پرسش وپاسخ + انتقادات و پیشنهادات تورنمنت دوتا 2 سایت دوتاباز - صفحه 9

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 117
  1. Top | #81

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    903
    یوزرنیم استیم
    farbod1988
    نقل قول نوشته اصلی توسط IR.Erfan Esf نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    مگه حتما باید فوش بدید؟؟!!!

لحنتون خوب نیست
    ببین دوست عزیز من از لندن هستم کیبرد فارسی هم ندارم. فارسیم هم چنگی به دل نمیزنه.حس حال اینم ندارم اینجا زیاد چیز بنویسم.
    اگر لهن حرف زدن من بده , تهمت زدن بدتره و فهش رکیک دادن از اون بدتر
    من یک بازی گزارش کردم کسایی هم که بازی رو دیدن میدونن که من وقت نداشتم به کسی پی ام بدم یا فیری بدم
    در عوض این تیم سیب زمینی سَرِ فهش خواهر مادر کشیدن به من.
    اون چیزی هم که گفتم یه نقل قول بود از هشمت فردوس از سریال ستایش که در تلویزیون ایران پخش شده و من فکر نمیکنم قوانین سایت شما از تلویزیون مستحکم تر باشه.
    1 اگر شما با سیب زمینیا دوستید
    2 اگر طرف اونا هستید
    3 اگر میخوای از قدرت ادمینی سواستفاده کنید
    یا اینکه از من خوشت نمیاد.
    من نمیزارم حقم پایمال بشه.
    متشکرم.
    هر کاری میخواید بکنید, فقط دبه نکنید

اوفتاااااااااد؟؟؟؟؟؟

2. 2 کاربر مقابل از Elite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ajax (03-14-2013),FCB (03-14-2013)

3. Top | #82
    S7z
    S7z آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    827
    یوزرنیم استیم
    persia30
    شما هم شلوغش نکن واسه من "کل فحاشی ها در 10 دقیقه آخر بین ممد و Immortal بود"
    آیا گفتن حقیقت شلوغ کردن هست ؟ من فقط خواستم بقیه اعضای انجمن هم بدونن تو بازی چی  گذشته که اگه ابهامی هست برطرف شه
    اسپم الکی هم نکنید موضوع مشخص هست.
    فکر نمی کنم چیزی گفته باشم که اسپم محسوب بشه !!!
    The only vidict is vengeance , VENDETTA

4. Top | #83
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط S7z نمایش پست ها
    آیا گفتن حقیقت شلوغ کردن هست ؟ من فقط خواستم بقیه اعضای انجمن هم بدونن تو بازی چی گذشته که اگه ابهامی هست برطرف شه

فکر نمی کنم چیزی گفته باشم که اسپم محسوب بشه !!!
    عزیزم داری میگی کل فحاشی ها 200 300 نفر میان پست شما رو میخونن چه مهمون چه عضو بعد میگن اوه خدای من چه خبر بوده ! این از این

اگر قرار هست چیزی معلوم بشه با دیدن یک ریپلی ساده مشخص میشه فعلا که کاپتان تیم مقابل نیامده و جواب نداده و این یعنی حق با ماست حالا هی شما بیا حرف الکی بزن و بگو فحاشی ها !

-----------------------------------------------------
    از یک طرف همه شدن کاسه داغ تر از آش و من الآن بنویسم الف 2 دقیقه بعد نقل قول میاد که چی اینو گفتی؟ نمیدونم چه هیزم تری فروختیم ما بچه ها ساوه به اینترنت

طرف همین الآن پی ام میده میگه گارنا بیچارت میکنم استیم هم میرم آبرو سایتت رو میبرم منم گفتم زودتر !

Closed Until Further Notice
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

5. 2 کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Elite (03-14-2013),MasterJoint (03-14-2013)

6. Top | #84

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    814
    یوزرنیم استیم
    Nasser_Lda7
    bebakhshid ke farsi type nemikonam saaat 4:10 sobhe khaste hastam va farsi neveshtanam konde
    azaton vase zahamateton nahayate tashakoro daram
    tebghe gharare ghabli UB final gharar boode saat 18 bargozar she
    va inam midoonid ke bazandeye UB final be Lb final mire va aslan dar barname rizi vase loser bracket hich taghiri ijad nemikone va nazere bazie ma ham ke FOC hast teameshon enseraf dade
    inaro vase in goftam chon tebghe gharare ghabli ke saat 18 boode man playeramo hamahang kardam
    2tashon irani nistan proxina va straightbanana
    ba proxina harf zadam goftam zood tar az moede mogharar bia saat 4 masalan
    goft zudtar az 18 nemitone biad
    straightbanana ham hamin harfo mizad
    vala nemidonam dge chi begam
    age bazie ma saat 18 bargozar she bazandeye ma be Lb final mire ke fek konam hanooz round 2.5 ham moonde che berese lb final
    azaton mikham taghir bedid
    thanks
    hala bazam emroz zohr saat 1 say mikonam 2bare betonam proxina va straightbanana ro zoodtar vase bazi amade konam
    nahayate sayamo mikonam
    ویرایش توسط 620bOLi : 03-15-2013 در ساعت 04:21 AM

7. Top | #85

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    814
    یوزرنیم استیم
    Nasser_Lda7
    de akhe shoma ke saat 15:30 ro elam kardid to site man ke dase boogh nistam be manam bayad migoftid dge seda adamo dar miarid
    age gharare ye baziyi saatesh taghir kone bayad be har2 leader hamahang she
    jalebe man ta saat 12:30 steam boodama kasi chizi nagof
    saat 4e sobh miam mibinam bale saat 18 shode 15:30
    ویرایش توسط 620bOLi : 03-15-2013 در ساعت 04:54 AM

8. Top | #86

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    238
    یوزرنیم استیم
    katzong
    ۱.اگه کسی دیر جواب میده دلیل نمیشه که حق با اون نیست . شاید طرف کارو زندگیشو مهمتر از پست دادن تو این سایت و کل کل کردن با بعضی آدم های معلوم الحال دیده !!!

2.در طی بازی تیم ما H-P با تیم SO^RP اتفاقات عجیبی افتاد که لازم دیدم اینجا هم بنویسم ..هر چند که داریم از یه فرد شکایت میکنیم پیش خود همون فرد و این به اصطلاح ادمین قراره خودش به شکایت علیه خودش رسیدگی کنه !!!!

اعتراضات تیم ما : حضور بازیکن غیر قانونی در تیم حریف + اعتماد نداشتن به کسی که برای اولین بار گزارشگر این مسابقات میشه !!! اونم کسی که با شخص بنده همین تازگی مشکلی پیدا کرده و رابطه ی صمیمانه ای با پلیر های تیم حریف داره !!!!

بازی اول : لابی سر ساعت توسط saveh ساخته شد وتیم ما وتیم حریف وارد شد.. در بین پلیر های حریف بازیکنی به نام ajax بود که خودش و تیمش در این مسابقات شرکت دارند و این کاملا خلاف قوانینه !!! کسی که ادمین هستش چه طور قوانین رو نمیدونه ؟ یا اینکه فکر کرده چون خودش ناظر بازی خودش هست دیگه کسی به کارش کار نداره !!!چون خودش لابی رو ساخته طبعا خودش هم فقط می تونه start game کنه...

ولی چند پست قبلتر طوری نوشته که اگه کسی ندونه فکر میکنه اصلا روحشم خبر نداشته ajax تو تیم دیگه هست و تا این آقا فهمیده یکی دیگه بازی رو استارت کرده ..در طی B/P یکی دیگه از ادمین های سایت با کنترل بازی متوجه خلاف می شه و بهش تذکر میده و به تیم ما هم پیغام داد که بازی رو ترک کنیم !!!
    تو فاصله بین خروج از بازی اول شروع بازی دوم بنده خودم شخصا به saveh به عنوان ناظر بازی p.m دادم که آقا جان اگه پلیر ندارین مشکلی نیست ما می تونیم ساعت بازی رو عوض کنیم و لطفا گزارشگر هم عوض کن من بهش اعتماد ندارم ...

اما کو گوش شنوا ...saveh ادعا کرد که این گزارشگر ٫ گزارشگر رسمی سایت هستش و ما تعویضش نمی کنیم...در حالی که من خودم ۱ ساعت قبل بازی سایت رو که مرور می کردم فقط ۴ تا گزارشگر رسمی داشت !!! نمی دونم این یارو از کجا پیداش شد !!! اونم کسی که با هم مشکل داریم !!!! اصلا چرا نرفت بازی دیگه رو گذارش کنه ؟؟؟؟؟

من نگاه دوباره نکردم رپلی ها رو که ببینم free داده شده یا نه... اما هر کی دیگه جای من بود شک میکرد... اصلا این آقا نمی خواسته فری بده , چرا باید تیم ما تو موقعیتی قرار داده بشه که کل بازی فکرش به همین موضوع باشه ؟؟؟

بازی کنی هم که به عنوان یاره ذخیره آوردن شک کردیم که دوباره همون ajax باشه .ولی یارو خودش ادعا کرد من ۴ ماه دوتا بازی نکردم و الان saveh زنگ زده بعد ۴ ماه آن شدم...

ازش پرسیدیم خوب شما که چند ماه نبودین چطور به سرعت ۱-۲ دقیقه آپدیت کردی که خودش هم جوابی نداشت بده ..با یه مقایسه کوچک بین تعداد بازی هاو زمان بازی های این یار ذخیره با ajax برامون ثابت شد که پلیر عوض نشده بلکه ID عوض شده ..خود من می تونم هر لحظه که اراده کنم با حداقل ۳ تا آیدی همزمان آن بشم...با یکی توی COD می رم ..هر کی هم نگاه کنه به اون آیدی فکر می کنه دارم یه بازی دیگه می کنم ...اما اگه وسط بازی دوتا کسی به آیدی اصلیم پیام بده دیگه نمی تونم جواب بدم !!!! و نکته همین جاست...

بعد پایان بازی اول یکی از بازیکن های ما Emergency حاضر نشد با وجود شرایطی که از طرف داور بازی ایجاد شده بود به بازی ادامه بده و تو حد فاصل بازی اول ودوم ما بایدمی گشتیم پلیرذخیره پیدا می کردیم..

لازم نیست دیگه بگم چه قدر اعصاب پلیر های تیم ما به خاطر این رفتارها داغون بود و تنها چیزی که ما ازش حرف نمی زدیم دوتا بود..کلا بازیو فراموش کرده بودیم...

بازی دوم : شرایط این بازی هم اصلا عوض نشده بود . . .منم همچنان اعتراض تیم رو نسبت به این وضعیت به saveh به عنوان داور بازی اعلام می کردم تا خودش از تخلفات خودش جلوگیری کنه !!!! عجب طنزی شده !!!!

یه کم که از بازی دوم گذشت saveh شروع کرد به تمسخر و تحقیر تیم ما ......والا NAVI هم که بازی هاشو برنده می شده٫ شروع نمی کنه به تمسخر حریف ..چه برسه به این یارو...

لازمه که همین جا از تک تک بازیکن های تیم خودمون تشکر کنم..تو اون اوضاع آشفته ..با اون اوضاع داغون عصبی و تحقیر و تمسخر های دائمی که از طرف داور بازی شامل حال ما شد ٫ بازم کنترل خودشونو از دست ندادن و حرف نا مربوطی تایپ نکردن..

تحقیر کردن هاش که تموم شد.. ما رو با لفظ (( چاقال )) صدا کرد...!!!! هر کسی که معنی این حرفو نمی دونه روی لینک زیر کلیک کنه تا معنیشو بفهه !!!!

فارسی شهری - چاقال

اون قدر معنی زشتی داره که نمیشه اینجا نوشت ...اینجا یکی از بازیکن های ما اعتراض می کنه که چرا فهش میدی !!!! saveh میگه که چاقال که فهش نیست !!!!!!!! پلیر ما میگه خوب اگه فحش نیست پس م-*-*-ر خودته !!!!

حالا حرف من اینه که اگه این یارو نمی دونسته معنی چاقال رو٫ یا فکر می کرده معنی خوبی داره ٫ یا اصولا تو خانوادش چاقال بودن و کاربرد این ناسزا نرماله ٫ که چرا وقتی پلیر ما حرف خودشه به خودش نسبت داد ناراحت میشه !!!و چرا پلیر ما به اتهام فحاشی به

ادمین بازی حزف میشه ؟؟؟اما اگه نه !!! پس چرا خودش شروع می کنه به تمسخر و تحقیر و فحاشی به تیم حریف !!!

خواسته تیم ما : والا تو قوانین مسابقات نوشته شده که توهین برابر است با بن شدن از مسابقات..هیچ جایی هم ندیدم که نوشته شده باشه فلانی از قوانین معاف است !!!! هر آدم منصفی با نگاه کردن به بازی دوم خیلی راحت می فهمه که آیا این قانون شامل

حال پلیر ما میشه یا این داور بازی ؟؟؟؟ اتفاقات دیگه بازی هم اصلا دیگه مهم نیست ..

رپلی ها رو هم ایجا آپ کردم تا برین راحت ببینین ...

replays - Download - 4shared

نکته 1 : متاسفانه یادم رفت از جواب های شکیل و با مسمایی که داور این بازی در جواب به اعتراض های من در p.m دادن screenshot بگیرم..وگرنه اونا هم واسه خودش دنیایی بود

نکته ۲ : اگه رپلی اشتباهی آپ کردم و یا رپلی کار نمیکنه پیغام خصوصی بدین تا درست کنم یا بهتون مستقیما ایمیل کنم...

9. Top | #87

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط katzong نمایش پست ها
    ۱.اگه کسی دیر جواب میده دلیل نمیشه که حق با اون نیست . شاید طرف کارو زندگیشو مهمتر از پست دادن تو این سایت و کل کل کردن با بعضی آدم های معلوم الحال دیده !!!

2.در طی بازی تیم ما H-P با تیم SO^RP اتفاقات عجیبی افتاد که لازم دیدم اینجا هم بنویسم ..هر چند که داریم از یه فرد شکایت میکنیم پیش خود همون فرد و این به اصطلاح ادمین قراره خودش به شکایت علیه خودش رسیدگی کنه !!!!

اعتراضات تیم ما : حضور بازیکن غیر قانونی در تیم حریف + اعتماد نداشتن به کسی که برای اولین بار گزارشگر این مسابقات میشه !!! اونم کسی که با شخص بنده همین تازگی مشکلی پیدا کرده و رابطه ی صمیمانه ای با پلیر های تیم حریف داره !!!!

بازی اول : لابی سر ساعت توسط saveh ساخته شد وتیم ما وتیم حریف وارد شد.. در بین پلیر های حریف بازیکنی به نام ajax بود که خودش و تیمش در این مسابقات شرکت دارند و این کاملا خلاف قوانینه !!! کسی که ادمین هستش چه طور قوانین رو نمیدونه ؟ یا اینکه فکر کرده چون خودش ناظر بازی خودش هست دیگه کسی به کارش کار نداره !!!چون خودش لابی رو ساخته طبعا خودش هم فقط می تونه start game کنه...

ولی چند پست قبلتر طوری نوشته که اگه کسی ندونه فکر میکنه اصلا روحشم خبر نداشته ajax تو تیم دیگه هست و تا این آقا فهمیده یکی دیگه بازی رو استارت کرده ..در طی B/P یکی دیگه از ادمین های سایت با کنترل بازی متوجه خلاف می شه و بهش تذکر میده و به تیم ما هم پیغام داد که بازی رو ترک کنیم !!!
    تو فاصله بین خروج از بازی اول شروع بازی دوم بنده خودم شخصا به saveh به عنوان ناظر بازی p.m دادم که آقا جان اگه پلیر ندارین مشکلی نیست ما می تونیم ساعت بازی رو عوض کنیم و لطفا گزارشگر هم عوض کن من بهش اعتماد ندارم ...

اما کو گوش شنوا ...saveh ادعا کرد که این گزارشگر ٫ گزارشگر رسمی سایت هستش و ما تعویضش نمی کنیم...در حالی که من خودم ۱ ساعت قبل بازی سایت رو که مرور می کردم فقط ۴ تا گزارشگر رسمی داشت !!! نمی دونم این یارو از کجا پیداش شد !!! اونم کسی که با هم مشکل داریم !!!! اصلا چرا نرفت بازی دیگه رو گذارش کنه ؟؟؟؟؟

من نگاه دوباره نکردم رپلی ها رو که ببینم free داده شده یا نه... اما هر کی دیگه جای من بود شک میکرد... اصلا این آقا نمی خواسته فری بده , چرا باید تیم ما تو موقعیتی قرار داده بشه که کل بازی فکرش به همین موضوع باشه ؟؟؟

بازی کنی هم که به عنوان یاره ذخیره آوردن شک کردیم که دوباره همون ajax باشه .ولی یارو خودش ادعا کرد من ۴ ماه دوتا بازی نکردم و الان saveh زنگ زده بعد ۴ ماه آن شدم...

ازش پرسیدیم خوب شما که چند ماه نبودین چطور به سرعت ۱-۲ دقیقه آپدیت کردی که خودش هم جوابی نداشت بده ..با یه مقایسه کوچک بین تعداد بازی هاو زمان بازی های این یار ذخیره با ajax برامون ثابت شد که پلیر عوض نشده بلکه ID عوض شده ..خود من می تونم هر لحظه که اراده کنم با حداقل ۳ تا آیدی همزمان آن بشم...با یکی توی COD می رم ..هر کی هم نگاه کنه به اون آیدی فکر می کنه دارم یه بازی دیگه می کنم ...اما اگه وسط بازی دوتا کسی به آیدی اصلیم پیام بده دیگه نمی تونم جواب بدم !!!! و نکته همین جاست...

بعد پایان بازی اول یکی از بازیکن های ما Emergency حاضر نشد با وجود شرایطی که از طرف داور بازی ایجاد شده بود به بازی ادامه بده و تو حد فاصل بازی اول ودوم ما بایدمی گشتیم پلیرذخیره پیدا می کردیم..

لازم نیست دیگه بگم چه قدر اعصاب پلیر های تیم ما به خاطر این رفتارها داغون بود و تنها چیزی که ما ازش حرف نمی زدیم دوتا بود..کلا بازیو فراموش کرده بودیم...

بازی دوم : شرایط این بازی هم اصلا عوض نشده بود . . .منم همچنان اعتراض تیم رو نسبت به این وضعیت به saveh به عنوان داور بازی اعلام می کردم تا خودش از تخلفات خودش جلوگیری کنه !!!! عجب طنزی شده !!!!

یه کم که از بازی دوم گذشت saveh شروع کرد به تمسخر و تحقیر تیم ما ......والا NAVI هم که بازی هاشو برنده می شده٫ شروع نمی کنه به تمسخر حریف ..چه برسه به این یارو...

لازمه که همین جا از تک تک بازیکن های تیم خودمون تشکر کنم..تو اون اوضاع آشفته ..با اون اوضاع داغون عصبی و تحقیر و تمسخر های دائمی که از طرف داور بازی شامل حال ما شد ٫ بازم کنترل خودشونو از دست ندادن و حرف نا مربوطی تایپ نکردن..

تحقیر کردن هاش که تموم شد.. ما رو با لفظ (( چاقال )) صدا کرد...!!!! هر کسی که معنی این حرفو نمی دونه روی لینک زیر کلیک کنه تا معنیشو بفهه !!!!

فارسی شهری - چاقال

اون قدر معنی زشتی داره که نمیشه اینجا نوشت ...اینجا یکی از بازیکن های ما اعتراض می کنه که چرا فهش میدی !!!! saveh میگه که چاقال که فهش نیست !!!!!!!! پلیر ما میگه خوب اگه فحش نیست پس م-*-*-ر خودته !!!!

حالا حرف من اینه که اگه این یارو نمی دونسته معنی چاقال رو٫ یا فکر می کرده معنی خوبی داره ٫ یا اصولا تو خانوادش چاقال بودن و کاربرد این ناسزا نرماله ٫ که چرا وقتی پلیر ما حرف خودشه به خودش نسبت داد ناراحت میشه !!!و چرا پلیر ما به اتهام فحاشی به

ادمین بازی حزف میشه ؟؟؟اما اگه نه !!! پس چرا خودش شروع می کنه به تمسخر و تحقیر و فحاشی به تیم حریف !!!

خواسته تیم ما : والا تو قوانین مسابقات نوشته شده که توهین برابر است با بن شدن از مسابقات..هیچ جایی هم ندیدم که نوشته شده باشه فلانی از قوانین معاف است !!!! هر آدم منصفی با نگاه کردن به بازی دوم خیلی راحت می فهمه که آیا این قانون شامل

حال پلیر ما میشه یا این داور بازی ؟؟؟؟ اتفاقات دیگه بازی هم اصلا دیگه مهم نیست ..

نکته 1 : متاسفانه یادم رفت از جواب های شکیل و با مسمایی که داور این بازی در جواب به اعتراض های من در p.m دادن screenshot بگیرم..وگرنه اونا هم واسه خودش دنیایی بود

نکته ۲ : اگه رپلی اشتباهی آپ کردم و یا رپلی کار نمیکنه پیغام خصوصی بدین تا درست کنم یا بهتون مستقیما ایمیل کنم...
    پس از اندی سال جواب دادی آقا جواد ! من هیچ نظری ندارم که چرا و چگونه منو به این بازی ربط میدین ، من اومدم تو بعد چند دقیقه ممد گفت برو بیرون اینا ناراضی هستن منم اعصابم خورد شد که چرا میگی بیا و بعد میگی برو گذاشتم رفتم بازی ! تو بازی هم اندی ملت از میلاد گرفته تا نیما و ... پی ام دادن که گلابی گلابی ! اصلا این گلابی کیه مارو گلابی کردن ؟
    خیلی خیلی ممنون از جناب taraghe با اون لحن صحبت کردنش !
    خلاصه که در هر اتفاقی افتاده به من ربطی نداره ! کم اسم مارو ببر بالا ! حکایت Free دادن elite شده ؟
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

10. کاربر مقابل از Ajax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MasterJoint (03-15-2013)

11. Top | #88

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط 620bOLi نمایش پست ها
    de akhe shoma ke saat 15:30 ro elam kardid to site man ke dase boogh nistam be manam bayad migoftid dge seda adamo dar miarid
    age gharare ye baziyi saatesh taghir kone bayad be har2 leader hamahang she
    jalebe man ta saat 12:30 steam boodama kasi chizi nagof
    saat 4e sobh miam mibinam bale saat 18 shode 15:30
    کاریه که شده عزیز نمیدونم چه میتونی بکنی ، ولی شما به امیر phanthom صحبت کن شاید بشه بازی رو زمانش رو تغییر داد !
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

12. Top | #89

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    شماره عضویت
    1
    یوزرنیم استیم
    Milad._.R
    نقل قول نوشته اصلی توسط 620bOLi نمایش پست ها
    bebakhshid ke farsi type nemikonam saaat 4:10 sobhe khaste hastam va farsi neveshtanam konde
    azaton vase zahamateton nahayate tashakoro daram
    tebghe gharare ghabli UB final gharar boode saat 18 bargozar she
    va inam midoonid ke bazandeye UB final be Lb final mire va aslan dar barname rizi vase loser bracket hich taghiri ijad nemikone va nazere bazie ma ham ke FOC hast teameshon enseraf dade
    inaro vase in goftam chon tebghe gharare ghabli ke saat 18 boode man playeramo hamahang kardam
    2tashon irani nistan proxina va straightbanana
    ba proxina harf zadam goftam zood tar az moede mogharar bia saat 4 masalan
    goft zudtar az 18 nemitone biad
    straightbanana ham hamin harfo mizad
    vala nemidonam dge chi begam
    age bazie ma saat 18 bargozar she bazandeye ma be Lb final mire ke fek konam hanooz round 2.5 ham moonde che berese lb final
    azaton mikham taghir bedid
    thanks
    hala bazam emroz zohr saat 1 say mikonam 2bare betonam proxina va straightbanana ro zoodtar vase bazi amade konam
    nahayate sayamo mikonam
    بدلیل اینکه بازی به تعطیلات عید نخوره مجبور شدیم برنامه بازی ها رو فشرده تر کنیم .

نداخل نداره ، فقط برای اینکه این بازی جذاب و مهم که یک فینالیست رو مشخص میکنه همزمان با بازی های دیگه نباشه و همچنین به بهترین شکل و با گزارشگر باشه ساعتش رو عقب آوردیم.

با اینحال شما با امیر فانتوم صحبت کنید تا چند ساعت بازی رو تاخیر بندازید .

من خودم هم باهاشون صحبت میکنم.

بازنده UB Final هم به Cons.Final میره و ربطی به LB Final نداره

13. Top | #90

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    113
    یوزرنیم استیم
    Darksoldier
    نقل قول نوشته اصلی توسط katzong نمایش پست ها

فارسی شهری - چاقال

جواد جان در مورد حرفایی که زدی کاری ندارم
    ولی ajax هم زمان با بازیه شما داشت با من حرف میزد این ثابت نمیکنه؟
    نکنه این همه آدم که بهش پیام دادن دارن دروغ میگن شما اگه چیزی ثابت شد پای Ajax رو بکش وسط
    خداوندا هرگز نگویمت دست من بگیر
    عمریست گرفته ای مبادا رها کنی..

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین