انتقادات و پیشنهادات مسابقات دوستانه بخش دوتا 2 - صفحه 4

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: dAb هر هفته پنجشنبه ها در چه ساعتی برگزار شود؟

رأی دهندگان
8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ساعت 2 بعد از ظهر

0 0%
  • ساعت 4 بعد از ظهر

0 0%
  • ساعت 5 بعد از ظهر

0 0%
  • ساعت 7 شب

4 50.00%
  • ساعت 8 شب

2 25.00%
  • ساعت 9 و بعد از آن

4 50.00%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 45
  1. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    255
    یوزرنیم استیم
    arash-sdt
    من فقط یک پیشنهاد دارم اونم اینه که اسم دوستانه رو از روی این مسابقات بردارید

من کلا 2 دفعه بیشتر نبودم، یکی امروز یکی هم قبل از این سری جدیدش، حالا بهانه های اینترنت و ... که بماند، بعد از کلی منتظر موندن برای این که 10 نفر پیدا شن بازی شروع شه، وسط بازی یکی یه چیزی می پرونه خیلی راحت دعوا می شه

2. Top | #32
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من فقط یک پیشنهاد دارم اونم اینه که اسم دوستانه رو از روی این مسابقات بردارید

من کلا 2 دفعه بیشتر نبودم، یکی امروز یکی هم قبل از این سری جدیدش، حالا بهانه های اینترنت و ... که بماند، بعد از کلی منتظر موندن برای این که 10 نفر پیدا شن بازی شروع شه، وسط بازی یکی یه چیزی می پرونه خیلی راحت دعوا می شه
    کلی منتظر بودن که عزیز لابی از 8:10 دقیقه آماده هست شما اگر درست گفته باشم 8:20 دقیقه تو لابی بودید یعنی همینجوریش باید 10 دقیقه صبر میکردید تا بازی شروع بشه...

اما خب ساعت 8:30 ما 8 نفر بودیم که بعد حتی 11 تا هم شدیم یکی از بچه ها از بیرون بازی رو میدید این هم تنها دلیلش این هست بعضیا ساعت 8 بازیشون تموم میشه دوباره میخوان تا 8:30 یک دست دیگه بازی کنند.

این هم یکی یک چیزی میپرونه تو بازی دیگه دست ما بسته هست چون کاریش نمیتونیم کنیم و این به آدمش بستگی داره اما خب میتونیم در صورت اعتراض بقیه اون بازیکن یا فرد خاطی رو بن کنیم !

اما این یک چیز طبیعی هست و همیشه در دوتا بوده که فلانی چرا اونجا رفتی چرا اون کار رو کردی و...

ما هم همیشه dAb هامون خوب بوده اتفاقا امشب جای افتخار داره چرا که من علی رغم اینکه تاپیک بازی رو ساعت 7 زدم باز ساعت 8:35 دقیقه ما 11 نفر بودیم  !
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. Top | #33
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    دوستان با توجه به اینکه از این به بعد قرار شد dAb به صورت هفتگی برگزار شود در نظرسنجی شرکت کرده و به روزی که با آن موافق هستید رٱی دهید.

توجه داشته باشید وضعیت انتخاب چندگانه فعال است و میتونید بیش از یک انتخاب داشته باشید.

بعد از مشخص شدن روز به سراغ ساعت بازیها خواهیم رفت...
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

4. Top | #34
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    خب دوستان آراء 2 روز پنجشنبه و جمعه مساوی هست خب ما هم با توجه اینکه جمعه شب زمان آمادگی برای آغاز هفته جدید است بازیها را هر هفته پنجشنبه قرار میدهیم.

در نظرسنجی ساعت بازیها شرکت کنید. (انتخاب چند گانه فعال است.)

---------------------------

خوم به خاطر امین 9 و بعد از آن زدم

- جبران خلیل جبران

5. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin-Wanted (02-18-2013)

6. Top | #35
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    تصویب شد !

از این به بعد dAb هر هفته پنجشنبه ها ساعت 9 شب برگزار خواهد شد.

لطفا لطفا و خواهشا تاپیک ----->
    قوانین مسابقات دوستانه بخش دوتا 2 <----- را بخوانید.

سپاس
    ـ

- جبران خلیل جبران

7. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    همیشه در dab بحث بالانس وجود داشته محمد ، و همینطور هم که خودت میدونی اگر تیمی بازیکناش خیلی قوی تر از تیم دیگه باشه بازیکنای دیگه لذتی نمیبرن و از طرفی که بازی ها هم دوستانه هستش باعث نارضایتی میشه

پس اگر افرادی که اون روز می خوان شرکت کنن و اعلام حضور بشه و هر کس رول خودش رو بگه برای کاپیتان راحتر هستش که بتونه انتخاب کنه و بازی های بهتر انجام بشه

8. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (06-13-2016)

9. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    هیچوقت نمیشه بالانس رو توی dab بوجود آورد به نظرم بهتره سطح رنک 4k با 4k . و همینطور 5k با 5k و 3k با 3k ,و 2k با 2k
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

10. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    کاملا رد میشه ! اگر اینقدر برات رنک و سطح مهمه بهتره بازی نکنی و بری رنک خودت رو انجام بدی . من میگم بالانس ، مثلا ater یا علی یا محمد یا پوریا یا .... اینا که سطح بازیشون خوبه تقسیم بشن نه اینکه همشون بیفتن توی یه تیم . بنده خدایی که 2k هست گناهش چیه ؟ من سطحم 1k هستش و می خوام با 5k ها هم بازی کنم توی dab ، والله

11. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

TheNiGhTwOLFs (06-13-2016)

12. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    5074
    یوزرنیم استیم
    DD4.DanGERs
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ai69 نمایش پست ها
    کاملا رد میشه ! اگر اینقدر برات رنک و سطح مهمه بهتره بازی نکنی و بری رنک خودت رو انجام بدی . من میگم بالانس ، مثلا ater یا علی یا محمد یا پوریا یا .... اینا که سطح بازیشون خوبه تقسیم بشن نه اینکه همشون بیفتن توی یه تیم . بنده خدایی که 2k هست گناهش چیه ؟ من سطحم 1k هستش و می خوام با 5k ها هم بازی کنم توی dab ، والله
    بهتر نیست از قبل تیم بندی بشن ک با نظم تر و بدون مشکل بازی کنن برا سطح بازیا هم میتونن کاپیتانا یه دونه مچ ایدی از بازی کنا بگیرن یا کلا به دوتا باف سر بزنن.{فقط نظرمو گفتم:d

13. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
    دلیلی به این همه جبه گیری نیست رفیق! یه پیشنهاد بود فقط. توی بازی های ماه رمضان پارسال خیلی ها اینو گفتن که بهتره هر کسی با سطح خودش بازی کنه نه کسی بیاد برای blood seeker آیتم blood stone رو به عنوان اولین آیتم ببنده.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین