Dota 2 6.87 - بحث و تبادل نظر - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 102
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    کی 2012 اینقد مپ عوض شد؟ کی اینقد آیتم اومد؟کی اینقد مسخره شد که موز بیارن توی بازی؟

توی تاپیک بیا تو بگو الان چه حسی داری هم گفتم،اکانتم رو میخوام بفروشم ،الکی 4 سال از عمرم پای دوتا2 تلف شد...
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. Top | #32

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نھ بالانس نىس دوست عزیز قبلىشم بالانس نبود6.86 اودى صافت مىکرد جرءت نداشتى ووىد پىک کنى اسناىپرھ از تو بىس پاوراپ مىزد!!!! بوچرھ اقانىم مىورد چنل ھىچ رىکى رو ترجىھ مىدم نگم
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

3. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    چرا چرت میگید؟!
    پچ خیلی بالانسه اتکرا شاخ شدن اسپلر ها هم شاخ شدن!
    موز هم فقط توی لابی که تست بزنید هست.(میتونید برید learn بازی کنید و تا شب درخت ببرید هیچ موزی پیدا نمیشه!)
    مگه بچه بازیه که موز رو بیارن توی بازی عادی!بی نهایته و هر دفعه 4 تا اینتل میده !یعتی در عرض 1 مین انتل رو میبری رو 1000 و با od 1 اتک میکنی.
    به نظر من پچ عالیه.
    تغییر نمیخواید برید دوتا!حالم داشت به هم میخورد از بس od و invoker پیک میشدن الان خیلی کمتر پیک میشن.
    axe هم شاخ شده و بازی بالانس تر شده.قبلا اصلا نمیتونست اخر بازی حرفی بزنه...
    همه چیزش عالیه.
    نکنه انتظار داشتید واسه اینترنشنال 6 پچ 86 بازم باشه؟!
    بین هر دو ti پچ رو تغییر اساسی میدن.
    الان کیف میده متا های جدید بری.
    وینتر که الان دیگه پتانسییل کری شدن هم داره!
    ویرایش توسط Slayer : 04-26-2016 در ساعت 08:30 PM

4. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط erebor نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    همه تغییرات به کنار . اسپید اسون از 295 شده 290 ! اگه تغییر نمیکرد چی میشد ؟
    هر پتچ این قضیه بوده، ایس فراگ یکی از تغییراتش کلا برا خندس، این پتچ فکر کنم برا puck باشه :دی
    تغییر اسون هم بنظرم منطقی بود برا اسون Drum میرن s&y میرن من خودم phase boot رو به power treads ترجیح میدم از اون طرفم اول بازی اسونو با اون اسپل سومش نمیشه کشت بنظرم ms اسون تو پتچ های بعدی از این بیشترم کم میشه حالا شما حواست باشه یعضی از تغییرات اروم اروم اضافه میشن و کسی متوجه نمیشه پتچ های بعدی شاید حتی پیتچ 6.87a اومد 290 رو کرد 285،

نقل قول نوشته اصلی توسط mitternacht نمایش پست ها
    نه دیگه اینجوریام نیست
    scan ability به این شکل هست که شما روی یک نقطه استفاده میکنید به مدت 8 ثانیه اگر در aoe 900 اون نقطه کسی از تیم حریف حضور داشته باشه شما متوجه میشین. تعداد هیروهای اون منطقه مشخص نمیشه. اینکه چه هیرویی اونجا هست هم مشخص نمیشه
    دقیقا ، بنظرم تغییر خوبیه، جلو یه هیرو مثل techies یا prophet اوایل بازی که میره cliff farming یا حتی وقتی که مثلا شما میخوای بدونی یه هیرو دشمن که تکی داره لاین وسط فارم میکنه آیا bait هستش یا نه بدرد میخوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    فقط اگه دشمنی تو اون نقطه باشه قرمز میشه , نه تعداد رو نشون میده نه هیرو رو , تو روشان هم استفاده نمیشه.
    Sky همیشه یه BKB
    Impetus هیروی Enchantress خیلی زیاد ضعیف شده. هم Range اش و هم Attack Plus % اش. در ضمن بالای 1750 تا رنج دیگه دمج به Impetus اش اضافه نمیشه.
    ------------------------
    در ضمن اونایی که میگن هنوز OD و Invo قوین , Invo که پدرش در اومده هم Base Intel اش از 22 شده 16 و هم اسپلاش دیگه Instant نیست و 0.05 ثانیه کست تایم داره.
    OD هم دیگه Early Game براش خیلی سخت شده با اون مانا کاسته اربش.
    Enchantress از یه طرف خودش نرف شده و مکسیموم دمیج التیمش تقریبا نصف شده ولی از اون طرف ایتماش باف شدن این 2 تا ایتم جدیده یکی echo saber که باعش میشه هر 5 ثانیه یه بار یه 2 تا اتک بده مثل Weaver که اون اتک دومی هم اسلو 100% داره به علاوه ایتم hurricane pike که توضیحاتشو همه میدونن ولی کولدان 14 ثانیه ایش بنظرم حیلی کمه
    اینوکر هم بجز ویژن تورنادو که منطقی تر شده اصلا نرف نشده، تو بازی این پتچ با پیتچ قبلی هیچ فرقی نمبینی جدا اینکه نوبان فقط به خاطر تغییرات جدید هیرو های دیگه پیک میدن ولی اینوکربازا فوقش یه هفته بعد از پتچ برمیگردن. base intel اش که وقتی لول 2 برسه دقیقا میشه اندازه اینوکر لول یک پتچ قبل از طرفیم اینوکر هیروای نیس که بگیم اول بازی به مانا نیاز داره و از اونطرفم بیس دمیجشو ایس فراگ زیاد کرده تا مثل پتچ قبل باشه، Cast point 0.05 هم میشه گفت اصلا تاثیری نداره ولی باز بهتر از هیچیه ایس فراگ به جای اون turn rate هیرو رو دستکاری میکرد بهتر بود یا اصلا مثل هر هیرو دیگه برا هر اسپل یه cast point منطقی و جدا برا خودش میزاشت. بعضی از اسپل های اینووکر بنظرم انصافه که اصلا همون cast point 0.05 رو هم نداشته باشن ولی مثلا meteor چه فرقی میکنه کست پوینتش 0.00 باشه یا 0.05

نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    این spell amplification چیه جدیدا اضافه شده؟

aby blade هم نابود شده
    دیگه نمیصرفه برای کری آخر بازی بخری.
    هر 16 تا اینتل 1% دمیج اسپل هاتونو زیاد میکنه. بنظر من چیز خیلی خوبو منطقیه همونطور که mitterancht توضیح داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    چرا چرت میگید؟!
    پچ خیلی بالانسه اتکرا شاخ شدن اسپلر ها هم شاخ شدن!
    موز هم فقط توی لابی که تست بزنید هست.(میتونید برید learn بازی کنید و تا شب درخت ببرید هیچ موزی پیدا نمیشه!)
    مگه بچه بازیه که موز رو بیارن توی بازی عادی!بی نهایته و هر دفعه 4 تا اینتل میده !یعتی در عرض 1 مین انتل رو میبری رو 1000 و با od 1 اتک میکنی.
    به نظر من پچ عالیه.
    تغییر نمیخواید برید دوتا!حالم داشت به هم میخورد از بس od و invoker پیک میشدن الان خیلی کمتر پیک میشن.
    axe هم شاخ شده و بازی بالانس تر شده.قبلا اصلا نمیتونست اخر بازی حرفی بزنه...
    همه چیزش عالیه.
    نکنه انتظار داشتید واسه اینترنشنال 6 پچ 86 بازم باشه؟!
    بین هر دو ti پچ رو تغییر اساسی میدن.
    الان کیف میده متا های جدید بری.
    وینتر که الان دیگه پتانسییل کری شدن هم داره!
    این موز دقیقا چیه؟ ایتم جدیده؟ من هرچقدر میگردم پیدا نمیکنم
    پ.ن: بنظرم ارزش داره یکی تاپیک بزنه برا متا های جدید
    ویرایش توسط Viper : 04-26-2016 در ساعت 08:47 PM

5. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3463
    بازم بحث هاي مسخره بعد هر پچ
    icefrog هيچي حاليش نيس اصلن
    هيچي نميفهمه
    ميفهميد ميومد از ماها مشاوره ميگرفت برا آپديتاش....
    asuy untitled 1

Team Secret

6. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    ولی تغییر یهویی باشه خوب نیست . مثل void که توی پچ قبل یا قبلیش یه دفعه اسکیلشو عوض کردن ! باید کم کم همون اسکیل قبلی رو تغییر میدادن نه یه دفعه که کلا همه از وید نا امید بشن !
    جدیدا تغییر یهویی میدن .
    حتی زمانی که dota1 بود و dota2 نیومده بود انقدر تو مپ های جدید تغییرات یهویی نمیدادن !
    فعلا که میدون دست icefrog احمقه !

"I'm the beast of bedtime tales."

7. Top | #37

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    هر پتچ این قضیه بوده، ایس فراگ یکی از تغییراتش کلا برا خندس، این پتچ فکر کنم برا puck باشه :دی
    تغییر اسون هم بنظرم منطقی بود برا اسون Drum میرن s&y میرن من خودم phase boot رو به power treads ترجیح میدم از اون طرفم اول بازی اسونو با اون اسپل سومش نمیشه کشت بنظرم ms اسون تو پتچ های بعدی از این بیشترم کم میشه حالا شما حواست باشه یعضی از تغییرات اروم اروم اضافه میشن و کسی متوجه نمیشه پتچ های بعدی شاید حتی پیتچ 6.87a اومد 290 رو کرد 285،

دقیقا ، بنظرم تغییر خوبیه، جلو یه هیرو مثل techies یا prophet اوایل بازی که میره cliff farming یا حتی وقتی که مثلا شما میخوای بدونی یه هیرو دشمن که تکی داره لاین وسط فارم میکنه آیا bait هستش یا نه بدرد میخوره.

Enchantress از یه طرف خودش نرف شده و مکسیموم دمیج التیمش تقریبا نصف شده ولی از اون طرف ایتماش باف شدن این 2 تا ایتم جدیده یکی echo saber که باعش میشه هر 5 ثانیه یه بار یه 2 تا اتک بده مثل Weaver که اون اتک دومی هم اسلو 100% داره به علاوه ایتم hurricane pike که توضیحاتشو همه میدونن ولی کولدان 14 ثانیه ایش بنظرم حیلی کمه
    اینوکر هم بجز ویژن تورنادو که منطقی تر شده اصلا نرف نشده، تو بازی این پتچ با پیتچ قبلی هیچ فرقی نمبینی جدا اینکه نوبان فقط به خاطر تغییرات جدید هیرو های دیگه پیک میدن ولی اینوکربازا فوقش یه هفته بعد از پتچ برمیگردن. base intel اش که وقتی لول 2 برسه دقیقا میشه اندازه اینوکر لول یک پتچ قبل از طرفیم اینوکر هیروای نیس که بگیم اول بازی به مانا نیاز داره و از اونطرفم بیس دمیجشو ایس فراگ زیاد کرده تا مثل پتچ قبل باشه، Cast point 0.05 هم میشه گفت اصلا تاثیری نداره ولی باز بهتر از هیچیه ایس فراگ به جای اون turn rate هیرو رو دستکاری میکرد بهتر بود یا اصلا مثل هر هیرو دیگه برا هر اسپل یه cast point منطقی و جدا برا خودش میزاشت. بعضی از اسپل های اینووکر بنظرم انصافه که اصلا همون cast point 0.05 رو هم نداشته باشن ولی مثلا meteor چه فرقی میکنه کست پوینتش 0.00 باشه یا 0.05

هر 16 تا اینتل 1% دمیج اسپل هاتونو زیاد میکنه. بنظر من چیز خیلی خوبو منطقیه همونطور که mitterancht توضیح داد.

این موز دقیقا چیه؟ ایتم جدیده؟ من هرچقدر میگردم پیدا نمیکنم
    پ.ن: بنظرم ارزش داره یکی تاپیک بزنه برا متا های جدید
    echo saber فقط رو هیرو های Melee کار میکنه Love
    Get your facts right
    اینوکر هم نرف شده , ویژن و بیس اینتل و کست پوینت نرفه دیگه چیه پس؟

8. کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Apdentist (04-26-2016)

9. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    335
    ایتم Abyssal Blade کاملا با اسکیل سوم Abyssal Underlord مچ شده
    امیدوارم تو اینترنشنال خبرشو بشنویم

10. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l

echo saber فقط رو هیرو های Melee کار میکنه Love
    Get your facts right
    اوا زرشک :دی از اون ایتم یه لحظه خوشم اومده بودا

اینوکر هم نرف شده , ویژن و بیس اینتل و کست پوینت نرفه دیگه چیه پس؟
    حرفت درسته ها ولی مشکل اینجاس که نرف داریم تا نرف
    اومدن 6 تا بیس اینتل یه هیرو که اوایل بازی مصرف مانا نداره و رشد اینتلشم 4 کم کردن ، اگه دمیجشم باهاش کم میشد یه چیزی ولی اخه از اون طرفم ایس فراگ زده بیس دمیج رو 6 تا برده بالا تا مثله پتچ قبل بمونه و رو لست هیت کردن تاثیری نزاره.

یا مثلا کست پوینت، اولش که من خوندم 2 بار با دقت خوندم که ببینم 0.5 هستش یا 0.05 :دی من دارم دوتا 2 رو با فیکس 0.5 ثانیه دیلی بازی میکنم یه لحظه تعجب کردم حتم میدم هم پاشی بری از یکی مثل چمیدونم w33haa بپرسی میگه جز تغییر ویژن تورناده هیچ اتفاق خاصی برا اینوکر نیوفتاده.

الان od هم به قول شما نرف شده اینوکر هم، این کجا اون کجا
    ویرایش توسط Viper : 04-26-2016 در ساعت 09:52 PM

11. Top | #40

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    اوا زرشک :دی از اون ایتم یه لحظه خوشم اومده بودا

حرفت درسته ها ولی مشکل اینجاس که نرف داریم تا نرف
    اومدن 6 تا بیس اینتل یه هیرو که اوایل بازی مصرف مانا نداره و رشد اینتلشم 4 کم کردن ، اگه دمیجشم باهاش کم میشد یه چیزی ولی اخه از اون طرفم ایس فراگ زده بیس دمیج رو 6 تا برده بالا تا مثله پتچ قبل بمونه و رو لست هیت کردن تاثیری نزاره.

یا مثلا کست پوینت، اولش که من خوندم 2 بار با دقت خوندم که ببینم 0.5 هستش یا 0.05 :دی من دارم دوتا 2 رو با فیکس 0.5 ثانیه دیلی بازی میکنم یه لحظه تعجب کردم حتم میدم هم پاشی بری از یکی مثل چمیدونم w33haa بپرسی میگه جز تغییر ویژن تورناده هیچ اتفاق خاصی برا اینوکر نیوفتاده.

الان od هم به قول شما نرف شده اینوکر هم، این کجا اون کجا
    فرقش اینه که هم مانا پولش کم شده , هم Amplification اش کم شده چون اینتل کمتر , Amp که کمتر.
    اونم درسته شاید 0.05 باشه ولی باعث میشه که Instant نباشه و Interrupt شه.
    تازه Coldsnap هم Removable شده.

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین