پیشنهادات خودتون رو در رابطه با Dota2 اینجا اعلام کنید

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    7053

Question پیشنهادات خودتون رو در رابطه با Dota2 اینجا اعلام کنید

سلام به دوستان دوتاباز،امروز احساس کردم به پستی نیاز داریم تا بتونیم باهاش پیشنهاد های خودمون رو در رابطه با دوتا2 به اشتراک بزاریم؛مطمئنا تا حالا شده که تو فکر برید و حس کنید چیزی در دوتا2 نیاز به تغییر داره یا کمبود امکانی شما رو در بازی اذیت کرده،خب بهتون تبریک میگم اینجا همونجاست!

لطفا پیشنهادها یا انتقاد های خودتون رو نسبت به دوتا2 بیان کنید! از خودم شروع میکنم:

بنظرم پلیرای زیادی در رول ساپورتر وجود ندارند بخصوص در رنکای پایین این موضوع بیشتر دیده میشه و برای من شاید 35% از ساپورتر هایی که باهاشون میافتم نقش اصلیشون ساپورت نیست و این به گیم ضربه میزنه/پیشنهادم اینکه ولو بیاد یکسری امتیازات برای افرادی که رول ساپورت رو حرفه ای پلی میکنند قرار بده تا بالانسی به لحاظ اماری بین پلیرای ساپورت و کری برقرار شه(الان قطعا چنین بالانسی وجود نداره بنظرم 35-65 هستش به لحاظ درصدی، از مدت انتظار برای یک گیم رول Core میشه این رو فهمید و اما پیشنهادات:

1-کسی که نقشش فقط پوزیشن 4 یا 5 هست کاری کنند برای فایند کردن گیم نیاز به رول کیو نداشته باشه

2-یک نوار جایزه قرار بدند و هر گیم ساپورتی که میرند این نوار درصدش بالا بره و وقتی پر شد یک ست هیرو به اون پلیر ساپورت هدیه داده بشه(این کار انگیزه افراد بیشتری رو به سمت رول ساپورت جلب میکنه)

3-کاری کنند که بیشتر ساپورتر ها MVP بازی رو ببرند

4-برای رول ساپورت به ازای هر وین +35 MMR داده شه و برای هر باخت بین 32 تا 30 MMR کم کنه

5-در خود گیم ساپورتر ها رو با برچسبی بعنوان کاپیتان هر تیم قرار بدند(بنظرم اگه ساپورتر بازی بازی رو لید کنه بهتر نتیجه میده چون تو گیم ازادی بیشتری داره و میتونه تمرکزش رو رو لید کردن تیمش بزاره در حالی که کری باید حواسش به فارمشو پوزیشنش باشه)

6-در امار های اکانت دوتا2 برای پلیرای رول ساپورت حالت Captain Score رو قرار بدند و سیستم بازی با توجه به عملکرد کاپیتان بهش امتیاز بده یا ازش کم کنه)اگه لیدربرد براش بزارند از دو جهت خوبه اول طرف خودشو تو لیدربرد میبینه بالا میره انگیزه میگیره دوم میشه کاپیتان های با استعداد رو شناسایی کرد که میتونه تاثیر مثبتی رو رو اینده گیمینگ اون پلیر بزاره

7-به ازای هر 50 گیمی که ساپورتر پشت هم بازی میکنه 5روز و برای 100 گیم 10روز DotaPlus رایگان به ساپورتر هدیه بده

8-هیچ امتیازی رو برای رول کری قرار ندند تا تمام حواسا بره سمت رول ساپورت

من فکر میکنم اگه ولو این کارارو انجام بده و البته خرجی هم براش نداره پلیرای ساپورت دو برابر میشن و این عامل باعث میشه مدت زمان کیو حداکثر به 4دقیقه برسه و از طرفی دیگه پلیرای ساپورتر حرفه ای تر و تخصصی تر میشن
    خیلی از پلیرایی که دوتا2 رو ترک کردن به خاطر مدت زمان کیو بالا بوده و این حرکت باعث میشه اون دسته از پلیرا برگردن و کامینیوتی دوتا2 بزرگتر و حرفه ای تر میشه و بالانسی که اول پست اشاره کردم هم برقرار میشه.

پ.ن:راهی وجود داره بشه پیشنهادهامون رو برای ولو ارسال کنیم؟

2. 4 کاربر مقابل از ba4ma3n عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (11-30-2020),Milad._.R (11-29-2020),reza (11-30-2020),Sharingan (11-30-2020)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    سلام خیلی کار واجبیه جذب ساپورت! بعضی وقتا حس میکنم ساپورته کنارم از سر اجبار داره ساپ میده. درستش اینه که پوز 1 یه تانگو بیشتر نخره ولی ازونجا که به ساپ نمیشه اعتماد کرد و اکثرا دنبال ساپ کردن نیستن و صرفا یا دوس دارن زود مچ فایند بشه یا بازی مجبورشون کرده (هر 4 بازی یکبار باید یه ساپ پلی بدیم)

مورد هفتم وقتی Gaben بخونه چشاش 4تا میشه امکان نداره
    ولی مورد پنجم خیلی موافقم. اگه ساپورت با این زاویه دید وارد بازی بشه قطعا حواسش به کری هست و وظایفش رو کامل انجام میده یا حتی فراتر از اون!

در خصوص ارتباط با والو باید بگم بهترین راهش اینه که یه شخصی که اکانت reddit زیاد ترند میشه رو پیدا کنیم واسش بفرستیم تا پست کنه و شیر بشه بیاد بالا (از راه های دیگه بهتر جواب میده)

4. کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ba4ma3n (11-30-2020)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9335
    بقیه رو نمیدونم ولی من وقتی ساپورت میشم سعی میکنم تمامی کار های ممکن رو واسه کری انجام بدم حتی بعضی مواقع واسه انداختن یه وارد تو کم دشمن کیلم میدم حتی جون کریپا رو کم میکنم تا کرری تک ضرب(البته هیرو های کرری اولش که میبین من همچین کاری میکنم میتسرن 😂 و هی ارور میدن ) خلاصه بگم ساپورتی هم باحالی های خودش رو داره وگرنه یه ساپورترم مثل اوراکل میتونه اتک آخر بده و کیل بگیره ولی با ۴ اتک sf آخره بازی بمیره

6. 2 کاربر مقابل از Lithcol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (12-29-2020),reza (12-29-2020)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9335
    ای کاش میتونستن کار کنن که افرادی که پینگشون ضعیف با افراد مثل خودشون بازی کنن

8. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر انجمن دوتا 2
    شماره عضویت
    369
    یوزرنیم استیم
    HexyRose
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lithcol نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    ای کاش میتونستن کار کنن که افرادی که پینگشون ضعیف با افراد مثل خودشون بازی کنن
    این سیستم داره اجرا میشه غیر مستقیم. شما نتت ضعیف باشه لیو بدی بیهویر اسکور خیلی میاد پایین (تو تالار مباحث متفرقه دوتا 2 تاپیک هم تیمی های بد بخونید کامل توضیح دادن)

در خصوص ساپورت این اواخر متوجه شدم که این مشکل بیشتر برای براکت های پایین هست یعنی ساپورت هایی که زیر انشنت میبینین خیلیاشون out of role هستن و ساده ترین چیزها مثل پول کردن بلد نیستن! یا هنوز نمیدونن وظیفه ساپ جمع کردن کوین هاست
    سنتری هم خیلی وقت ها 6 7تا Stack میشه چون نمیخرند.
    خیلیا با تچیز تا Vhs میرن چون میدونن این براکت ها مشکل ویژن دارن و معمولا جم نمیگیرن! یه نقطه مشخص از مپ مثلا زیر تاور مین میکاره بعد دونه دونه میان تو دقایق مختلف تو همون نقطه کیل میدن! یعنی در این حد فانه

دلیل اصلی که بوسترها پوز 1 بازی نمیکنند همین عدم وابستگیشون به ساپورت هست قبلنم گفتم. امیدواریم زودتر راه حلی برای این مشکل پیدا کنن چون رفته رفته داره جمعیت پلیرها کمتر میشه مخصوصا براکت های پایین

9. 3 کاربر مقابل از reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ba4ma3n (12-30-2020),Milad._.R (12-31-2020),Sharingan (12-30-2020)

کلمات کلیدی این موضوع