Dota 2 Asia Championship 2017 + بحث و تبادل نظر - صفحه 11

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 117
  1. Top | #101

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6249
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    og توی bo5 ضعیفه. هر کدوم از دو تیم ig و newbee که بیان بالا شانس دارن. ولی من فکر کنم ig بیاد بالا. این boboka خیلی خوب بازی میکنه + اینکه faith و kaka ریدن اینا اینطوری نبودن

پ.ن: ad finem چرب کن که major نزدیک است
    همین og تیم ad finem رو توی فینال مسابقات قبلی 3-1 برد ... البته اونجا ad finem به نظرم در حد og نبود , حالا شاید ig توی bo5 بتونه یه کاری کنه ...

به هر حال من بازی تیمی رو ترجیح میدم به دیدن بازی یه ستاره ... هر چند که og هم کم بازیکن خوب نداره ... ana - s4 - jerax ... نوتیل هم شاید عالی نباشه ولی توی بازی تیمی خوب خودش رو با تیم وفق میده...
    تیم الان og یه چیزی تو مایه های استقلال خوزستان پارسال هست
    با بازیکنای کم ولی کار تیمی عالی قهرمان میشن.

پ.ن : این بازی Team World vs Team china چقد قشنگ بود ... خیلی خندیدم تو اون بازی ... میراکل تو اون بازی هم قدرتش رو نشون داد .. خیلی خوب roam میکرد... بعدشم اینکه چینی ها باختن بیشتر بهم حال داد

2. Top | #102
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meeepo نمایش پست ها
    همین og تیم ad finem رو توی فینال مسابقات قبلی 3-1 برد ... البته اونجا ad finem به نظرم در حد og نبود , حالا شاید ig توی bo5 بتونه یه کاری کنه ...

به هر حال من بازی تیمی رو ترجیح میدم به دیدن بازی یه ستاره ... هر چند که og هم کم بازیکن خوب نداره ... ana - s4 - jerax ... نوتیل هم شاید عالی نباشه ولی توی بازی تیمی خوب خودش رو با تیم وفق میده...
    تیم الان og یه چیزی تو مایه های استقلال خوزستان پارسال هست
    با بازیکنای کم ولی کار تیمی عالی قهرمان میشن.

پ.ن : این بازی Team World vs Team china چقد قشنگ بود ... خیلی خندیدم تو اون بازی ... میراکل تو اون بازی هم قدرتش رو نشون داد .. خیلی خوب roam میکرد... بعدشم اینکه چینی ها باختن بیشتر بهم حال داد
    مگه تیمای دیگه غیر تیمی بازی میکنن؟ شما نکنه fanboy liquid هستی؟ چون اونجاست که بازی تیمی به چشم نمیاد
    بهترین نمونه بازی تیمی هم eg هست عزیز. شما یکی رو پیدا کن تو این تیم بد بازی کنه. هر بازیکنش واسه خودش سوپر استاره. اکثر مواقع out-draft میشن ولی باز می برن یا ببازن هم زهرشونو می ریزن
    og یک بازی نه alche داشت نه naga در عرض 23 مین جمع شد
    ======================================
    خارج از نقل قول:
    اونایی که میگن og 3 تا major برده بهتره بدونن پچ 7 هنوز 1 major هم نشده اومده و پچی هست که ایلوژن و ایلوژن ریلیتد هیروز نرف شدن توش نه بقیه پچا. درحالیکه هنوزم alche شاخه. پس منتظر باشید واسه major بازم نرف بشن اینا یا ti. اون موقع og باید بره خاک بازی
    الانم که یک طوری شده کل تیما هدفشون ti هست و این majorها صرفا واسه شناخت تیمها از همدیگه و meta هست. وگرنه پارسال wings نباید قهرمان میشد چون همین موقع ها کسی ti winner حسابشون نمی کرد تا بعد summit 5 و همه میگفتن og میبره ولی به tnc باخت
    خود همین eg که سوم شد توی ti دقیقا 1 ماه قبل توی summit به friends باخت و حذف شد :دی اگر یک تیمی قهرمان major بشه تعداد قابل توجهی بازی داده دست رقیباش تا آنالیزش کنن بعدم اگر ti بره از همون اول همه ی جور دیگه جلوشون بازی میکنن و سخت میشه کار
    برای همین می بینید خیلیا به قصد بازی کردن با یک تیم خاص میان توی تورنمنت. liquid عمدا حذف شد به نظر من چون نمی خواست به eg بخوره. حتما که نباید عمدا تو بازی گاف بدن تا همه بفهمن ک فقط کافیه out-draft بشن و یکم عقب بشینن یا انقدر out-draft بشن که حسابیم try hard باشن باز ببازن
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. Top | #103

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    madara بازیش خیلی خوبه حداقل در سطح notail هست
    ad finem هم کری خوب داره هم ساپ خوب , خوب بازی کنن زیاد لازم نیست چرب کنن
    ........
    فینال کم کم داره شروع میشه میخوام ببینم چقدر این alch پیک میشه
    ویرایش توسط qwerty : 04-04-2017 در ساعت 08:36 AM

4. Top | #104

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4496
    چقد لگه بازی Ig و Og اصن نمیشه نگاه کرد

5. Top | #105

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6028
    خدایی این نوتیل خیلی اوضاعش خرابه اصلن این که اول ساپورت بازی میکرد حالا چی شد کری پلیر شد خیلی داغونه s4 ana فقط

6. Top | #106

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1352
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_2468 نمایش پست ها
    خدایی این نوتیل خیلی اوضاعش خرابه اصلن این که اول ساپورت بازی میکرد حالا چی شد کری پلیر شد خیلی داغونه s4 ana فقط
    3 تا ماجور قهرمان شده کری بازی میکرده
    76561198076661060

7. Top | #107

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    نقل قول نوشته اصلی توسط A_W_Z_2 نمایش پست ها
    3 تا ماجور قهرمان شده کری بازی میکرده
    قبلا پست 4 بازی میکرده وقتی تو c9 و secret بوده
    .....
    ig هم برد واقعا burning پلیر عالی به نظر میاد
    ویرایش توسط qwerty : 04-04-2017 در ساعت 01:10 PM

8. Top | #108

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6249
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    مگه تیمای دیگه غیر تیمی بازی میکنن؟ شما نکنه fanboy liquid هستی؟ چون اونجاست که بازی تیمی به چشم نمیاد
    بهترین نمونه بازی تیمی هم eg هست عزیز. شما یکی رو پیدا کن تو این تیم بد بازی کنه. هر بازیکنش واسه خودش سوپر استاره. اکثر مواقع out-draft میشن ولی باز می برن یا ببازن هم زهرشونو می ریزن
    og یک بازی نه alche داشت نه naga در عرض 23 مین جمع شد
    نه من خودم فن تیم eg هستم ... ولی نکنه شما سومیل رو با ana مقایسه میکنی ؟ یا ارتزی رو با notail ؟ منظور من این بود پلیرهای تیم og خوب هستن ولی سوپر استار نیستن مثل eg ... تیم og با بازی های هماهنگ و قشنگشه که میبره... ولی یه تیمی مثل eg گاهی بخاطر اسکیل پلیر هاش میبره ...

مثل اینکه من میگم پارسال لستر سیتی با بازی تیمی اش قهرمان شد ولی شما میگی مگه بارسلونا تیمی بازی نمیکنه ؟

-----------
    og هم که باخت

9. کاربر مقابل از Meeepo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammad.S (04-04-2017)

10. Top | #109

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6028
    og تموم شد به نظرم مثه یه نسیم بود یه ساله اومدو رفت eg یه جوری رفتار میکنن از رو شکم سیری انگار این جایزه ها براشون مهم نیست معلومه خوب وقتی 2 میلیون 700 هزار دلار ببری همینه واقعن اگه og به اینجا رسید یکی به خاطر earth sprit جرکسه یکیم کاپیتان خوب مثه فلای وگرنه همون s4 فک کنم 30 سالشه از زمانی که تو ks بود 10 11 سال پیش با loda همیشه زیر mym بودن هنوزم خیلی خوب نیست اول بازی خوب میکشه خودشو بالا بعدشم ول میکنه دیگه فارمو ana هم فک کنم باش دعوا کرده بودن اشکشو در آورده بودن چون چشاش قرمز قزمز بود اون دلیل دیگم اینه که یه سری تیم احمق مثه vp af lgd میان تیمایه خوب رو حذف میکنن بعدش خودشون تو فینال ول میکنن انگار براشون کافیه

11. کاربر مقابل از mohamad_2468 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Meeepo (04-04-2017)

12. Top | #110

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_2468 نمایش پست ها
    og تموم شد به نظرم مثه یه نسیم بود یه ساله اومدو رفت eg یه جوری رفتار میکنن از رو شکم سیری انگار این جایزه ها براشون مهم نیست معلومه خوب وقتی 2 میلیون 700 هزار دلار ببری همینه واقعن اگه og به اینجا رسید یکی به خاطر earth sprit جرکسه یکیم کاپیتان خوب مثه فلای وگرنه همون s4 فک کنم 30 سالشه از زمانی که تو ks بود 10 11 سال پیش با loda همیشه زیر mym بودن هنوزم خیلی خوب نیست اول بازی خوب میکشه خودشو بالا بعدشم ول میکنه دیگه فارمو ana هم فک کنم باش دعوا کرده بودن اشکشو در آورده بودن چون چشاش قرمز قزمز بود اون دلیل دیگم اینه که یه سری تیم احمق مثه vp af lgd میان تیمایه خوب رو حذف میکنن بعدش خودشون تو فینال ول میکنن انگار براشون کافیه
    شما قبل از نظر دادن احتیاج به یه دوره مطالعه فشرده داری
    ولی باز هم فکر نکنم توفیقی کنه

13. 4 کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

dark druid (04-04-2017),erebor (04-04-2017),mohamad_2468 (04-04-2017),qwerty (04-04-2017)

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین