Dota 2 Asia Championship 2017 + بحث و تبادل نظر - صفحه 5

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 117
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.J نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    تیما اصلا به این تورنمنت بها ندادن
    سطح بازیا خیلی پایینه (از نظر من)
    درفت های تکراری و بازی های الکی
    همه دارن واسه kiev آماده میشن انگار
    آره
    مخصوصا تیمای چینی مثه wings یا خیلی خیلی افت کردن یا مخصوصا مثه اینترنشنال بازی نمیکنن ...

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    4548
    بازی اول tl راحت np رو برد ...
    ولی بازی دوم نمیدونم چی شد np صد برابر بهتر بازی کرد و تونست گیم رو بگیره (گیم دوم خیلی جالب بود ولی معلوم بود tl گیم رو شل گرفته ...)

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    یعنی حالم از بازیه این matumba بهم میخوره
    تمام بازی هایی که liquid باخت باعث و بانیش همین ادم بود
    اصلا در حد تیم نیست ، نه صرفا بخاطر DAC کلا توی طول این 2 سال همیشه معمولی بوده
    تونومنت هم بر خلاف انتظار و پیش بینی ها جالب از آب درنیومد و یه جورایی اصلا نچسبید به من
    امیدوارم ig یا OG قهرمان بشه ، طبق روال این چند ساله OG واقعا کم فراز و نشیب بوده و تیم یکدستی هست ، fly واقعا باهوشه.
    IGV هم که افتضاح بود و fl هم طبق معمول فقط توی بازی های مقدماتی میتونه خودی نشون بده و بعد از اون همیشه یه تیم معمولی بوده
    انتظار بازی های بهتری از newbee رو داشتم و wings هم که دوباره بیخیال.
    ویرایش توسط bayani : 03-29-2017 در ساعت 12:34 AM

4. Top | #44
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    مگه شما کدوم بازیها رو نگاه می کنید؟
    از بهترین بازیهای دیروز یعنی روز اول که ig liquid بود خیلیم خوب بود. و امروز eg liquid که عالی بود. واقعا eg نشون داد یک سر و گردن بالاتره. بازی دوم رو فقط ببینید تا باورتون شه
    بازی اول bait gh هم خیلی باحال بود همونجا که با cm واسه کریپها 6 کرد rtz bait شد :دی خیلی از این بشر خوشم میاد. نباشه ی چیزیشون می لنگه و مطمئنا اینجا نبودن.
    بازی eg newbee هم خوب بود. و اینکه باید بدونید کدومارو نگاه کنید وگرنه بهتون حال نمیده تورنمنت چون تیما نصف بیشترشون چینی هستن
    امروز باید بازی ig eg خیلی قشنگ باشه. بازی های مهمی هم هستن بازیهای گروه b و احتمال tie breaker فکر کنم باشه. اینارو ندیدید لااقل 1v1 هارو ببینید. که 9k ها اولین بازی میرن مصاف هم rtz vs miracle
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

5. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    liquid خیلی بد داره بازی میکنه همشون افتضاح هستن مخصوصا kuroky با درفت های افتضاح و matu با اون فارمش همش عقبه از بازی
    سطح بازیشون تو sli کجا این کجا ! فک کنم دلیل داره که اینطوری شدن همین بازی با np مچ اول تو 15 مین بردن مچ 2 با اون درفت احمقانه باختن اخه کدوم کاپیتانی magnus پیک میده وقتی هیچ melee carry نداره ؟ combo هم که نبود , ta جلوی لایف و اسلادر ؟ حس میکنم دارن فان بازی میکنن
    trash liquid ?
    حقشون هست برن lower bracket تا این kuroky سر عقل بیاد که برد توی dac = ti7 direct invite دیگه نیاز به برد توی kiev نیست چون sli هم بردن
    ویرایش توسط qwerty : 03-28-2017 در ساعت 08:24 PM

6. کاربر مقابل از qwerty عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bayani (03-28-2017)

7. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    اتفاقا بازی EG vs liq رو کامل دیدم و EG چیز خاصی به جز بازی عالی sumail نداشت که میگی یه سرو گردن بالاتر بود.؟!!
    rtz که کلا انگار دست از سوتی هاش بر نداشته و نرمال بود بازیش و توی بازی اول هم با اون فارمی که miracle کرده بود و از همه نظر جلو بودن با یه روشان بازی رو وا دادن و مثل همیشه عاملی به اسم matumba با اون necro گند زد به همه چیز.همینطور توی بازی دوم.بازی دوم هم که مشخص بود با وجود ناگا مثل همیشه comback rat میشه.در کل هر دو بازیشون خیلی کلاسیک و خوب بود.
    ویرایش توسط bayani : 03-29-2017 در ساعت 12:36 AM

8. کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

qwerty (03-28-2017)

9. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    اتفاقا بازی EG vs liq رو کامل دیدم و EG هیچ چیز خاصی نداشت که میگی یه سرو گردن بالاتر بود.؟!!
    rtz که کلا انگار دست از سوتی هاش بر نداشته و نرمال بود بازیش و توی بازی اول هم با اون فارمی که miracle کرده بود و از همه نظر جلو بودن با یه روشان بازی رو وا دادن و مثل همیشه عاملی به اسم matumba با اون necro گند زد به همه چیز.همینطور توی بازی دوم.
    بازی دوم هم که مشخص بود comback rat میشه.در کل هر دو بازیشون خیلی کلاسیک و خوب بود.
    اصلا با عقل جور در نمیاد matu تو استریم هاش خوب بازی میکنه چند بار هم رفت 8.8k دوباره اومد 9k .اکانت دومش همین الان mmr بالاتری نسبت به بقیه کری ها داره ! ولی سطح بازیش توی این 2 روز از یه pub 5k هم کمتر بوده

10. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3438
    نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty نمایش پست ها
    liquid خیلی بد داره بازی میکنه همشون افتضاح هستن مخصوصا kuroky با درفت های افتضاح و matu با اون فارمش همش عقبه از بازی
    سطح بازیشون تو sli کجا این کجا ! فک کنم دلیل داره که اینطوری شدن همین بازی با np مچ اول تو 15 مین بردن مچ 2 با اون درفت احمقانه باختن اخه کدوم کاپیتانی magnus پیک میده وقتی هیچ melee carry نداره ؟ combo هم که نبود , ta جلوی لایف و اسلادر ؟ حس میکنم دارن فان بازی میکنن
    trash liquid ?
    حقشون هست برن lower bracket تا این kuroky سر عقل بیاد که برد توی dac = ti7 direct invite دیگه نیاز به برد توی kiev نیست چون sli هم بردن
    درفت liquid که فاجعه بوده به نظر من. جدای از ta ، حتی timber جلوی ارمور منفی ls و slardar هم جوکه خنده داری بود.واقعا درک بعضی درفت ها از پلیرهایی توی این سطح جای تعجب داره.
    سطح بازی matumba محدود به 2 روز نیست بنظر من .کلا کری خوبی نیست.پلیر پابلیکه

11. کاربر مقابل از bayani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

qwerty (03-28-2017)

12. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6222
    یوزرنیم استیم
    qwerty
    فکر کنم kuroky فهمیده به uper bracket نمیرسه میخواد مثل مسابقات قبل ti6 از lower به فیبنال برسه Fanquid
    ویرایش توسط qwerty : 03-28-2017 در ساعت 08:56 PM

13. Top | #50
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    اتفاقا بازی EG vs liq رو کامل دیدم و EG چیز خاصی به جز بازی عالی sumail نداشت که میگی یه سرو گردن بالاتر بود.؟!!
    rtz که کلا انگار دست از سوتی هاش بر نداشته و نرمال بود بازیش و توی بازی اول هم با اون فارمی که miracle کرده بود و از همه نظر جلو بودن با یه روشان بازی رو وا دادن و مثل همیشه عاملی به اسم matumba با اون necro گند زد به همه چیز.همینطور توی بازی دوم.بازی دوم هم که مشخص بود comback rat میشه.در کل هر دو بازیشون خیلی کلاسیک و خوب بود.
    ببخشید من عذر میخوام
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

14. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (03-28-2017),qwerty (03-28-2017)

صفحه 5 از 12 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین