درخواست راهنمایی

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4979

درخواست راهنمایی

سلام. ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه.
    من دوتا 2 رو اخرین ورژنش رو از استیم دانلود کردم. حدود 7 گیگ.
    ولی یه گزینه ای به اسم play که تو خود سایت دوتا اصلی گذاشته بود بهش اضافه نشد.
    میشه منو راهنمایی کنید که باید چی کار کنم که اون گزینه بیاد. برای بهتر متوجه شدن منظورم تو این سایت که براتون میزارم برید متوجه میشید.
    من میخوام داخل گیم نتم دوتا دو رو شبکه اجرا کنم. که فقط با این گذینه میتونم به بچها یاد بدم بازی کنم. راه های دیگه رو همرو امتحان کردم.
    ممنون میشم بگید که چی کار کنم
    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=181099802
    اینم لینک

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahce_poro نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام. ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه.
    من دوتا 2 رو اخرین ورژنش رو از استیم دانلود کردم. حدود 7 گیگ.
    ولی یه گزینه ای به اسم play که تو خود سایت دوتا اصلی گذاشته بود بهش اضافه نشد.
    میشه منو راهنمایی کنید که باید چی کار کنم که اون گزینه بیاد. برای بهتر متوجه شدن منظورم تو این سایت که براتون میزارم برید متوجه میشید.
    من میخوام داخل گیم نتم دوتا دو رو شبکه اجرا کنم. که فقط با این گذینه میتونم به بچها یاد بدم بازی کنم. راه های دیگه رو همرو امتحان کردم.
    ممنون میشم بگید که چی کار کنم
    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=181099802
    اینم لینک
    دوست عزیز این ورژن دوتا 2 بتا هست که توی آموزشیه که خوندید ولی اخرین ورژنش که دانلود کردید و هست ریبورن هست و محیطش کاملا با اون یکی فرق داره.
    به خاطر همین اون گزینه play که توی بازی نشون داده دیگه یست.
    برا بازی کردن play dota پایین سمت راست داخل بازی هست.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4980
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phant0m نمایش پست ها
    دوست عزیز این ورژن دوتا 2 بتا هست که توی آموزشیه که خوندید ولی اخرین ورژنش که دانلود کردید و هست ریبورن هست و محیطش کاملا با اون یکی فرق داره.
    به خاطر همین اون گزینه play که توی بازی نشون داده دیگه یست.
    برا بازی کردن play dota پایین سمت راست داخل بازی هست.
    توی اون لینکی که گذاشتم اول سایت نوشته Guide to Local Play (LAN) in Dota 2 - [Old Client] ترجمه هم بخوام بکنم یعنی راهنمای بازی کردن به صورت شبکی محلی
    منم قصدم همین شبکه کردن محلی با این روشه.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanifepour نمایش پست ها
    توی اون لینکی که گذاشتم اول سایت نوشته Guide to Local Play (LAN) in Dota 2 - [Old Client] ترجمه هم بخوام بکنم یعنی راهنمای بازی کردن به صورت شبکی محلی
    منم قصدم همین شبکه کردن محلی با این روشه.
    شما که میگید اخرین ورژن رو دانلود کردید پس حتما دوتا 2 شما ریبورن، اون عکس هایی که تو اون مطلب گزاشتن مربوط میشه به ورژن قبلی دوتا 2. از شهریور پارساله که دوتا2 انجینش عوض شده دیگه فضا و محیطش مثل عکس هایی که تو اون اموزش هست نیست.
    شما برا اینکه تو ریبورن به صورت LAN بازی کنین تو منو پایین گوشه چپ Play Dota رو بزنین، بعد Create Lobby بعد تو Edit قسمت Server Location , گزینه Local Host رو انتخاب کنین

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4980
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    شما که میگید اخرین ورژن رو دانلود کردید پس حتما دوتا 2 شما ریبورن، اون عکس هایی که تو اون مطلب گزاشتن مربوط میشه به ورژن قبلی دوتا 2. از شهریور پارساله که دوتا2 انجینش عوض شده دیگه فضا و محیطش مثل عکس هایی که تو اون اموزش هست نیست.
    شما برا اینکه تو ریبورن به صورت LAN بازی کنین تو منو پایین گوشه چپ Play Dota رو بزنین، بعد Create Lobby بعد تو Edit قسمت Server Location , گزینه Local Host رو انتخاب کنین

خوب من همین کارو کردم ولی وقتی افلاین که میای تو بازی گزینه Create Lobby کار نمیکنه. یعنی نمیتونی لابی بسازی.
    ولی خب از طریق کنسول میتونم لن کنم و راحت شبکه میشه.
    چون من تو گیم نت میخوام شبکه رو اجرا کنم برای بچه هایی که میان برای بازی سخته که بخوان با ای پی و این جور داستانا داخل بازی بشن.
    این موضوع هم برای تعداد بالا هم خوب جواب نمیده. مثلا برای 3 به 3 یا 4 به 4
    ممنون میشم باز هم راهنماییم کنید

6. کاربر مقابل از hanifepour عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Viper (05-16-2016)

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4980
    اینم خاطر نشان کنم که وقتی انلاین وارد میشم Create Lobby کار میکنه و سرور ساخته میشه.
    داخل سیستم های دیگه هم اسم سرور ساخته شده میاد. ولی وارد سرور نمیشه.
    هیچ اروری هم نمیده فقط وارد نمیشه

8. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    اینم خاطر نشان کنم که وقتی انلاین وارد میشم Create Lobby کار میکنه و سرور ساخته میشه.
    داخل سیستم های دیگه هم اسم سرور ساخته شده میاد. ولی وارد سرور نمیشه.
    هیچ اروری هم نمیده فقط وارد نمیشه
    بله فکر کنم اون روشی که من گفتم یه اینترنت جزئی میخوادش. اینترنتی که میخواد واقعا جزئی هستش و فقط در حد لاگین شدن به استیمه ولی خب نمیشه اسمشو گذاشت افلاین.

برا اینکه تو ریبورن افلاین بازی کنین باید بازی رو که باز کردین کنسول رو باز کنین و توش یک سری کمند تایپ کنین.
    اول اگه کنسول فعال نیست فعالش کنین:
    از استیم رو دوتا 2 کلیک راست کنین => Properties =>تو تب General گزینه ...Set launch options رو بزنین و توش بنویسین "console-"
    بعدش دوتا 2 رو باز کنین فکر کنم کنسول همون اول کار بالا بیاد. خود کنسول یه hotkey برا باز و بسته کردن داره که من نمیدونم پیشفرض چیه چون خیلی وقت پیش عوضش کردم، شما از تو دوتا 2 برید تو تنضیماتش تب Hotkeys پایین To Advanced Hotkeys رو بزنین زیر قسمت Interface گوشه چپ میتونین برای بازو بسته کردن کنسول hotkey انتخاب کنین.

خب ، بعد از فعال کردن کنسول حالا برا اینکه لن افلاین بازی کنیم دوتا 2 رو که باز کردین کنسول رو باز کنین و این کد هارو (دقیقا همینحوری که نوشتم) توش تایپ کنین:

sv_lan 1
    dota_bot_set_difficulty x
    hostip x.x.x.x
    hostport 27015
    map dota
    1-کد اول قابلیت لن رو فعال میکنه.
    2-کد دوم برای وقتیه که مثلا بازی 3ب3 هستش و میخواین بعضی از slot هارو با بات پر کنین. جای x باید یک عدد بین 0 تا 4 بزارید، 0 که bot passive هستش و 4 هم bot unfair. توجه کنین که اگه میخواین به بازی بات اضافه کنین باید بعد از این کد های بالایی کد "dota_bot_populate" رو هم فکر کنم بزنید.
    3-کد سوم ای پی هاسته و جای x.x.x.x باید ای پی خودتون رو وارد کنید.
    4-کد چهارمم که پورته و هیچی
    5-کد پنجم رو هم به محض زدن بازی رو اغاز میکنه.

حالا بعد از اینکه این کد ها رو زدید میمونه اینکه چطوری بقیه به هاست شما جوین بشن ، اونا هم باید کنسول خودشون رو باز کنن و یدونه کمند تایپ میکنن اونم اینه:

connect x.x.x.x:27015

جای x.x.x.x هم باید ای پی هاست رو تایپ کنن
    بعد یه مرحله اخری هم میمونه اونم اینه که انتخاب کنین کی جوین Radiant بشه و کی جوین Dire، برای این کار باید هرکسی یه کامند بزنه. برای جوین شدن به Radiant کامند "jointeam good" و برای جون شدن به Dire کامند "jointeam bad"

خب همین بود دیگه، فقط یه سری کامند هستن که تو دوتا 2 سورس وان کار میکردن ولی تو ریبورن مثل اینکه کار نمیکنن مثل "sv_cheats 1" که اگه بزنینش میتونین تو بازی رمز های دوتا 1 مود test مثل (wtf , -lvlup xx , -gold xxx-) رو تو بازی بزنین یا کامند "dota_force_gamemode x" که مود بازی رو هم میشد باهاش انتخاب کرد که به جای x عدد 1 رو میزاشتید میشد allpick , عدد 2 مود cm و 3=rd و 4=sd و 5=ar و .... این کامند باید بعد از کامند "dota_bot_set_difficulty x" میزدید که من تست کردم و تو ریبورن کار نمیکنه مثل اینکه شایدم هم اصلا کامند عوض شده و من خبر ندارم. البته این روش رو برید مود بصورت پیش فرض AP هستش.
    ویرایش توسط Viper : 05-17-2016 در ساعت 12:21 AM

9. 2 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

♀♠♥ßKß♥♠♀ (05-17-2016),FCB (05-17-2016)

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4980
    بله فکر کنم اون روشی که من گفتم یه اینترنت جزئی میخوادش. اینترنتی که میخواد واقعا جزئی هستش و فقط در حد لاگین شدن به استیمه ولی خب نمیشه اسمشو گذاشت افلاین.

برا اینکه تو ریبورن افلاین بازی کنین باید بازی رو که باز کردین کنسول رو باز کنین و توش یک سری کمند تایپ کنین.
    اول اگه کنسول فعال نیست فعالش کنین:
    از استیم رو دوتا 2 کلیک راست کنین => Properties =>تو تب General گزینه ...Set launch options رو بزنین و توش بنویسین "console-"
    بعدش دوتا 2 رو باز کنین فکر کنم کنسول همون اول کار بالا بیاد. خود کنسول یه hotkey برا باز و بسته کردن داره که من نمیدونم پیشفرض چیه چون خیلی وقت پیش عوضش کردم، شما از تو دوتا 2 برید تو تنضیماتش تب Hotkeys پایین To Advanced Hotkeys رو بزنین زیر قسمت Interface گوشه چپ میتونین برای بازو بسته کردن کنسول hotkey انتخاب کنین.

خب ، بعد از فعال کردن کنسول حالا برا اینکه لن افلاین بازی کنیم دوتا 2 رو که باز کردین کنسول رو باز کنین و این کد هارو (دقیقا همینحوری که نوشتم) توش تایپ کنین:

sv_lan 1
    dota_bot_set_difficulty x
    hostip x.x.x.x
    hostport 27015
    map dota
    1-کد اول قابلیت لن رو فعال میکنه.
    2-کد دوم برای وقتیه که مثلا بازی 3ب3 هستش و میخواین بعضی از slot هارو با بات پر کنین. جای x باید یک عدد بین 0 تا 4 بزارید، 0 که bot passive هستش و 4 هم bot unfair. توجه کنین که اگه میخواین به بازی بات اضافه کنین باید بعد از این کد های بالایی کد "dota_bot_populate" رو هم فکر کنم بزنید.
    3-کد سوم ای پی هاسته و جای x.x.x.x باید ای پی خودتون رو وارد کنید.
    4-کد چهارمم که پورته و هیچی
    5-کد پنجم رو هم به محض زدن بازی رو اغاز میکنه.

حالا بعد از اینکه این کد ها رو زدید میمونه اینکه چطوری بقیه به هاست شما جوین بشن ، اونا هم باید کنسول خودشون رو باز کنن و یدونه کمند تایپ میکنن اونم اینه:

connect x.x.x.x:27015

جای x.x.x.x هم باید ای پی هاست رو تایپ کنن
    بعد یه مرحله اخری هم میمونه اونم اینه که انتخاب کنین کی جوین Radiant بشه و کی جوین Dire، برای این کار باید هرکسی یه کامند بزنه. برای جوین شدن به Radiant کامند "jointeam good" و برای جون شدن به Dire کامند "jointeam bad"

خب همین بود دیگه، فقط یه سری کامند هستن که تو دوتا 2 سورس وان کار میکردن ولی تو ریبورن مثل اینکه کار نمیکنن مثل "sv_cheats 1" که اگه بزنینش میتونین تو بازی رمز های دوتا 1 مود test مثل (wtf , -lvlup xx , -gold xxx-) رو تو بازی بزنین یا کامند "dota_force_gamemode x" که مود بازی رو هم میشد باهاش انتخاب کرد که به جای x عدد 1 رو میزاشتید میشد allpick , عدد 2 مود cm و 3=rd و 4=sd و 5=ar و .... این کامند باید بعد از کامند "dota_bot_set_difficulty x" میزدید که من تست کردم و تو ریبورن کار نمیکنه مثل اینکه شایدم هم اصلا کامند عوض شده و من خبر ندارم. البته این روش رو برید مود بصورت پیش فرض AP هستش.

واقعا منون که زحمت کشیدی برای این همه راهنمایی.
    ولی من این راه رو رفتم به جواب هم رسیدم. یعنی تونستم اینجوری لن کنم و بازی کنم. تو این روش فقط به درد بازی تک به تک میخوره. من میخواستم ببینم میشه اصلا با Create Lobby سرور ساخت بعد با Join Lobby داخل اون سرور ساخته شده بشی؟( به صورت کاملا آفلاین)
    این روشی که شما گفتی یه خورده سخته یاد دادنش به بچهای گیم نت. به خاظر همین اصلا بازی نمیکنن.

11. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    واقعا منون که زحمت کشیدی برای این همه راهنمایی.
    ولی من این راه رو رفتم به جواب هم رسیدم. یعنی تونستم اینجوری لن کنم و بازی کنم. تو این روش فقط به درد بازی تک به تک میخوره. من میخواستم ببینم میشه اصلا با Create Lobby سرور ساخت بعد با Join Lobby داخل اون سرور ساخته شده بشی؟( به صورت کاملا آفلاین)
    این روشی که شما گفتی یه خورده سخته یاد دادنش به بچهای گیم نت. به خاظر همین اصلا بازی نمیکنن.
    زنده باشن بچه های گیمنت :دی
    متاسفانه ولو هنوز راه رسمی برای لن بازی کردن افلاین اضافه نکرده، راه رسمی یعنی همین که دوتا۲ رو باز کنی بتونی با دکمه create lobby بری لن بازی کنی....بخاطر همین فعلا راه غیر رسمیش هست که اونم با کونسوله، اگه تو گیمنتتون کانتر باز باشه معمولا با کنسول اشنایی دارن.
    راستی بازی تک به تک که گفتی یعنی چی؟ یعنی بیشتر از دو نفر نمیتونن جوین هاست بشن؟والا من این یه مورد نمیتونم تو خونه تست کنم ، یعنی نفر سوم به بعد هرکی بخواد چوین بشه ارورری چیزی میده؟
    راستی اینو هم یادم رفت بگم سعی کنید اون سیستمی که از نظر سخت افزاری تو گیم نت از بقیه بالا تره رو هاستش کنید.
    بازم به امید اینکه ولو به روزی مثل این قابلیت لن رو اضافه چون واقعا نیازه..... شمام همونطور که قبلا گفتم با یه اینترنت خیلی جزئی میتونید از طریق create lobby لن بازی کنید متاسفانه بهترین راه رسمی ای که ولو گذاشته فقط همینه.

12. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4980
    زنده باشن بچه های گیمنت :دی
    متاسفانه ولو هنوز راه رسمی برای لن بازی کردن افلاین اضافه نکرده، راه رسمی یعنی همین که دوتا۲ رو باز کنی بتونی با دکمه create lobby بری لن بازی کنی....بخاطر همین فعلا راه غیر رسمیش هست که اونم با کونسوله، اگه تو گیمنتتون کانتر باز باشه معمولا با کنسول اشنایی دارن.
    راستی بازی تک به تک که گفتی یعنی چی؟ یعنی بیشتر از دو نفر نمیتونن جوین هاست بشن؟والا من این یه مورد نمیتونم تو خونه تست کنم ، یعنی نفر سوم به بعد هرکی بخواد چوین بشه ارورری چیزی میده؟
    راستی اینو هم یادم رفت بگم سعی کنید اون سیستمی که از نظر سخت افزاری تو گیم نت از بقیه بالا تره رو هاستش کنید.
    بازم به امید اینکه ولو به روزی مثل این قابلیت لن رو اضافه چون واقعا نیازه..... شمام همونطور که قبلا گفتم با یه اینترنت خیلی جزئی میتونید از طریق create lobby لن بازی کنید متاسفانه بهترین راه رسمی ای که ولو گذاشته فقط همینه.
    بلاخره تونستم
    ولی به همون روشی که تو گفتی. یعنی اینترنت شیر کردم انلاین رفتم تو بازی create lobby رو زدم ساختم و از یه سیستم دیگه جویین دادم و بازی کردم. با این جور جویین شدن تنها مشکل اپدیتای دوتا 2 هست. که هر چند روز یه بار هی باید اپدیت کنم و رو همه ی سیستما بریزم که وقت و حوصله میخواد.
    درباره تک به تک که گفتم مشکل تایم انتخاب کردن هیروهاست. تا یخواد یکی جویین بده تیم انتخاب کنه طول میکشه. تایم تموم میشه خلاصه بخوام بهت بگم خیلی دردسر داره.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین