بحث و گفتگو درباره Dota 2 - صفحه 24

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 24 از 38 نخستنخست ... 14222324252634 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 371
  1. Top | #231

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    از بیکاری دارم دوتابافم رو زیر و رو میکنم
    الان این رو پیدا کردم
    اون یه بازی هم که فید دادم من اول پیک کردم کری گفتتم کری هستم اونا چهار تا بودن میگفتن نه تو باید ساپورت بری من هم گفتم ساپورت بلد نیستم گوش نکردن وسط بازی همه به تیم حریف گفتن من رو ریپورت کنن منم لج کردم رفتم فید دادم.
    از این به بعد همین جوری فقط با همین هیرو ادامه بدم به رنک 5000 هم میرسم
    0s9a sven
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

2. 3 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (04-07-2016),pishva (04-05-2016),trace (04-05-2016)

3. Top | #232

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    از بیکاری دارم دوتابافم رو زیر و رو میکنم
    الان این رو پیدا کردم
    اون یه بازی هم که فید دادم من اول پیک کردم کری گفتتم کری هستم اونا چهار تا بودن میگفتن نه تو باید ساپورت بری من هم گفتم ساپورت بلد نیستم گوش نکردن وسط بازی همه به تیم حریف گفتن من رو ریپورت کنن منم لج کردم رفتم فید دادم.
    از این به بعد همین جوری فقط با همین هیرو ادامه بدم به رنک 5000 هم میرسم
    0s9a sven
    عجب!!!!!
    بیستو چهار ساعت کارخودشو کرد

حالا دیگه نمیذاره ده تا گیم اول رنکو AP برید یا All random یا Cap's draft
    ویرایش توسط samdeloges : 04-05-2016 در ساعت 08:26 PM دلیل: اشتباه تایپی
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

4. 2 کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (04-05-2016),pishva (04-05-2016)

5. Top | #233

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    جدا میگم اسون یکی از بهترین کری های حال حاضر دوتا هست هیچ شکی هم توش نیست ولی! اگه بخواید مثل من کشش بدید بازی رو بدونید که باختید هر چی سریع تر بازی رو تموم کنید بهتر هست به نظرم ضد هاش

wind ranger
    خیلی داغون میکنه کلا من نمیدونم فلسفش چیه با anti mage 1200 lh زدم همه رو میزدم جز همین wind ضد خیلی از top carry هاست.

رنک میخوای آپ کنی باید با هیروی باگ بازی کنی

باگ های این پچ در مید = zeus -wind ranger -invoker -od -...

باگ های hard lane or offlaner = faceless void -legion -و 100 البته BEASTMASTERکه خب phoenix -undying هم خوبن + tide ولی به پای اینا نمیرسن bristleback - clock هم عالیه ببخشید ،WARLOCK هم خوبه

باگ های roamer = هم earth shaker -earth spirit -spirit breaker -bounty hunter و tusk هم بد نیست .

باگ های جانگل= 100% enchant - furion - بازم legion - هیروی naix یا همون lifestealer خوب نیست! توی اکثر top watch ها باخته از جمله با پلیر هایی مثل پاپی/

باگ های -- safe lane = ANTI MAGE -SPECTRE -JUGGER-SVEN -EMBER CLINKZ -PL -PA بقیه منهای ARC اونم در صورت فارم خوب چیزی نیستن،SLARK هم میتونه خوب باشه ولی اینا بهترن

باگ های ساپورت هم که = necro +aghanim - gg و es +aghanim -= gg و anciant ap+aghanim =gg و هیروهای witch doctor -winter -ogre -dazzle bane هم خیلی خیلی زیاد پیک میشن. روبیک رو هم بگیم پوریا ناراحت نشه.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

6. 4 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-06-2016),ATER (04-05-2016),bayani (04-07-2016),pishva (04-05-2016)

7. Top | #234

عنوان کاربر
    همکار سایت
    شماره عضویت
    4507
    یوزرنیم استیم
    samdeloges
    نقل قول نوشته اصلی توسط BROCK LESNAR نمایش پست ها
    باگ های ساپورت هم که = necro +aghanim - gg و es +aghanim -= gg و anciant ap+aghanim =gg و هیروهای witch doctor -winter -ogre -dazzle bane هم خیلی خیلی زیاد پیک میشن. روبیک رو هم بگیم پوریا ناراحت نشه.
    اگه قرار به آیتم بستن برا ساپورته که وارلوک+سپتر رفرشر=gg\wp
    والا
    پس این چی؟؟؟
    CM+nothing= rampage
    البته اول بازی شاخه تهش آیتم باید بیارین تا بشه یه کاریش کرد جدی میگم اول بازی از زیر التیمیتش زنده در نمیاین
    Nothing is impossible, the word itself says I'm possible

Audrey Hepburn

8. 2 کاربر مقابل از samdeloges عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ATER (04-05-2016),pishva (04-05-2016)

9. Top | #235

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    ساپورت بدون آیتم مگه داریم ؟ باید lategame آیتم داشته باشه در غیر این صورت نقشش = banana نه ساپورت.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

10. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-06-2016),pishva (04-06-2016)

11. Top | #236

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    770
    AP هم به Rank برگشت

آره sven خیلی خوبه یکی از دلیل هاش هم قدرت بالای فارمش هست.
    Omni جلوی sven باشه بازی تمومه حالا Sven هر چقدر هم فارم کرده باشه مهم نیست.
    .One Day Someone Gonna End This Reign of Terror

I Am A Gamer Not Because I Don't Have A Life
    .But Because I Choose To Have Many

12. 3 کاربر مقابل از ATER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-06-2016),Apdentist (04-06-2016),pishva (04-06-2016)

13. Top | #237

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    هیچ کری ای به گرد پای اسپکتر در این پچ نمیرسه, من با sven فول شده بودم ولی از اسپکتر فول میخوردم, درسته sven فول ایتم خیلی شاخه ولی نه به شاخی هارد کری های دیگه

بزرگترین ضعفش اینه کل قدرتش به التیمتشه و موقعی که التیمتش CD هست کاری نمیتونه کنه, ( بدون التیمت جرئت داری برو جلوی کری های دیگه مثل اسلارک ) و یه ضعف دیگه هم داره ( این ضعفو با فانتوم اساسین مشترکه ) اینکه وقتی BKB اش 5 ثانیه شد دیگه نقش هویج پیدا میکنه تو گیم ( من خودم یه بازی لیون بودم هی از فانتوم اساسین میخوردم, ولی موقعی که bkb اش 5 ثانیه شد اونقدر با کمک تیمم کشتمش بازی gg شد )

بعد جالب هم هست بدونید شادو دیمون عین آب خوردن میتونه هم التیمت sven و هم bkb رو غیرفعال کنه برا همین به نظرم بزرگترین دشمن sven شادو دیمونه

الان مثلا اسپکتر و آنتی میج یه خوبی دارن که جلوی اسکیل هاشونو نمیشه گرفت ( Passive ), وابسه به التیمت هاشونم نیستن, بدون bkb هم شاخن ... ولی sven چی ؟ مثل ایناس ؟

بعد این حرفاتون گفتید طرف با فلان آیتم gg هم کلا شعور دوتا رو زیر سوال برد, دوتا بازی شرایطیه قارچ خور که نیس یه اتفاقی بیفته بگیم دیگه خداحافظ بازی تموم شد, بازی بود آنتی میج فول فول شد ولی از سایلنسر و لینا میخورد, جلوشون از هکس درنمیومد ( تازه آنتی میجه پلیر اینترنشنال هم بود )

وارلاک هم میخواد رفرشر بخره 4 تا گالم ظاهر کنه خب که چی ؟ ... شادو دیمون با التیمتش هر 4 تاشون رو تو یه ثانیه دود میکنه میفرسته هوا ( قبلا یه لیستی بود توش چیزایی که التیمت شادو remove میکرد رو نوشته بود الان لیستشو ندارم, اگه کسی داره بذاره )
    ویرایش توسط Deadking : 04-06-2016 در ساعت 12:43 PM

14. 2 کاربر مقابل از Deadking عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (04-07-2016),pishva (04-06-2016)

15. Top | #238

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    پس لازم شد یه 1vs1 با هم با warlock -shadow demon -

sven - shadow demon بزنیم،رفیق حرف هایی میزنیا؟معلومه هر هیرویی یه اسپلش بزرگ ترین نقطه قوتش هست مثل miss pa /ulti sven اسکیل 1 اسلارک ،هوک پودج و ... هیرویی مثل اینوکر هم همشون عالین.

anti mage - spec وابسه به ulti نیستن >؟ آنتی میج 1ش با اولتیش مچ هست! درست مثل 2 بریستل و اولتیش!

میتونم بدونم رنک شما چند هست؟ بله نگید مگه به رنکه که به رنکه!

فول آیتم هم بحثش کلا جداست به پلیر هم ربط داره منو پسر خالم من بارنک 4.9 اون با رنک 5.6 اون ترول میرفت فول آیتم من spec -anti -sven رفتم ،ترول هر 3 رو سوسک کرد.

با پست ater موافقم omni knight خیلی رو اعصاب هست جلو sven. ولی دیگه ظلم بگیم shadow demon .
    ویرایش توسط Apdentist : 04-06-2016 در ساعت 01:06 PM

16. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin_AssAssin (04-06-2016),pishva (04-06-2016)

17. Top | #239

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط BROCK LESNAR نمایش پست ها
    پس لازم شد یه 1vs1 با هم با warlock -shadow demon -

sven - shadow demon بزنیم،رفیق حرف هایی میزنیا؟معلومه هر هیرویی یه اسپلش بزرگ ترین نقطه قوتش هست مثل miss pa /ulti sven اسکیل 1 اسلارک ،هوک پودج و ... هیرویی مثل اینوکر هم همشون عالین.

anti mage - spec وابسه به ulti نیستن >؟ آنتی میج 1ش با اولتیش مچ هست! درست مثل 2 بریستل و اولتیش!

میتونم بدونم رنک شما چند هست؟ بله نگید مگه به رنکه که به رنکه!

فول آیتم هم بحثش کلا جداست به پلیر هم ربط داره منو پسر خالم من بارنک 4.9 اون با رنک 5.6 اون ترول میرفت فول آیتم من spec -anti -sven رفتم ،ترول هر 3 رو سوسک کرد.

با پست ater موافقم omni knight خیلی رو اعصاب هست جلو sven. ولی دیگه ظلم بگیم shadow demon .
    فقط میتونم بگم لول ! شما حرفای منو کاملا یه طور دیگه برداشت کردی

گفتم شادو دیمون اسکیلاش ضد sven هست نگفتم که اتک به اتک یا فول ایتم به فول ایتم میتونه sven رو بزنه ( کجای پستم چنین چیزی گفتم ؟ )

خیلی هیروها اسکیلاشون ضد همدیگس دلیل نمیشه تک به تک هم رو بزنن, بلکه با جایگیری مناسب و درست زدن اسکیلاشون پدر طرف رو درمیارن

الان مئلا ارث شیکر و جایروکوپتر با جایگیری مناسب ضد هیروهای ایلوژنی هستن ولی دلیل میشه تک به تک هم بزننشون ؟ اگه اینطوریه پس دیگه ارث شیکر جلوی فانتوم پیک نکنیم چون اتک به اتک حریفش نیستیم ها ؟ یا مثلا دیگه لیچ جلوی میپو پیک نکنیم چون اتک به اتک نمیتونیم بزنیمش ؟

تازه اگه براساس حرف شما پیش بریم اومنی هم ضد sven نیست پس ... چون نمیتونه تکی sven رو بزنه فقط یه دیفوسال میخواد sven

آخه نمیدونم من کجای پستم گفتم شادو دیمون تک به تک یا 1 به 1 میتونه وارلاک و sven رو بزنه ... فقط گفتم اسکیلاش ضد اوناس

شما اومنی رو بخاطر التیمتش میگی ضد sven هست منم میگم شادو دیمون التیمت بزنه bkb و التیمت sven برداشته میشه ... خب این ضد بودن نیس ؟ فقط التیمت اومنی ضد بودن حساب میشه ؟

منم تمام حرفایی که زدم حقیقت بود چه ربطی به رنک داره ( تازه اشتباه هم نگفتم که بگیم رنکم پایینه کدوم حرفم اشتباه بود ؟ )و در آخرم اطلاعات به رنک مربوط نیس بلکه سطح بازی به رنک مربوطه
    ویرایش توسط Deadking : 04-06-2016 در ساعت 02:07 PM

18. 2 کاربر مقابل از Deadking عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (04-06-2016),pishva (04-06-2016)

19. Top | #240

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    انتی میج و اسپکتر بدون التیمتشون هم عین اب خوردن کیل میگیرن, ولی اسون بدون التیمتش کاری از دستش برنمیاد

شما تست میکنی من اسپکتر شما اسون اتک به اتک بدون التیمت جلوی هم وایسیم ببینیم کی میمیره ؟

20. کاربر مقابل از Deadking عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pishva (04-06-2016)

صفحه 24 از 38 نخستنخست ... 14222324252634 ... آخرینآخرین