعد اون هم 10 تا 20% هم به صاحب نام تیم میرسه بعد به بازیکنا ! یعنی با اون پول فقط چند سال شاید بتونن زندگی شون رو بچرخونن ولی فوتبال حتی اینایی که توی ایران بازی میکنند هم خر پولن ...
    دوتا هم شاید یه روز بزرگ بشه ولی مطمئن باشید حداقل 20 سالی زمان میبره که تا اون موقع هم معلوم نیست valve ساپورت کنه و icefrog و اینا چی بشن ...
    تنها مشکلی که من میبینم اینه که خیلی ها بازی رو مثلا در حده مثلا فوتبال جدی میگیرند که مشکل همینجاست ...
    خلاصه : من 7 روزه هفته فوتبال بازی کنم با اینکه دوتا بازی کنم هیچ فرقی نداره.
    76561198076661060

18. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    بنظر من 10000000000000000 برابر تفاوت هست بین کسی که این جا بازی میکنه یا خارج.
    این که ایران بدترین کشور دنیاست و هیچ زمینه رشدی تو ایران کشور وجود ندار(تقریبا 0) هیچ ربطی به بازی های کامپیوتری نداره.
    تو کشور های دیگه بازکن های حرفه ای سالانه حدود 250000$ درآمد دارن (حالا نه اون هایی کهti برنده شدن) توی یه مستند داشت میگفت.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

19. کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (12-22-2015)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین