نظر سنجی :World MOBA games - صفحه 5

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 78

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5172
    یوزرنیم استیم
    erymry

نظر سنجی :World MOBA games

سلام بر شما دوستانه گل!

من میخواستم یک نظر سنجی راجب بازی های سبک MOBA انجام بدم

بازی ها:

1_ِDefense Of The Ancients 1(DotA 1)

خوب این بازی که در حقیقت مپ خاصی از وارکرفت می باشد و از همه بازی های این سبک قدیمی تر می باشد رو حتما رو گیم نت ها دیده اید و هنوز هم در ایران طرفداران زیادی دارد
    این بازی نیاز به سیستم خیلی قوی ای ندارد و با یک نت خوب (256 به بالا) می توان در RGC و Gplay بازی کرد

2_Heros Of Newerth

این بازی بعد از دوتا 1 منتشر شده / راستیتش من خودم HoN رو بازی نکردم ولی خیلیا میگن که چرته و جالب نیست , اطلاعات زیادی هم درباره سرور ها و گرافیک بازی ندارم

League Of LegendS(LoL)

این بازی از HoN جدید تر گرافیک و گیم پلی جذاب تری دارد بنظر من این بازی unblance می باشد یعنی بعضی از هیرو ها بسیار قوی و بعضی دیگر نرمال می باشند و در این بازی ایتم هایی که باید استفاده شوند کم است اما امکانات جذاب تری دارد

DotA 2

این بازی از بازی از lol جدید تر و از نظر برخی از ویژگی ها مانند خرید Item و طریق لول گیری شبیه به lol می باشد . دوتا 2 امکانات بسیار زیبا و جذاب مانند خرید Set را دارا میباشد که برای بعضی ها بازاری برای کاسبی ایجاد اورده است هم چنین جایزه مسابقات دوتا بسیار زیاد است که می تواند زندگی فردی را رو به راه کند همچنین در بعضی کشور ها مدرسه ای برای دوتا وجود دارد که در ان مربیان پشت سر شما قرار میگیرند و اشکالات شما در بازی را یاد داشت می کنند .

و در آخر بازی Heros Of The Storm (HOTS)

این بازی جدید ترین بازی در این سبک می باشد که تعداد هیرو هایه بازی فعلا کم ولی در حال اضافه شدن است در این بازی Item وجود ندارد ولی بسیاری امکانات دیگر دارد که این بازی را بسیار جذاب می کند. فعلا این بازی در ایران زیاد شناخته شده نیست ولی بی شک در آینده نزدیک خواهد بود

نظر های خود را لطفا با دلیل بگذارید==>بدون ابراز عشق و علاقه

2. 5 کاربر مقابل از Redemption عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (07-10-2016),Sharingan (07-10-2016),Soul Keeper (07-10-2016),Viper (07-10-2016),رهی (07-11-2016)