پرسش وپاسخ + انتقادات و پیشنهادات تورنمنت دوتا 2 سایت دوتاباز - صفحه 11

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 117
  1. Top | #101

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط viper.god نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    من مشکلی ندارم! ولی از همون اول اشتباه کردین کسی که خودش تو مسابقاته نباید ناظر باشه! ناظر بازی خودش که دیگه واویلا! منم که گفتم تو مسابقات نیستم و با هیچ کدوم از بازیکنام رابطه نزدیک ندارم ولی این قضیه رو که الان اینجا خوندم خیلی برام عجیب بود نمی تونستم درک کنم! خصوصا! قضیه حسین اجاکس رو! در مورد کستر هام توصیه می کنم از کسایی استفاده کنید که تو مسابقات نیستن حتی امیر فانتومم نیارین! به کسترم بگین زیاد تز نده ! مثلا نگه چرا دارک سیر اسکیل 1 رو اد کرده!
    شما خودت تو مسابقات نیستی بیا آستینو بزن بالا cast کن ! قضیه من هم اشتباه من بود که رفتم تو اومدم بیرون اتقافی افتاد ؟ یه RMK بود. به نظر من که از دور بعدی خیلی قضایا فرق می کنه و شرایط بهتر میشه ...
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

2. Top | #102

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    332
    یوزرنیم استیم
    Mitternacht914
    آره باید فرق کنه وگرنا اگر همینطوری باشه که فکر کنم خودتون باید 2 تا تیم بدید با هم یازی کنید

3. Top | #103

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    334
    یوزرنیم استیم
    vipergod
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ajax نمایش پست ها
    شما خودت تو مسابقات نیستی بیا آستینو بزن بالا cast کن ! قضیه من هم اشتباه من بود که رفتم تو اومدم بیرون اتقافی افتاد ؟ یه RMK بود. به نظر من که از دور بعدی خیلی قضایا فرق می کنه و شرایط بهتر میشه ...
    دادا اگه شما رفته بودی تو تیم سیب زمنی مثلا! مسئله نبود! اشتباه کرده بودن و یه ریمیک می کردن ولی مسئله من رفتم تو تیم ممد هس! مسئول سایت و کسی که خودش قوانین رو تو پست گذاشته! و شما رو هم خوب میشناسه !حالا اولین دوره زیاد ایراد نمی گیریم ولی در مسابقات بعدی بهتره این جور مسائل پیش نیاد

4. Top | #104

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    353
    جا داره از گزارش بازی Sc vs log تشکر کنم تو بازی اول گزارش خوبی کرد هرچند اشکالات خیلی کوچیکی بود ولی کلا نسبت به بعضی از گزارشگرا نکات خوبی رو میگفت

5. 2 کاربر مقابل از PhanThom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Karawana (03-16-2013),Sharingan (03-16-2013)

6. Top | #105

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    814
    یوزرنیم استیم
    Nasser_Lda7
    سلام به همه و خسته نباشید میگم به همه
    خواستم در مورد باخت دیشب و اتفاقاتش توضیحاتی رو بدم
    از پنج شنبه شب شروع میکنم - من منتظر بودم که ساعت بازی final Ub رو بهم بدن حتی تا ساعت 00:30 هم آنلاین بودم و کسی بهم ساعت بازی رو نگفت
    ساعت 4 نیمه شب اومدم به سایت دوتا باز سر بزنم و دیدم که ساعت بازی با scenario رو ساعت 15:30 تعیین کردن ,خیلی جالب بود واسم قبلا ساعت UB final رو ساعت 18:00 ,همون موقع با امیر صحبت کردم امیر گفت ازم پرسیدن ساعت 15:30 هستید واسه فردا؟ امیر خان هم گفته بودن که بله ما هستیم, تعجب کردم و با خودم گفتم آیا ما بوقیم؟ باید با منم هماهانگ میشد ,بعد داخل سایت یه توضیحاتی رو دادم و ناراحت بودنم رو عنوان کردم و فردا شد و با لطف امیر و لطف آقا میلاد بازی شد همون ساعت 18:00(حق با ما بود که ساعت بازی به 18:00 تغییر کنه)
    ساعت 18:00 شد و ما هم 5تامون در لابی بودیم ود در لابی پوریا meteor و milad72R حضور دشتن و من همینطور منتظر بودیم تا ساعت 18:20 که 2تا از بازی کن های من که ایرانی نیستن بهم گفتن امکان داره برنامشون بهم بخوره و بهم گفتن تا 18:30 طبق قانون هستیم و این حر ف رو به ادمین انتقال دادم اونم به امیر خان زنگ زدنو و امیر گفت تا ساعت 19 میرسیم و ما هم قبول کردیم و ادمین گفت اگه نیان win میخورید 19 شد و 2نفر از scenario نبود و 2 نفر از بازی کن های ما رفتند(همون خارجی ها) و ادمین بهم گفت win بزنم واستون ؟ منم گفتم دیدی که شرایطو و اونم قبول کردو بعد من رفتم که بخوابم آخه من کم خوابی داشتم و بعد دوستم حسین زنگ زد و گفت ادمین گفته بازی اول رو بردید و باید باشید (هاها) و من دیدم proxina و straightbanana نیستن و حتی 15 دقیقه صبر کردم و دیدم که نیومدن و مجبور شدم id هاشونو بدم به 2 نفر دیگه که بیایم و فقط بازی کنیمو این شد باخت مسلم ما و 3 نفر+2 نمیشه و اون 2تایی که جدید اوردم اصلا در سطح تیم ما نبودن و ................ووووووووووووووو
    و اینو بگم بچه های scenario خیلی خوبن و باهاشون مشکلی ندارم و فکر میکنم این اتفاقات تقصیر من نبود
    در اینجا به همه که بازیمون رو دیدن بگم که درسته scenario خیلی خوبن ولی 3نفره بودنه ما دلیلی بر بردن تیم scenario و خوب بازی کردن نیست
    بازم من راضی ام
    ویرایش توسط 620bOLi : 03-16-2013 در ساعت 12:04 PM

7. 2 کاربر مقابل از 620bOLi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash (03-16-2013),Sharingan (03-16-2013)

8. Top | #106

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    این اتفاق دقیقا برای تیم ما هم افتاد و تیم So'rp که بازیه سوم رو باهاشون داشتیم افتاد بعد 30 مین منتظر ما موندن ( دستشون درد نکنه - وظیفه ای نداشتند ) بازی رو Win خوردن البته کل بازی رو نه یک راند.
    بازی در کل بازیه خیلی خوبی بود من به هر دو تیم تبریک میگم تیم سناریو که خوب جای خود داره تیم دسته اولیه.
    تیمه Log هم با اینکه 2 تا بازیکن نداشت خوب بازی کرد براشون آرزوی موفقیت دارم.

9. 2 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

620bOLi (03-16-2013),Karawana (03-16-2013)

10. Top | #107

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط 620bOLi نمایش پست ها
    سلام به همه و خسته نباشید میگم به همه
    خواستم در مورد باخت دیشب و اتفاقاتش توضیحاتی رو بدم
    از پنج شنبه شب شروع میکنم - من منتظر بودم که ساعت بازی final Ub رو بهم بدن حتی تا ساعت 00:30 هم آنلاین بودم و کسی بهم ساعت بازی رو نگفت
    ساعت 4 نیمه شب اومدم به سایت دوتا باز سر بزنم و دیدم که ساعت بازی با scenario رو ساعت 15:30 تعیین کردن ,خیلی جالب بود واسم قبلا ساعت UB final رو ساعت 18:00 ,همون موقع با امیر صحبت کردم امیر گفت ازم پرسیدن ساعت 15:30 هستید واسه فردا؟ امیر خان هم گفته بودن که بله ما هستیم, تعجب کردم و با خودم گفتم آیا ما بوقیم؟ باید با منم هماهانگ میشد ,بعد داخل سایت یه توضیحاتی رو دادم و ناراحت بودنم رو عنوان کردم و فردا شد و با لطف امیر و لطف آقا میلاد بازی شد همون ساعت 18:00(حق با ما بود که ساعت بازی به 18:00 تغییر کنه)
    ساعت 18:00 شد و ما هم 5تامون در لابی بودیم ود در لابی پوریا meteor و milad72R حضور دشتن و من همینطور منتظر بودیم تا ساعت 18:20 که 2تا از بازی کن های من که ایرانی نیستن بهم گفتن امکان داره برنامشون بهم بخوره و بهم گفتن تا 18:30 طبق قانون هستیم و این حر ف رو به ادمین انتقال دادم اونم به امیر خان زنگ زدنو و امیر گفت تا ساعت 19 میرسیم و ما هم قبول کردیم و ادمین گفت اگه نیان win میخورید 19 شد و 2نفر از scenario نبود و 2 نفر از بازی کن های ما رفتند(همون خارجی ها) و ادمین بهم گفت win بزنم واستون ؟ منم گفتم دیدی که شرایطو و اونم قبول کردو بعد من رفتم که بخوابم آخه من کم خوابی داشتم و بعد دوستم حسین زنگ زد و گفت ادمین گفته بازی اول رو بردید و باید باشید (هاها) و من دیدم proxina و straightbanana نیستن و حتی 15 دقیقه صبر کردم و دیدم که نیومدن و مجبور شدم id هاشونو بدم به 2 نفر دیگه که بیایم و فقط بازی کنیمو این شد باخت مسلم ما و 3 نفر+2 نمیشه و اون 2تایی که جدید اوردم اصلا در سطح تیم ما نبودن و ................ووووووووووووووو
    و اینو بگم بچه های scenario خیلی خوبن و باهاشون مشکلی ندارم و فکر میکنم این اتفاقات تقصیر من نبود
    در اینجا به همه که بازیمون رو دیدن بگم که درسته scenario خیلی خوبن ولی 3نفره بودنه ما دلیلی بر بردن تیم scenario و خوب بازی کردن نیست
    بازم من راضی ام
    مشکل چیه ؟
    میخواستید UB Final رو براحتی Win بخورید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharingan نمایش پست ها
    این اتفاق دقیقا برای تیم ما هم افتاد و تیم So'rp که بازیه سوم رو باهاشون داشتیم افتاد بعد 30 مین منتظر ما موندن ( دستشون درد نکنه - وظیفه ای نداشتند ) بازی رو Win خوردن البته کل بازی رو نه یک راند.
    بازی در کل بازیه خیلی خوبی بود من به هر دو تیم تبریک میگم تیم سناریو که خوب جای خود داره تیم دسته اولیه.
    تیمه Log هم با اینکه 2 تا بازیکن نداشت خوب بازی کرد براشون آرزوی موفقیت دارم.
    مرحله گروهی کلا اینطوری بود . برای تیم های دیگه هم اینکار رو کردیم
    حتی بعضی تیم ها بخاطر 5 دقیقه تاخیر کلا Lose خوردن.

ولی برای بازی های مرحله حذفی مخصوصا Round های بالاترش اینکار رو نکردیم ، چون بازی های مهمی بودند و نمیشد بخاطر تاخیر یکی از بازیکنان یک تیم کل بازی رو lose بزنیم، و یک تیم براحتی به فینال برسه !

11. کاربر مقابل از Milad._.R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (03-16-2013)

12. Top | #108

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    12
    یوزرنیم استیم
    KaraWana
    خوب من یک نکته ای رو دوباره دربارهی کستر هابگم

" گوش دادن به کستر ها کاملا اختیاری است و در صورتی که نمی خواهید گوش کنید صدا رو ببندید و اونقدر تو چته بازی لودگی نکنید لطفا "

اینم آموزش بستن صدای کستر بازی :

1. بر روی آیکونی که عکس چشم است دربالا سمت راست کلیک کنید.
    2. درپنجره ی کوچکی که باز میشه بر روی تب دوم برید و اسم گزارشکر رو به 1 Available تغییر بدید.

12 01363427774
    12 01351240437

649 01396528858

World Should Feel PAIN

13. 2 کاربر مقابل از Karawana عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

620bOLi (03-16-2013),Sharingan (03-16-2013)

14. Top | #109

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    814
    یوزرنیم استیم
    Nasser_Lda7
    مشکل من اینه که ادمین یه حرفی که میزنه باید رو حرفش باشه و در ضمن کجا دیدین که اینطوری باشه لول مرحل گروهی یه قانون و مرحله حذفی یه قانون
    آخه اگه ما میخواستیم بدون بازی ببریم که یک ساعت صبر نمیکردیم که و شما گفتی بردید بازی کن های ما رفتند ,کلا صبرشون تمام شد
    ما فکر میکردیم که کل بازی بردیم والا نمیدونستیم قانون جدید واسه مرحله حذفی گذاشتین وگرنه اگه همون اول میگفتید بازی اول رو بردید بازیکن های ما نمی رفتند و انگار که بازی 1 انجام شده و ما بردیم که از لحاظ زمان هم فرقی نمی کرد

15. کاربر مقابل از 620bOLi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arash (03-16-2013)

16. Top | #110

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط 620bOLi نمایش پست ها
    مشکل من اینه که ادمین یه حرفی که میزنه باید رو حرفش باشه و در ضمن کجا دیدین که اینطوری باشه لول مرحل گروهی یه قانون و مرحله حذفی یه قانون
    آخه اگه ما میخواستیم بدون بازی ببریم که یک ساعت صبر نمیکردیم که و شما گفتی بردید بازی کن های ما رفتند ,کلا صبرشون تمام شد
    ما فکر میکردیم که کل بازی بردیم والا نمیدونستیم قانون جدید واسه مرحله حذفی گذاشتین وگرنه اگه همون اول میگفتید بازی اول رو بردید بازیکن های ما نمی رفتند و انگار که بازی 1 انجام شده و ما بردیم که از لحاظ زمان هم فرقی نمی کرد

من اگه میخواستم رو حرفم باشم ساعت بازی همون 15:30 بود نه اینکه بخاطر شما تاخیر بندازم و مشکلات دیگه ای پیش بیاد.

الان میگید در تاپیک نوشته که تمام فینال ها ساعت 18 هست . بله ، ولی بخاطر اینکه بازی ها زودتر تموم بشه خواستیم بازی ها رو فشرده تر کنیم برای همین ساعتش رو به 15:30 تغییر دادم.

که این فشرده شدنش هم با توافق دو تیم بود که شما قبول نکردید و برگشت به همون ساعت 18 !

خیلی چیزها تغییر کرده و خواهد کرد . این تغیرات رو هم تیم مدیریت تشخیص میده که چطور باشه و در چه زمانی اعلام بشه .

این تغییرات هم بیشتر بخاطر خود تیم های شرکت کننده هست.

بله دوست عزیز
    اگه من میخواستم قوانین رو دقیقا به همون شکلی که هست اجرا کنم ، اکثر تیم ها در مرحله گروهی کلا باید از این دوره مسابقات حذف میشدند.
    حتی تیم شما در اولین بازیش نباید بازی میکرد.

چون اعضای تیمتون چند دقیقه قبل از شروع اولین بازی کلی تغییر کرده که در اصل من میتونستم اعضای جدیدتون رو به لیست اضافه نکنم و تیمتون حذف میشد.

و کلی مشکل دیگه که اگه تداحلی ایجاد نمیکرد تا تونستم چشم پوشی کردم .

با اینحال قطعا این مسابقات مشکلاتی داشته هم از طرف ما و هم از طرف تیم های شرکت کننده ، ولی ما در حد توانمون سعی کردیم با تیم ها هماهنگ باشیم .

در ضمن مسابقات رایگان هست ، اگر احساس میکنید که نمیتونید با این وضعیت ادامه بدید میتونید از مسابقات انصراف بدید.

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین