بحث و گفتگو در مورد بازیهای دوستانه دوتا 2 - dAb - صفحه 23

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 23 از 41 نخستنخست ... 13212223242533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 409
  1. Top | #221
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABNightmare نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بالاخره هیچکی نمی تونه بگه همه هیروهارو فوله . هر بازیکنی یه تعداد هیرو رو خوب می تونه بازی کنه و بازی کرده . یک cap خوب باید یکی از اون هیروهارو اون role خاص رو پیک بده و همچنین تا حدودی با حریفم آشنا باشه هیروهای مورد انتظار اونارو بن کنه . مثلا من که role: solo - roamer - durable offlane اصلا بلد نیستم و شاید کلا 1 یا 2 بار یکی از هیروهای این role رو مثلا tidehuner رو شاید بازی کرده باشم ولی در حد آشنایی ، مجبور نباشم pick بدم در حالی که مثلا می تونم توی role mid یا carry و یه سری هیرو بهتر ظاهر بشم و تیم رو به سمت برد ببرم .
    به نظر من توی بازی های cm ، سطح cap خیلی باید بالا باشه و خیلی اهمیت داره . بازی بقیه بازیکن ها هم خیلی به pick و ban ربط داره . چه بسا بهترین بازیکن ها مجبور شدن بدترین هیرویی که می تونن بازی بکنن برای pick غلط cap بازی کنن.
    چرا من تو سطح زیر 5.5k حتی 5499 تمام هیروها رو برات بازی میکنم!

یک cap خوب وقتی میدونه برای شما چی پیک بده که با شما حداقل 4 5 دست بازی کرده باشه برادر. انتظار بیجا داریا :دی

بله درسته توی cm فقط و فقط skill بازیکن مهمه. مگر در سطح های کلان که شامل تیم های 1 تا 5 فعلی میشه نه حتی 10 تا اول. اونجا draft خیلی مؤثره و به تیم advantage میده

هیچ راهی نداریم invoker بتونه جلوی tinker 22 تا deny کنه یا sf از alche کیل بگیره نمیگم فلانم اما خب نمیشه انکار کرد اتفاق نیوفتاده حالا فشار اینجاست این بازیهارو ببازی تو dAb خخخ

2. Top | #222

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3257
    یوزرنیم استیم
    AB_Nightmare
    باخت اگه از سر gg بودن تیم مقابل باشه زورنداره ، ولی وقتی support بلد نیست اسکیل بزنه و 1 واردم توی جیبش نداره اصلا معلوم نیست کجای مپه از اونورم کری تیم AM داره Haras میشه و تا مین 10 بازی بوت هم نداره و lh نزده ، اونوقت زور داره .

"I'm the beast of bedtime tales."

3. 2 کاربر مقابل از ABNightmare عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (06-25-2016),[DR.[mmL (06-25-2016)

4. Top | #223
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    والا منم مثل اینا بودم. یادم نمیره چه روزایی بود میرفتم fairplay یا ipg همینجوری تو روم میموندم میموندم تا بلکن یکی منو واسه تیمش بکشه بریم بازی!
    یکسری روزا که اصلا 2 ساعت هم مینشستی کسی بازیت نمیداد! حتی اگر 11 نفر هم بودن باز نفر آخر منو نمیکشدن چون هیچ سابقه ای تو روم نداشتم. بعدا یکروز بهم cm دادن جلو 2 تا بازیکن شاخ حال حاضر ایران هم بازی کردم چقدر هم تحقیرم کردن و باختیم

تو اون لحظه تمام افتخار من این بود با فلانی یک دست بازی کردم! من اما همیشه در حال پیشرفت بودم. اولین باری که در سطح خیلی بالا بازی کردم به لطف دوستم masoud kael بود که اصلا اون موقع دوتا 2 رنک نداشت و مسعود اون موقع smurf میکرد! 3 4 تا بازی باهاش میرفتی بعد گیم 4 و 5 میوفتادی گیم 1 تاپ واچ!
    رفتیم بازی من با bh تا دقیقه 15 یا 20 طرفای 20 بار مردم! maelk award kappa :دی مسعودم اعصابش خورد شد و دیگه بازی نکردیم. بعد از اون موقع رنک 6k ده تا هم نبود خخخ اما مسعود 5.2 زد

اینا واسه این بود اونایی که میخونن بدونن منم یکروزی مثل خیلیاتون فحش خوردم سر بازی تا به اینجا رسیدم که داد بزنم سر کسی، یا از سطح دیگران شکایت کنم و بگم پایین هست! تو گیم نت یکی گفت من با تو منچ هم شرطی بازی میکنم! خیلی بهم برخورد! الان صداش در نمیاد خخخ عملا و رسما با قید سند سر زندگیش بازی میکنم
    همیشه در حال پیشرفت باشید. والله از اینکه من بیام لابی بزنم cm بزارم به خدا هیچی در نمیاد. تمام سعیم بر این بوده دیگران پیشرفت کنن اما همش به عنوان شعار فلمداد شده این حرفام...من 80% بازیمو از watch دارم. بازیها رو سر سری نگاه نکنید خیلی توش نکته داره!

5. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (06-25-2016)

6. Top | #224

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    والا منم مثل اینا بودم. یادم نمیره چه روزایی بود میرفتم fairplay یا ipg همینجوری تو روم میموندم میموندم تا بلکن یکی منو واسه تیمش بکشه بریم بازی!
    یکسری روزا که اصلا 2 ساعت هم مینشستی کسی بازیت نمیداد! حتی اگر 11 نفر هم بودن باز نفر آخر منو نمیکشدن چون هیچ سابقه ای تو روم نداشتم. بعدا یکروز بهم cm دادن جلو 2 تا بازیکن شاخ حال حاضر ایران هم بازی کردم چقدر هم تحقیرم کردن و باختیم

تو اون لحظه تمام افتخار من این بود با فلانی یک دست بازی کردم! من اما همیشه در حال پیشرفت بودم. اولین باری که در سطح خیلی بالا بازی کردم به لطف دوستم masoud kael بود که اصلا اون موقع دوتا 2 رنک نداشت و مسعود اون موقع smurf میکرد! 3 4 تا بازی باهاش میرفتی بعد گیم 4 و 5 میوفتادی گیم 1 تاپ واچ!
    رفتیم بازی من با bh تا دقیقه 15 یا 20 طرفای 20 بار مردم! maelk award kappa :دی مسعودم اعصابش خورد شد و دیگه بازی نکردیم. بعد از اون موقع رنک 6k ده تا هم نبود خخخ اما مسعود 5.2 زد

اینا واسه این بود اونایی که میخونن بدونن منم یکروزی مثل خیلیاتون فحش خوردم سر بازی تا به اینجا رسیدم که داد بزنم سر کسی، یا از سطح دیگران شکایت کنم و بگم پایین هست! تو گیم نت یکی گفت من با تو منچ هم شرطی بازی میکنم! خیلی بهم برخورد! الان صداش در نمیاد خخخ عملا و رسما با قید سند سر زندگیش بازی میکنم
    همیشه در حال پیشرفت باشید. والله از اینکه من بیام لابی بزنم cm بزارم به خدا هیچی در نمیاد. تمام سعیم بر این بوده دیگران پیشرفت کنن اما همش به عنوان شعار فلمداد شده این حرفام...من 80% بازیمو از watch دارم. بازیها رو سر سری نگاه نکنید خیلی توش نکته داره!
    توی دوتا 1 هیچوقت اولین cm که رفتمو یادم نمیره ( فکر کنم حدود 5 یا 6سال پیش بود ) . اون موقع هیچ آشنایی با cm نداشتم وقتی من silencer افتادم offlane همش تعجب میکردم چرا کسی نمیاد تو لاین کمکم کنه آخرم تا بازی استارت خورد سریع کشتنم بازی به خاطر من rmk شد منو انداختن بیرون
    1891 01450728361

7. Top | #225

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4790
    یوزرنیم استیم
    HiHi
    تو گیمنت ما دو دسته نوبا بودن و پرو ها
    من تو دسته نوبا خوف بودم اونموقع کری بم مبدادن یا مید
    کلا من هیچوقت نوب سگ نبودم یعنی قبل اینکه بازی رو شروع کنم خیلی نگاه کرده بودم و پایه و اساس بازی رو میدونستم اما اولین CM من Omni مید بود جلو SK هیچوقتم یادم نمیر یادش بخیر
    [
    SIGPIC][/SIGPIC]

8. کاربر مقابل از Ecsprt عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_W_Z_2 (06-26-2016)

9. Top | #226
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    دوستان منظور از اینکه بهم cm دادن یعنی crystal maiden دادن :دی captains mode که نمیدن میبرن خخخ

خوبه که میاین تجربه هاتون رو میگید

10. Top | #227

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4129
    Match 2145013241 - Overview - DOTABUFF - Dota 2 Stats من اولین CM این بود خخخخ

11. Top | #228

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4790
    یوزرنیم استیم
    HiHi
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    دوستان منظور از اینکه بهم cm دادن یعنی crystal maiden دادن :دی captains mode که نمیدن میبرن خخخ

خوبه که میاین تجربه هاتون رو میگید
    متوجه شدم البته اون رفیقمون بحثو شروع کرد منم ادامه دادم
    [
    SIGPIC][/SIGPIC]

12. کاربر مقابل از Ecsprt عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_W_Z_2 (06-26-2016)

13. Top | #229

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    من خودم اولایی که بازی میکردم دقیقا همینطوری بودم اما حدودا از 2 سال پیش (از ti4 حدودا) تورنومنت های بزرگ رو هر وقت گیمی داشت برگزار میشد امکان نداشت از دست بدم و اونقدر گیم نگاه کردم و بازی کردن player های درجه 1 دنیا رو دیدم الان بازیم واقعا بهتر شده طوری که 2 سال ناامید نشدم و mmr 0.5k رو رسوندم به 4k با اینکه زیاد رنک بازی نمیکنم (هفته ای 4-5 تا)
    توصیه من به همه کسایی که میخوان پیشرفت کنن اینه که بازی کردن player های بزرگ رو ببینید

14. 3 کاربر مقابل از The Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (06-26-2016),Mohammad_ai69 (06-26-2016),Viper (06-26-2016)

15. Top | #230

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    390
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Viper نمایش پست ها
    من خودم اولایی که بازی میکردم دقیقا همینطوری بودم اما حدودا از 2 سال پیش (از ti4 حدودا) تورنومنت های بزرگ رو هر وقت گیمی داشت برگزار میشد امکان نداشت از دست بدم و اونقدر گیم نگاه کردم و بازی کردن player های درجه 1 دنیا رو دیدم الان بازیم واقعا بهتر شده طوری که 2 سال ناامید نشدم و mmr 0.5k رو رسوندم به 4k با اینکه زیاد رنک بازی نمیکنم (هفته ای 4-5 تا)
    توصیه من به همه کسایی که میخوان پیشرفت کنن اینه که بازی کردن player های بزرگ رو ببینید
    میشه لینک دوتاباف ایدیتون بدید تا ما هم از تجربه های شما استفاده کنیم ؟

16. کاربر مقابل از Mohammad_ai69 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

The Viper (06-26-2016)

صفحه 23 از 41 نخستنخست ... 13212223242533 ... آخرینآخرین