مکالمه بین Mohammad_ai69 و samdeloges

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس

مکالمه بین Mohammad_ai69 و samdeloges

13 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلام
    من نگفتم تغيير سادس گفتم بيسيك عوض نشده ولي رو ٤ گيگ گفتم تازه گتم نميشه فهميد بيش از نصف بازي برنامه نويسي بازي عوض شده يا نه ولي الان كه ميبينم ٦ گيگ خب بدون شك عوض شده
  2. مرسی اما از این رنگ خوشم نمیاد
  3. ایولا به این میگن مقام به حق حالا سایت نارنجی میشه
  4. مشکل سیستمی یا باگه ، تیک بزنید به استیم و براش توضیح بده چون تا حالا همچین مشکلی برنخوردم یا نشنیدم متاسفانه جوابی براش ندارم
  5. سلام شما مشکل منو نمیدونید چیه؟؟؟
    میخوام گیفت کنم هیچ فرندیو نشون نمیده more info رو میزنم لیست فرندام میاد جلو همشون نوشته مدت زیادی نیست با هم فرند هستید
    اصن همچین چیزی کجا بوده دیگه؟ بعضیاشونو 2 ساله باهاشون فرندم قبلن هم گیفت کردم
  6. شاید باور نکنید به جز افرادی که سر این موضوع با من دردو دل کردن میدونی چند نویسنده رو سر همین موضوع که کسی اهمیت نمیده از سایت رفتن . این اقا هم بار اولش نیست من طی این چند سال اولین بار در 5 ماه پیش یک اخطار دریافت کردم بعد اومد با 2 تا بچه های دیگه کل کل کرد من نمیدونم چرا کسی چیزی بهش نمیگه
  7. آقا محمد خان حرص اين چيزارو نخوريد جووناي امروز يه ذره زبونشون تنده خودمم همين جورم ديديد كه قبلا
    اين بابا تند رفته خو سنش كمه جوونه ما اينجوريم
    شما راست ميگيد تشكر ها مهم هستند و ممكنه فرد رو سرد كنن من خودم هم همين جور شدم آموزش ريكي رو تو يه روز نوشتم تشكر كم خورد آموزش وارلوك رو تو يه هفته نوشتم سرد شدم انگار افراد نگاه ميكنن اين آموزشو چه كسي نوشته اگه باهاش خوب باشن تشكر ميكنن
    اين بابا حس منو داره آموزشش كم تشكر شد و زود هم از اون بالا حذف شد معلومه اين حرفو ميزنه كاربر معمولي با بقيش فرقي نداره ما كه نميخوايم بر اساس رتبمون اختلاس كنيم پول مردومو بالا بكشيم يه سايته چنتا دوست باهميم سر يه موضوع بحث ميكنيم دعوا ميكنيم بعد آشتي ميكنيم همينه
  8. موفق باشی
  9. حر=حرف
  10. میدونم چی میگید خودمم فهمیدم جای حر اینجا نبود ولی زدم و اونهایی که باید شنیدند ولی نمستونم پاکش کنم شاید fcb بتونن
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 13
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اکنون ساعت 07:29 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

طراحی توسط ArTaBaZ و VBIran | کلیه حقوق این وبسایت برای دوتاباز محفوظ می‌باشد. 2022-2012©

chatbox