[انتقاد] نبودن تاپیک آموزش آشنایی با دوتا 2 برای مبتدیان

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1029

[انتقاد] نبودن تاپیک آموزش آشنایی با دوتا 2 برای مبتدیان

با سلام و خسته نباشید
    بنده با این سایت تازه اشنا شدم ،
    یه انتقاد داشتم میخواستم بگم بنده تازه میخواستم با دوتا 2 اشنا بشم اما واقعیتش توی بخشش گم شدم ، مثلا یه تاپیک بزنین به عنوان اموزش دوتا 2 برای مبتدی ها و یا تازه کارها که بخش های تالار رو هم توضیح مختصری بده
    مثلا به این شکل که بالای سایت هستش این رو هم بالای سایت باشه
    [برای ورود به صفحه اصلی کلیک کنید]
    1 01360239808
    ویرایش توسط FCB : 03-31-2013 در ساعت 01:17 AM دلیل: تاپیک قبلا به صورت پست در یک جای اشتباده داده شد بود اما انتقال و با عنوان جدید تفکیک شد.

2. Top | #2
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    سلام به دوتاباز خوش آمدید

دقیقا بگید با دوتا 2 چقدر آشناییت دارید و همچنین چند سؤال طرح کنید تا خودم یا بقیه دوستان اقدام به ساخت تاپیک کنیم.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

3. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

behzadee (03-31-2013)

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1029
    بنده دوتا 1 رو کامل بازی کردم و کامل اشناییت دارم
    اما الان دوتا 2 اصلا نمیدونم چطوری هستش ، چطوری باید دان کنم ، چطوری باید ازش استفاده کنم
    یه تاپیک مرجع اگه بزنین خیلی عالی میشه و هم هیروها یه مختصر توضیح بدین تالار های بخش هم توضیح بدین همین به قول معروف این تاپیک یه جور پست مرجع باشه یا مثل راهنما که دوستان استفاده کنن

5. Top | #4
    FCB
    FCB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    6
    یوزرنیم استیم
    FCB
    دوست عزیز

برای هر بخش سایت یک انجمن هست و برای هر انجمن تعدادی زیر مجموعه یا سرفصل هست که در پایین هر کدام از سرفصل ها توضیحاتی هست که نشان دهنده موضوعات و تاپیک هایی مرتبط با همان توضیحات در داخل سرفصل است.

برای مثال قسمت "مباحث متفرقه دوتا 2" در زیرش گفته شده "پرسش و پاسخ ، نصب و تنظیمات ، برنامه های کاربردی و دیگر مباحث مربوط به دوتا 2" خب این یعنی یکی از اونجاهایی که شما نیاز دارید تا به اون مراجعه کنید.

و همچنین انجمن استیم نیز یکی از انجمن های مفید برای امثال شما خواهد بود. در هر دو انجمن نام برده تمام نکات دوتا 2 از راه اندازی،آشنایی و همچنین دانلودش با لینک مستقیم گرفته تا استیم و همچنین ارور ها و مشکلات آن

لذا بدلیل اینکه دوتا 2 و استیم با یکدیگر هستند و برای اجرا ب یکدیگر نیاز مبرم دارند و شما هم آشنایی خاصی با آنها ندارید جمع آوری آنها در یک تاپیک مرجع کاری بس دشوار است که فکر کنم انقدر زیاد بشه که حس خواندن رو از خواننده بگیره !

باز هم روی خواندن اون دو انجمن فوق تٱکید میکنم.

سپاسـ
    ارزشِ هر انسان به چیزی که به آن دست می‌یابد، نیست، بلکه به هدفی است که میلِ رسیدن به آن دارد.

- جبران خلیل جبران

6. کاربر مقابل از FCB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sharingan (03-31-2013)