dota 2 Siltbreaker / بحث و تبادل نظر - صفحه 2

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    3552
    یوزرنیم استیم
    2greenkey
    نقل قول نوشته اصلی توسط masterhate نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بعد از این همه ذوق و شوق اومدم بازی کنم و دیدم که valve چه فاجعه ای رو تحویل داده...این که نصف اونای که بوک دارن نمی تونن بازی کنن سر این کرش کردن ها به کنار مود بسیار unbalanced هست ... از همون اول زدن 16 تا کمپ سخت است که از کمپ دوم گرگ ها هم اضافه میشن کلن از بس زیاد spawn میشن که دیگه راه رفت و آمد شما هم میبندن...از اون طرفم خدا نکنه با 3 تا روس بیوفتی یعنی قارچ خورم بدی دسته اینا ورحله اولشو نمیتونن رد کنن...
    اقا در کل این event منو نا امید کرد کلا...
    الان دیدم فهمیدم ... دوست عزیز 16 تا کمپ نیست ... کریپ هستش من اشتباه نوشتم .... از اون کریپ بزرگ ها که وقتی نزدیکت میشن اولش با دوتا دست بهت حمله میکنن .
    بقیه مراحل رو فردا اپ میکنم .

Evil Geniuses

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6564
    نقل قول نوشته اصلی توسط masterhate نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بعد از این همه ذوق و شوق اومدم بازی کنم و دیدم که valve چه فاجعه ای رو تحویل داده...این که نصف اونای که بوک دارن نمی تونن بازی کنن سر این کرش کردن ها به کنار مود بسیار unbalanced هست ... از همون اول زدن 16 تا کمپ سخت است که از کمپ دوم گرگ ها هم اضافه میشن کلن از بس زیاد spawn میشن که دیگه راه رفت و آمد شما هم میبندن...از اون طرفم خدا نکنه با 3 تا روس بیوفتی یعنی قارچ خورم بدی دسته اینا ورحله اولشو نمیتونن رد کنن...
    اقا در کل این event منو نا امید کرد کلا...
    اتفاقا این event خیلی هم عالیه... نمیدونم چرا شما میگی سخته.. اونقدرا هم سخت نیست اگه درست تیم انتخاب کنید.
    من خودم تا zone 7 رفتم. 4 تا zone رو هم سه ستاره گرفتم (به نظر خودم zone اول از zone دوم یکم سختره)

بره من کرش که نمیده! 64 bit ویندوزمه... اگرم کرش میده احتمالا تو همین چند روزه سریع آپدیت میدن درستش میکنن...

چند تا تیم خوب از نظر من:
    + lc-troll-drow-dazzle
    + abaddon-ta-drow-dazzle
    + sven-sf-lina-wd

zone اول: howling weald دیگه این راحته و تنها کاری که باید بکنید اینه که گروهی برید
    - بره 3 ستاره کردن zone اول و دوم به نظرم sven-sf-lina-wd برید.
    -اگه wd بر میدارید اول کار 4-5 تا clarity بگیرید و کلا تا آخر zone اسکیل دومتون روشن باشه و هیل بدید
    - اگه lina بر میدارید هم همینظور clarity بگیرید اول کار و با اسکیل یک و 3 تون

zone دوم: rossroads garison
    - اول از همه حتما magic wand بگیرید و آپدیتش کنید خیلییییییییییی کمکتون میکنه حالا هر هیرویی که باشید
    - از سه نفر یکی بره بالا - یکی چپ - یکی هم راست دفاع کنه و ساپورت هم همینطور بین سه تاشون بگرده و هر کدوم کمک خواستن کمکشون کنه
    -دفاع سمت راست یکم سخت تره یکی بره که قوی تر باشه (مثلا lina)

zone سوم: trial of gallaron همون قسمتی که همش آتیش میزنه... (که zone سوم حساب میشه) این zone یکم اعصاب خورد کنه و سخته و خیلیا گیر میکنن که من خیلی باهاش حال میکنم بره رد کردنش به این نکته هایی که میگم توجه کنید حله:
    -یه wind lace میتونه کمکتون کنه(البته بره abaddon و dazzle اصلا لازم نیست،abaddon که اولتیمیتش فعال میشه dazzle هم که اسکیل 2ش رو میزنه و خیلی شیک و مجلسی از وسط آتیشا میرن )
    -abaddon رو اگه برداشتید با اسکیل 3تون هم تیمیهاتون رو کمک کنید رد شن.
    -dazzle رو هم اگه برداشتید که دیگه اسکیل دو تون رو بزنید رو یاراتون.
    (دیگه چند بار که رد کنید این zone رو براتون راحت میشه)

zone چهارم: bonemeal ridge همون قسمتی که باید کریپ هارو آزاد کنید (کارتون به جایی رسیده که باید برید کریپ نجات بدید)
    - اگه حرکات غول هارو یاد بگیرید خیلی راحته این zone: اول یکی میپره و میشینه که یک stun سگی میده بعد با گرزش یه زربه میزنه. همین!
    -مثلا lc که ور میدارید تا غوله اومد بپره دور شید ازش وقتی پرید سریع برید زیرش (دقیق برید زیرش) و بزنیدش
    -وقتی غوله گرزشو میزنه زمین شما اگه زیرش باشید اسیبی بهتون نمیزنه پس با خیال راحت وقتی داره گرزشو زمین میزنه برید زیرش و بزنیدش
    -- اگه هیرو رنجر هم دارید که دقیقا برعکس سه مرحله بالا که گفتم انجام بدید (یعنی وقتی گرزشو میزنه زمین ازش دور شید (خیلی دور شید) وقتی داره میپره بزنیدش)

zone های بعدی رو هم ویرایش میکنم میزارم الان حالش نیس..

یه نکته خیلی مهم: تا جایی که میتونید buy back نکنید... چون دو تا از جونتون حساب میشه... دیدی بعضی وقتا یه جون دارید و مردید ولی نمیتونید buy back کنید بره همینه.. (من خودم تازه فهمیدم)
    یه نکته خیلی مهم: اگه mmr پایین دارید زیر کلا با find match کردن تیم درست حسابی گیرتون نمیاد.. شاید بره همینه که میگید خیلی سخته... برید عضو یکی گروه بشید (مثلا siltbreker party) چند هزار عصو داره همینطور پارتی شیر میکنن.... جوین شید بعد میتونید قشنگ هماهنگ کنید پیک هاتون و اینا...

همینجور بیکار بودم اینو نوشتم اگه غلط گرامریی املایی چیزی هست شرمنده دیگه. BOSS آخر رو که کشتم میام آموزششو مینویسم
    ویرایش توسط sllark : 06-11-2017 در ساعت 08:11 PM

3. 3 کاربر مقابل از sllark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bayani (06-11-2017),FCB (06-11-2017),Mohammad.S (06-11-2017)

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6564
    همین الان یه بازی کردیم تا آخر رفتیم (zone 10) BOSS رو نتونستیم بزنیم

boss هم لعنتی sand king هستش... با 200k hp و 100 تا آرمور و 1500 damage

با این تیم: wd-abaddon-jakiro-drow

یک ساعت و نیم طول کشید ولی خداییش خیلی باحاله...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12