مکالمه بین ♀♠♥ßKß♥♠♀ و Viper

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین ♀♠♥ßKß♥♠♀ و Viper

40 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
  1. ty
    این تیکت ها قیمتشون چنده ؟حدودا
  2. برای دانلود اینترنشنال باید بری Dota 2 بعد کنار صفحه رو عکس اینترنشنال اون سال کلیک کنی و بعد بری قسمت Matches و . . . تا Match ID رو گیر بیاری بعد Replay دان کنی
    بازی های تورنومنتی هم که با بلیط میشه رفت رو نمیشه رایگان ریپلیشو دید فقط بعضی بازی ها (مثلا 20 دقیقه یا 40 دقیقه از بازی رو) میشه تو سایت Twitch زنده و به صورت رایگان دید اونو هم برای ایت میزارن که سطح تورنمنت رو نشون بدن، یا هم میتونی با کسی که بلیط داره و داه بازی رو زنده نیگا میکنه بری تو پارتی اون موقع تو هم بدون بلیط میتونی بازی رو ببینی (من بلیط تورنمنت Asus DreamLeague رو گرفتم بازی هاش شروع شد با هم میریم میبینیم)
  3. ساملو.
    می دونی چطوری می تونم ریپلی بازی ناوی و الاینس رو دیل کنم از (فینال اینترنشنال )؟
    یا بازی های تورنمنت های معتبر البته به طور رایگان .
  4. ina russian ino dar nazar begir
  5. جدا (این رو جدّن بخون:دی) اگه نگم بهشون نمیای چیزی میشه؟منظورم اینه که منتظرن؟
  6. راستش الان ساعت 9 ، تا الان که اینا بهم Pm ندادن.
    حالا اگه نگم تا سه شنبه نیستی از تیم جدا میشن میرن؟جدا میپورسم اخه از اینا بعید نیست :دی
    هدفون هم نداریم
  7. درود.
    علیرضا من امروز فردا رو نیستم به اونا یه جور حالی کن که 3 شنبه بیان . اون مسابقه هم اگه میان بگو 3شنبه . یه سوال هد فون داری ؟
    سپاس.
  8. مشکل من همین جاست که اصلا نمی تونم هندسه تست بزنم ...خیلی سخی ولی جبر یه نمه اسون تره .
  9. اسم دبیرستانمون که دولتی دهخداس
    اینم بگم که یادت نره نصف بیشتر تست های کنکور ریاضی واسه هندسه و امار و جبره یعنی مجموع این دوتا از حسابان بیشتره (با این حال که اون 3تا از حسابان خیلی اسون ترن) منظورم اینه که اگه اون 3تا رو خوب بخونه خنگ هم باشه ریاضی رو حداقل بالا 45% میزنه. همچین چیزی کمم نیستا نمیگم حسابان نخون میگم حواست باشه فقط حسابان نخونی
  10. هیچی من از امسال قلم چی میرم اگه بخوای سال بعد شروع کنی حتما وقت کم میاری این تابستون باید پرونده 3 سال اولو بست از طرفی حسابان امسال ما خیلی مطلب داره . من اصلا آمارو نمی خونم بیشتر فیزیک و ریاضی و شیمی 2 با اینه ف 1 دین 1 کم که اصلا لازم نیست . امسال هر چی سوال دارم ازت می پرسم ببینم سطح درست چطوره :d اسم مد رسه تون چیه ؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 21 از 30 تا 40
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اکنون ساعت 03:53 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox