گارنا 5 سرور دارد ؟ [سوال ]

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157

گارنا 5 سرور دارد ؟ [سوال ]

سلام .
    یه سوال همیشه تو ذهن من بود که گارنا چطوری 5 تا سرور داره ؟
    یه کم واضح تر می گم ; ما می دونیم که سایت یک دامنه داره و توسط یک هاست کنترل می شه که خوده هاست از سرور منشا می گیره و اگه یادتون باشه تو گارنا کلاینت 5 تا سرور داشت که لاگ این می کردیم (با هر کودوم که لاگ می کردم یکی لولمو از اون یکی کمتر نشون می داد )یعنی با 5 تا هاست کنترل می شه ؟
    یک سایت می تونه به 5 سرور وصل باشه ؟
    هدفم از این سوال اینه که می خوام بدونم برای ساخت سیستم های افک گارنا 5 تا سرور رو هک می کنن ؟
    اگه نمی دونید یا فکر می کنید من سوال چرتی پرسیدم خواهشا الکی پست ندید !

سپاس ... !

2. Top | #2
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    سلام

یکی از بچه ها بود خیلی تو فاز این حرفا بود و حتی برنامه afk هم ساخت تو سایت هم آوردمش تبلیغ کرد برا خودش اسمشم فرید هست و یوزرش d4rk.on3

ایمیل هم داره : aghili_farid@yahoo.com ازش بپرسید کمکتون میکنه خواستید بگید منو ممد ساوه فرستاده گرچه خیلی وقت هست سراغش رو نگرفتم

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر تحت کنترل
    شماره عضویت
    334
    یوزرنیم استیم
    vipergod
    سایت رو 5تا سرور نیست اسیت که رو یه هاست بر نا مه گارنا با 5 تا سرور در ارتباطه . اطلاعات شما رو 5 تا سرور مختلف می ره! که هر کدوم پروسر جدا گانه داره که کمک به پردازش سریع اطلاعات می کنه و اطلاعات بین سرور ها با سرعت گیگ بایت انتقال پیدا می کنه! من گارنا نمی رم چند سال پیشم که می رفتم هک استفاده نکردم نمی دونم Afk چه برنامه ای یه ولی در مورد سرور که پرسیدی این شکلیه!

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    157
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام

یکی از بچه ها بود خیلی تو فاز این حرفا بود و حتی برنامه afk هم ساخت تو سایت هم آوردمش تبلیغ کرد برا خودش اسمشم فرید هست و یوزرش d4rk.on3

ایمیل هم داره : aghili_farid@yahoo.com ازش بپرسید کمکتون میکنه خواستید بگید منو ممد ساوه فرستاده گرچه خیلی وقت هست سراغش رو نگرفتم

سپاسـ
    این به کنار یه سوال از خودت که سایت داری می پرسم . سایت رو می تونی رو 5 تا سرور بزاری ؟
    و در مورد هک هم همیشه چند تا فایل دی ال ال وجود داره که حتما با ویژوال بیسیک می سازن که اونم کاره هر کسی نیست .