قویترین هیرو ها - صفحه 6

کوتاه کننده لینک محل تبلیغات شما آپلود عکس
صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 75
  1. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8397
    یوزرنیم استیم
    MGF210
    سلام . از نظر من هیرو قوی تر وجود داره ولی بستگی به موقعیت بازی و هیرو های پیک شده داره اما بازم هیرو هایی که زد کم دارن از نظر من هیرو های قوی تر هستن هیرو هایی که فول ایتم خیلی قوی میشن من دوتا میشناسم 1 Chaos Knight
    2 void
    این دوتا هیرو تو فول ایتم تقریبا تمام هیرو هارو حریف هستن فقط باید با این ها زرنگ باشی و ایتم های خوبی ببندی void درسته hp پا اینی داره ولی نظدیکه 6 سانیه تاق میکنه و زد لولم جواب نمیده و اگه اتکش بالا باشه همرو تو همون تاق نابود میکنه
    chaos knight که از اون بدتر اصلا وقتی فول ایتم بشه حتی هیرو های زدشم حریفش نیستن هم اتک بالا هم خون زیاد هم تعداد بالا هم استان سنگین به نظر من واقعا اون پیره خسته جنگه همونتور که تو داستانش گفته )))
    اما این دوتا هیرو بدیشون اینه که تا فول بشن سه بار وسیعت میکنی . )))

2. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    8617
    قربونت اونیکه دوتا ۲ بازی میکنه از کجا بدون نساج چاوز نایته؟؟؟؟!!!!بعدش راث کینگ هارد کریه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! ابلفض

3. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    8605
    یوزرنیم استیم
    grand magus
    بدر جواب دوست بالا : میشه با هیرو ها هر پوستی رو بازی کرد اما هر هیرو یه پست تخضی داره مثلا همین ورت کینگ فارمره میشه باهاش هارد کریم بازی کرد اما زیاد جالب از اب در نمیاد :-[ .در کل به نظر من چوز نایت یا نساج ، تمپلار اساسین و اس اف هم که کلا اخر بازی تک 6 می کنه وترکس ههم دمنج زیادی اخر بازی داره

4. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضویت
    4442
    نقل قول نوشته اصلی توسط grand magus نمایش پست ها
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show Quote
    بدر جواب دوست بالا : میشه با هیرو ها هر پوستی رو بازی کرد اما هر هیرو یه پست تخضی داره مثلا همین ورت کینگ فارمره میشه باهاش هارد کریم بازی کرد اما زیاد جالب از اب در نمیاد :-[ .در کل به نظر من چوز نایت یا نساج ، تمپلار اساسین و اس اف هم که کلا اخر بازی تک 6 می کنه وترکس ههم دمنج زیادی اخر بازی داره
    شما اگه بخواین به صورت کلی بگین خوب جواب اینکه قوی ترین هیرو چه هیرویی هست وجود نداره چون هر بعد از هر پچ ممکن باف یا نرف بشه و یا حتی توی درگیری تک به تک قوی باشه اما تو تیم فایت تاثیر گذاری کمی داشته باشه و تقریبا هر هیرویی یه کانتر هم داره و بحث کردن درمورد اینکه کدوم هیرو قوی تره سودی نمیرسونه
    اما بنظر من اگه بحت درمورد این باشه که در هر پچ قوی ترین هیروی هر پست چی هست میتونه مفید باشه ! (مثلا من خودم با توصیه هایی که درمورد میرانا پچ قبل بود تونستم رنک اپ خوبی بکنم )

حالا نظر من در مورد هیرو های قوی این پچ در هر پست
    در پست هارد کری میتونه choasknight Clinkz و اسپکتر باشه
    در پست میدر هم زعوس و visage و Clinkz
    در افلین nightstaker abbadon و کلاکورک و enchantres
    در pos4 هم اسکای میج و اینوکر و هنوز هم میرانا
    و در هارد ساپ وارلاک و شدودمون

5. 3 کاربر مقابل از alia76972 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

erebor (10-27-2019),Milad._.R (10-16-2019),Sharingan (10-16-2019)

6. Top | #55

عنوان کاربر
    سرپرست و ناظم
    شماره عضویت
    15
    یوزرنیم استیم
    Sh4rinGan
    دوستان من پست ها رو خوندم و خیلی خوبه که دارین با هم بحث میکنید سر این چیزا ولی یه چنتا کلمه رو دیدم که درست تلفظ نکردید که پایین مینویسم اگه دوست داشتین استفاده کنید.

Chaos Knight رو کِی آس نایت تلفظ میکنن.

Wraith King رو رِیس کینگ تلفظ میکنن. ( مثله Race تلفظ میشه )

7. 8 کاربر مقابل از Sharingan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alia76972 (10-18-2019),bayani (10-20-2019),erebor (10-27-2019),FCB (10-16-2019),Mahdi-Void (10-28-2019),Milad._.R (10-16-2019),Mohammad.S (04-11-2022),pishva (10-16-2019)

8. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    8617

حرف شما درس ولی رول اصلی راث کینگ هارد کریه؟؟؟؟؟ الان اکثر افراد با نیکس اساسین ساپورت بازی میکنن ولی رول اصلیش نیست کلا افراد انجمن دو دسته ان :
    ۱ اونی که بلده اومده آموزش بده

۲اونی که بلد نیست اومده یاد بگیره

الان ایشون میگن راث کینگ هارد کریه این اطلاعات اشتباهه یا خودتم میگی ترکس الان اونی که بلد نیست از کجا بدونه ترکس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟

حرف من اینه

9. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    8605
    یوزرنیم استیم
    grand magus
    عزیزم من نگفتم ریث کینگ هارد کریه من گفتم میشه باهاش هارد کریم رفت که خیلی مسخره میشه اما بازم میشه رفت یعنی با هر هیروی میشه هر پستی رو رفت و اولم گفتم اوشون فارمره دوموما ایا کسی که میاد دوتا 2 بازی میکنه یعنی نمی دونه ترکس یا درا رنجر کیه بر فرض مثال که نمی دونه میره یه سرچ میکنه مفهمه بعدم یاد میگیره مگه بده؟
    ویرایش توسط grand magus : 10-26-2019 در ساعت 08:43 PM

10. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    8617
    عزیزم من نگفتم ریث کینگ هارد کریه من گفتم میشه باهاش هارد کریم رفت که خیلی مسخره میشه اما بازم میشه رفت یعنی با هر هیروی میشه هر پستی رو رفت و اولم گفتم اوشون فارمره دوموما ایا کسی که میاد دوتا 2 بازی میکنه یعنی نمی دونه ترکس یا درا رنجر کیه بر فرض مثال که نمی دونه میره یه سرچ میکنه مفهمه بعدم یاد میگیره مگه بده؟
    میدونننننننننننننننننننمم مممممم

کشتی منو میدونم بابا میدونم ولی اونیکه ادعاش میشه دوتا بلده نمیاد رث کینگو کنار چوز نایت و فنتوم بزاره
    خدااااااااااااااااااااااا ااااا
    میدوننننننننننننننننممممم مممم

11. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    8605
    یوزرنیم استیم
    grand magus
    اوه اوه چه عصبی ! والا که ما ادعای بلد بودن نکردیم منم یه نوب تازه واردم بعداشم من فقط مثال زدم اصلا اقا ولش از موضوع منحرف شدیم.همه ی هیرو ها یه کانتر دارن بستگی به بازیکن داره

12. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    8617
    قربونت برم من من عصبی نیستم ولی انقد گفتی میشه باهاش هارد کریم رفت عصبی شدم عزیز من منظورم تو نبودی منظورم اونه که اول می خواستم جوابشو بدم منم نگفتم که نوبی (خدا نکنه). یا بلدی منم شده با ارث شیکر اتکر کردم میدونم با همه چی میشه همه جور بازی کرد منظورم اینه وقتی خود هیرو اسم به این قشنگی داره چرا باید اون اسم داغونشو بگی؟

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین