تصمیم من بعد از اعتیاد به دوتا 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4452

Wink تصمیم من بعد از اعتیاد به دوتا 2

سلام به دوستان عزیز

جامعه گزارش قصه رنج و درد معتادان را بارها و بارها شنيده و در بسياري از روزنامه ها و... خوانده ايم. افرادي که در باتلاق اعتياد گرفتار شده و تصور مي کنند راه بازگشتي ندارند.زندگي سراسر مشقت، سختي و فلاکت آن ها درسي است براي کساني که فکر مي کنند مصرف مواد دوتا2، هيچ اشکالي ندارد و هر لحظه اراده کنند مي توانند آن را ترک کنند! اما همه کساني که امروز غرق در اعتياد هستند و در باتلاق آن گير کرده اند، همين ذهنيت را داشته اند.البته شرايط و محيط خانواده، محله و... را هم نبايد از نظر دور داشت.خوشبختانه بسياري از افرادي که به ورطه اعتياد افتاده اند خود از اين وضعيت خسته شده اند و مي خواهند آن را ترک کنند منتها کمي جرات و اراده مي خواهد و بايد گفت که اگر بخواهند، مي توانند که در اوج اعتياد و فلاکت اما با «خواستن» به «توانستن» به هدفشان رسيده اند.آن ها تصور مي کردند به روزهاي پاياني عمر خود رسيده اند و حتي از ترک «دوتا 2» نمي توانند آزاد شوند اما به لطف خدا و اراده خود توانستند مواد خانواده سوز را ترک کنند و پاک شوند.

حالا شما میتونید از لینک زیر داستان من رو تماشا کنید و درس عبرت بگیرید

☹ sad story ☹

2. 2 کاربر مقابل از L.O.L عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_W_Z_2 (11-24-2015),Butcher (11-27-2015)

کلمات کلیدی این موضوع