پرسش و پاسخ در مورد نصب و اجرای دوتا 2 - صفحه 83

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 83 از 94 نخستنخست ... 3373818283848593 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 821 به 830 از 934
  1. Top | #821

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    شماره عضویت
    4776
    نقل قول نوشته اصلی توسط MHMD نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    مرسی ولی چرا خود ب خود وسط بازی کردن میپره بیرون؟از اون بدتر اینه که وقتیم به بازی بر میگردم و بازی رو تموم میکنم تو پروفایل و قسمت اخرین بازی هایی که انجام دادم مینویسه که لفت دادم و معمولا به مدت 24 ساعت نمیتونم بازی کنم
    ممکنه به خاطر تایم اوت اینترنت باشه... یه پینگ بگیر ببین تایم اوت داری یا نه ..... مشخصات سیستمت چیه ؟

2. Top | #822

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7707
    آقا تورو خدا سریع کمکم کنید ، من دوتا2 رو از خود استیم دانلود کردم ولی وقتی میخام برم توش هنگ میکنه و not responding میشه ، تورو خدا کمکم کنید خیلی برام مهمه . حد اقل سیستم مورد نیاز رو هم دارم فقط رمم 2 هست

3. Top | #823

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط ho3ein123 نمایش پست ها
    آقا تورو خدا سریع کمکم کنید ، من دوتا2 رو از خود استیم دانلود کردم ولی وقتی میخام برم توش هنگ میکنه و not responding میشه ، تورو خدا کمکم کنید خیلی برام مهمه . حد اقل سیستم مورد نیاز رو هم دارم فقط رمم 2 هست
    کلا بازی دوتا کمترین مشکل رو توی ران شدن داره یکم صبر کن موقع لود شدن احتمالا بیشتر طول میکشه اگه نشد برو داخل استیم libreryروی ایکون بازی داخل استیم سمت چپ کلیک راست کن و اخرین گزینه رو بزن قسمت set luanchرو پیدا کن و داخل اش -dx9رو تایپ کن دوباره امتحان کن

4. Top | #824

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7711
    یوزرنیم استیم
    bingomingo6
    سلام از دیشب دوتا اپددیت میخواد بشه همش ارور میده. میگه ریجنو فولدر لایبراری و و و و تغییر بده. اینارو انجام میدم ولی بازم درست نمیشه لطفا کمک کنید

5. Top | #825

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5068
    یوزرنیم استیم
    ekvadoor1
    با سلام
    من استیم رو نصب کردم و زمانی که دوتا رو بهش اضافه کردم و خواستم restore کنم بک اپ رو کلا اجازه نداد و این اخطار رو میده an error occurred while updating dota 2 (content server unreachable )
    حالا موندم چکار کنم
    ممنون میشم کمک کنید !!!

6. Top | #826

عنوان کاربر
    کاربر ثابت انجمن
    شماره عضویت
    64
    یوزرنیم استیم
    l_Viper_l
    نقل قول نوشته اصلی توسط N22L نمایش پست ها
    با سلام
    من استیم رو نصب کردم و زمانی که دوتا رو بهش اضافه کردم و خواستم restore کنم بک اپ رو کلا اجازه نداد و این اخطار رو میده an error occurred while updating dota 2 (content server unreachable )
    حالا موندم چکار کنم
    ممنون میشم کمک کنید !!!
    با قند شکن استیمو باز کنید یا ریجن دانلد استیم رو اونقد عوض کنید تا درست بشه

7. Top | #827

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6077
    یوزرنیم استیم
    neo_hamid2000
    سلام تو رو خدا کمکم کنید. من وسط بازی بودم یهو برق رفت بعد از اینکه اومد وقتی حواستم وارد بازی بشم استیم پیغام داد میخواهید بازی رو کجا نصب کنید. دقیقا همون پیغامی که برای اولین بار میخوای دوتا رو نصب کنی. رفتم استیم دیدم هیچ بازی نصب نیست. اول فکر کردم بازی کلا پاک شده ولی میبینم فولدر هنوز استیم بیست و یک گیگ حجم دره. بازی دیگه ای هم ندارم. خودم حدس میزنم یه چیز کوچیکی از بازی پاک شده که استیم نمیتونه شناساییش کنه. لطفا کمکم کنید

8. Top | #828

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    7723
    یوزرنیم استیم
    reza_aorax
    نقل قول نوشته اصلی توسط neo.hamid2000 نمایش پست ها
    سلام تو رو خدا کمکم کنید. من وسط بازی بودم یهو برق رفت بعد از اینکه اومد وقتی حواستم وارد بازی بشم استیم پیغام داد میخواهید بازی رو کجا نصب کنید. دقیقا همون پیغامی که برای اولین بار میخوای دوتا رو نصب کنی. رفتم استیم دیدم هیچ بازی نصب نیست. اول فکر کردم بازی کلا پاک شده ولی میبینم فولدر هنوز استیم بیست و یک گیگ حجم دره. بازی دیگه ای هم ندارم. خودم حدس میزنم یه چیز کوچیکی از بازی پاک شده که استیم نمیتونه شناساییش کنه. لطفا کمکم کنید
    در وحله ی اول باید بهتون بگم که پرسشتون رو دو جا عنوان نکنید و قبل از نوشتن در هر انجمنی،قوانینش رو مطالعه کنید.
    برای بازگرداندن بازی هاتون اینگونه عمل کنید.
    یک library جدید در استیم بسازید؛برای ساخت library،از سربرگ Steam در بالا سمت چپ برنامه ی استیم،گزینه ی settings را انتخاب کنید و وارد بخش downloads بشید.
    در این بخش گزینه ای به اسم STEAM LIBRARY FOLDERS وجود داره،کلیک کنید و گزینه ی add library folders را باز کنید و یک library بسازید.
    وارد فولدری که ایجاد کردید بشید.پوشه ای به اسم steamapps میبینید؛در اون پوشه ای به اسم common بسازید.
    حالا در پوشه ی common باید برای بازی هایتان پوشه بسازید...
    توجه:هربازی برای پوشه ی خود اسم خاصی داره که باید دقیقا همون رو بنویسید تا بازی رو استیم شناسایی کنه(به بزرگ و کوچک بودن حروف نیز حساسه)
    حال که پوشه ی بازی رو ساختید،دیتا های بازی را نیز در آن کپی کنید.

دیتای بازی به این شکل است:
    7723 01531385595
    حالا به استیم برید و بازی مربوطه رو نصب کنید روی library ای که ساختید...استیم بازی رو شناسایی میکنه و فقط آپدیت ها و فایل های ناقص شده رو دانلود میکنه.
    این روش صد در صد تست شده و خودم انجام دادم.
    ویرایش توسط REZA AORAX : 07-12-2018 در ساعت 01:16 PM
    .What is forb? It is a plant that we don't know its profits yet

9. 3 کاربر مقابل از REZA AORAX عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FCB (07-12-2018),Milad._.R (07-12-2018),Viper (07-12-2018)

10. Top | #829

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5068
    یوزرنیم استیم
    ekvadoor1
    سلام
    نمیدونم چرا از امروز صبح میخام پلی کنم دوتا رو not resp.... میده set launch هم کردم نشد

11. Top | #830

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7845

پینگ بازی

سلام سرعت پینگ بازی دوتا دو من خیلی پایینه ولی سرعت اینترنت ما بدک نیس و جالب اینجاس پینگ بازی لیگ اف لگند leage og legend رو خیلی خوب میکشه لطفا راهنمایی کن منو چیکار باید کنم

صفحه 83 از 94 نخستنخست ... 3373818283848593 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع