انتقادات و پیشنهادات اولین تورنمنت دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
  1. Top | #1
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB

انتقادات و پیشنهادات اولین تورنمنت دوتا 2

سلامـ

دوستان هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در رابطه با اولین تورنمنت دوتا 2 دارید را در ادامه همین تاپیک ذکر کنید تا ما نقات ضعفمان را تقویت کنیم و در تابستان با یک تورنمنت قدرتمند بازگردیم.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

2. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ajax (04-27-2013)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein

Arrow

سلام،
    با کلیه مسائل و مشکلات و حرف و حدیث هایی که برای این مسابقات ساختن بالاخره تموم شد ! ولی من از گروهبندی این مسابقات رضایت نداشتم ، تیم ما در گروه مرگ بود یه جورایی و با این حال که بالا آمدیم از گروه باز هم خوردیم به تیم های گروی مقدماتی که من ندیدم توی هیچ گروه بندی این اتفاق بیفته!

از دوستان هم رضایت ندارم چون خیلی ها ریپلی بازی هاشونو به من ندادند تا در قرار بدم که خوب اشکلالی نداره به هر صورت از قدیم گفته اند.....
    یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبیم ****************** دولت صحبت آن مونس جان ما را بس

با احترامــ،
    حسین
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

4. کاربر مقابل از Ajax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FCB (04-27-2013)

5. Top | #3
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ajax نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلام،
    با کلیه مسائل و مشکلات و حرف و حدیث هایی که برای این مسابقات ساختن بالاخره تموم شد ! ولی من از گروهبندی این مسابقات رضایت نداشتم ، تیم ما در گروه مرگ بود یه جورایی و با این حال که بالا آمدیم از گروه باز هم خوردیم به تیم های گروی مقدماتی که من ندیدم توی هیچ گروه بندی این اتفاق بیفته!

از دوستان هم رضایت ندارم چون خیلی ها ریپلی بازی هاشونو به من ندادند تا در قرار بدم که خوب اشکلالی نداره به هر صورت از قدیم گفته اند.....
    با احترامــ،
    حسین
    سلامـ حسین جان

ببین گروهبندی که Random هست و از شانس شما زد با تیم های خوب افتادید در یک گروه و ما هم کاری نمیتونستیم بکنیم چون اولا آنجنان شناختی نسبت به تیم ها نداشتیم که بخوایم گرو رو متعادل کنیم هم اینکه اون تیم های خوبی رو که میشناختیم رو نمیتونستیم بزاریم در یک گروه باشند.

هر تیم دیگری غیر ار تیم شما هم بود ناراضی بود اما خب باز میگم کاریش نمیشد کرد. ایشالله تابستون که سطح تورنمنت بالا هست همچین چیزی دیگه پیش نخواهد آمد و تیم ها یک دست خواهند بود.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    شماره عضویت
    47
    یوزرنیم استیم
    H0ssein
    نقل قول نوشته اصلی توسط FCB نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    سلامـ حسین جان

ببین گروهبندی که Random هست و از شانس شما زد با تیم های خوب افتادید در یک گروه و ما هم کاری نمیتونستیم بکنیم چون اولا آنجنان شناختی نسبت به تیم ها نداشتیم که بخوایم گرو رو متعادل کنیم هم اینکه اون تیم های خوبی رو که میشناختیم رو نمیتونستیم بزاریم در یک گروه باشند.

هر تیم دیگری غیر ار تیم شما هم بود ناراضی بود اما خب باز میگم کاریش نمیشد کرد. ایشالله تابستون که سطح تورنمنت بالا هست همچین چیزی دیگه پیش نخواهد آمد و تیم ها یک دست خواهند بود.

سپاسـ
    عزیزم ،
    من شکایتی ندارم ! یادت باشه قبل از اینکه Random بدین هم گفتم باید متعادل باشه ولی خوب دیدی که از گروه ما 2 تا تیم تا win bracket آمد ولی از یه گروه دیگه یه تیم هم نیومد !
    اصل مشکل سر win bracket بود که به تیمی خوردیم که توی گروه مقدماتی هم همگروهی ما بودند ! که من هیچ جای دنیا ندیدم تیم اول یه گروه با تیم دوم همون گروه توی مرحله بعد توی یک گروه باشند ! تمام این نکات رو در تورنومنت بعدی رعایت کنید

با احترامــ
    76561198076441914
    Saveh
    پنهان کننده: نترسیم از مرگ
    10461152838149022720

دانلود از آپلود سنتر ها با سرعت بالا

7. 2 کاربر مقابل از Ajax عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (04-28-2013),tuj (07-03-2013)