رفع مشکل دانلود ریپلی در دوتا 2 - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin-h نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام
    ممنون بابت جواب ولی این سایتی که معرفی کردید خیلی کند عه
    وقتی match id رو میزنم میگه Failed to get match data، بعد ازچیندین و چندین بار تلاش های مجدد بالاخره مچ رو اورد حالا هم دوتا اون مچ رو نشون میده ولی باز نمیکنه،از کنسول هم امتحان کردم بازم فرقی نکرد
    لاگین کردنی هم توی قسمت recent matches یه سری گیم های بی ربط رو میاره
    کندی این سایت برای من اوایل زیاد پیش میومد ولی جدیدا اینطور نیست، برای شما هم شاید یه مدت بگذره درست شه ولی برا من الان سریع کار میکنه مگه اینکه ریپلی خیلی قدیمی باشه.
    اگه ریپلی مال قبل از 1 ماه پیش باشه معمولا نمیاره ولی اگه ریپلی تازست و بار اول نمیاره یه چند بار امتحان کنید بعدش میاره (برا خودم زیاد پیش اومده) یه حالت دیگه هم هست که ریپلی از سمت ولو قابل دسترسی نباشه، مثل وقتی که بازی رو که تموم میکنید اگه بخواید بلافاصله بعد بازی دانلد کنید دانلد نمیشه (چه از خود دوتا2 و چه از اون سایت) معمولا چند دقیقه تا چند ساعت از بازی باید بگذره تا ریپلی قابل دانلد یا پارز کردن بشه.

تو او سایت هم توی Recent match اگه گیم های خیلی قدیمی نشون میده میتونه بخاطر یا این باشه که گزینه ...allow third party websites to use info (یه گزینه مشابه این) تو تنضیمات دوتا 2 یه مدتی غیر فعال بوده باشه و تو اون مدت هرچی بازی کردید تو اون سایت ثبت نشده.... دلیل دیگشم میتونه به خاطر شلوغ شدن api خود valve باشه که جدیدا زیاد پیش میاد تو خود بازی هم مینویسه connecting to game coordinator معمولا اینجوری شدنی بازی ها ثبت نمیشن و تو بازی هم اگه ایتمی برنده بشید یا رمپیجی بگیرید یا مدالی بگیرید ثبت نمیشه تا اینکه سرورا فیکس شن که اینم بعد یه چند دقیقه یا ساعت درست میشه.

2. 2 کاربر مقابل از Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amin-h (03-22-2018),FCB (03-21-2018)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12