ٌصندلی داغ کاربران - صفحه 3

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2109
    یوزرنیم استیم
    M_Hunter78
    نقل قول نوشته اصلی توسط ''iMM نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    @samdeloges عزیز

1. اسمت یعنی چی ؟
    2. عکست کیه ؟ چرا گذاشتیش ؟
    3. بدترین سوتی ای که دادی ( نه تو دوتا ! )
    4. آهنگ بی کلام مورد علاقه ؟
    5. ساز مورد علاقه ؟
    6. Audrey Hepburn کیه ؟ راجع بش برامون بگو
    7. اگه یکی بیاد اصفهان بهترین جاهایی که میتونی بهش پیشنهاد کنی که بره و لذت ببره کجاست ؟
    8. کجاست که بعدا بخوای حتما بری ؟ هم داخل کشور هم خارج
    9. چه تفریحیه که به هر دلیلی تا حالا نتونستی انجام بدی و بعدا بخوای حتما انجام بدی
    10. چند بار عاشق شدی ؟ :دی
    11. اگه بگن یه سفر به مکان اون سوال شماره 8 میتونی بری به ترتیب با کدوما میری؟ خانواده - دوستان - خانومت ( مثلا بعدا ازدواج کردی ) - تنهایی
    12. شده از دست کسی خیلی عصبانی یا ناراحت بشی و بعدا بفهمی اصلا لازم نبوده و خودت اشتباه چیزی رو فهمیدی یا تقصیر خودت بوده مثلا
    13. یه خاطره با مزه تعریف کن
    14. کی خیلی ترسیدی ؟ ( مرسی از Mahdi Void سوال خوبیه )
    مرسی

_______
    ویرایش :
    همه این سوالا رو از FCB - Milad - Sharingan - Mahdi-Void , reza2h هم دارم بجر اینکه سوال های 1-2-6 رو ندارن و تو سوال 7 به جای اصفهان شهر خودشونو بگن

خب چون از منم سوال شد منم جواب میدم

2. david lych کارگردان .. فیلماشو زیاد ندیدم ولی از این طرح گرافیکیش خوشم اومد

3.توی محلمون داشتم با رفیقم حرفای ناجور میزدم ... یک از همسایه هامون شنید رفت به داداشم گفت .... داداشم یه اتوی عالی از من داشت تا اینکه فراموش شد

4. معمولا موسیقی فیلم هارو خیلی گوش میدم مثلا از خوباش شینلدر لیست از جان ویلیامز

5.خب چون خودم سه تار مزنم قطعا سه تار ... ولی گیتار هم دوس دارم

7. رشت جای دیدنی خاصی نداره ولی گیلان پر از جادبه گردشگری ... بهترین جا هم ماسوله هست ... حتما سر بزنید

8. استرالیا شهر سیدنی ... ایران هم دوس دارم برم ابادانو ببینم

9.ما ایرانیا تفریح هم مگه داریم ؟؟؟ ..... شاید موج سواری

10. دو بار ولی یه بارش اتیشی بود که بنا به دلایلی به نتیجه نرسید

11. یا با دوستان یا همسر ایندم

12. فکر نکنم

13. به بابابزرگم گفتم تخم مرغ گرون شده ... گفت غلط کرده مرتیکه عوضی

14. مربوط به 3 ... همین که داداشم لو بده

سپاس

2. 4 کاربر مقابل از Mahdi-Void عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-02-2018),♀♠♥ßKß♥♠♀ (01-03-2018),Milad._.R (01-02-2018),Sharingan (01-03-2018)

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -
    نقل قول نوشته اصلی توسط samdeloges نمایش پست ها
    سلام به شما و همه ي بيندگان عزيز
    ١- احمدرضا حدادي ٢٠ اسم اكانتم معني خاصي نميده از خودم دراوردم
    2-اين عكس آدري هيپبورنه(Audrey Hepburn) عكسو رنگ كردند. چرا گذاشتمش؟ چون زيباست! و نزد سينما دوستان محبوب
    ٣-والا چي بگم زندگيم پر از سوتي بوده ولي يه بار پس فردا امتحان شيمي داشتم گفتم ميرم كتاب خونه بعد رفتم گيم نت بعد كه برگشتم ديدم يادم رفته بوده كتاب شيميو ببرم مامانم هم يه يادداشت گذاشته روش كه حسابتو ميرسم D: چه كنيم ديگه جوون جاهل بوديم
    ٤-آهنگ دزدان دريايي كاراييب
    ٥-پيانو البته خودم كه بلد نيستم ولي باهاش حال ميكنم كلا
    ٦-اگه توي اينترنت سرچ كنيد ميگه آدري هيپبورن كيه ولي حالا من يه توضيحي ميدم: آدري هيپبورن يك بازيگر بريتانيايي بوده كه دوتا فيلم خيلي معروف داره كه اسكار گرفتن و خودش به خاطر بازي در فيلم romans holiday اسكار بهترين بازيگر نقش اول زنو گرفت من خيلي فيلم ميبينم و طرفدار فيلم هاي مطرح جهانم اين بازيگر به قرن ٢١ نرسيده و متاسفانه در سال 1993 در سن ٦٣ سالگي فوت شده اينم عكس جوونياشه جالبه كه پيتر باگدانوويچ (كارگردان) بهش لقب آخرين معصوم سينما رو داده دليلشم هم زندگي بي آلايش و سادگي و زيبايي و مهرباني اون ميشه بيان كرد چهره ايه كه هرگز در تاريخ سينما تكرار نميشه. واي خدا رفتم تو حس!! بايد اضافه كنم اين معصوم سينما زماني كه كمي سنش بيشتر ميشه كمتر فيلم بازي ميكنه و بيشتر كارهاي نيكوكارانه انجام ميده و سفير يونيسف ميشه(فك كنم حدود دهه ي ٨٠) و به خاطر كارهاي خيرخواهانش مفتخر به دريافت مدال آزادي رياست جمهوري (president medal of freedom)هم هست كه ميتونيد تحقيق كنيد چيه!
    ٧-خب با توجه به اينكه زاينده رود متاسفانه خشك شده و اين باعث ميشه پل هاي تاريخي مثل سي و سه پل و پل خواجو آسيب پذير بشند تا دير نشده بهتره اين پلا رو ببينه بعد اگه جوون بود بايد بره چهارباغ بالا و قدم بزنه خيابون سرسبزيه باب ميل جوونا و خانوادگي ترش ميشه چهارباغ عباسي چندتا بولينگ و اينام هست برا تفريح خوبه اين بازيه چيه كه با تير رنگي به هم ميزنن!!! D: اونم هست ديگه اگه طرفدار تاريخو اين حرفا باشه ميره منارجنبان و آتشگاه چنتا محله مسيحي نشينم داره اصفهان بقل كليساشه(كليساي وانگ) اونام خيابوناي قشنگين كليساشم من خودم رفتم خيلي حال كردم فعلا اينا رو يادمه چند روز بياد پيشم كم كم يادم مياد D:
    8-والا داخل دوست دارم برم تهران تو عيد چون خيلي خلوتو خوبه هر چند دوباره و خارج هم خيلي دوست دارم كشور هلندو ببينم
    ٩-رفتينگ
    ١٠-عجب سوالي! من كلا عاشقم D: ولي جدا يكيو خيلي ميخوام ولي چون فاميله روم نميشه يادم بهش نبودا دوباره داغ دلم تازه شد الان كلي وقته نديدمش حسش رفته ولي ديگه اين جدي ترينش بود(جدي بودا حسش پريده بود)
    ١١-ترجيحا تنهايي
    ١٢-به كررات!! من كلا آدم زودرنجيم زود جوش ميارم بعدشم سريع پشيمون ميشم
    ١٣-امتحان زمين شناسي بود گروه گروه داشتن تقلب ميكردن يكي اون جلو بود از رو كتاب تستاشو ميزد ما از رو دست اون يكي ديگه ته كلاس بود خوره زمين بود چنتام از رو اون مينوشتن نتيجه ها كه اومد بسيار جالب بود ماكه از رو جلوييه زده بوديم شديم ١٣-١١ خودش شد ١٤ از رو كتاب زده بود شد ١٤ اون خرخونه كه عقب بود شد ١٧ چنتا كه از رودستش زدن شده بودن ١٨ از رو كتاب شده بود ١٤
    ١٤- خالم زايمان كرده بود كل خانواده پاشده بودن رفته بودن كمك براي چيدن سيموني آخه يهويي بود منم چون درس داشتم موندم تنها توي سه طبقه خونه خلاصه كه ساعت ٩ شد و تاريك فك كن برقم رفت دهنم سرويس شد تا برقا اومد تازه برق اومدا اونا نيومدن
    منم خیلی سوتی میدم
    یه بار مامانم نذری دست کرده بود، با پسر خالم میبردیم واسه همسایه ها
    همسایه روبهروییمون دختر همسن خودم داشت ، با مامانش اومده بود تو حیاط
    درو باز کردن من رفتم نذری رو بهشون تحویل دادم
    مامانه گفت قبول باشه عزیزم گفتم سرت درد نکنه

آهنگ دزدان دریایی کارائیب خیلی قشنگه

11 رو به ترتیب نگفتیا !

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi-Void نمایش پست ها
    خب چون از منم سوال شد منم جواب میدم

2. david lych کارگردان .. فیلماشو زیاد ندیدم ولی از این طرح گرافیکیش خوشم اومد

3.توی محلمون داشتم با رفیقم حرفای ناجور میزدم ... یک از همسایه هامون شنید رفت به داداشم گفت .... داداشم یه اتوی عالی از من داشت تا اینکه فراموش شد

4. معمولا موسیقی فیلم هارو خیلی گوش میدم مثلا از خوباش شینلدر لیست از جان ویلیامز

5.خب چون خودم سه تار مزنم قطعا سه تار ... ولی گیتار هم دوس دارم

7. رشت جای دیدنی خاصی نداره ولی گیلان پر از جادبه گردشگری ... بهترین جا هم ماسوله هست ... حتما سر بزنید

8. استرالیا شهر سیدنی ... ایران هم دوس دارم برم ابادانو ببینم

9.ما ایرانیا تفریح هم مگه داریم ؟؟؟ ..... شاید موج سواری

10. دو بار ولی یه بارش اتیشی بود که بنا به دلایلی به نتیجه نرسید

11. یا با دوستان یا همسر ایندم

12. فکر نکنم

13. به بابابزرگم گفتم تخم مرغ گرون شده ... گفت غلط کرده مرتیکه عوضی

14. مربوط به 3 ... همین که داداشم لو بده

سپاس
    موسیقی فیلم اگه خوشت میاد بهت Passengers و Interstellar رو پیشنهاد میکنم ، محشرن

منم اتفاقا سه تار میزنم ولی پیانو رو بیشتر دوست دارم و بعدش ویولن

آخ موج سواری و پاراگلادینگ ... حتما میریم بعدا

تو هم 11 رو به ترتیب نگفتی !

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

یه سوال دیگه :

شده کاری باشه که از انجام دادن/ندادن خیلی احساس پشیمونی بکنید و اگه برگردید اونکارو انجام ندید/بدید ؟

4. 3 کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mahdi-Void (01-02-2018),samdeloges (01-02-2018),Sharingan (01-03-2018)

5. Top | #23

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    آقايون خانوما! ما همچنان رو صندلي داغ نشستيم داريم كباب ميشيما بيايد سريع تر سوالاتونو بپرسيد كه ما بتونيم بعد از اين هم در جاهاي ديگر بشينيم
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

6. 4 کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-02-2018),Mahdi-Void (01-02-2018),reza2h (01-02-2018),Sharingan (01-03-2018)

7. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    آقايون خانوما! ما همچنان رو صندلي داغ نشستيم داريم كباب ميشيما بيايد سريع تر سوالاتونو بپرسيد كه ما بتونيم بعد از اين هم در جاهاي ديگر بشينيم
    باورت میشه 3 روز سرکارم هنوز نتونستم خونه بیام.......اگر خدا بخواهد امشب خونه هستم سوال ها رو اماده میکنم.

8. 4 کاربر مقابل از reza2h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-02-2018),Mahdi-Void (01-02-2018),samdeloges (01-02-2018),Sharingan (01-03-2018)

9. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2109
    یوزرنیم استیم
    M_Hunter78
    سلام بر samdeloges عزیز (همچنین''iMM)

1.اگه 10 دقیقه به پایان دنیا مونده باشه چی می کنی ؟؟
    2.خواننده مورد علاقه ؟؟
    3.خوشمزه ترین پیتزای دنیا .. خوشمزه ترین بستنی دنیا ... کدوم ؟؟
    4.ادرنالین یا اندورفین ؟؟ (مرسی از @FCB)
    5.کی خیلی ناراحت شدی ؟؟
    6.چه ورزشی دوس داری ؟؟
    7. میخوای چیکاره بشی ؟؟دوس داری چی کاره بشی ؟؟ (خیلی فرقه بین اینا )
    8.ازدواج سنتی یا مدل جدید؟؟ (خیلی سوال چرتیه میدونم)
    9.کی خیلی تحقیر شدی ( دوس نداشتی نگو )
    10.اگه به من هدیه بخوای بدی چی میدی ؟؟
    ویرایش توسط Mahdi-Void : 01-02-2018 در ساعت 05:42 PM

10. 5 کاربر مقابل از Mahdi-Void عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-02-2018),FCB (01-02-2018),Milad._.R (01-02-2018),samdeloges (01-03-2018),Sharingan (01-03-2018)

11. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    305
    یوزرنیم استیم
    -

2.خواننده مورد علاقه ؟؟
    5.کی خیلی ناراحت شدی ؟؟
    6.چه ورزشی دوس داری ؟؟
    1. با کله تا در خونه یار میدوئم بغلش میکنم
    2. رپ یاس - پاپ حامد همایون - سنتی همایون شجریان و سالار عقیلی
    3. قارچ و گوشت - بستنی محلی محله ی خودمون
    4. آدرنالین
    5. یه مستند دیدم راجع به شهر فوعه توی سوریه که از 2 سال پیش محاصره بودن تا چند وقت پیش.
    بچه های گروگان گرفته شده رو به بهانه چند تا بسته چیپس و پفک انگشت شمار که اصن معلوم نبود چند وقته نخوردن و ندیدن و به بیشترشون شاید اصلا نمیرسید جمع کردن یه جا (بچه ها همچین میدوئیدن دنبال اونی که پفک پخش میکرد انگار که از همیشه بیشتر تو عمرشون خوشحالن) و انتحاری کردن ... و فقط خون مونده بود همه جا و پدر مادرایی که قرار بود 2 روز دیگه با خانوادشون با گروگان های داعشی مبادله بشن ...
    6. بدمینتون
    7. میخوام دکتر شم ولی اگه حقوق همه شغل ها برابر بود معلم میشدم
    8. جدید
    9. واقعا یادم نمیاد !
    10. من هدیه گرفتنم افتضاحه
    عطر میخرم ضایع نشه
    ویرایش توسط ''iMM : 01-02-2018 در ساعت 06:19 PM

12. 4 کاربر مقابل از ''iMM عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mahdi-Void (01-02-2018),Milad._.R (01-02-2018),samdeloges (01-03-2018),Sharingan (01-03-2018)

13. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    امشب مثلاً میخواستیم بریم خونه که نزاشتن.... بنده تا هفته دیگه پنج شنبه ممنوع خروج کردن ( برام دعا کنید از اداره آزاد بشم) .....با کامپیوتر اداره سوالها رو طرح کردم.....
    ممنون از شما samdeloges عزیز که در این چالش مهم شرکت کردید
    خب خیلی سریع میرم سراغ سوالات :
    1- اگر شما در مقام یک قانون گذار بودی توی بازی دوتا 2 چه قانونی رو وضع میکردی؟
    2- به نظرت چه هیرویی توی تک به تک اکثر هیرو ها رو میزنه؟
    3- میتونی توضیح بدی combo چی هست و چند نمونه از ایتم های combo رو توی بازی دوتا 2 نام ببر؟
    4- اگر توی جمعی که نمی شناسی وارد بشی چه واکنشی نشون میدی؟( فکر کن یکی از این ها گیم نت ، مهمانی ، کشور خارجی)
    5- اولین اموزشت رو می خواستی بنویسی چه حسی داشتی ؟ هدف واقعیت چی بود اون زمان؟
    6- اگر بهت سه تا شغل پیشنهاد کنن با درامد یکسان کدومش رو انتخاب می کردی؟( مربی فوتبال، شهردار، بازیکن دوتا 2)
    7- در بازی دوتا 2 توی جمعی که می شناسند سطح بازیت رو چطور ارزیابی می کنند؟ سطح بازیت از نظر خودت چطور ؟؟
    8- بهترین نقشی که در بازی دوتا2 دوست داشتی توی زندگی واقعیت بازی کنی چی بوده ؟
    9- اگر فهمیدی 1 ساعت دیگه بیشتر زنده نیستی اخرین توصیه ات به دوستات چیه ؟ ( فکر کن بچه های سایت)
    10- اگر قرار بود از بین این 3 پاداش فقط یکیش برای خودت باشه کدوم رو انتخاب میکردی؟ 1- ( 1 ماه تور سفر به اسپانیا + بلیت بازی های جام جهانی) 2- (1 سال اینترنت رایگان + یک لپ تاپ گیمینگ با کلیه امکانات) 3-) انتخاب شدن دریکی از تیم های خارجی دوتا2 برای مسابقه + هزینه سفر و اسکان رایگان)
    حالا شما می تونید برگه امتحانی تون روبه من بدید و از صندلی بلند بشید( نمره شما متعاقباً در همین سایت اعلام خواهد شد)

14. 5 کاربر مقابل از reza2h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-03-2018),Mahdi-Void (01-02-2018),Milad._.R (01-02-2018),samdeloges (01-03-2018),Sharingan (01-03-2018)

15. Top | #28

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges

2.خواننده مورد علاقه ؟؟
    5.کی خیلی ناراحت شدی ؟؟
    6.چه ورزشی دوس داری ؟؟
    ١-خب ده دقيقه خيلي كمه شايد يكي دوتا آهنگ راك پرسروصدا گوش بدم با صداي بلند
    ٢-selenator gomift(تركيب دوتاخوانندس)
    ٣-پيتزا
    ٤-اندروفين به خاطر اينكه دردو آروم ميكنه
    ٥-وقتي سال اول كنكور نتيجه خوبي نگرفتم
    ٦-فوتبال
    ٧-دارم ميرم به سمتي كه پزشك بشم ولي دوست دارم سياست مدار بشم
    ٨-مدل جديد
    ٩-نظري ندارم
    ١٠-يه هارد پر از فيلم البته به شرطي كه فيلماشو به منم بدي ببينم

Audrey Hepburn

16. 4 کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-03-2018),Mahdi-Void (01-02-2018),Milad._.R (01-02-2018),Sharingan (01-03-2018)

17. Top | #29

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza2h نمایش پست ها
    امشب مثلاً میخواستیم بریم خونه که نزاشتن.... بنده تا هفته دیگه پنج شنبه ممنوع خروج کردن ( برام دعا کنید از اداره آزاد بشم) .....با کامپیوتر اداره سوالها رو طرح کردم.....
    ممنون از شما samdeloges عزیز که در این چالش مهم شرکت کردید
    خب خیلی سریع میرم سراغ سوالات :
    1- اگر شما در مقام یک قانون گذار بودی توی بازی دوتا 2 چه قانونی رو وضع میکردی؟
    2- به نظرت چه هیرویی توی تک به تک اکثر هیرو ها رو میزنه؟
    3- میتونی توضیح بدی combo چی هست و چند نمونه از ایتم های combo رو توی بازی دوتا 2 نام ببر؟
    4- اگر توی جمعی که نمی شناسی وارد بشی چه واکنشی نشون میدی؟( فکر کن یکی از این ها گیم نت ، مهمانی ، کشور خارجی)
    5- اولین اموزشت رو می خواستی بنویسی چه حسی داشتی ؟ هدف واقعیت چی بود اون زمان؟
    6- اگر بهت سه تا شغل پیشنهاد کنن با درامد یکسان کدومش رو انتخاب می کردی؟( مربی فوتبال، شهردار، بازیکن دوتا 2)
    7- در بازی دوتا 2 توی جمعی که می شناسند سطح بازیت رو چطور ارزیابی می کنند؟ سطح بازیت از نظر خودت چطور ؟؟
    8- بهترین نقشی که در بازی دوتا2 دوست داشتی توی زندگی واقعیت بازی کنی چی بوده ؟
    9- اگر فهمیدی 1 ساعت دیگه بیشتر زنده نیستی اخرین توصیه ات به دوستات چیه ؟ ( فکر کن بچه های سایت)
    10- اگر قرار بود از بین این 3 پاداش فقط یکیش برای خودت باشه کدوم رو انتخاب میکردی؟ 1- ( 1 ماه تور سفر به اسپانیا + بلیت بازی های جام جهانی) 2- (1 سال اینترنت رایگان + یک لپ تاپ گیمینگ با کلیه امکانات) 3-) انتخاب شدن دریکی از تیم های خارجی دوتا2 برای مسابقه + هزینه سفر و اسکان رایگان)
    حالا شما می تونید برگه امتحانی تون روبه من بدید و از صندلی بلند بشید( نمره شما متعاقباً در همین سایت اعلام خواهد شد)
    شرمنده نديدم وگرنه زودتر جواب ميدادم
    ١-اول از همه تكيزو حذف ميكردم D: بعدشم شايد گيمو توسعه ميدادمو يه مپ ديگه ميزدم قانوني نميخواست خوبه همينجوري با همه ي مشكلاتش متفاوت نسبت به قبل ميشه هر دفعه
    ٢-البته اگه بخوايم اكثرو در نظر بگيريم تك به تك صد درصد اسپكتره كه اصلا براي تك به تك ساخته شده ولي خب اونم از بعضيا ميخوره
    ٣-كومبو به حركتي ميگند كه طي اون دو يا چند هيروي هماهنگ ميتونند توي لين يا تيم فايت ها مثل يك تركيب عمل كنند و تيم يا هيروي حريفو كله كنند براي مثال كومبوي ليچ وويد يا وويد اينوكر خيلي جواب ميده يا كونكا تايد هانتر يا مگنوس اسون و توي لين هم كومبوي فانتم آمني نايت مثلا خيلي خوبه يا دوتا استان دار يا سند كينگ جاگرنات و...
    ٤-خب اينا موقعيت هاي مختلفه ولي احتمالا ميشينم يه گوشه كار خودمو ميكنم كاري به كسيم ندارم
    ٥-هيجان داشتم بيشتر ميخواستم ببينم نظر بقيه چيه در موردش و هدفم هم صرفا اين بود كه محبوب بشم توي انجمن
    ٦-شهردار
    ٧-متوسط توضيح اينكه دوستاي من اكثرا از دوتا يك بازي ميكردن و اومدن دوتا٢ حتي چنتاشون از ٨ سالگي بازي ميكردن نه مثل من سه سال خب من بين اونا حد وسطم از خيليا كمتر بلدم خودمم نظرم همينه و
    ٨-روآمر: دنبال ميكنه و كار حريفو ميسازه كسي هم نميفهمه يوهو هاهاهاهاها
    ٩-از زندگيتون نهايت استفاده رو بكنيد مثل من نباشيد و دنبال خواسته ها و علايقتون بريد
    ١٠-بدون شك ١
    استاد لطفا با ارفاق صحيح كنيد من بابام مريضه مجبور بودم داريش كنم تو رو خدا نيم نمره

Audrey Hepburn

18. 5 کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-03-2018),Mahdi-Void (01-03-2018),Milad._.R (01-03-2018),reza2h (01-03-2018),Sharingan (01-03-2018)

19. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5019
    یوزرنیم استیم
    rf418
    شرمنده نديدم وگرنه زودتر جواب ميدادم
    ١-اول از همه تكيزو حذف ميكردم D: بعدشم شايد گيمو توسعه ميدادمو يه مپ ديگه ميزدم قانوني نميخواست خوبه همينجوري با همه ي مشكلاتش متفاوت نسبت به قبل ميشه هر دفعه
    ٢-البته اگه بخوايم اكثرو در نظر بگيريم تك به تك صد درصد اسپكتره كه اصلا براي تك به تك ساخته شده ولي خب اونم از بعضيا ميخوره
    ٣-كومبو به حركتي ميگند كه طي اون دو يا چند هيروي هماهنگ ميتونند توي لين يا تيم فايت ها مثل يك تركيب عمل كنند و تيم يا هيروي حريفو كله كنند براي مثال كومبوي ليچ وويد يا وويد اينوكر خيلي جواب ميده يا كونكا تايد هانتر يا مگنوس اسون و توي لين هم كومبوي فانتم آمني نايت مثلا خيلي خوبه يا دوتا استان دار يا سند كينگ جاگرنات و...
    ٤-خب اينا موقعيت هاي مختلفه ولي احتمالا ميشينم يه گوشه كار خودمو ميكنم كاري به كسيم ندارم
    ٥-هيجان داشتم بيشتر ميخواستم ببينم نظر بقيه چيه در موردش و هدفم هم صرفا اين بود كه محبوب بشم توي انجمن
    ٦-شهردار
    ٧-متوسط توضيح اينكه دوستاي من اكثرا از دوتا يك بازي ميكردن و اومدن دوتا٢ حتي چنتاشون از ٨ سالگي بازي ميكردن نه مثل من سه سال خب من بين اونا حد وسطم از خيليا كمتر بلدم خودمم نظرم همينه و
    ٨-روآمر: دنبال ميكنه و كار حريفو ميسازه كسي هم نميفهمه يوهو هاهاهاهاها
    ٩-از زندگيتون نهايت استفاده رو بكنيد مثل من نباشيد و دنبال خواسته ها و علايقتون بريد
    ١٠-بدون شك ١
    استاد لطفا با ارفاق صحيح كنيد من بابام مريضه مجبور بودم داريش كنم تو رو خدا نيم نمره
    حتما در نظر میگیرم .......
    فقط سوال 3- منظورم ایتم های combo مثل Ethereal Blade و Dagon یا Daedalus و Satanic یا Crimson Guard و Blade Mail و......

20. 2 کاربر مقابل از reza2h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (01-03-2018),samdeloges (01-03-2018)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین