The International 2016 + بحث و تبادل نظر - صفحه 9

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از نظر شما قهرمان امسال از کدام منطقه خواهد بود .

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • China - چین

4 23.53%
  • Europe - اروپا

12 70.59%
  • America - آمریکا

1 5.88%
  • Southeast Asia - آسیای جنوب شرقی

0 0%
صفحه 9 از 42 نخستنخست ... 789101119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 413
  1. Top | #81

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    ir prince واقعا w33 رو یادت نیست؟! فقط و فقط و فقط و فقط با meepo بازی بلد بود یه زمان! الان دیگه برا خودش بازیکنی شده وگرنه تا سال 2014 و حتی تا اواسط 2015 فقط میپو پلی میداد،بعد دوباره یه زمان رفت رو invoker پلی دادن.

مثل attacker که فقط کانکا میرفت !الان storm +kunka بازم خیلی میره ،در کنارش بقیه رو هم پلی میده.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

2. Top | #82

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    w33 هر چی که بود یه major رو یه تنه برا secret آورد با invo واقعا رفتار بدی باهاش شد misery و w33 بهترینای secret بودن ... به نظرم تقصیر envy بود چون دست راست puppey هست و صمیمی ترین دوست rtz که باعث شد اینا اخراج شن .
    What happened ? Axe happened

3. Top | #83
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    چرا اینطوری فکر می کنید. هیچ چیز توی سطح حرفه ای شخصی نیست و همه چیز به نوعی تجارت و نتیجه گرایی هست.

وقتی تیمی احساس کنه دیگه نمیتونه با یکی ادامه بده خیلی راحت میندازتش بیرون! ما ایرانیا با هم تعارف داریم اما خارجیا نه. عملا تو روی هم میگن فلانی تو باعث عقب موندن تیم میشی! این تو فرهنگ ما خیلی بده اما اونا نه!

در رابطه با rtz هم من کاملا ازش دفاع میکنم. اگر حوصله خوندن پستای ۱۰ خطی منو دارید اعلام آمادگی کنید

4. Top | #84

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    من w33 رو خیلی قبول دارم همین میپو که به سادگی به زبون میارید از سخت ترین هیرو های دوتاس. ایشون برا تیم جون کند اخر مثه چی بیرونش کردن یه زمان شوکتی داشت.نمیدونم چرا همه فک میکنن puppey و rtz پسر خوبن از kky بد میگن از w33 بد میگن چون قیافشون تو دل برو نیست؟ توییت هایی که بین بازیکنای سکرت رد و بدل میشد میخوندین؟
    حالا بنده اطلاعاتم پایین بخاطر اینکه نمیتونم گیما رو ببینم
    باز نظرا قابل احترامه
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

5. Top | #85

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    ppy -w33 عالی هستن،چه ربطی به قیافه داره مومن
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

6. Top | #86

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    2841
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ppy -w33 عالی هستن،چه ربطی به قیافه داره مومن
    شما من هرچی پست میدم یه پست بده فقط یچی بگو اصن فهمیدی چی گفتم؟
    خدافز
    واسه کشف دنیای جدید،صادرات قهوه/زنده باد،یاد آمریکایی های مادر قح.به
    زنده باد،صداقت/این واسه مصدق/تقدیم به شاهنشاه بیسواد /تقدیم به مدرس
    تقدیم به پول نفت/تقدیم به عرب فقیر/تقدیم به پرچمای سوخته ی دیکتاتور کبیر
    اسمشو نگیم...بیاید اسمشو نگیم/از ترس پشت میله جلو میله ها نریم...

7. Top | #87

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    چرا اینطوری فکر می کنید. هیچ چیز توی سطح حرفه ای شخصی نیست و همه چیز به نوعی تجارت و نتیجه گرایی هست.

وقتی تیمی احساس کنه دیگه نمیتونه با یکی ادامه بده خیلی راحت میندازتش بیرون! ما ایرانیا با هم تعارف داریم اما خارجیا نه. عملا تو روی هم میگن فلانی تو باعث عقب موندن تیم میشی! این تو فرهنگ ما خیلی بده اما اونا نه!

در رابطه با rtz هم من کاملا ازش دفاع میکنم. اگر حوصله خوندن پستای ۱۰ خطی منو دارید اعلام آمادگی کنید
    من دارم ... باآرتور مشکلی ندارم ولی واقعا به نظرت بعد از بردن دومین major و همینطور قبلش هم یه نائب قهرمانی major و بردن چند tour دیگه ( تا اونجای سال بهترین تیم سال بودن ) چطور میشه به این نتیجه رسید که تیم موفق نیست مگر به خاطر مشکلات شخصی

puppey با w33 و علاقه envy به آرتور

8. Top | #88

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها
    من دارم ... باآرتور مشکلی ندارم ولی واقعا به نظرت بعد از بردن دومین major و همینطور قبلش هم یه نائب قهرمانی major و بردن چند tour دیگه ( تا اونجای سال بهترین تیم سال بودن ) چطور میشه به این نتیجه رسید که تیم موفق نیست مگر به خاطر مشکلات شخصی

* envy و artour قبل شناخته شدن تو یه تیم با هم بازی میکردن . دقیقا مطمئن نیستم ولی فکر کنم speed gaming بوده باشه .
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

9. Top | #89
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط LA_King نمایش پست ها

ببین اصول بازی تیمی این هست حرف کاپیتان تیم باید بدون چون و چرا قبول بشه! حالا درست یا غلط باید اطاعت بشه. یکی از بچه ها گفته بود تو کار puppy دخالت میکرده مثل اینکه

این که میگم قابل مقایسه نیستن شاید از دید غیر تخصصی عجیب بیاد یا جنبه rtz گرایانه داشته باشه اما واقعا هم همینطوره. invoker در پچ های قبلی خیلی op بود و نمیشه گفت w33 تنهایی تیم رو carry کرد. ۴ نفر دیگه هویج که نیستن. اما من خودم دیدم تو پاب همون موقع ها یک بازی کاملا باخته رو ۱ تنه برگردونه
    خب این حرکت قابل تحسینه اما حالا بازم این بازیکن میتونه تیمش رو تنهایی carry کنه؟ هنوزم میتونه یک بازی کاملا باخته رو ۱ تنه برگردونه؟ یک بازی یادمه جلوی am miracle بود و batrider sumail اونا dire بودن این radiant. بعد invoker بود بازی رو بک داد با اینکه یک لاین مگا بودن! بازیش خوب بود اما invoker هم خیلی op بود.
    اون موقع شما وقتی defening blast بهت میخورد هیچکاری نمیتونستی بکنی. invoker کاملا مسخره شده بود. طرف عین احمقا فاصله ۲ هزار تا رنج دنبالت میکرد بعد eul میکرد و...راحت میمردی هیچ کاریم نمیشد کرد!

rtz نه تنها قدیما تیمش رو ۱ تنه carry میکرد بلکه الانم میکنه! مقایسه من صرفا تنها carry کردن تیم نیست اما فاکتور مهمیه! شما rtz از naga بگیر تا Lycan و و... تا به الان بار و بارها بازی رو برای تیمش back داده اما w33 چی؟
    w33 کسی بوده که از رنکش نهایت استفاده رو کرده و بازی یاد گرفته. یک زمان با meepo نمیتونست بره fountain مسخرش میکردن بعدا توی fountain میرفت rampage میگرفت! من تمام این حرکاتش رو زیر نظر داشتم چون روز به روز پیشرفت میکرد.
    ۱ ماه تموم top mmr توی eu بود اما هر بازی دیگه مسخرش میکردن از بس meepo میرفت برای همین کم کم رو آورد به slark و tinker اون اوایل. به طوریکه با slark توی بعضی بازیها 1v5 میکرد. فرقی نمیکرد کی جلوشه
    اون زمان بله w33 خوب بود اما الان نه! زود تر از من و شما هم اول هم تیمی هاش متوجه میشن این نکته رو مخصوصا که puppy باشه با اون همه سابقه و بینش از بازی و آدم ها. ما هنوز نمیدونیم دقیقا چی شده این اومده بیرون اما هر چی بوده به نفع تیم بوده!
    یک تیم سر بچه بازی اعضاش رو بیرون نمیکنه چون manager داره و یک organization هستن و دارن پول خرج میکنن امکانات میدن تا نتیجه بگیرن نه دعوای خاله زنک بازی ببینن

شما الان دقت کن rtz داره سبک هایی رو ارائه میده که همه تقلید میکنن! به قول iceiceice دوتا یک بازی تقلیدی هست. بهترین سبک که پیدا شد همه همون رو میرن.
    سبک sven امروزی رو من basicش رو از rtz دیدم! گفتم این دیگه چه وضعیه چرا ۱ بار ۱ گرفته چرا sange yasha رفته و چرا... البته برا چند تا پچ پیشه این قضیه. سبک naga هم که اصلا نیاز به توضیح نداره!
    یا ursa که madness میرفتن و scepter اون هم rtz آورد. تازه الانم که دیدید توی star ladder دیگه هیچ life steal ای نرفت تا lvl 6 هم ۲ ۲ ۲ اسکیل گرفت. سبکی که دقیقا بعد از همین star ladder توی پاب envy هم تیمیش داشت پیاده میکرد :دی
    سبک void با vanguard رو اوایل wagamama میزد که بعدش radiance می آورد اما rtz دیدید با echo sabre تلفیقش کرد. یا همین pa توی mid رو همین rtz براش sny و manta میرفت فکر کنم ۱ سال پیش یا بیشتر که pa توی mid توی meta بود.
    این طرف اصلا طرز فکرش فرق میکنه و سطحش یک چیز دیگست. بازی secret navi رو ببینید کاملا متوجه میشید اصلا غیر از dendi هیچکدومشون در سطح بازی این بشر نیستن. چند بار sonneiko رو solo kill کرد توی mid ؟ چجوریش مهمه! فقط ببینید. یا همون ditya ra رو
    یک مدت بود کاملا غرورش توی بازی معلوم بود و اکثر مواقع هم troll میکرد کاری که هنوزم میکنه اما کمتر. همون بازی secret dc که alchemist بود w33 خودشو جر میداد توی mid بتونه solo killش کنه نمیتونست! جوابی که میگرفت صبر و شکیبایی rtz بود!
    rtz داره از نظر صبر و تحمل توی بازی به dendi میرسه. توی دوتا تنها چیزی که خیلی اهمیت داره صبر و تحمله! اینکه شما وقتی میمیری صدات در نیاد! یا اگر حریف aggressive بازی در میاره از کوره در نری حرکات احمقانه کنی بمیری که همین باعث تشدید اعصاب خوردی میشه چون شما رقابت رو باختی!
    خود دوتا ۲ یک نکته رو میگه همیشه: calm players always make better decisions. rtz توی بازی با dendi چندین بار aggressive بازی درآورد توی mid اما dendi خیلی شیک back داد و عقب نشینی کرد. اگر همین صبرش نبود اون بازی رو نمیتونست با invoker برای تیمش back بده چون بهترین spell های ممکن رو میزد.

بقیه حرفها بمونه برای وقتی که دوباره ج دادید

10. 3 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Hooman.J (08-02-2016),PokerFace (08-02-2016),WardeN (08-04-2016)

11. Top | #90

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3659
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    ببین اصول بازی تیمی این هست حرف کاپیتان تیم باید بدون چون و چرا قبول بشه! حالا درست یا غلط باید اطاعت بشه. یکی از بچه ها گفته بود تو کار puppy دخالت میکرده مثل اینکه

این که میگم قابل مقایسه نیستن شاید از دید غیر تخصصی عجیب بیاد یا جنبه rtz گرایانه داشته باشه اما واقعا هم همینطوره. invoker در پچ های قبلی خیلی op بود و نمیشه گفت w33 تنهایی تیم رو carry کرد. ۴ نفر دیگه هویج که نیستن. اما من خودم دیدم تو پاب همون موقع ها یک بازی کاملا باخته رو ۱ تنه برگردونه
    خب این حرکت قابل تحسینه اما حالا بازم این بازیکن میتونه تیمش رو تنهایی carry کنه؟ هنوزم میتونه یک بازی کاملا باخته رو ۱ تنه برگردونه؟ یک بازی یادمه جلوی am miracle بود و batrider sumail اونا dire بودن این radiant. بعد invoker بود بازی رو بک داد با اینکه یک لاین مگا بودن! بازیش خوب بود اما invoker هم خیلی op بود.
    اون موقع شما وقتی defening blast بهت میخورد هیچکاری نمیتونستی بکنی. invoker کاملا مسخره شده بود. طرف عین احمقا فاصله ۲ هزار تا رنج دنبالت میکرد بعد eul میکرد و...راحت میمردی هیچ کاریم نمیشد کرد!

rtz نه تنها قدیما تیمش رو ۱ تنه carry میکرد بلکه الانم میکنه! مقایسه من صرفا تنها carry کردن تیم نیست اما فاکتور مهمیه! شما rtz از naga بگیر تا Lycan و و... تا به الان بار و بارها بازی رو برای تیمش back داده اما w33 چی؟
    w33 کسی بوده که از رنکش نهایت استفاده رو کرده و بازی یاد گرفته. یک زمان با meepo نمیتونست بره fountain مسخرش میکردن بعدا توی fountain میرفت rampage میگرفت! من تمام این حرکاتش رو زیر نظر داشتم چون روز به روز پیشرفت میکرد.
    ۱ ماه تموم top mmr توی eu بود اما هر بازی دیگه مسخرش میکردن از بس meepo میرفت برای همین کم کم رو آورد به slark و tinker اون اوایل. به طوریکه با slark توی بعضی بازیها 1v5 میکرد. فرقی نمیکرد کی جلوشه
    اون زمان بله w33 خوب بود اما الان نه! زود تر از من و شما هم اول هم تیمی هاش متوجه میشن این نکته رو مخصوصا که puppy باشه با اون همه سابقه و بینش از بازی و آدم ها. ما هنوز نمیدونیم دقیقا چی شده این اومده بیرون اما هر چی بوده به نفع تیم بوده!
    یک تیم سر بچه بازی اعضاش رو بیرون نمیکنه چون manager داره و یک organization هستن و دارن پول خرج میکنن امکانات میدن تا نتیجه بگیرن نه دعوای خاله زنک بازی ببینن

شما الان دقت کن rtz داره سبک هایی رو ارائه میده که همه تقلید میکنن! به قول iceiceice دوتا یک بازی تقلیدی هست. بهترین سبک که پیدا شد همه همون رو میرن.
    سبک sven امروزی رو من basicش رو از rtz دیدم! گفتم این دیگه چه وضعیه چرا ۱ بار ۱ گرفته چرا sange yasha رفته و چرا... البته برا چند تا پچ پیشه این قضیه. سبک naga هم که اصلا نیاز به توضیح نداره!
    یا ursa که madness میرفتن و scepter اون هم rtz آورد. تازه الانم که دیدید توی star ladder دیگه هیچ life steal ای نرفت تا lvl 6 هم ۲ ۲ ۲ اسکیل گرفت. سبکی که دقیقا بعد از همین star ladder توی پاب envy هم تیمیش داشت پیاده میکرد :دی
    سبک void با vanguard رو اوایل wagamama میزد که بعدش radiance می آورد اما rtz دیدید با echo sabre تلفیقش کرد. یا همین pa توی mid رو همین rtz براش sny و manta میرفت فکر کنم ۱ سال پیش یا بیشتر که pa توی mid توی meta بود.
    این طرف اصلا طرز فکرش فرق میکنه و سطحش یک چیز دیگست. بازی secret navi رو ببینید کاملا متوجه میشید اصلا غیر از dendi هیچکدومشون در سطح بازی این بشر نیستن. چند بار sonneiko رو solo kill کرد توی mid ؟ چجوریش مهمه! فقط ببینید. یا همون ditya ra رو
    یک مدت بود کاملا غرورش توی بازی معلوم بود و اکثر مواقع هم troll میکرد کاری که هنوزم میکنه اما کمتر. همون بازی secret dc که alchemist بود w33 خودشو جر میداد توی mid بتونه solo killش کنه نمیتونست! جوابی که میگرفت صبر و شکیبایی rtz بود!
    rtz داره از نظر صبر و تحمل توی بازی به dendi میرسه. توی دوتا تنها چیزی که خیلی اهمیت داره صبر و تحمله! اینکه شما وقتی میمیری صدات در نیاد! یا اگر حریف aggressive بازی در میاره از کوره در نری حرکات احمقانه کنی بمیری که همین باعث تشدید اعصاب خوردی میشه چون شما رقابت رو باختی!
    خود دوتا ۲ یک نکته رو میگه همیشه: calm players always make better decisions. rtz توی بازی با dendi چندین بار aggressive بازی درآورد توی mid اما dendi خیلی شیک back داد و عقب نشینی کرد. اگر همین صبرش نبود اون بازی رو نمیتونست با invoker برای تیمش back بده چون بهترین spell های ممکن رو میزد.

بقیه حرفها بمونه برای وقتی که دوباره ج دادید
    بخش اولو قبول دارم این که Arteezy یکی از بهترین بازیکناس شکی درش نیست ولی بحث سر اینکه اگر آیا واقعا secret بهتر شد ؟ یعنی این trade به نفعش بود ؟ بعد از اون علاوه بر اینکه خود secret داغون شد eg رو هم داغون کردن .

بخش دومو اصلا قبول ندارم اولا Ursa madness مخصوص cty هست اینو همه میدونن از رو اون تقلید شده rtz خودش هم گفته بعضی build هامو تقلید میکنم اینطوری نیست که همه چی از رو اون باشه هر patch ای که میاد بازیکنا build های مختلقیو تست میکنن آخر به یه build واحد میرسن که ممکنه از بازیکنای مختلفی باشه ... این اختلافیم که میگی اصن قبول ندارم بار ها دیدم rtz مید rape شده اما recovery کردنش یه بار با alch جلوی w33 میپو 3 بار solo kill شد بازیکن خیلی خوبی هست اما اونطوری نیست که از همه سر باشه .

12. کاربر مقابل از LA_King عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

♀♠♥ßKß♥♠♀ (08-02-2016)

صفحه 9 از 42 نخستنخست ... 789101119 ... آخرینآخرین