مکالمه بین Your Nightmare و Milad._.R

آپلود عکس محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

مکالمه بین Your Nightmare و Milad._.R

23 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. متوجه شدم، منتقل کردم
  2. راستی من حواسم نبود مقاله روشان رو توی دوتا آلستار نوشتم اگه ممکنه بفرستیدش توی بخش دوتا2
  3. ممنون راستش اسم ها رو هم تغییر دادم ولی ایندفعه اصلا چیزی رو نشون نمیداد،خلاصه مجبور شدم اونجا آپلود کنم ولی گزینه دائمی رو انتخاب کردم
  4. تا جای ممکن عکس های آموزش رو در اپلودسنتر فروم آپلود کنید
    اون مشکلی که گفتید خیلی کم پیش میاد، سعی کنید اسم عکس هایی که اپلود میکنید اول تغییر بدید تا متفاوت باشه، احتمالا دیگه اون مشکل پیش نمیاد
    در ضمن آیکون ایتم و هیرو ها رو میتونید از سایت دوتا2 کپی کنید، لزومی نداره دوباره اپلود کنید

بخاطر فعالیت خوبتون کاربر متخصص شدید
  5. آموزش پاج فیکس شد
  6. احتمال بخاطر شباهت اسم فایل ها باشه ، این ضعف رو داره که اسم دو تا فایل شبیه باشن ،فایل جدید اپلود نمیشه و قبلی رو نشون میده
  7. مشکل اینه که بعضی عکس ها آپلودسنتر سایت نشون نمیده و کدی هم ازش نیست یا اینکه تصویر دیگه ای جایگزینش میشه! مثلا عکس هاسکار رو،باتل نشون میداد و وقتی کدش رو کپی میکردم،توی آموزش هم عکس باتل میومد!
  8. عکس های اموزش رو سعی کن داخل اپلودسنتر خود انجمن اپلود کنی
    امیدوارم در uupload هم که اپلود کردی ، دائمی رو انتخاب کرده باشی تا چند ماه دیگه عکس ها پاک نشه
  9. سلام من برای آموزش پاج چند تا ویدیو گذاشتم منتها نشد که توی خود صفحه آموزش،ویدیو باز بشه(بلد نیستم)،آپارات هم نتونستم ثبت نام کنم اسمی که وارد میکردم رو قبول نمیکرد..خلاصه اگه تونستی بگو چیکار کنم یا خودت زحمتش رو بکش! ممنون
  10. خوبه، دستت درد نکنه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 23
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

Designed By ArTaBaZ & VBIran

اکنون ساعت 04:22 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

chatbox