کدوم هیرو در بازی تک به تک موفق تر هست؟ - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط admiral.aokiji نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    1v1 faqat huskar
    ========================
    برای نظریه اول ترکس و شدو فایند
    اول بازی ترکس اگه یه هلم یا مدنس بیاره و یه سایلنس بزنه به شدو فایند تموم دیگه به پلیر بستگی داره بتونه فارم کنه و سرعت عملش بالا باشه
    وسط گیم اگه دراو تا اون موقع مانتا بیاره دیگه عمران شدو بزنش اشتباه مردم اینه همیشه اول هلم میارن یا مدنس بوت پاور و شدو بلید به خاطر همین نمیتونن خوب کسی رو بزنن ایتم هایی هم که شدو میاره احتمالا بوتس ترید باتل دزلتر
    اینجا هم من میگم ترکس میزنه ولی اخر گیم اگه ترکس بتونه ایتم درست حسابی هم بیاره از شدو فایند بازم میخوره
    ولی به نظر من آخر گیم ترکس میزنه

ترکس رشد اگیلیتی خیلی خیلی بیشتری داره از اس اف در نتیجه آرمور, اتک اسپید, موو اسپید و دمیجش بیشتر از اس افه

من خودم به شخصه بازی ای رو یادمه هردوشون فول ایتم شدن و ترکس خیلی ساده اس اف رو میزد

........................
    ........................

الان رفتم تو لابی هردوشون رو فول آیتم کردم دیدم همه جوره ترکس برتر بود:

qbn4 traxex full

rutv sf full

دمیج و آرمور هاشون رو مقایسه کنید .... ( ترکس فقط HP اش کمتره که اونم بجای بترفلای دوم یه هارت یا مانتا ببنده جبران میشه )
    ویرایش توسط Deadking : 09-07-2015 در ساعت 07:29 AM

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    اول بازی به نظرم sf خیلی ساده میزنه
    traxes تا بیاد جلو کویل میخوره همش باید back یده اصلا هم نمیتونه خوب فارم کنه به late هم نمیرسه sf میزنه
    در مورد axe - sven به نظر من axe مسزنه اصلا نمیزاره sven فارم کنه و همینطوور axe کابوس هیرو های mele توی early game (میتونه 2-3 پر کنه که خیلی بیشتر اذیت کنه)
    slark هم به نظرم فقط با monkey میزنه trol رو البته اگه از 1-2 slark جون سالم به در ببره

3. کاربر مقابل از The Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (09-07-2015)

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4191
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Viper نمایش پست ها
    اول بازی به نظرم sf خیلی ساده میزنه
    traxes تا بیاد جلو کویل میخوره همش باید back یده اصلا هم نمیتونه خوب فارم کنه به late هم نمیرسه sf میزنه
    در مورد axe - sven به نظر من axe مسزنه اصلا نمیزاره sven فارم کنه و همینطوور axe کابوس هیرو های mele توی early game (میتونه 2-3 پر کنه که خیلی بیشتر اذیت کنه)
    slark هم به نظرم فقط با monkey میزنه trol رو البته اگه از 1-2 slark جون سالم به در ببره
    ترول میتونه رو حالت دوربزن بازی رو شروع کنه این طور هم اسلارک واسش سخت میشه لول روش بزنه هم راحت میتونه اسلارک رو اذیت کنه علاوه بر اون با گذاشتن میس نمیزاره اسلارک کریپ بزنه و از جون اسلارک هم کم میکنه فقط کافیه چندتا هم اتک بده اسلارک خودش میکشه عقب
    اسون هم با اسپلش و استن خودش آکس رو بیشتر اذیت میکنه در صورتی که بازی بگه حق بستن آیتم های ممنوع رو ندارید تو این صورت آکس نمیتونه سر راه کریپ وایسه , ونگارد نمیتونه ببنده و بلید میل هم نمیتونه استفاده کنه و کلا از دور خارج میشه , اگه هم بشه از این آیتم ها استفاده کرد باز اسون میبره چون دمیج اسون خیلی بالا میره تازه اسون مجبور نیست بخواد اول بازی سراغ کشتن آکس بره , فقط اسون مدنس و پاور تریدس ببنده راحت میتونه ببره
    ممنون از نظرت

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    نقل قول نوشته اصلی توسط Deadking نمایش پست ها
    ولی به نظر من آخر گیم ترکس میزنه

ترکس رشد اگیلیتی خیلی خیلی بیشتری داره از اس اف در نتیجه آرمور, اتک اسپید, موو اسپید و دمیجش بیشتر از اس افه

من خودم به شخصه بازی ای رو یادمه هردوشون فول ایتم شدن و ترکس خیلی ساده اس اف رو میزد

........................
    ........................

الان رفتم تو لابی هردوشون رو فول آیتم کردم دیدم همه جوره ترکس برتر بود:

رفیق حتی 1 درصد هم درو sf رو نمیزنه ،مگه اتک اسپید شرط زدنه؟ sf آسون ترین هیرویی که میتونه بزنه trax-sky-blood-و ... اینارو بخصوص sky-drow رو خیلی خیلی ساده میزنه ،راستی گفتی هارت میبنده فک نکنم هیچ کسی براش هارت بره داداش این بیلد شما هم اصولی نیست که! اگه اینجوری هست من خودم public که میرم 100 درصد بازیام دیواین میخرم برای sf -slark-antimage
    در کل لیت گیم سخت میشه تصور کرد کسی sf رو بزنه چه برسه به درو.

qbn4 traxex full

rutv sf full

دمیج و آرمور هاشون رو مقایسه کنید .... ( ترکس فقط HP اش کمتره که اونم بجای بترفلای دوم یه هارت یا مانتا ببنده جبران میشه )

رفیق حتی 1 درصد هم درو sf رو نمیزنه ،مگه اتک اسپید شرط زدنه؟ sf آسون ترین هیرویی که میتونه بزنه trax-sky-blood-و ... اینارو بخصوص sky-drow رو خیلی خیلی ساده میزنه ،راستی گفتی هارت میبنده فک نکنم هیچ کسی براش هارت بره داداش این بیلد شما هم اصولی نیست که! اگه اینجوری هست من خودم public که میرم 100 درصد بازیام دیواین میخرم برای sf -slark-antimage
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

6. کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[DR.[mmL (09-07-2015)

7. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    3565
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meepo نمایش پست ها
    لول !

اول اینکه خودم تو فول ایتمش هارت نذاشتم گفتم اگه خواستید مشکل HP برطرف کنید ببندین

دومم اینکه آیتم بندی بسته به شرایطه حتی بازی دیدم اس اف 5 تا هارت بسته بود پلیرش هم Mind Hunter بود که توی ایران شناخته شدس

یا ریپلی از سومین پلیر برتر ترکس تو dotabuff دارم براش اترنال بلید و دگر بسته بود ( الان به اونم میگی نوب )

بعد همینم که گفتی حتی 1% امکان نداره ترکس بتونه اس اف رو بزنه دیگه واقعا حرفی برای گفتن ندارم

هنوز نمیدونی دوتا بازی بسته به شرایطه و روندش یک نواخت نیس که همیشه تحت هر شرایطی یک هیرو بتونه اون یکی رو بزنه, اگه اینطوری بود دیگه بازی نبود میشد فیلم سینمایی تکراری

همون اسکای هم اتفاقا اول بازی طوری اس اف رو له میکنه که پلیر اس اف به گریه بیفته

کلا شما و دیگر اساتید گرامی که DR.MML و Rahi.jj هستن کارتون ایراد گرفتن از پست های بقیس خودتون دندی هستین اخه
    ویرایش توسط Deadking : 09-07-2015 در ساعت 01:22 PM

8. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    1805
    600 گیم که پلی دادید متوجه میشید!نگید بیشتر سن پدر من بازی کردید که سنتون اونقدرا نیست! دندی؟،دندی دیگه نوب شده بله من و مملی و چند نفر دیگه آرتزی هستیم هر وقت یه بازی سخت بازی کردید میدونید drow چی هست و هیچ قدرتی نداره در برابر sf

بریم 1vs1? در ضمن شما توی سایت گویا زیادی گیر میدی،تاجایی که من میدونم.
    “If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

9. 2 کاربر مقابل از Apdentist عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

The Viper (09-07-2015),[DR.[mmL (09-07-2015)

10. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1234
    یوزرنیم استیم
    mahdmta
    لول !

اول اینکه خودم تو فول ایتمش هارت نذاشتم گفتم اگه خواستید مشکل HP برطرف کنید ببندین

دومم اینکه آیتم بندی بسته به شرایطه حتی بازی دیدم اس اف 5 تا هارت بسته بود پلیرش هم Mind Hunter بود که توی ایران شناخته شدس

یا ریپلی از سومین پلیر برتر ترکس تو dotabuff دارم براش اترنال بلید و دگر بسته بود ( الان به اونم میگی نوب )

بعد همینم که گفتی حتی 1% امکان نداره ترکس بتونه اس اف رو بزنه دیگه واقعا حرفی برای گفتن ندارم

هنوز نمیدونی دوتا بازی بسته به شرایطه و روندش یک نواخت نیس که همیشه تحت هر شرایطی یک هیرو بتونه اون یکی رو بزنه, اگه اینطوری بود دیگه بازی نبود میشد فیلم سینمایی تکراری

همون اسکای هم اتفاقا اول بازی طوری اس اف رو له میکنه که پلیر اس اف به گریه بیفته

کلا شما و دیگر اساتید گرامی که DR.MML و Rahi.jj هستن کارتون ایراد گرفتن از پست های بقیس خودتون دندی هستین اخه
    شما لحنتون خیلی تهاجمی و بی ادبانه ست . لحن حرف زدنت رو درست کن ببین کسی هست گیر بده ؟ اون حرفی که هم بنده خدا زد گیر نبود نظر بود . جنابعالی که اینهمه ادعات میشه چرا میای با مایی که چیزی بارمون نیست بحث میکنی . دیگه خسته شدم از بس تو هر پستی رفتم داشتی به یکی میپریدی
    I don't wanna live a thousand years. If I just live through today, that'll be enough

11. 4 کاربر مقابل از IR_Prince عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

''iMM (09-07-2015),Apdentist (09-07-2015),The Viper (09-07-2015),[DR.[mmL (09-07-2015)

12. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر عالی
    شماره عضویت
    1891
    یوزرنیم استیم
    MrmmL

ترکس رشد اگیلیتی خیلی خیلی بیشتری داره از اس اف
    داداش اول بذار تورو با مفهوم رشد اگیلیتی آشنا کنم = مقدار اگیلیتی که هر هیرو بعد از یک lvl up شدن میگیره ( هیچ ربطی هم به اسکیل ها نداره )

رشد اگیلیتی trax توی هر بار لول آپ شدن 1.9 هست که برای یک هیروی اگیلیتی بسیار کمه ( واسه همین مخصوصا کمش کردن که با آلتیمیتش شاخ نشه ) ولی رشد اگیلیتی هیروی sf بعد از هرباز لول آپ شدن 2.9 هست که برای یه هیرو اگیلیتی خوبه

فقط خواستم بدونی مفهوم رشد اگیلیتی چیه که شما میای میگی رشد اگیلیتی trax خیلی بیشتر از sf هست

دوستان میان پست های شما رو میخونن فکر میکنن واقعا همینه که میگید واسه همین اومدم توضیحم دادم
    1891 01450728361

13. 4 کاربر مقابل از [DR.[mmL عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Apdentist (09-07-2015),The Viper (09-07-2015),WardeN (09-07-2015),رهی (09-07-2015)

14. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    4191
    بچه ها من داخل گارنا باهتون بازی میکنم.
    من ترکس و اسون پیک میکنم شما هم آکس و sf اونوقت دیگه نتیجه مشخص میشه

15. کاربر مقابل از totato عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Deadking (09-08-2015)

16. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3490
    یوزرنیم استیم
    Hєιѕєηвєяg
    لول !

این دوستانی که اسمشونو بردین فقط نظر میدن
    نه مثل شما که میاین با لهن تهاجمی کل کاربرای سایت رو می برید زیر سوال و بهشون میگید نوب
    .................................................. .................................................
    نظر من اینه که آیتم بندی کاملا اختیاری و به شرایط بازی بستگی داره نه اینکه کلا برا هر هیرو در هر صورت از 1 build خاص استفاده کنیم
    من خودم مورد دیدم طرف برای اسنایپر 4 تا malestorm اورده از عقب همرو زد ( با اینکه به نظر خیلی مسخره میاد )
    همین sf میتونه اول بازی EUL بیاره هی با EUL + ulti نابود کنه (اصلا هم نیازی به این آیتم ها نیست )
    ویرایش توسط The Viper : 09-07-2015 در ساعت 09:31 PM

17. کاربر مقابل از The Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

رهی (09-07-2015)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین