پرسش و پاسخ در مورد استیم - صفحه 88

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 88 از 127 نخستنخست ... 3878868788899098 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 1266
  1. Top | #871

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3596
    یوزرنیم استیم
    BehnamRohani
    اون 7gb رو هم دارم دانلود می کنم اون موقه 300mg رفته بود الان 100mg هست. راه دیگه ای نیست؟ من همه ی راه هارو انجام دادم. بازی رو آدرس دادم به استیم وقتی می رم تو بازی هم استیم رو نمیشناسه می گه با استیم بیا !!!!

اینم عکس
    attachmentphpattachmentid3651ampstc1

من روی ADD GAME کلیک کردم رو add non_steam game زدم بازی رو اوردم رو استیم فکر کردم درست میشه ولی انگار باید توی فولدره استیم باشه بازی و بازی هم استیم رو نمیشناسه اینم عکس.attachmentphpattachmentid3652ampstc1attachmentphpattachmentid3653ampstc1

نقل قول نوشته اصلی توسط ViViV نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من دوتا 2 رو از طریق استیم دانلود داشتم میکردم
    4 گیگ از 7.4 گیگش رفته بود بعدش منم گفتم کامپیوتر رو خاموش کنم برم دوباره میام میزنم بقیش بره
    منم بعد که دوباره روشن کردم رفتم بزنم از بقیه دانلود شه دیدم که 4 مگ پریده چیکار کنم عجب گیری افتادیما:smile101:
    فکر کنم بتونم جوابتو بدم که اون 4 گیگ کجا رفته
    1- توی فولدره استیمت هست
    2- توی تم پروری فایل ویندوز هست
    اما نمیدونم چرا اون دانلود شده هاتو نمیشناسه از اول دانلود می کنه
    . اگه توی تم پروری فایل هست برو کپیش کن بریز تو استیم شاید کار کنه.
    این جوری برو تو آدرس این :
    C:\Users\behnam\AppData\Roaming
    بعد اونجا یه فولدره مربوط به استیم پیدا کن فکر کنم دانلود اونجا باشه
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 2.jpg   1.jpg   54.jpg  
    GOD OF DOTA LOD

2. Top | #872

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3886
    یوزرنیم استیم
    123pudge321
    فک کنم فایلات ناقص دانلود شده
    وگرنه اگه اون کاری که گفتم رو کردی باید درست میشد:imtwitchingplz:

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmmid نمایش پست ها
    1- توی فولدره استیمت هست
    ن والا اصن AppData نبود که گفتی

اون 7gb رو هم دارم دانلود می کنم اون موقه 300mg رفته بود الان 100mg هست. راه دیگه ای نیست؟ من همه ی راه هارو انجام دادم. بازی رو آدرس دادم به استیم وقتی می رم تو بازی هم استیم رو نمیشناسه می گه با استیم بیا !!!!
    1-اگر بعد از اکسترکت کردن بازی با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند 001 و 002 و... روبه رو شدید:
    برای به هم وصل نمودن پارت های دانلودی از برنامه winrar استفاده نمایید. بدین صورت که بر روی اولین فایل ( فایل با پسوند .001 ) کلیک راست کرده و Open With را زده و سپس نرم افزر Winrar را انتخاب نمایید و در نهایت اکسترکت را بزنید .

2- خطای openall32 : اگر در حین اجرای بازی با این خطا مواجه شدید باید نرم افزار OpenAl را دریافت نموده و نصب کنید

3-اگر با خطای d3dx9 مواجه شدید باید جدیدترین نسخه دایرکت ایکس را نصب نمایید.

4-فایل های با پسوند DMG چگونه باز میشوند ؟ :
    این پسوند فایل Image یک CD در سیستم عاملهای کامپیوترهای Macintosh است. شما با استفاده از برنامه ISOBuster می توانید این فایل را باز کرده و محتوای ان را ببینید.یا اینکه این پسوند را برداشته و پسوند iso را جایگزین کرده و سپس با نرم افزار های "الترا ایزو" یا "پاور ایزو" آن را باز کنید.

5-چنان چه بعد از اکسترکت کردن فایل ها با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند r00,r02 ,... مواجه شدید برای به هم وصل نمودن پارت های دانلودی از برنامه winrar استفاده نمایید.بدین صورت که بر روی اولین فایل ( فایل با پسوند .r001 ) کلیک راست کرده و Open With را زده و سپس نرم افزر Winrar را انتخاب نمایید و در نهایت اکسترکت را بزنید .

6-چنانچه هنگام اکسترکت کردن فایل های دانلود با ارور CRC failed in "...". The file is corrupt رو به رو شدید :
    6-1-فایل مورد نظر را بار دیگر دانلود کنید
    6-2-بر روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Extract to و در پنجره باز شده تیک گزینه Keep Broken ... را بزنید

7-فایل های با پسوند bin نوعی ایمیج میباشند که برای بازی کردن این فایل ها میتوانید از نرم افزار Virtual CloneDrive استفاده کنید.

8-چنان چه در هنگام اجرای بازی با ارور orginal disk not found. please
    sure the orginal disk is inserted into a drive مواجه شدید از کرک موجو در فایل دانلودی استفاده کنید.کرک را در محل نصب بازی کپی کنید.

9-چنان چه با ارور xlive.dll رو به رو شدید نرم افزار windows live را دانلود و نصب کنید.

10-چنان چه هنگام دانلود کردن یک فایل با ارور 503 Service Temporarily Unavailable مواجه شدید : تعداد دانلود همزمان شما از میهن دانلود بیش از حد مجاز میباشد .ابتدا دانلود های قبلی خود را تکمیل کنید و سپس به دانلود لینکی که این ارور را داده است بپردازید .

11-چنان چه هنگام اجاری بازی با ارور c++ مواجه شدید نرم افزار سیستمی Microsoft Visual C++ Runtime
    را نصب کنید .

12-فایل های با پسوند arc پسوند یک نوع فایل فشرده میباشد که با نرم افزار WinAce قابل اجرا میباشند.

13-فایل های با پسوند mdf دارای یک فایل همراه با پسوند mds هستند.این فایل های مربوط به ایمیج میشود. این ایمیج مربوط به برنامه Alcohol 120% است.پیشنهاد میشود از برنامه Daemon Tools برای باز کردن و اجرا کردن این نوع ایمیج استفاده کنید.

14-در صورت برخورد با ارور CRC Faild ، فایل ها را با Winrar باز کرده و Alt+R زده تا فایل ها Repair شوند.همه فایل ها 5% ریکاوری دارند.

16. برای رایت کردن بازی ها بر روی دی وی دی ، ابتدا محتویات فایل ایزو را با نرم افزار معرفی شده در یک پوشه ی دلخواه کپی کرده و در نهایت بازی نرم افزار Nero یا الکل 120 % اقدام به رایت آن نمایید .

ببین میتونی با کمک به این کاری کنی:smile17:
    ...یعنی هیچ وقت نذارید یه کامپیوتر بفهمه که عجله دارید...

3. Top | #873

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3596
    یوزرنیم استیم
    BehnamRohani
    فک کنم فایلات ناقص دانلود شده
    وگرنه اگه اون کاری که گفتم رو کردی باید درست میشد

1- توی فولدره استیمت هست
    ن والا اصن AppData نبود که گف
    داداش appdata مخفی هست باید آدرس رو تو کادر بنویسی اینم عکس برای راهنمایی
    1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg
    1-اگر بعد از اکسترکت کردن بازی با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند 001 و 002 و... روبه رو شدید:
    برای به هم وصل نمودن پارت های دانلودی از برنامه winrar استفاده نمایید. بدین صورت که بر روی اولین فایل ( فایل با پسوند .001 ) کلیک راست کرده و Open With را زده و سپس نرم افزر Winrar را انتخاب نمایید و در نهایت اکسترکت را بزنید .

2- خطای openall32 : اگر در حین اجرای بازی با این خطا مواجه شدید باید نرم افزار OpenAl را دریافت نموده و نصب کنید

3-اگر با خطای d3dx9 مواجه شدید باید جدیدترین نسخه دایرکت ایکس را نصب نمایید.

4-فایل های با پسوند DMG چگونه باز میشوند ؟ :
    این پسوند فایل Image یک CD در سیستم عاملهای کامپیوترهای Macintosh است. شما با استفاده از برنامه ISOBuster می توانید این فایل را باز کرده و محتوای ان را ببینید.یا اینکه این پسوند را برداشته و پسوند iso را جایگزین کرده و سپس با نرم افزار های "الترا ایزو" یا "پاور ایزو" آن را باز کنید.

5-چنان چه بعد از اکسترکت کردن فایل ها با تعداد زیادی از فایل های ناشناخته با پسوند r00,r02 ,... مواجه شدید برای به هم وصل نمودن پارت های دانلودی از برنامه winrar استفاده نمایید.بدین صورت که بر روی اولین فایل ( فایل با پسوند .r001 ) کلیک راست کرده و Open With را زده و سپس نرم افزر Winrar را انتخاب نمایید و در نهایت اکسترکت را بزنید .

6-چنانچه هنگام اکسترکت کردن فایل های دانلود با ارور CRC failed in "...". The file is corrupt رو به رو شدید :
    6-1-فایل مورد نظر را بار دیگر دانلود کنید
    6-2-بر روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Extract to و در پنجره باز شده تیک گزینه Keep Broken ... را بزنید

7-فایل های با پسوند bin نوعی ایمیج میباشند که برای بازی کردن این فایل ها میتوانید از نرم افزار Virtual CloneDrive استفاده کنید.

8-چنان چه در هنگام اجرای بازی با ارور orginal disk not found. please
    sure the orginal disk is inserted into a drive مواجه شدید از کرک موجو در فایل دانلودی استفاده کنید.کرک را در محل نصب بازی کپی کنید.

9-چنان چه با ارور xlive.dll رو به رو شدید نرم افزار windows live را دانلود و نصب کنید.

10-چنان چه هنگام دانلود کردن یک فایل با ارور 503 Service Temporarily Unavailable مواجه شدید : تعداد دانلود همزمان شما از میهن دانلود بیش از حد مجاز میباشد .ابتدا دانلود های قبلی خود را تکمیل کنید و سپس به دانلود لینکی که این ارور را داده است بپردازید .

11-چنان چه هنگام اجاری بازی با ارور c++ مواجه شدید نرم افزار سیستمی Microsoft Visual C++ Runtime
    را نصب کنید .

12-فایل های با پسوند arc پسوند یک نوع فایل فشرده میباشد که با نرم افزار WinAce قابل اجرا میباشند.

13-فایل های با پسوند mdf دارای یک فایل همراه با پسوند mds هستند.این فایل های مربوط به ایمیج میشود. این ایمیج مربوط به برنامه Alcohol 120% است.پیشنهاد میشود از برنامه Daemon Tools برای باز کردن و اجرا کردن این نوع ایمیج استفاده کنید.

14-در صورت برخورد با ارور CRC Faild ، فایل ها را با Winrar باز کرده و Alt+R زده تا فایل ها Repair شوند.همه فایل ها 5% ریکاوری دارند.

16. برای رایت کردن بازی ها بر روی دی وی دی ، ابتدا محتویات فایل ایزو را با نرم افزار معرفی شده در یک پوشه ی دلخواه کپی کرده و در نهایت بازی نرم افزار Nero یا الکل 120 % اقدام به رایت آن نمایید .

ببین میتونی با کمک به این کاری کنی
    منظوره منو نفهمیدی من می گم از هر طریقی نمی تونم تو میری واس من کد dll و cpp میاری؟ من اینارو خیلی قبل تر امتحان کردم اصلا راه نداره. نمی دونم چیکار کنم اون اوله ارور می داد 3 روز رفتم تو اینترنت گشتم فایل رو دانلود کردم درست شد حالا یه ارور تازه میده . گیج شدم خیلی.
    یه کی بیاد کمک کنه مدیره انجمنی مدیره سایتی
    GOD OF DOTA LOD

4. Top | #874

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    3596
    یوزرنیم استیم
    BehnamRohani
    آها راستی اگه توی appdata ( آپ دیتا ) فولدری به نام استیم نبود توی فولدر های دیگه هست بگردی پیدا می کنی.
    GOD OF DOTA LOD

5. Top | #875

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    3764
    یوزرنیم استیم
    The.NightMayor
    دوستان برای خرید Steam card جای مطمینی میشناسین ؟

6. Top | #876

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    793
    یوزرنیم استیم
    Rєzα ƘιƖƖєя
    سلام اگه میشه بهترین سایت کاهش پینگ مناسب دوتا2 رو معرفی کنید

من خودم از وای فای استفاده میکنم مشکلی نداره؟ (از کابل لن استفاده نمیکنم)
    ویرایش توسط H.e.x : 06-16-2015 در ساعت 09:46 AM

7. Top | #877

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    خیر مشکلی نداره که از وای فای استفاده میکتی (مثل خود من) بهترین سایت پینگ رو هم به یوزر legendery پیام بده بهت میگه کجاست،موفق باشی .
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

8. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H.e.x (06-16-2015)

9. Top | #878

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2161
    یوزرنیم استیم
    147638966
    یه سایت مطمئن که استیم والت 5 دلاری میفروشه معرفی کنید
    ممنون
    دلــم « آرامـــش » وارونــه مــی خــواهــد !
    شُ م ا ر ا

Steam ID : Benykhan1998
    Nick Name : BenyKhan
    ID Number : 238142159

10. Top | #879

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    2325
    یوزرنیم استیم
    single6661
    نقل قول نوشته اصلی توسط BenyKhan نمایش پست ها
    یه سایت مطمئن که استیم والت 5 دلاری میفروشه معرفی کنید
    ممنون
    ای خدا.به خدا Wallet code زیر $20 وجود نداره اون شارژ مستقیم هست.
    One Shot One Kill No Luck All Skill

11. Top | #880

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2161
    یوزرنیم استیم
    147638966
    نقل قول نوشته اصلی توسط UnHoLy666 نمایش پست ها
    ای خدا.به خدا Wallet code زیر $20 وجود نداره اون شارژ مستقیم هست.

اگه میدونستم که نمیگفتم !!!!
    ممنون از راهنماییت
    دلــم « آرامـــش » وارونــه مــی خــواهــد !
    شُ م ا ر ا

Steam ID : Benykhan1998
    Nick Name : BenyKhan
    ID Number : 238142159

صفحه 88 از 127 نخستنخست ... 3878868788899098 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع