دوستان لطفا نظر بدین

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6737
    یوزرنیم استیم
    miladxtra73

دوستان لطفا نظر بدین

سلام رفقا آقا من امروز از یه سایتی اکانت ارجینال کانتر رو خریدم و موقع سفارش مشخصات اکانت استیمم رو گذاشتم براش که خودش میزون کنه برام
    استیم گارده موبایلم رو خاموش کردم ولی استیم گارده جیمیلم تیکش نرفت نمیدونم هم چرا ...
    موقع ثبت سفارش نوشته بود تحویل بین یک ساعت تا سه ساعت,حالا من به پشتیبان هم نامه زدم که چند ساعت طول میکشه؟ (میخواستم بدونم هستن یا نه) ادمین جیمیل میزنه که چرا سوال الکی میپرسی در صورتی که اسم پشتیبان سایت سپیده بود ادمین سایت پسر بود جلوتر اگه خواستین معرفیش میکنم که بشناسینش
    کاری ندارم مثله اینکه استیم گاردم فعال بوده آقا جیمیل میزنه برام که سفارش شما رفت ته صف و 24 ساعت کاری طول میکشه تا رسیدگی بشه من بیست دقیقه بعد بهش جیمیل زدم که آقا جان استیم گارد غیر فعال شده
    لطفا بریز برام من تا شب اینترنت رایگان دارم میخوام دانلودش کنم کانتر رو ... جواب نداد

رفتم با پشتیبان سایت صحبت کردم اظهار بی اطلاعی کرد و گفت قوانین سایته و این حرفا منم گفتم شما اینماد هم نداری تو سایت من داستان رو پلیس امنیت سایبری میگم شاید بهتر کمکم کردن اونم سریع جبهه گرفت که آره منو تهدید میکنی منو از چت بلاکم کرد
    ادمینم یه جیمیل فرستاد که 2 راه داری یا میگی پشیمونم و ازین حرفا یا 14 روز کاریه دیگه پولت رو پس میدم کلا تهدید آمیز بود جیمیلش

با یکم جستجو شماره تماس ادمین رو دراوردم اسم و فامیل و سنش هم دارم

میتونم یه جوری با شکایت حالش رو بگیرم یا نه همش حرفه ؟؟؟؟؟

ممنون ازینکه وقتتون رو گذاشتین

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    اسم سایتو بزار ابرشون بره دیگه ای بی شرفا اینطوری کلاه برداری نکنن

3. کاربر مقابل از dark druid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

miladxtra (09-04-2018)

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    6453
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladxtra نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام رفقا آقا من امروز از یه سایتی اکانت ارجینال کانتر رو خریدم و موقع سفارش مشخصات اکانت استیمم رو گذاشتم براش که خودش میزون کنه برام
    استیم گارده موبایلم رو خاموش کردم ولی استیم گارده جیمیلم تیکش نرفت نمیدونم هم چرا ...
    موقع ثبت سفارش نوشته بود تحویل بین یک ساعت تا سه ساعت,حالا من به پشتیبان هم نامه زدم که چند ساعت طول میکشه؟ (میخواستم بدونم هستن یا نه) ادمین جیمیل میزنه که چرا سوال الکی میپرسی در صورتی که اسم پشتیبان سایت سپیده بود ادمین سایت پسر بود جلوتر اگه خواستین معرفیش میکنم که بشناسینش
    کاری ندارم مثله اینکه استیم گاردم فعال بوده آقا جیمیل میزنه برام که سفارش شما رفت ته صف و 24 ساعت کاری طول میکشه تا رسیدگی بشه من بیست دقیقه بعد بهش جیمیل زدم که آقا جان استیم گارد غیر فعال شده
    لطفا بریز برام من تا شب اینترنت رایگان دارم میخوام دانلودش کنم کانتر رو ... جواب نداد

رفتم با پشتیبان سایت صحبت کردم اظهار بی اطلاعی کرد و گفت قوانین سایته و این حرفا منم گفتم شما اینماد هم نداری تو سایت من داستان رو پلیس امنیت سایبری میگم شاید بهتر کمکم کردن اونم سریع جبهه گرفت که آره منو تهدید میکنی منو از چت بلاکم کرد
    ادمینم یه جیمیل فرستاد که 2 راه داری یا میگی پشیمونم و ازین حرفا یا 14 روز کاریه دیگه پولت رو پس میدم کلا تهدید آمیز بود جیمیلش

با یکم جستجو شماره تماس ادمین رو دراوردم اسم و فامیل و سنش هم دارم

میتونم یه جوری با شکایت حالش رو بگیرم یا نه همش حرفه ؟؟؟؟؟

ممنون ازینکه وقتتون رو گذاشتین

سلاام دوست عزیز .... بله اگر شکایت کنید قابل پیگیری هست.. توی قانون جرایم رایانه ای داریم :
    ماده741ـ هركس به طور غیرمجاز از سامانه های رایانه ای یا مخابراتی با ارتكاب اعمالی از قبیل وارد كردن، تغییر، محو، ایجاد یا متوقف كردن داده ها یا مختل كردن سامانه، وجه یا مـال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری تحصیل كند علاوه بر رد مال به صاحب آن به حبس از یك تا پنج سال یا جزای نقدی از بیست میلیون (20.000.000) ریال تا یكصد میلیون (100.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

اگر باهاش چت میکنی سعی کن توهین یا تهدید هم نکنی (البته اینکه بگی شکایت میکنم ازت تهدید حساب نمیشه)
    اگر مشخصاتش رو هم داری میتونی راحت ازش شکایت کنی... فقط باید ثابت کنی اینی که ازش سکایت کردی همینی هست که اینکار رو باهات کرده ...

موفق باشی

5. کاربر مقابل از Vanish_Q عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

miladxtra (09-04-2018)

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    من که میگم دوستانه حلش کن ازش پولتو بگیر .. شاید دیرتر پولتو بده ولی اینجوری که گفته میده شما یکم عجله کردی ...

شکایت توی این مملکت کار به جایی نمیبره ...

"I'm the beast of bedtime tales."

7. کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

miladxtra (09-04-2018)

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8706
    نه عجله نکن ولی فرصت الکب بهش نده.