گفتگو پیرامون مسابقات حرفه ای + اخبار - صفحه 13

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 31112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 147
  1. Top | #121

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    من انجمن واسم فیلتر بود الان با وی پی ان باز کردم اومدم
    حقیقتش از حذف شدن EG و OG ناراحت شدم دوست داشتم جفت تیم ها باشن یا حداقل به بازیهای بالا برسن
    و ازونطرف بازنشستگی برادر سومیل و Ceb ( و شاید حتی خود سومیل!) بیشتر دپرسم کرد.
    چقدر دوست داشتم لیکوئید و نیگما هم کنار این جمع تیما بودن

2. Top | #122

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    Train داره داخل استریم از دوتا ۲ صحبت میکنه میگه میخوام تیم بزنم خودم و rtz, fear, singisng, bulldog رو ببرم ti یا m0e_tv و amouranth رو coach بزارم )))) یعنی از اینجا تا خود کانادا پرانتز
    خیلی تیمای خوبی میشه زد
    مثلا تیم اوجی ساکسا یه رده از بقیشون پایینتره
    تاپسان هم بالا پایین زیاد داره

کلا هر تیمی بگردی به نظر حداقل یکی دوتا بازیکن پیدا میشه که سطحشون یه لول پایینتره از بقیه. اگه تیمی بشه تشکیل داد که تاپ پلیرهای هر پوزیشن اونجا باشن چیز نابی درمیاد
    Team error همچین حرکتی زد ولی پلیرای بهتر میتونست انتخاب کنه نمونش به جای Ramzee، آرتیزی میاوردن

3. Top | #123
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    خیلی تیمای خوبی میشه زد
    مثلا تیم اوجی ساکسا یه رده از بقیشون پایینتره
    تاپسان هم بالا پایین زیاد داره

کلا هر تیمی بگردی به نظر حداقل یکی دوتا بازیکن پیدا میشه که سطحشون یه لول پایینتره از بقیه. اگه تیمی بشه تشکیل داد که تاپ پلیرهای هر پوزیشن اونجا باشن چیز نابی درمیاد
    Team error همچین حرکتی زد ولی پلیرای بهتر میتونست انتخاب کنه نمونش به جای Ramzee، آرتیزی میاوردن
    نه بابا این شوخی می‌کرد
    در بحث بازی تیمی نمیشه همرو تاپ انتخاب کرد. الان مثلا داخل EG همه بازیکنا جزو بهترین‌های نقش خودشون در کل بازی هستند اما خب جزو ۱۲ تا شدند...از یک جایی به بعد نه فقط داخل دوتا بلکه هر بازی تیمی صحبت سر مدیریت و نظم و جو بین بازیکن‌ها خواهد بود.
    مثلا داخل فوتبال همین فصل پیش شما ببین chelsea با چه تیمی قهرمان champion league شد و بقیه تیم‌هایی که چند صد میلیون بیشتر از اونها ارزش بازیکنانشون بود کجا بودند. همه نگاه‌ها از سر احترام، بعد قهرمانی روی توخل سرمربی چلسی بود چون معلوم بود اون در بین همه نقشش بیشتر بوده
    حالا هم داخل دوتا شما Heen رو نگاه کن که با Liquid قهرمان ti7 شده، ti8 چهارم شده و حالا تا به اینجا حداقل با Secret مقام سومی ti10 رو کسب کرده...درحالیکه نقش coach رو داره. تیم هایی مثل EG و OG خودشون بهتر می‌دونن چی عامل زمین خوردنشون بوده که قطعا بنظر من نه saksa بوده و نه topson یا fly داخل EG...
    نظر من رو بخوای دلیل باخت این دو تیم بزرگ غرورشون هست. OG بازی اول magnus ورق رو برای تیم حریف برگردوند ولی بازی دوم اهمیتی ندادن بن نکردنش...EG هم بعد از بازی اول دیگه حناش رنگی نداشت اما تا بازی سوم از پذیرش این امر سر باز زدند...مگه آدم چقدر فرصت داره؟ در کل بیشترین آسیب رو اینجور مواقع بجای طرفداران خود بازیکنها میخورن که مدت هاست در حال آماده شدن بودند و برخیشون شاید این آخرین شانسشون در این دوره بوده و شاید به صلاحشون باشه با بازی خداحافظی کنند. بهترین کار واسه یک طرفدار الان حمایت تیم محبوبش در دوران سخت هست و یکم وقت آزاد برای تماشای ادامه مسابقات و لذت بردن از اون.
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (10-16-2021)

5. Top | #124

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    میدونم شوخی میکرد ولی ایدش همچین بد هم نبود.. درمورد EG قطعا تیمشو به خوبی تو نمیشناسم ولی درخصوص اینکه میگی خود بازیکنا بهتر از پلیرا میدونن چرا حذف شدن حرفت کاملا درسته

دلیل باخت او جی (ازونجایی که تمام بازی هاشون رو از ابتدای مرحله qualify و فینال با Tundra تا بازی دیروز دونه دونه دنبال میکردم) به نظر من هم سر غرورشون باختن
    و اینکه خیلی ها به اوجی به چشم یه تیم جادویی نگاه میکنن که چجوری 2 بار تی آی برده بقیه تیما یکی هم به زور بردن و تاپسان چند روز پیش نوشت Don't follow the meta, create it این حرفش تا حدی منطقیه منتها منظور تاپسان ازین حرف یعنی " خلاف جهت برو چون تو الگوی بقیه هستی"
    بازی دوم مقابل تیم Spirit که حیاتی ترین بازیشون بود اینوکر پیک کرد و با اینکه لین لوز داد فرست آیتم gleipnir زد و خلاصه خیلی حرکتای خودخواهانه ای زد این مدت که منجبر به یک سری باخت ها شد (به نظرم اگه منطقی پیک و بن میکردند اوجی حتی میتونست به عنوان تیم اول گروهش صعود کنه که کارش به براکت پایین و درموندگی نخوره)
    بازی مقابل تیم سکرت که دیگه اوج رسوندن خودخواهیو با پیک هارد ساپ Mars و Legion !
    مقایسه کنیم با تیمی مثل PSG که ساپورت های WW و Lion و Ogre اسپم میده یا تیمی مثل سیکرت که Venge, Enchan, ES اسپم میده.

اوجی جلو Tundra (توندرا تیمیه که 2 بار پی اس جی رو برده تو رقابت ها و از خیلی تیمای Ti قوی تر بود) هیروهاشون رو با دقت بن کرد و هیروهای منطقی مثل shadow demon, naix, thrall اینارو اسپم داد تو اون 5تا گیم تا تونست 3-2 ببره
    خلاصه حال بازیکنای هر دو تیم OG و EG بعد باخت داغون بود مگه مجبورن با شل گرفتن بازیا خودشونو به این روز بندازن...

6. Top | #125
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    امروز به @Sharingan گفتم که دوست دارم Spirit بیاد بالا و واقعا دمشون گرم عجب بازی کردن جلوی iG دست مریزاد

در اینجا می‌تونید مصاحبه Torontotokyo بازیکن پوزیشن ۲ این تیم با Dove رو پس از بازی با iG ببینید که من بخشی از اون رو نقل قول میکنم:

تورانتوتوکیو:
    نمی‌دونم چرا مردم ما رو دست کم گرفتند، ما در مسابقات Dotapit خوب عمل کردیم. شاید بازی‌های تمرینیمون رو با دیگر تیم‌ها نمی‌بینند؟ درکل ما همیشه معتقدیم که می‌تونیم هر تیمی رو شکست بدیم

پنهان کننده: پی‌نوشت
    در بین تیم‌های حاضر من که شخصا هیچ ترجیحی بر قهرمانی هیچ کدومشون ندارم. واقعا از بازی هر سه لذت می‌برم. قهرمانی LGD رو به خاطر Ame و داستان غم‌انگیز ti8 و اون سرزنش شدناش دوست دارم مخصوص که این دوره هم تیمی‌های سابقش جزو ۱۶ تا بودن و همچنین برد دوم faith_bian و y و از اونطرف هم برد Secret رو برای Matu که گفته بود بعد ti7 دعوت به دیدار نخست وزیرشون دعوت نشده و Jerax و Topson تونسته بودن ببیننش همچنین قهرمانی دوباره او و Puppey و همچنین از همه مهم‌تر اولین قهرمانی zai که واقعا خوشم میاد ازش و در نهایت دوست دارم Spirit قهرمان بشه چون تیم جوونی هستند و خیلی passionate هستند و به تنها چیزی که فکر میکنن دوتا بازی کردن و برد رقیبانشون هست و نه پول و مقام و همچنین اینکه underdog هم هستند و dark horse مسابقات به حساب میان و در کل داستان هیجان انگیزی میشه بردشون در ti10
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

7. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

reza (10-17-2021),Sharingan (10-17-2021)

8. Top | #126

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    screenshot  80  9qfn
    took the toilet seatI didn't write this anyway

9. 2 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (10-17-2021),Sharingan (10-17-2021)

10. Top | #127

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    team spirit اون ایزی گیم که اخر بازی ب اوجی گفتن خیلی غیر حرفه ای بود قطعا در سطح قهرمانی نیستن و احتمالا به سیکرت ببازن ولی حتی اگه برن فینال مطمئنا به PSG میبازن نه فقط بخاطر Ameبلکه بقیه بازیکناشون مثل NothingToSay اگه سبک بازیشو دقت کنید همش هیروهای AOE اسپم میده مثل Admiral, Death prophet, Leshrac کلا از اول کار تا الان 2 تا تک بازی لوز دادن

11. Top | #128
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza نمایش پست ها
    team spirit اون ایزی گیم که اخر بازی ب اوجی گفتن خیلی غیر حرفه ای بود قطعا در سطح قهرمانی نیستن و احتمالا به سیکرت ببازن ولی حتی اگه برن فینال مطمئنا به PSG میبازن نه فقط بخاطر Ameبلکه بقیه بازیکناشون مثل NothingToSay اگه سبک بازیشو دقت کنید همش هیروهای AOE اسپم میده مثل Admiral, Death prophet, Leshrac کلا از اول کار تا الان 2 تا تک بازی لوز دادن
    Ceb گفت که می‌دونم قصد بدی از این حرف نداشتن
    TT هم گفت که قصد بدی نداشته و اگر OG همچین چیزهایی تو all chat میگن رقیبانشون هم می‌تونن بگن

- جبران خلیل جبران

12. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

reza (10-17-2021)

13. Top | #129
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    ti10 تا به اینجا مثل ti8 شده. تیمی در فینال حضور داره که هیچکس خوابش رو هم نمی‌دید!
    چقدر فینال جذابی خواهد شد بازی این دو تیم با هم...من همونطور که کمی قبل گفتم اگر هر کدومشون ببرن خوشحال میشم و فقط اینجا هستم تا از دیدن بازیها لذت ببرم. واقعا دم این جوونها گرم خیلی پرشور و مشتاق هستند.

14. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

reza (10-17-2021),Sharingan (10-17-2021)

15. Top | #130

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    ti10 تا به اینجا مثل ti8 شده. تیمی در فینال حضور داره که هیچکس خوابش رو هم نمی‌دید!
    چقدر فینال جذابی خواهد شد بازی این دو تیم با هم...من همونطور که کمی قبل گفتم اگر هر کدومشون ببرن خوشحال میشم و فقط اینجا هستم تا از دیدن بازیها لذت ببرم. واقعا دم این جوونها گرم خیلی پرشور و مشتاق هستند.
    اجسام از آنچه شما در آینه میبینید به شما نزدیک ترند

16. 2 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (10-17-2021),reza (10-17-2021)

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 31112131415 آخرینآخرین