راه های جلو گیری از اسکم شدن

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2078

راه های جلو گیری از اسکم شدن

گشتم اینجور موضوعی اینجا پیدا نکردم گفتم بزارم بد نیست

1 - لینک های جعلی ( هر کس این را می داند ) مانند اضافه کردن حروف بیشتر به سایت steam اصلی همیشه قبل از لینک باز کنید چک کنید
    2 - خریدار به شما ( ؟ آیا شما یک دوست مورد اعتماد است که بتواند ایتم را برای ما نگه دارد ) چگونه خریدار به شما اعتماد ندارند و به دوستان شما اعتماد خواهد کرد ؟ فقط block و report کار درست است
    3 - MidMan کلاهبرداری ( scamer نام و عکس خود را به یک midman اعتماد تغییر خواهد کرد و سپس او کاری می کند که فکر کنید او midman واقعی است و شما ایتم هارو به او تحویل میدهید و بای بای )
    4 - خریدار به شما خواهد گفت می تواند به من کمک کند؟ شما می گویند بله .. و سپس او به شما خواهد گفت برای پیوستن به لابی و یا tournamted شرط دانلود نرم افزار های است که حساب شما را هک میکنند
    5 -scammer به شما یک پیشنهاد بسیار خوب می دهد ، پس از آن قرار دادن ایتم ها یک مورد اضافه میزاره تو ترید بد میگه مثلا میشه این ریرو عوض کنی وقتی شما حواستان به عوض کردن ایتم است او ایتم اصلی (با ارزش ترین) رو بر میداره پس همیشه موقع ready va make trade حواستون باشه
    6-بهتره real money ترید ندین یا کاملا از طرف مطمعن باشین یا تحقیق کنید و جوانب کار رو رعایت کنید
    7- افرادی که نمیشناسین تو اد لیستتون برای مدت طولانی نگه ندارید
    8- روی هر لینکی کلیک نکنید (بعضی اوقات فقط کلیک کردن رو لینک برای اسکم شدن کافیست

اگر کسی مورد دیگه ای میدونه که من جا انداختم لطفا اضافه کنه و امید وارم کسی scam نشه
    ویرایش توسط shavn : 05-24-2014 در ساعت 08:19 AM

2. 4 کاربر مقابل از shavn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (05-24-2014),black hole (05-27-2014),Milad._.R (05-24-2014),Sharingan (05-24-2014)